Mamičky Košice časť Šaca a ich detičky

andyika
26. mar 2009

Mile mamičky vítam vas v tejto novej teme
Dufam, ze sa tu uz budeme stretavat castejsie, pricom sa povychvalujeme nasimi deturencami 😀
mohli by sme si zalozit aj tabulu nasich deti a aj album s fotkami.
Co vy nato?????

tak sup do toho 😎 😎 😎 😎 😉 🙂

hankky
17. máj 2009

Bre ranko, tak ano ano, fajne bolo v ZOO 😀 Som rada ze som vas videla konecne nazivo 😉 Hej, ze ostro videla, hlavne ze ste mi znakovali "pitie" o100sest a ja niiiiic, kym mi to doslo... 😀
My sme sli asi okolo 14 prec a este sme boli v medzeve u znamych na chalupe takze super sobota....dnes mame grilovacku u nasich tak sa tesim z pekneho vikendu 😎
Fotky su krasne, tiez som poskulovala na Lucin super fotak 😵 viete pekne fotecky robit to sa musi uznat 🙂
Aj ja si prosim fotky 😅 Myslis zeby vosli do mailu?
Pekny finish weekendu prajem 🙂

andyika
autor
17. máj 2009

ahojte mamicky
tak aj ja som si pozrela tie fotecky, su fakt super no a deticky su strasne zlate 🙂 no fakt lutujem, ze sme nevedeli ist 😔

inac my sme chori, viki to dostal odo mna 🙄 🙄 takze nic moc, pred vcerom v noci sme spali len 2 hod, stale sa zobudzal mal plny nos, a plakal, miestami az reval. no nechcel ani papat, pretoze nevedel dychat cez nos....no a detske kvapky do nosa som nemala, odsavala som hlieny, ale nejak sa mu to nepacilo 😒 tak a v noci zacal aj kaslat, tak sme isli vcera rano na pohotovost. akurat mala sluzbu nasa detska dr. no a dala mu kopu veci...takze teraz papame lieky.len problem mam s calciom v inj., ktore mu mam dat do vody pretoze rozdiel medzi mliekom ma byt 2 hod, az tam mu mozem dat mlieko, ale on po 2-3 hod ide spat a opat chce papat mliecko, tak neviem ci aj tam mam dodrzat ten 2 hod. odstup????????
no ale dnesna noc bola ok, spali sme krasne 🙂 tak verim, ze sa to uz zlepsilo 🙂 juj, nech nezarieknem 🤐

tak ja idem este nieco poutierat, pretoze poobede ma k nam prist navsteva
tak sa majte

deni_v22
18. máj 2009

ahojte, zienky,
krasny vikend je za nami, skoda... 😖
v sobotu zoo, v nedelu sme sa dali na shoping turistiku, boli sme v Madarsku, trosku som obliekla slecny aj chlapa na leto..

mala to zvladla totalne najlepsie z deti, bola v pohode, cestou spala, aj v obchode spala, pomedzi to si lezkala v kociari a dzavotala, pripadne hopkala v manduce...

v nedelu obedovala cukinu, spraskala ju na parkovisku smahom ruky, plnu flasticku, aj pusu uz pekne otvarala na haam, tak bud sa to uz naucila, alebo jej robi dobre, ze ma divakov, alebo este ma napadlo, ze sa jej mozno lepsie papa posediacky, lebo doma ju mam v pololahu v lehatku a obcas ju napina, cez vikend jedla posadena muzovi na kolenach a podstatne lepsie, priam vyborne...takze musim doma vymysliet nejaky kolmejsi posed..

vecer uz bolo horsie, z tej sobotnajsej kupnej mrkvy ju zapieklo, plakala do 23, bolelo ju brusko ☹ , mala ho take tvrdsie, aj sme masirovali, aj cvicili, ale nijaky uspech zatial, lejem do nej vodu, kolko to ide, no este nekakala...snad sa to podari do vecera, nech sa vsetci trochu viac vyspime...

lilly
18. máj 2009

ahojte, my sme uz obedovali dnes, lilly papala dnes kupovany prikrm, hipp mrkva+zemiak, no ziadna slava, zjedla asi 20g, najviac mi zjedla zatial 40g, usta sa jej otvarat nechce, nieco do nej dostanem, no malo je to.. ale snad sa to zlepsi 😖
deni, po sediacky sa im lepsie je, je to prirodzenejsie pre nich a aj sa ma krmit vo zvislej polohe.. ty nedavas malu do stolicky pri jedeni?
andy, dufam, ze vas choroba rychlo prejde oboch 🙂

deni_v22
18. máj 2009

lilly, ona mi este nesedi a mame tu drevenu stolicku + stolcek, neviem,ci by sa mi tam neotlkla...dnes som ju krmila na kolenach, prva polovica ok, no ked bola sytejsia, zacala robit figle, buchala do lyzicky.. a ta ruka, ktorou som ju drzala, mi chybala...takze asi coskoro zmontujeme stolicku..
a otvarat pusu tiez zacala az po 2 tyzdnoch, takze nestracaj hlavu, staci vydrzat 😉

a nad zapchou sme vyhrali dnes po obede 😵

andyika
autor
18. máj 2009

ahojte
viki sa ma uz lepsie, sice vcera to s nim bolo na nevydrzanie, bol straasne zly, len pistal cely den....asi sa mu to zapacilo 😒 a vyska nahlas

dnes je uz ok, a dala som mu uz gelik na dasienka.
co sa tyka prikrmov, kazdy den uz papkame nieco, a uz mi tiez pekne otvara ustocka, len neviem kolko mu mam davat, tak mu davam take dost male davky. no a vdaka prikrmu uz nemame problem so stolicou, uz ju mame kazdy den a poriadne davky....vacsinou aj na satach, takze periem, a periem,....

teraz spinka, idem rychlo zehlit...mam totho kopu, a uz mi zas treba prat ☹

luci79
18. máj 2009

ahojte,
tak my uz spinkame..vcera sme mali ukazkove spinkanie doobeda aj poobede...no len ta noc...uz by to mohlo skoncit...spinkal do 3tej a potom to zacalo, do 4tej, dali sme papat a potom skoncil pri mne v posteli a spinkali sme do 7.45 😵 😵 ...Neviete nejaky recept na spinkanie v noci?
Deni, chuda Dianka, to vazne ju zapeklo z tej mrkvicky?Hlavne, ze ju spapala celu, ze? Ak ju zapeka skus to vylucit z jej jedalnicka..to iste sa stava aj pri bananiku a ryzi, som niekde citala ☹
Vidim, ze tu mame velkych papkacov 🙂 , to asi len nas Jakub papaod prveho dna 140-160g 😅 Dnes sme spapali len 140g brokolicky, zemiacika a cuketky 😅 😅
My kakame aj dva krat denne, som tomu rada, troska som sa toho obavala, lebo ako dojceny kakal raz za 10-12dni..riadnu naloz 😀
Skus pit harmancekovy caj, nam to doteraz pomahalo a Jakubovi som dala jednu lyzicku, viac nie..som sa bala alergii

Jeeej, a Lilluske krasne polrocne vymesacie...nech jej chutna mliecko aj mrkvicka a dalsie zeleninove lakocinky 😵

luci79
18. máj 2009

...dnes mi pisala kamoska z ciech...Jej Matysek ma dnes pol rocka....
a 10,35kg a 75cm 😅 😅 😅 ...kde sa nas Jakub nanho hrabe 😀 😀 😀

lilly
18. máj 2009

luci dakujeme 😵
deni, no ja vydrzim, a verim, ze sa to upravi a zachuti jej.. podla mna by sa v tej stolicke dianka udrzala, ved to ma okolo seba take zabradlie, ci ako to nazvat.. lilly si v tej svojej stolicke pekne hopa a uz aj tak inde vydrzi sediet aj sama, aj v kociku dnes na balkone si tak pekne sedkala bez priputania a obzerala sa, az som nechapala a musela som to natocit 😀
luci, ty mas nejakeho exota maleho, ze je taky jedak od prveho prikrmu 🙂 ale bud rada 🙂
davali ste niektora uz aj kasu okrem zeleninky? Ja mam kupenu ryzovu bananovu, no neviem, kedy jej ju mam dat..asi by som mala este pockat..
andy, moja lilly objavila vyskanie v 3 mesiacoch a odvtedy vyska cele dni, niekedy mi to uz pekne lezie na nervy 😅 a poslednych par dni sa naucila plut, robi tisic kvapiek 😀 bud tak, ze spoji pery a fuka cez ne vzduch, alebo da medzi pery jazyk a tak fuka vzduch.. v oboch variantach pluje sliny okolo seba 🙄 😀 😀 a zjavne sa jej to strasne paci... 😀 😅

deni_v22
18. máj 2009

luci, praveze ona uz jedla mrkvu ale doma varenu...a pohoda...ta flastickova nesadla...ale nevadi, dnes po obede uz kakala, takze snad vecer bude kludnejsi..a nad tym cajom som uvazovala, ale nakoniec som ho malej nedala, kedze to slo samo..skusim sebe vecer..

.. no Matysek predsa nemoze byt chudy, ked uz ma take meno 😀 ale inak riadny obrik.. 😅

blahozelame Lilluske 😵

a kasu este nedavam... asi od buduceho tyzdna zacnem ovocie na desiatu, masko na obed a az potom po case kase...

andyika
autor
18. máj 2009

jeeej, to uz ma lilluska 6 mes????????????gratulujem 🙂

my sme dnes tiez pekne spinkali, poobede az 2,5 hod, co je u viktorka nezvyk, len si zo zaciatku musim k nemu lahnut ☹

mne dnez papkal, mrkvicku s karfiolom, tak to spapkal, ale poobede zas robil cirkus pri vyzive - frutado baban, jablko , pomaranc, no zjedol z nej strasne malo 😒 asi bude skor maskovy tym, nie na sladke 😀

este nespinka, kvoli pobednajsiemu dlhemu spanku, hraje sa pod hrazdou.

kasicku mam aj ja, ale budem ju davat az od 6. mes. 😉

lilly
18. máj 2009

dakujeme 😵
pridala som konecne par novych fotiek do albumu... 🙂
ja dam kasu asi az ked sa lilly rozbehne so zeleninami, predpokladam tak v druhej polke siedmeho mesiaca, teda tak o 2-3 tyzdne

cherry01
20. máj 2009

čaute ženy, strááááášne mi chýbate. nemám net doma už asi mesiac...T-com sú takí mantáci že konec...
všetci sme ok, píšem od známej, dúfam ze čoskoro už napíšem z domu.
Tomi a Kristínka rastú ako huby po daždi...mám kopec fotiek..čoskoro pridám. ahoooooooojte

hankky
20. máj 2009

Ahojte,
cherry som rada ze si sa ozvala 🙂
Prave sme prisli z poradne tak hlasim miery....52 cm a 8200 g 😀
Sme dostali dve injekcie a teraz spinka tak dufam ze vecer nebude strasna reakcia a ze to zvladneme v pohode ako prvy krat.
Pekny den prajem 😎

deni_v22
20. máj 2009

ahojte, neviete, aky bol dnes bio stupen?
ja som pred obedom najprv spalila pol Diankinho obeda, varila som zemiak s pastrnakom, a zemiak bol skor hotovy, tak som ho vybrala no a pastrnaka som sa uz nedockala, nebol nacierno, ale jest som jej ho uz nedala...

cez obed som sa ponahlala, lebo sme o pol 1 odchadzali na plavko, tak sa mi podarilo zatat vrtulku z ponorneho mixera do prsta...som proste ukazovakom cistila tie mixnute zemiaky a druhou rukou som drzala cely mixer akurat v mieste, kde je tlacitko...kedze je to stary typ, tak ma na spustenie len jedno....a potom som sa uz len divila, ze preco ten mixer vrci , az mi doslo, ze sa zaprel do kosti v mojom palci 😝

no a kedze s takto krvacajucim palcom som nemohla ist do slanej vody, tak som musela zalarmovat muza, ten nechcel ist sam chlap plavat, tak Luci zalarmovala svojho chlapa, este ze bol taky zlaty, ze sa nechal ukecat 😵 obaja musia teraz nadcasovat, lebo poobede sa kupali s detmi ☹ ....proste sa mi dnes darilo 😖

hankky, nie nahodou 72cm? ale inak krasne miery 😵 vravela som ti, ze je velka..

hankky
21. máj 2009

deni, "paradny" den mas za sebou ☹
a to si cistila mixer ktory si mala v zasuvke? ci som to zle pochopila?
heeej, 72 cm 😅 prvy prispevok mi zmizol tak som pisala rychlo druhy krat a u nasich na notebooku tak som sa preklepla 😀 Hej sak je velka velka..kamoska nakukla do kocika ked spala a sa smiala ci nieco zmeskala bo vyzera ze uz ma rok 😀 neviem po kom tak rastie, sak my ne sme vysoky... Muz sa smeje ze po postarovi....no ale ta my mame postarku 😕
No a reakcia na ockovanie nebola ziadna 😵 O 16 vstala, napapala sa, dali sme jej panadol sirup a od 17 do 19 spala vonku u nasich, potom zase papala, potom sme sli domov a o 21 uz zase spala 😀
Len teraz ma teplotu 37,3 tak uvidime co bude dnes 😒

andyika
autor
21. máj 2009

ahojte
no este mi chybaju udaje do tabulky, aby som uz pridala novu, tak lilly, luci, ddmoxy a cherry, poslite aktualne miery deti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
cherry, no konecne, ze si sa ozvala, aspon vieme, ze ste ok 🙂

hanky, tak to mate fakt krasne miery 🙂
no a este, neviem ako donutit vikiho, aby papkal z lyzicky. najprv som si myslela, ze mu nechuti vyziva, ani nic,....lebo po par lyzicka vzdy zacal straaasne plakat, napinat sa az bol vcerveny. no ale vcera som mu skusila dat taku stavu hipp do flasky a krasne ju vypil, a dnes som mu zriedila vyzivu vodou, aby mal redsiu a dala som mu ju opat do flasky, a spapal viac ako polovicu. no ale nechcem ho na to naucit, to len tak zo zaciatku, aby si oblubil chute a potom mu uz budem davat lyzickou.
vcera sme mali dobry den....aj spinkal, aj sam zaspal vecer v postielke.

teraz sedim vonku a hojdam sa, maly sa zobudza, ale vonku je rad, hlavne ked vsetko vidi, co kto majstruje 🙂

no za chvilku idem varit zemlovku s puingom. 😝
no a idem este pridat par fotiek 😉

luci79
21. máj 2009

ahojte,
my sme mali poradnu vcera a nase miery su: 7300g, 68cm 😵
jeeeej, Andyika ja so dnes robila crissantovu zemlovku...mnaaaaaaaam, uz som ju pomaly aj zjedla 😅 😅
Hankky, no vy mate krasne miery, to len nas Jakub je taky malicky?stihlucky? ale pritom ani nevyzera, ved tie faldikove rucky a nozky...a to papa ako taky mlyncek 😀 , vsetko, nic si nevybera...
aj fotky by sme asi mohli aktualizovat, ze?

hankky
21. máj 2009

no prosim pekne, tak sa zobudila o 11 a mala teplotu 38,3 ☹ o hodinu 37,7....o 13 zaspala a pomaly sa budi tak som zvedava kolko bude mat....som volala lekarke tak to moze byt reakcia na ockovanie a ze ci ma cervenu opuchnutu nohu...tak vravim ze ma cervenu ale tu do ktorej pichali pneumokoka a tam nema byt reakcia...no tak ze mali pripad ze bola tak ze to bude asi to...na noc ked bude mat teplotu jej mam dat diazepam aby nedostala krce, paralen a vela tekutin...a ze ak neprejde tak zajtra mame prist...joooj chudatko moje malinke
andy, ja ti s lyzickou neporadim lebo od narodenia berieme vselijake vitaminy miestami aj 3krat denne a som ju od druheho mesiaca ucila robit "haaam" takze ona ked uz vidi svoju vitaminovu ruzovu lyzicku tak otvara pusinku sama...asi ti neostava ine len skusat a skusat...
luci, to nie Jakubko je malicky...to Natalka je velka 😀 Sak je o mesiac mladsia a ma o 4 centi a o kilo viac!!! 😕
a vies mi poslat fotky zo ZOO mailom? pekne pjosiiiiim

luci79
21. máj 2009

Hankky, a ake chces....vsetky?alebo len kde ste vy?lebo je ich straaaaasne vela...
Deni som dala CD s napalenymi fotkami, mozno by to takto bolo jednoduchsie...no kedy mi sa stretneme 😵

lilly
21. máj 2009

ahojte, my sme boli dnes na poradni, miery 7800g, 71cm
hankky, natalka je teda poriadne velka 🙂 a jakub bude asi nejaky drobcek 😀 ale z fotiek teda nevyzera 🙂

deni_v22
21. máj 2009

ahojte,
luci a ako sa robi croissantova zemlovka? namiesto rozkov croissanty?

hankky, ano spravne si pochopila, cistila som mixer v zasuvke 😎 to mam urcite z nevyspatia... 😖 aj vcerajsia noc nic moc a zaspala az o 23... a uz mame naznak zubov - hrbolce dole...ale kedy vylezu, neviem...

dnes sme obedovali cuketu so zemiakom a spraskala 150 ml takej tekutejsej hmoty...celkom som sa potesila jej vykonu.. 🙂

andy, mne tiez mala zacala otvarat pusu az po 2 tyzdnoch, dovtedy nic moc, len som to do nej pasovala potajme...

hankky, snad vas teplotka uz v noci nebude trapit...aj prvu davku znasala tak zle?

lilly
21. máj 2009

mne lilly zatial neotvara usta.. dostat do nich nieco je dost tazke, ale ked uz to ma v ustach, tak to aj zje.. my sme uz druhy den mali zemiak+mrkva+cuketa, no nejaka slava to nebola, stale zje len tak okolo 20g +/- ale je to vraj v pohode, vravela mi dr. dnes, ze do roka sa rozje uz pekne..
deni, aj som zabudla komentovat ten mixer 😖 aau, to muselo byt hnusne 😢 ja som raz tak vytierala z takeho metlickoveho mixera cesto na babovku a tiez som mala kabel v zasuvke a tiez som stlacila take turbo tlacitko, ledva som prst vytiahla.. som cumela potom na tie prsty v soku, ci su cele 😕

luci79
22. máj 2009

Ahojte,
tak my sme sa zobudili do 'krasneho' rana...uz v noci sa mi nieco nezdalo s Jakubkom, bol cely rozhoruceny, cely horel, ale pripisovala som to teplu v izbe.... 😒 A rano sme zmerali teplotku a mame 38.1 ☹ ☹ , tak som volala lekarke, ze ci to moze byt od novych liekov, homeopatik, co mi dala...tak to vylucila, ale ze to mozu byt zubky alebo to, ze je teplo a dietatko este nevie regulovat svoju teplotku..tak nam naordinovala vela vodicky medzi dojcenim...ale uz teraz viem. zky den to bude...je umrncany a nevyspatucky, chuuuuuuuuda moje...takze dnes bude len mazlickovanie, co Jakub veeeeeelmi raaaaaaad 😵

pekny den

hankky
22. máj 2009

Dobre ranko, my sme dnes vstali o 8:30 😕 to sa nam este nestalo. No ale od 6 sme asi dvakrat boli hore kvoli dudke 🙂
Vcera sa zobudila o 16 a mala 37,3 ale dala som jej este paralen...este si zdriemla od 18 do 19. sme prisli domov, este o pol 8 sme sa napapali a nieco po 20 zaspala. Dnes je to uz v poriadku, tak som rada.
Luci, a to moze zo zubkov byt az taka vysoka teplota ze nad 38? Joj chudatko Jakub, nech ho to prejde tak rychlo ako nas 😉
Hm, no ak by ti presli aspon fotky na ktorych sme my mailom tak by som sa tesila 😎 A co sa tyka stretka, tak mne len napiste kedy a kde a my prifrcime 😀 teda ak nebudeme mat uz nejaky iny program 😉
lilly, no ja neviem ci som len ja taka "zaslepena" mama ale mne sa nezdalo ked sme sa stretli zeby Jakub a Dianka boli ovela mensi od Natalky 😅 Ako jasne ze vidim rozdiel aj ked sa stretneme s inymi babatkami...dokonca niektore su starsie aj 4 mesiace od nas a su skoro na rovnako velke 😀 No ale ved zase na druhej strane o nic nejde, hlavne ze je zdrava buchticka moja 😵 hm, fakt neviem po kom takto rastie
deni, no tak som to spravne pochopila..joooj, auuuu...a uz je to ok? si bola aj na sitie alebo nieco? Praveze pri prvej davke to bolo celkom v pohode, poobede este spinkala dobre, a akurat od 6 do 8 vecer plakala tak bolestivo a mala len zvysenu teplotu a v noci bolo vsetko ok, aj na druhy den...tak som myslela ze aj teraz bude dobre...no nevadi, budem jej aj dalej pre istotu davat vela cajika ci sa vcera neprehriala doobedu v kociku, lebo svietilo na nu slnko...teda na kociar.
Tak pekny den prajem 😎

deni_v22
22. máj 2009

ahojte,
jaaj luci, tak len pekne stiskaj Jakubka, ked sa takto trapi, chudatko male...to urcite zubok, uvidis, coskoro vykukne 😵 uz aby si volala zubkovej vile, nech chysta darcek 😉

hankky, sit som to nedala, pol rany slo cez necht to by aj tak nesili...zahoji sa, ved nie som z cukru 😉
super, ze uz ste doteplotkovali...normalne zavidim tie casi spanku..ze od 18-do 19 a potom o 20 zas....to som nezazila ani ked mala dva tyzdne... mne vydrzi aj 6 hodin bdiet, potom zdriemne na pol hod a dalsie 2-3 hodiny nespi, najnovsie tuho zaspava az o 23... 😕

baby, nechavate otvorene okno v noci pri detoch? my sme uz zacali, na taku malu skarocku, lebo mame spalnu na zapad a ta sa tak nahreje poobede, ze sa tam vecer neda zit...vnutri mame 29 stupnov a mala sa strasne poti..

luci79
22. máj 2009

tak my trocha bojujeme, sme nervozny a poplackavame....uz si aj pospinkal hodku od 9.00....Idem dat chladit hryzatka nach si kuse aspon 😅 do niecoho...
Tak dufam, ze sa zubky ozyvaju, lebo inac neviem co to moze byt...Zeby nejaky zly bacil ked sme boli na poradni???????? 🙄

Hankky, mas to mat!!!A dufam, ze uz to mas!Poslala som Ti to...

hankky
22. máj 2009

deni, tak nech sa prstek rychlo zahoji 😉 No, ja si tiez zavidim to ako mala spinka...ked citam a pocuvam ako niektore deticky nespinkaju tak uffff...my mame rekord bdiet max 3 hodiny, potom uz pada od unavy 🙂
Ja nenechavam v noci otvorene okno. rano ked vstaneme tak ho otvorim a zavriem ked ide potom spinkat doobednajsi spanok...a potom otvorim poobede a zavriem az vecer ked ide spinkat, takze sa vetra skoro cely den. Ked je v izbe chladnejsie tak spi vo vaku a ked teplo tak len v bodach a ponozkach a prehodim cez nu tenku deku ktoru aj tak rozkope do rana 😀 Bojim sa nechat otvorene, aj Noro sa "zlosti" ze jej davam cez den ciapku ked vonku je horuco a nefuka ale tak neviem no, nema este prilis citlive uska? Sa bojim aby nedostala nejaky zapal. Vy mate stale ciapku ked ste vonku?

luci, si super super 😵 taku rychlost som necakala 😀 dakujeeeeem. Uplne inak vyzeraju fotky ked su fotene takym supis fotakom 🙂
Este mate teplotku?

deni_v22
22. máj 2009

ja tiez stale davam ciapocku - bud taku hackovanu, sietovu a ked fuka, tak tu satku, co mala v zoo - uska ma zakryte a vrch hlavy bez pokryvky, tak jej aspon teplo nie je...a este pouzivame plateny klobucik, ten ma tiez take trojuholnicky na uska..
S Emkou som si uzila svoje v ORL abmulancii, tak sa snazim davat pozor..

mala bude asi po muzovi, lebo ten je ako radiator, stale mu je teplo a uz aj ona nabera take maniere...ja spim v noci zakryta a Dianka nie, lebo ked ju cimkolvek tenuckym prikryjem, uz ma mokry chrbat a ked to neustriehnem , nabehnu potnicky :-/ ..

luci79
22. máj 2009

taaaaaak, my znova spinkame 😉 ....teplotku sme nejako zrazili na 37.8....uz teraz ma Jakubko v sebe 200ml tekutin, cajiku 😵 😵 😵 tak mozno ma ten fenikel vazne zazracne ucinky...

Hankky, som rada, ze som Ta potesila.A ten fotak nie az take delo ako ste to minula rozberali.Je to ten skoro najlacnejsi z tej vyssej triedy fotakov 😅 😅 😅 Chcela som minule kupit lepsi zoom donho...a ze 18000sk 🙄 🙄 🙄 , ma skoro svihlo.takze musim pouzivat len to, co mam alebo na to co mam? 😀

my tiez nemame otvorene okno v spalni, ale dvere do kuchyne ano, a tam sa vetra celu noc...tiez rozmyslam, ze len bodynko s kratkym rukavom mu dam a tenku deku....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre