Mamičky Košice časť Šaca a ich detičky

andyika
26. mar 2009

Mile mamičky vítam vas v tejto novej teme
Dufam, ze sa tu uz budeme stretavat castejsie, pricom sa povychvalujeme nasimi deturencami 😀
mohli by sme si zalozit aj tabulu nasich deti a aj album s fotkami.
Co vy nato?????

tak sup do toho 😎 😎 😎 😎 😉 🙂

luci79
17. jan 2010

Zuzi. tak potom som to pochopila dobre...troska som bola v pomykove 😅. Ale uz som si sure, ze mi to vlastne staci platit tri mesiace pred otehotnenim, aby som matersku dostala...ale kedze ja chcem to naj, naj, najvyssie materske, aby sme aspon tych 28? tyzdnov mali cosi viac a potom znova prejst na RP. Ale zase nikdy nevies ako bude prebiehat dalsie tehotenstvo,ci nebudem na rizikovom (nechcem nic privolavat), ci v nemocke a co potom? Nedostanem na PN nic, ze?
A vy sa kedy chystate primiesit na dalsie baby? Zeby sme sa znova stretli v Saci, na porodnickom? Takze uz sme tri, ktore planuju dalsie baby?
My si chceme uzit este toto leto, ist niekam na dovcu...a tak a po lete by sme sa na to dali 😀 ... A kedze uz mame doma zimne ditko tak je rada na letne 😀 😀 😀

hankky
17. jan 2010

aute baby, ja som si vcera vecer uvedomila ze 18.-19. nam idu menit stupacky 😖 a ze to je vlastne teraz tento tyzden...nejak sa neorientjem podla datumov takze som na to zabudla...ale sme na najvyssom poschodi a predpokladam ze zacnu zhora tak sa utesujem tym ze u nas budu len 18-teho a dost... 🙄 uff to bude pratania zase 🙄
hmmm, takze som si dobre myslela vsetko o DNP. Ja chcem tiez znova najvyssiu matersku, teraz som mala najvyssiu ale nie vdaka DNP a kedze pracovny pomer mi skoncil tak teraz to mozem riesit len takto....no, zbehnem tam cez tyzden, aj poziadat o zvysenie RP. mala som v plane zajtra ale musim "strazit" robotnikov 😢
takze vlastne zaver je taky ze zajtra budem vediet ako to vyzera s utorkom...
no a ja mam pocit ze naty je celkom rada v spolocnosti inych deti....obcas sa s nejakym stretneme a nemala s tym zatial ziadny problem. minuly tyzden bola u nas na noc muzova sesterka s malym co je o mesiac starsi a praveze sa chudak zakazdym rozplakal ked na neho naty prehovorila alebo sa "rozbehla" jeho smerom 😀 ale je pravda ze naty je trosku hlucna v prejavoch 😀

deni_v22
17. jan 2010

caute,
pozeram, ze utorok sa rozsypava...tak si pockam na verdikt, ci sa vobec niekto chysta...lebo ked si mame ist sami poplakat medzi ine deti, tak to sa mi moc nechce 🙂

pripadne, neskusime tento tyzden stvrtok?

ste vsetky take vzorne a uz mate vybaveny ten vyssi prispevok 🙂 uz by som sa mala aj ja rozhybat...

aeouliana
17. jan 2010

ahoj babule: pozeram, ze si davate stretko. ja aj niekolko dalsich mamiciek z temy: "Košičanky - mamičky, tehuľky a snažilky 5.časť" sa tiez stretavame. mozete sa pridat ak chcete... alebo my k Vam. co myslite? 🙂

luci79
18. jan 2010

Ahoj baby...ako to vyzera so zajtrajskom?
Ja mozem na 100% o 15.30....
Kto dalsi?

deni_v22
18. jan 2010

luci, super, my sa pridame 🙂

luci79
18. jan 2010

slavna dvojka 😵 😀

hankky
18. jan 2010

cafte slavna dvojka, no dnes strazi robotnikov muz a zajtra ide mimo KE tak musim ja 😒 takze so mnou to vyzera bledo...ibazeby boli straaasne sikovny a skoncili okolo obeda 😀
dnes som bola poziadat zvysenie RP a uz som sa stavila aj na socialnej poistovni a prihlasila sa na DNP, takze to mam z krku vsetko... akurat ze tety povedali ze niekedy v auguste sa bude menit zakon takze nevedia co bude dalej...tak sa tesim, dufam ze budem platit zbytocne 47 euri mesacne 😠

aeouliana ahoj, a vy sa kde stretavate?

luci79
18. jan 2010

Hankky, tak musis tlacit na robotnikov, aby si pohli a ty stihla rande s nami 😉
...s DNP je to do jula max. 1084,55eur a potom to zvysuju, neviem nakolko...Ale myslim, ze by to nemalo mat ziaden vplyv na to...

aeouliana
18. jan 2010

hankky: zatial sme boli v meste na Hlavnej (restauracia Med Malina), MC Stonozka na Hviezdoslavke, teraz planujeme Anicku. hladame nieco kam by sa dalo ist aj ked je vonku mrcha pocasie a ked je pekne, tak aj vonku 😀

lilly
19. jan 2010

baby, nam to dnes nevyjde, nieco nam do toho prislo, nemozeme ist do ke 😖 dufam, ze nabuduce uz prideme, aspon pretestujete to darovske centrum, ze ake je 🙂

mata1976
20. jan 2010

ahojte kosicanky, prosim poradte mi dobru predajnu s autosedackami ale kde sa do toho trosku rozumeju. surne potrebujem kupit sedacku pre malu a som z toho na nervy, vsade mi povedia nieco ine... 😢 😖 😒 Dakujem

andyika
autor
20. jan 2010

ahojte
tak nam to tiez tento tyzden nevyhovovalo, s manzelom sme boli cez vikend na wellnes pobyte a ja mom od nedele plny nos, takze nechcela som zbytocne nikoho nakazit,....
no a o tyzden sa posnazime prist.

no a ako bolo vcera???ak ste vobec v tom dargove boli?

a este k zvyseniu RP.u nas to neplati, pretoze ja som studovala predtym na vyske, takze nikde som nerobila,...takze ja sa musim uspokojit s tou sumou, ktoru som dostavala az doteraz. inac je to podla mna neferove, pretoze studium na vysokej skole je priprava na buduce povolanie a nesedela som si doma na zadku ako nasi spoluobcania.
no a tiez si chcem zacat dobrovolne platit, aspon aby som este nieco dostala + pri druhom dietati...
mozno koncom roka by sme sa uz mohli zacat snazit,...uvidime, co ked motyka vystreli aj skor 😀

ddmoxy
28. jan 2010

Zase sme sa odmlcali ???? 🙂

hankky
29. jan 2010

nieeee 😀

cherry01
30. jan 2010

ahojte baby. no my sme sa prestahovali do nového koncom oktobra, a az teraz sme si dali net. Fuuu, cítila som sa ako bez ruky. No ale zase som sa pokojne po večeroch pozariadovala 😀

Cítam ze kedy plánujete druhé tehu.... no my zatial nie 😀DD aj ked nikdy nehovor nikdy 🙂

Tomi a Kristínka sú strašne šikovné deti , ale také rozdielne! Je super, že uz sa spolu hraju, robia si "baran baran buc", skrývaju sa za záves a rehocu sa až nahlas, jeden tlačí druhého na motorke (este im nedosiahnu nohy na zem, tak sa nevedia odrážať), Tomi má 12 zubov, Kristínka 8. Listuju si knižku, len ich neviem odnaučiť aby netrhali po chvíli strany z nej, skrývaju sa pod stôl, na nočník nechcu, na všetko ukazuju prstom, vydávajú "zvuky" ale nerozprávaju.... Kristínka tancuje na hudbu, uspáva bábiku, Tomi vklada tvary do tých hračiek, hádže loptu - ale nebaví ho nič tak dlho ako kristínku, tá sa pohrá s niečím aj pol hodinku a tomi max 2 minuty.
Dufam ze coskoro pridám fotky, musím este posťahovať nejaké programy.
tak sa majte krásne baby, idem kuk vaše fotky 🙂 cmuk všetkým detičkám!

dianocka
22. jún 2010

Ahojte mamicky,chcem sa vas opytat ,ci chodite do kutika Time out v Galerii a ci ste spokojne, alebo by ste prijali novy a lepsi kutik.Diky?

ddmoxy
27. jún 2010

woooow.... od januara je oficialny koniec ????

wewerka000
6. máj 2011

ahojte,je tu niekto? chcem sa opytat ake su byty na zeleziarskej ulici,ake je tam byvanie,v akom su stave hladame byt v šaci a nie sme odtial.ozvite sa dakujem 🙂

fecova
7. máj 2011

@hankky ahoj neviem, ale vsimla som si, ze si chces dat ziadost na zvysenie RP, a to ako sa da? a preco? lebo ja som este na materskej do 13.7, ale potom mi ma chodit len tych 190 eura, a matersku mam teraz dobru, lebo som si doplacala DNP. ja sa len tak pytam, lebo neviem co si tym myslela. ak obtazujem, tak sorry

lili_mia
20. máj 2011

Ahojte žienky v sobotu v sobotu 28.mája od 16.00 bude RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady pre Vás a pre Vaše detičky v MC Delfínik, Laborecká 2 ( za OC Galéria v areáli bývalej materskej škôlky). Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa...

http://mcdelfinik.sk/node/3

28. mája - RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady v mc s pestrým programom pre malých aj veľkých

hankky
14. júl 2011

@fecova ahoj, ano ziadala som si o zvysenie RP ale este v januari 2010 😉 je to stary prispevok, a vtedy sa to dalo, odvtedy sa zmenil zakon a uz sa to neda ☹

moukuska
9. aug 2012

Je tato tema stale ziva, chodi sem este niekto? 😀

citronius
1. mar 2016

Ahojte, rozmýšľala som, že sa s malou presťahujeme do Šace, každý ma však odhovára, že je tam veľa rómov a nie je tam dobre, dáte info ako sa vám tam žije? dakujem krásne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre