Mamičky Košice časť Šaca a ich detičky

andyika
26. mar 2009

Mile mamičky vítam vas v tejto novej teme
Dufam, ze sa tu uz budeme stretavat castejsie, pricom sa povychvalujeme nasimi deturencami 😀
mohli by sme si zalozit aj tabulu nasich deti a aj album s fotkami.
Co vy nato?????

tak sup do toho 😎 😎 😎 😎 😉 🙂

ddmoxy
24. apr 2009

deni...no dufam,ze sa to podari.Dnes to idem skusit...dajake divne mi to pripada.musim to vsetko povolit,dufam ze sa podari.Ak nie,tak utekam za tebou aby si mi pomohla 😉 😉
dadka......nepletkuj 🙂 🙂
a gratulujem,ze Matusko krasne spinka.....ja malu po rukach nenosim,ale musi si zvyknut na manducu,lebo v auguste ideme do USA a myslim,ze bude kludnejsia ako v kociku a cesta je dost dlha...tak uvidime.

HA....ked sa jej tam nebude pacit,budem tam nosit moje tretie dieta Maxa..... 🙂 🙂 🙂 On je taky mojkos a na ruky by siela urcite rad

dadka28
24. apr 2009

Deni,vidis nejak sa to zarieklo.dufam ze Luci je Jakubko kludny,lebo u vas je to nejak narovnako..viem o com to je,drzim palce nech je to co najkratsie..
ale dievcata ja som vzivote nepletkovala 😀 to su srandicky a ked to pivko stale omielala ddmoxy,tak to musim spomenut,ci vinko xi xi??
Dnes asi pojdeme sadnut do mesta vecer na hokej,no nezaujima ma to velmi ale aspon vypadnem.zajtra zas ideme k rodine do Komaran/este zalezi aku bude mat Matusko naladicku,lebo ked bude nejaky roztopasny,tak tym sekneme 😠 /
Maly vstal o 3ej,no ked bude tak vstavat,budem spokojna..
Ddmoxy co ten Maxicko?uz je aj rozmaznany 😝 ?

dadka28
24. apr 2009

koho to tu mame?

hankky
24. apr 2009

Ahojte kocky
som nejak ani nezapinala dva dni PC...vcera sme mali 3 hodinovu prechadzku, som myslela ze pridem o nohy 😀
A som zistila ze nam je uz mala vanicka v kociari 😅 a sportova cast neni dobra...no je, ale nie pre take male babo...nema velmi vyvysene boky takze by bola v otvorenom a to velmi nechcem...a spodok nie je taky pevny ako vo vanicke, takze idem predat a kupim sportovy..to zase bude nerozhodnosti..ale tak viem co by mal mat..len dufam ze taky vobec existuje a ze ho najdem 😀

Videm ze facebook fici aj u vas 😀

Inak na koho to mam vlastne cislo? na teba Luci?

S prikrmami sme skoncili...som mala asi hodinovy pokec s Lukacovou (pani z plavania), mala velmi trefne nazory a poznatky a tak...tak som zhodnotila ze staci az v 6.mesiaci prikrmovat...takze ostavame na mliecku a vecer papa ryzovu kasu..teda zahustene mliecko ryzovou kasou...

No a dnes o 13:30 idem na operaciu s ocami (excimer), tak drzte palce...snad sa este niekedy uvidime 😀 no...pokus o cierny humor 😅
Ozvem sa hned ako budem schopna pozerat na PC 😉

ddmoxy
24. apr 2009

hankky....mas aj ty facebook?este niekto??aj tam sa mozme pospajat..... 😉

ddmoxy
24. apr 2009

dadka....ja by som si uz to vinko dala....tesim sa kedy si uz konecne dam a poriadne 🙂 🙂 🙂

lilly
24. apr 2009

ahojte, ja som bola vcera s malou a muzikom v ke, aj s mojim otcom, ale on nebol skoro cely den s nami, niesli sme auto prerobit na plyn, tak sme si urobili vylet, kym ho urobili.. taaaaak dobre mi to padlo, som nebola v ke pol roka.. konecne som si dala zmrzlinovy pohar v aide, nakupila som malej par veci v tescu, v dm uciaci hrncek, ktory sme pred chvilou vyskusali a krasne z neho pila, pritom flasu mi ani za nic nechcela zobrat do ust.. taka som tesiva... 😵 a ten vylet mi tak dobre padol, ze az.. sme boli asi 2 hodky aj u svokry a asi hodinu u mojej babky, mala bola hviezda, tesili sa obe..
ddmoxy, sak cervene vino je dobre na mlieko.. 1 deci denne 😉 sice, asi poriadne sa z neho napit nemozes, no deci hej.. ja som si obcas dala a fakt som mala plnsie prsia 😉
ja mam facebook, ale velmi tam nechodim, jednak som tam skoro nikoho nenasla a akosi sa tam nevyznam, ci co.. no ani som sa tomu akosi velmi nevenovala 😅
hannky, drzim palce na tu operaciu, prave si asi pod nozom, dufam, ze to dobre dopadne 🙂

ddmoxy
24. apr 2009

hankky......drzim palce.....

ddmoxy
24. apr 2009

lilly....tak ma najdi....aspon z fotiek sa budeme viac poznat...uz je tam aj deni aj luci.....tak poood.....moje meno je Beata Svatosova......cakam...pridaj ma do priatelov a ja ta potvrdim a uz ficime...a ostetne tiez....sup sup...

dadka28
24. apr 2009

pojdem aj ja,len musim pozriet ako to tam bezi..
Hanky,drzime palce..neboj budes urcite spokojna a budes nadavat ze preco si nesla skor.bol moj kamarat asi pred 5rokmi a je na nespoznanie..urcite to odporuca,drz sa.
Ddmoxy tam mam prist?

lilly
24. apr 2009

no ddmoxy, pridala som ta 🙂
llen ja sa ta musim tomu viac povenovat, idem si tam aspon nejaku svoju fotku supnut

deni_v22
24. apr 2009

ahojte,
hankky, tak uz mas asi po operacii, takze dufam, ze sa uvidime 😉 🙂

hromadny presun na FB? lilly, najdi aj mna, podla fotky, medzi priatelmi ddmoxy 😉 mam rovnaku ako na MK...

lilly
24. apr 2009

no ddmoxy ma zatial nepridala..
ale deni, pridala som aj teba 😉
tiez mam rovnaku foto ako tu 🙂

uvarila som puding, som dostala chut na nejaku mnamku 😵

luci79
24. apr 2009

lilly, mam ta, musis si ma pridat

ddmoxy
24. apr 2009

dadka......no cakam....pod moja

ddmoxy
24. apr 2009

dadka....keby si nevedela ako to tam chodi...mas tu 3 profikov...mna,luci a deni.....uz to tam chvilku tahame 😉 😉

dadka28
24. apr 2009

no tak jak..?

ddmoxy
24. apr 2009

dadka....No vidim,ze sa podarilo 🙂 🙂 🙂
Ked budes mat cas,tak pridaj nejake fotky 🙂

dadka28
24. apr 2009

no konecne som sa tam nejak nasla..uz daco pridane..

ddmoxy
24. apr 2009

dadka.....sikovnica🙂inak krasna nevesta si bola🙂

luci79
24. apr 2009

tak pozeram, ze uz sme skor vsetci aj na FB 🙂 🙂 🙂

Hankky, drzim palceky..uz to mas urcite uspesne za sebou...Drz sa!!! A ten mobil je na mna 🙂

andyika
autor
25. apr 2009

ahojte
asi ste vsetky vonku ved je krasne pocasie. my sme dnes boli pozriet male babatko, no bolo take malicke az som sa ju bala chytit.no a viki sa na nu stale smial 😉 a chytal jej nozky.

na facebooku som aj ja, ale nejak casto tam nechodim...

no ideme sa pomaly kupkat, 🙂 a potom dufam ze krasne zaspinka ako vzdy 😉

dadka28
25. apr 2009

ahojte kocky..
no co dnes ste vsetky odcestovali ako my? 😀 sme boli v Komaranoch,maly bol taky zlatucky ze az nechapem..hodinova cesta autom,prespinkal nam cestou tam aj spet..no toto?a este skoro vkuse spinkal aj tam..v podstate bol vonku vkuse asi 5-6hod..prisli sme domov,este aj teraz spinka,uz ho chcem aj zobudit,lebo sa mame kupkat..
Ddmoxy ta fotka obycajna,nemusis prehanat 😉
Luci jeee krasna nova fotka..
No tak sme sa pekne popridavali na FB..
Deni pockaj,na FB to tapka Dianka?
Andy,ty si uz asi rychlo zabudla ako bol Viktorko malicky co?? 😎 az nepravda,vy ste uz skoro 5mesacni,my 4mesacny-a tiez sa mi zda ze to uz bolo davno,co som rodila xi

deni_v22
25. apr 2009

ahojte,
ja som dnes bola cely den sama s malou a super som si oddychla 😵 ...kde kto sa stazuje, ze je sam, mne to dnes uzasne prospelo, nemusela som riesit ziadne predpubertalne hadky, co som upratala ostalo upratane, presli sme sa s malou po sidlisku, pekne si pospala, cely den sa usmievala...nech jej to len vydrzi a klop klop 😉 nechcem zarieknut

dadka, jasne, ze Dianka tapka 🙂 naucila sa to asi pred tyzdnom a straasne ju to bavi 🙂 uz aj usta otvara, ako by tu basnicku chcela hovorit

mne sa zase zda, ze som rodila predvcerom a zrazu ma mala pol roka...ani neviem, kedy to zbehlo 😕

ddmoxy, ako manduca? uz ste sa skamaratili 😉

luci79
26. apr 2009

ahojte,
pozeram, ze tu cez vikend bolo uplne tichucko...pekne pocasie vas vylakalo von, do prirody 😵 ?

My sme vcera cely den sytavili na zahradke, naberali sme brndz, ale namiesto brondzu sme dosli domov cerveny jak paradicky...pomahala nam kysla smotana 😅 😅
Jakub sa kamaratil s kvietkami...Aj vam uz chcu deticky sediet? Lebo Jakub sa pokusa, hoc mu to este velmi nejde, ale on sa nevzdava 😵 😵 😵..vydrzi par sekund sam 😵 😵
Este stale pomahame aj s prestavbom bytiku u nasich, takze sme celkom vytazeny...

Jakub je taky nejaky 🙄 , je smejko, ale ked napadne trucovat tak trucuje riadne...takze nezostava nic ine ako na ruky... Vcera ked sme sa vracali zo zahrady normalne spal 2hodky v kuse...dnes 15min. rano a 45.minut poobede, ale je celkom v pohodicke teraz... 😀 😀 😀 Este musi vydrzat hodku a sup do postielky 😉 😉

Deni, takze si mala 'tichu domacnost'? A ako sa ma Dianka? Uz je pripravena na plavanie? Volala som dnes kamoske, co tam pracuje, ze pozriet sa tam moze na nas prist kto cgce, ale do bazena len 1rodic+dieta...Takze prvu hodinu, v stredu s nami ide Peto...ako som spomynala, ide nam urobit pekne fotky, Jakubovi a Dianke, taktiez 😵

Ddmoxy, aj ja som zvedava ako manduca... a Ellinka...kamaratky?

Mame nove fotky 😵 ...kuk 😅 😅 😅
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

dadka28
27. apr 2009

ahojte..
Luci tie fotky vyzeraju ako profesionalne..je zlatucky 🙂
My sme zas vcera boli u kamosky na tahanovciach.normalne som sla prvy krat busom s kocikom,tam aj spat a malicky cely cas prespal..jaaaj nech uz je dobre.zasli sme aj na sudky na kofcu a hoddog,sme sa napapali u kamosky a sup na bus..doma som ho zas nevedela zobudit,vstal o 20.30/no ja soom ho nenapadne budila/
Ddmoxy dnes ideme pozriet do Barce,moje krstna tam hraje futbal,tak ked nahodou sa budes motat vonku,mozme dat kratke stretko..
Deni ja vcera som bola zas vystavena jak pes..bo to boli same kopce s kocikom..

ddmoxy
27. apr 2009

a kde ?? ja barcu az tak nepoznam...posli mi cislo do IP...ja ti poslem moje,,, 😉

deni_v22
27. apr 2009

dadka, ved ty mas take zlate deco, furt ti spii 😵
ked sa ti zase bude chciet poprechadzat sa po tahanovskych kopcoch, daj vediet, pridame sa 😉

luci, krasne kvetinky ste nafotili 😵 a najkrajsia je stale ta najvacsia uprostred 😉 😵

dadka28
27. apr 2009

Deni jaaj ja som zabudla ze si z Tah..no nekdy priste..
Ddmoxy sme boli na tej zakladnej skole,co je u vas,nedaleko kostola,neverim ze nevies..snad cislo vyuzijem inokedy 😉 poslem aj tebe pre istotu..

ddmoxy
27. apr 2009

dadka......tak to si bola par metrov odo mna....skola je strasne blizko pri nas 😉 😉

No ja s tou manducou stale bojujem....ale vcera sme s nou vesali pradlo a prali a veeeelmi sa nam to pacilo....a Elle chutia popruhy 😒 dudu rychlo vypluje a cmula a cmula 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre