Mamičky Košice časť Šaca a ich detičky

andyika
26. mar 2009

Mile mamičky vítam vas v tejto novej teme
Dufam, ze sa tu uz budeme stretavat castejsie, pricom sa povychvalujeme nasimi deturencami 😀
mohli by sme si zalozit aj tabulu nasich deti a aj album s fotkami.
Co vy nato?????

tak sup do toho 😎 😎 😎 😎 😉 🙂

cherry01
2. apr 2009

ahojte. aj moji už spia. Včera som ich okupala o 18,30 ako vždy, o 19.00 papkali , stiahli 180 ml a vstali až o 5.00 a 5.30. Už sa im to darí skoro dva týždne...tak dufam ze to vydrží.
Andyika, aj moji maju take dasienka...a už všetko hrýžu, už aj hračky, kym im nevypadu z rúk 🙂 idem pridať fotky..

hankky
2. apr 2009

tak aj ja poslusne hlasim ze mala zaspala bez ceknutia 😀 boli sme od vcera v krasnej u nasich lebo muzicek je na sluzobke, spala vonku v kociku od 14 do 19 (aj to ju zobudila macka), prisli sme domov o 19:45, prezliekli sa, napili cajika, pogrgali, trikrat som sa s nou presla po tme v spalni, polozila som ju na skusku do postielky a ona bola kludna. tak som si k nej sadla a po pol hodke zaspalaaaaaaa 😀 parada
joj a som zabudla ze od vcera uz lezi na boku 😵 vydrzi tak aj minutu, sranda to je ju sledovat
som zvedava kedy v noci vstane...

evka, rada by som sa stretla s vami aj ja ale asi to nebude mozne 😅

idem pridat dajake foto aj ja

cherry01
2. apr 2009

hankyy pridaj pridaj...a odfoť ju naboku - moje som tak ešte nedala...iba ked boli malinký v perinke. Držím palce, aby vstala až nadránom 😉

hankky
2. apr 2009

cherry krasne su tvoje deticky 😵 a to ich uz davas sediet? mne zakazala lekarka 😕
uz som pridala aj ja foto 😀

hankky
2. apr 2009

no a mate vsetky take krasne fotky s detickami v pase ze som si zmenila aj ja 😅

cherry01
2. apr 2009

sedávat ich nedávam...oni su len tak opretéé. Ked sedia, tak len ich cvaknem a oni už ležia 😀 😀

cherry01
2. apr 2009

jeeeeeeeeeeej hanky, krásne fotky 🙂)) a nerada dvíha hlavičku? ☹

luci79
2. apr 2009

ahojte, tak mi sme zaspinkali dnes kraaasne, opat sam v postielke... 😵 ..troska si pokecal s medvedikom a zaspinkal... Vcera sme bojovali pol hodinu v noci. O 3tej je nasa kriticka hodina, neviem preco, ale je to kazdy den presne o 3tej rano... Dnes spinkal doobeda aj poobede si pekne pospinkal.
Ja som mala dnes pre seba, sla som sa ostrihat, potom ku kozmeticke, no a ukoncila som to s pritelom v Steel Arene na hokeji 😵 😵 😵
Dadka, ja som z Kalinovskej, pod Lidlom. Mohli by sme spolu pokocikovat, bola by som tomu len rada. Kedy chodite vonku. My od 10-11.30 a potom 15-17.00...Nejako by sme to mohli dokopat spolu 😵
Ja chodim dost casto na Jaltsku, kedze mi 'svokra' robi v skolke a chodime sa tam hrat s 'jej' detickami. Jakub miluje spolocnost deti, comu som rada....Vela ludi okolo neho= stastny a usmievavy Jakub 😀
Nas Jakub si nasiel vcera nozky...Boze je uzasny ako si ich ich a potozera na nich, ze co to je...Skusim urobit foto..
Cherry, Tvoje deticky su uzasneeeee, hlavne Tomasko 😵 😵 😵 taky okan velky, ale samozrejme aj Kristinka je krasna, tie vlaaaasky a sponecky 🙂 🙂 🙂

cherry01
2. apr 2009

Jeeeeeeeeej Luci, sa teším o mesiac si moje tiež nájdu nohy????? 😀 😀
foť foť foť!

luci79
2. apr 2009

teraz som pridala nejake aktualnejsie fotky 🙂

hankky
2. apr 2009

luci, ja som byvala 13 rokov na kalinovskej 😀

luci79
2. apr 2009

akde? to je nahodicka 🙂

luci79
2. apr 2009

ja som skoro 20rokov byvala na Benadovej a teraz sme to zmenili o zastavku nizsie 😀

hankky
2. apr 2009

na dvojke 🙂 ty kde byvas? a dlho? aspon z videnia by sme sa mohli poznat
inak Naty tiez uz vie o svojich nozkach, ale to ked cvicime tak jej ich ukazujem 😀 tak sa snazi si ich chytit ale nedari sa....
cherry nikdy nemala rada polohu na brusku takze vzdy spustila strasny krik tak som ju nedavala velmi na brusko...teraz musi mat naladu aby tak vydrzala, ale uz mesiac ju davam vzdy doobedu spinkat na brusko...ale hlavicku dviha pomenej....a nevie sa este zapriet o predlaktie 🙄

luci79
2. apr 2009

Hankky , to myslis vazne? My byvame na dvojke.... 🙂

luci79
2. apr 2009

...byvame tu od septembra 08, pretym tu byvali nasi kamarati od ktorych sme bytik kupili.../Marek, Dusana, hovori Ti to nieco?/

hankky
2. apr 2009

😀 joj pockaj, teraz mam chaos...dvojka je veziak hned pri bloku? lebo my sme byvali hned v prvej brane...to nebola nahodou 4? teraz som dopletena...normalne si nepamatam kde som byvala pred 3 rokmi 😅
hej stvorka ze?

luci79
2. apr 2009

tu su styri vaziaky, ale ako su ocislovane, nemam paaaaaaaaru 😀 ... Nemali by sme to od seba daleko 🙂

hankky
2. apr 2009

hej sa 4 som byvala 😀
no vratil sa muzicek zo sluzobky tak konciiim
dobru noc 😉

cherry01
2. apr 2009

Luci tá fotka v postielke, ako ju papá , je perfektná 😀

evkakozmova
3. apr 2009

andyika ja viem, že Ti si navrhla stretko 😉 Hankyy som len poďakovala za privítanie 😀

hankky
3. apr 2009

bre ranko, tak my sme mali budicek o 6, a to tak ze si pol hodinu blabotala 😀 uzasne to bolo
teraz spinka a o 10:30 pride teta a budeme plavat, tak drzte palce, som zvedava ako to dopadne.
ako spinkali deticky? my sme boli hore o pol 1 a potom o 6
lucy, my sme sa odstahovali v marci 2006 takze sme sa nemohli stretnut 🙂 tie mena mi nic nehovoria 😖

dadka28
3. apr 2009

ahojte kocky..pozeram ze deticky vam spali uzasne,no Matusko bol dost zly,od 4ej vstaval ako kedy-stale po 1hod sa mrvil a aj zaplakal,tak sme ho brali stale na ruky atd..teraz sme hore od pol6ej,zaspal pred 20min,ziadna slava,betaar jeden..
LUCI a ked ti poviem ze aj moja mama robi v skolke na jaltskej??uz aj viem o koho ide..chi chi Tvoja svokra mi ukazovala fotky Jakubka,co ma v tel!!to su zjeby..no a neverim ze to nie si ty..bo to by bol svet velmi velky ci maly,ani neviem..
my chodime zas vacsinou von okolo tej 13ej,az do 15-16ej,kedy ako.ale teraz to urcite budem menit,kedze je teplo..mozno aj tak priblizne,ako ty,o tej 10ej by aj vyhovovalo,lebo tak priblizne papa..vsak este dohodneme..vsak sa spytaj svokry na Dianu/to som ja/,mama je Eva Salvatova..jaaaj odpadnem

luci79
3. apr 2009

DADKA, no svet je fakt maly...hned som volala svokre ci Ta pozna... 😵.Elenka mi o Tebe vela rozpravala, ze videla maleho, ale vies, ked nevies o koho ide....Hovorila mi o Matuskovi a jeho 'problemikoch' a ze si ho bola v skolke ukazat 😀 😀 😀 .... Jeeej, tak to som rada... svet je fakt veeeeelmi malyyyyyyyy....
Takze dame stretko? Kedy?Nemas nahodou Skype? Lepsia komunikacia 🙂
My sme mali krasnu a dlhu noc. Jakub zalahol o 20.30 a prvy krat sme vstali dat cumlik do pusinky o 1.30, potom 3.00 a papal az o 4.30 😵 😵 😵 .Takze sme sa s Petom krasne vyspinkali, aspon on... 😵
Tak baby ja bezim na prechadzku, lebo pozeram, ze nam rezim len vyhovuje 😵 😵 😵

deni_v22
3. apr 2009

ahojte,
aj my sme mali jednu z lepsich noci 🙂 jedla len 2x 😵

jej dadka, ty si Dianka? My ked zme vyberali malej meno, tak som nijaku Dianu nepoznala a teraz akoby sa s nimi vrece roztrhlo, vsade sa s tym menom stretavam 🙂

hankky, dufam, ze napises zazitky s plavania 😉 uz sa tesim 🙂 pozrela som si albumcek, malu mas peknu baculku 😵 ...a nie je mi jasne, ci mas jedno dieta alebo dve...

dadka28
3. apr 2009

na skype som dadka255

dadka28
3. apr 2009

nic kocky,musim utekat,bo manzel siel s malym vonku a som zistila ze nemame dobru tenku ciapku pre maleho,tak musim utekat kupit...
DENI som rada,aj kamoska dala po mne meno pre malu,vlastne som jej aj krstna..pekne meno ste vybrali 😀 xi
No vidis,asi to meno zacalo byt slaaavne...tak kocky zatial sa majte,ja utekam..pa

andyika
autor
3. apr 2009

ahojte
vidim, ze sa tu dohaduju stretka 🙂
viktorko sa vecer bzobudil p 30 min, tak ako som predpokladala, no a zaspal potom az o 22hej, ale bol dobry, hral sa a blabotal. vstal potom o 1,30 a potom o 5te, 7,30 a este zaspal do 9,15 😀 😀 takze som aj ja vyspata 😉

boli sme na poradni, maly vazi 6500g, dlzku neviem, lebo oni to tam nemeraju, len hlavicku a to som si nevsimla kolko mal cm. o 2 tyzdne mame ist na ockovanie ☹

andyika
autor
3. apr 2009

dadka, aj ja som dnes kupila vikimu ciapocku 😉 no a poobede sa prejdem s kocikom do moldavy(od nas 4-5km)

a maaate vsetky nadherne fotky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

idem aj ja nieco pridat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre