Mamičky Košice časť Šaca a ich detičky

andyika
26. mar 2009

Mile mamičky vítam vas v tejto novej teme
Dufam, ze sa tu uz budeme stretavat castejsie, pricom sa povychvalujeme nasimi deturencami 😀
mohli by sme si zalozit aj tabulu nasich deti a aj album s fotkami.
Co vy nato?????

tak sup do toho 😎 😎 😎 😎 😉 🙂

ddmoxy
20. apr 2009

jeeeeej aj my chceme ist..... 🙂 🙂 🙂

cil
20. apr 2009

aj ja som sa zaregistrovala do ZOO 🙂

hankky
20. apr 2009

Ahojte, tak som vas docitala, lebo od piatku som tu nebola 🙂
Tak s tou mrkvou...no som jej ju prepasirovala cez sitko a dala vela vody takze to mala ako taky husty duzinaty dzus a slo to lepsie...no aj tak to bolo len par lyziciek, ale nechutila velmi...a vcera som pridala zemiacik a fajne bolo....celkom pekne papala, ale nedala som jej este vela lebo neviem kolko jej mozem dat tuhej a kolko potom mliecka tak skusam zatial...od soboty papame vecer kasu....lenze jej ju davam cez flasu takze jej robim klasicku davku mliecka 210ml a do toho jej dam na zahustenie kasu 2 lyzice...a to nam ide celkom dobre...tiez jej musim dat po kazdom papani cumel lebo place ze jej skoncila flasa 😀

cil, bola som to ja v carefouri 😉

ja by som sa pridala na anicku 😎 asi som nepostrehla ci ste dohadovali aj cas...my zajtra mame o 11:00 plavanie, tak neviem...mozme skor poobede 😉
a este idem pokukat tu stranku so ZOO ze co ste to vlastne nasli 🙂

deni_v22
20. apr 2009

cil a nevidela si vcera, ked si bola v ZOO, jedno dievca, ako zavyjala na vlka?

andyika
autor
20. apr 2009

ahojte
cherry pekne fotky, musim uz aj ja nieco pridat. ja som tiez upratovala skrinu a vela veci je uz malych, tak som pozrela do skrine teraz, ked mam vsetko vyprate, tak vikim, ze budem musiet nejake veci kupit, pretoze na leto skoro vobec nic nemam. mam len vacsie veci tak na jesen zimu.
triedila som aj svoje veci, tak toho mam strasne vela co som vytriedila a posielam to do KE na charitu pre opustene matky s detmi. tak urcite to je lepsie ako by som ich mala dat nasim "ciernym spoluobcanom".

ja mam auto, takze pre mna by nebol problem ist na stretko, problem je len s tym, ze nerada soferujem sama s malym....tak nejak by som to uz vyriesila, ale manzel by musel ist so mnou a skocil by zatial ku kamaratovi.

co sa spinkania tyka, musim chvalit viki kazdy vecer po kupkani krasne zaspinka, neskor sa vzdy preberie, rychlo nakrmim a spinka dalej. len nejak prebudania v noci sa nam zmenili, niekedy spi aj 4 hod inokedy vstane aj po 2 hod.

nad tym zoo pouvazujem aj ja 😉

hankky
20. apr 2009

tak uz sme v ZOO zaregistrovne aj my 😀

luci79
20. apr 2009

taaaak, uz aj my sme zaregistrovani...

a ako zajtra s tym stretkom na Anicke? Ideme? o kolkej?

hankky
20. apr 2009

Ja stiham najskor okolo 13 😉

deni_v22
20. apr 2009

ohladom stretka na Anicke, ja by som sa priklanala k doobediu, napr o takej 10, tiez takto spime, tak by sme pospali na vzduchu... ak hankky nemoze kvoli plavaniu, co takto streda doobedu? ujo Ilko sluboval nadalej pekne...

a v ZOO bude velky zraz, super 🙂 😵

luci79
20. apr 2009

no, mne by to tiez vyhovovalo o 10.00, kedze spinkame...tak ok, streda, tiez doobeda?

a na to zoo sa uz teraz velmi tesim

luci79
20. apr 2009

a keby sme sli rano, kto moze a potom este pockali poobednjsie? Ci je to dlho takto byt von?

deni_v22
20. apr 2009

luci, ani to nie je zly napad...ved jedlo mame so sebou stale 😉 a detom vzduch len prospeje ...ja potom okolo 14 uteciem kvoli skolackam...

luci79
20. apr 2009

ja tiez by som potom okolo 14.00sle, kedze prerabame sestre izbu 😵 , ako prekvapenie na trvaly prichod do KE 😉

lilly
20. apr 2009

no do zoo sme aj my zaregistrovani.. 🙂 no prideme urcite aj s muzikom 😵

deni_v22
20. apr 2009

lilly, super, muzikov potom v zoo zhromazdime na jednu kopu, nech sa aj oni spoznaju 😉 😝

luci79
20. apr 2009

pekne sa nas 'kopi' do tej zoo... 😵 ...a ja taktiez idem s 'muzikom'

ddmoxy
20. apr 2009

No ako zajtra?idete zajtra alebo v stredu????

luci79
20. apr 2009

aj mna to zayjuma...ako s tou Anickou? Zajtra? v stredu?

dadka28
20. apr 2009

ahojte kocky,napr zajtra mozem...

dadka28
20. apr 2009

no dievcatka tak ako zajtra..??????????

deni_v22
20. apr 2009

vidim ze nema kto rozhodnut...
ja to vidim takto:
alternativa 1 - utorok o 10,00 - moze luci, ddmoxy, dadka, ja a hankky by prisla na cca 13
alternativa 2 - streda o 10,00 - moze luci, ddmoxy, ja, dadka, hankky neviem

takze napiste, komu je co srdcu milsie 😉 na stredu po novom hlasia nejake oblacky, zajtra ma byt slnecno 😉

luci79
20. apr 2009

ahojte,
tak to vyzera na stretko... 🙂
Hankky, ozvi sa nam ako si ty na tom..
Ja a Deni tam budeme na 10.00, potom prifici na ferrari Ddmoxy a Dadka ma dojst na 11.00...A teba cakame okolo 13.00 😵 ....

...a nezabudnite mliekarne doma 😀 😀 😀

hankky
20. apr 2009

ahojte, tak ja zajtra prifrcim po plavani 😉 a skusim vas najst 😀

luci79
20. apr 2009

napis nam mobil do IP 😉

dadka28
20. apr 2009

kocky,tesim sa na vas,pa na Anicke,dojdeme do 11ej,ako pisala Luci,caute

deni_v22
21. apr 2009

ahojte, tu je tak ticho od vcera? 😉

Tak my sme sa dnes stretli na Anicke - luci, ddmoxy, dadka a ja. Bolo super, akurat nam zivot zneprijemnoval silny kosicky vietor 😖 . Deticky na striedacku spali, jedli, niekedy nam aj nieco povedali, obcas aj pomrnkali a my sme sa zatial vyrozpravali 🙂 Pekny den je za nami... kedy bude dalsi podobny? 😉
..este foto dokaz 😉 : https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ddmoxy
21. apr 2009

a sme tam 🙂 🙂 🙂 🙂
kocky pozrite album....deni je rychla.... 😉

dadka28
21. apr 2009

pánecky..nesiel internet,tak som skusala kaz.chvilu,ci nabehne..a pozeram ze fotecky su tu...

luci79
21. apr 2009

Deni, ty si sikulka... 🙂 .Fotky su super
A uz teraz sa tesim na dalsie stretko...Hankky, prepac, ze sme nepockali, ale ten vietor bol vazne miestami dost neprijemny 😒 ...ale dalsie stretko urcite bude..ved leto prichadza 🙂, a na slniecku je detickam velmi dobre..aj ked nie stale 😉
Ddmoxy, spokojna s fotkami? 😀 😀 😀

lilly
21. apr 2009

ahojte,
pekne stretko ste si dali, super fotky 🙂
mi to pripomenulo sportove dni z prace.. 😝 stale nas vyhnali na Anicku a nutili vrhat polenom do dialky a granatom na ciel 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre