• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
aaaa pokracujeme :grinning:
20. máj 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz 3 :grinning: :grinning: :grinning:
bez nebola som u ocneho lebo to mam jasny prievan a mam na to kvapky
20. máj 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni mozno sa ti tam dostala nejaka spinka a to ti tam drazdilo, skus si to oko vyplachnut velakrat to pomoze
20. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj tak ked vies naisto ze je to len prievan :wink:
aj tak oproti inym kecame malo, sak radsej sa venovat detom neee? :dizzy_face:
20. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem tara,skusim,ale fakt uz ho mam len troska opuchnute a uz to tak ani neboli
20. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi tiez som si vsimla :grinning: ale vsak aspon vidiet ze sa venujeme rodinam :slight_smile:
20. máj 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci nemas za co, v lekarni dostat taky roztok na vyplach oka, skus to s nim vyplachnut a davaj si tie kvapky :wink:
20. máj 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki

baby nedame tento tyzden stretko v sade???
20. máj 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tento tazden nestiham...vo stvrtok idem s malym plavat a v piatok odchadzame na vikend na Kysuce :slight_smile:
20. máj 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne rano kocky moje dite mi tady mrci a chce jit hajat ven tak se musim jit nachystat ma to jakesi posunute driv jsme chodili ven kolem 10 a ted toto :slight_smile: a dneska uz slavime pul roku -to neni ani mozne jak kdyby jsme vcera dojeli z porodnice :slight_smile: slunicko se uz klube pres mlhu ! po obede valime na kycle .
20. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani my uz tento tyzden nestihame
dnes idem do roboty {len pozriet, nie pracovat}, zajtra ideme ku kamoske na zahradu a v piatok chcem ist konecne do tej ikea
20. máj 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme Sabinke k polroku :dizzy_face:
20. máj 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej gratulujeme oslavencovi
jejda a zabudla som gratulovat vcerajsim oslavencom polrocnym :sweat_smile:
20. máj 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gratulujeme oslavenkyni :slight_smile:
20. máj 2009 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mooooc dekujem uz jsme obleceni a jdeme ven
20. máj 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. vcera poradna bola ok. mame 8900g :slight_smile:
a vcera na kupani som nechapala. maly sa stale metal, dokonca sa aj nalogal vody ale pokaslal si a znovu sa metal. dokonca instruktorka povedala, ze "a k Riskovi nejdem, lebo ma kopne" :sweat_smile: taka som bola unavena.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj od nas vsetko dobre k polrocku :slight_smile:
20. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky...
tak my sme mali po dlhom case hrozne uspavanie....totiz maly zacal menej spavat, mava uz temer 3 hod intervaly bdenia, co u nas doteraz byvalo 1,5-2 hodky :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vcera od piatej bol hore, o osmej som mu dala jest zaspal na 20 min a vstal akoby bol den a chcel sa hrat, tak sme sa hrali a bavili aj s tatom a potom uz zacalo byt dusno,lebo nechcel zaspat, samozrejme uz bol prezraty co som si ho neustale prikladala, dufajuc v to, ze zaspi a nist :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uz bol aj rev a nase nervy na prasknutie ,ale nakoniec okolo desiatej zaspal a dokonca ma budil v noci len 2x..nadranom som si ho dala na moju stranu postele...a tak sa rozvaloval, ze ja som tak spala, ze som bola uplne na kraji a skoro som spadla z poestele,hlavne, ze on spal :grinning: ale aspon potiahol do 7.30.....

externy disk mam uz doma je paradny, ako vacsia penazenka aj s puzdrom, tak to nejak tam nalozim vsetky dolezite veci...uz mam aj krasny noteboocik vybraty, tak ho idem dnes objednat sa tesiiiiiiim....

a takisto dodatocne gratulujem doterajsim oslavencom polrocika a aj Sabinke k dnesnemu sviatku !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tal ta je pekna :dizzy_face: taka zelena sa mi strasne paci :grinning:
20. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti krasne miery kokso ze skoro 9 kil :confused: to asi vyvaras doma ine dobroty ked Risko tak krasne pribera :grinning:

tal to ste mali veselo vcera a s tym prikladanim ..to poznam, aj u nas to niekedy tak bolo len sa to koncilo tak, ze sa maly pogrcal :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale aspon si sa dobre vyspala :slight_smile: . A sedacka vyzera velmi dobre :wink: a chces ju v tejto farbe? Nebojis sa ze sa znici pri malom? Kamoska ma tiez kremovu a jej maly ju pocmaral perom :sweat_smile: , jej muza skoro porazilo ked to videl :astonished:
20. máj 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cago,

tali super sedacka!
a tomu ty hovoris hrozne uspavanie? :grinning: pche :grinning: my sme to mali vsetko este aj s brutal ogrcanou celou postelou, lebo mlady sa prezral a potom sa zakuckal slinkou ked sa jasil a z toho ho tak naplo, ze dvomi megaprudmi som to mala cez pol postele + papal v noci asi 3x + budicek o 4:20 a.m. maly zaspal az teraz...
asi ma je.ne!

a mame novinku, ako vcera odisla bez s ninkou som maleho dala na koberec a zbehla som na wc, ked som sa vratila, tak maleho nikde! hladala som ho, volala na neho a nenasla som ho.... no haluz, tak som si lofla na sedacku a premyslala, kde by tak mohol byt (myslela som, ze si niekto robi srandicky a zobral si ho) ked som si vsimla, ze je obrus na obyvackovom stole posunuty, tak som sa pozrala pod stol (obrus je az po zem) a maly tam cusal jak pena! no neporazi ma z neho?! tak som ho dala spat na koberec a hned mi aj predviedol, ze ako sa tam dostal... on sa roztocil jak vrtula a za par sekund prefical cez obyvacku! ta obyvacka ma 10 metrov na dlzku!

a samozrejme gratulujeme vsetkym malym aj velkym oslavencom!

ja ak stretko tak jedine tak vo stvrtok, lebo v piatok ficime na tie tale.. kde mala byt povodne nasa stretavka; no skoda prevelika, ze tam nepridete, fnuk
20. máj 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo :grinning: :grinning: :grinning: to co mas doma letca? :grinning: :grinning: :grinning: No sikovny je velmi ked toto dokazal :slight_smile:
20. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre ranko baby, zase sa stretavame :dizzy_face:

zuzi a stretneme sa dneska? daj vediet pridem do mesta len mi napis ci ano alebo mam ist niekde inde
20. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tari vsak pockaj, to tie detuchy robia taketo pokroky v okamihu.. jednu sekundu lezi jak knedla a druhu ti precestuje byt!
20. máj 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, no presne taku chcem, lebo mame tmavohnedy nabytok v kombinacii so smotanovou a okrove steny, takze zelena tam pasne :wink: sa neviem dockat.....

tara, hej v tejto farbe, lebo sa mi akurat hodi, neva, myslim, na to, ze sa znici, aj ked tvrdia, ze je umyvatelna a flaky sa vycistia..nechceme uz kozenu, chceme ten teflon ci ako to volaju....aj ked bolo by vyhodnejsie kvoli tominovi nechat si kozenu to len pretres a je to a su uz starsie...ale co uz.... :wink:

cryo...no ja to beriem ako nic moc uspavanie,kedze aspon s tymto nemavame taky problem :wink:tak ale ako citam tvoje pismenka...mali ste to horsie :grinning: :grinning:

teeeeda vam uz inak tie deti lozia... :sweat_smile: cryo.....ty kokoooooos...mas inu vrtulu doma...to my este nic moc,kvargla je to....rozmaznana... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idemr papat a spat,cavuchy babulky
20. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tali keby lozil... ale on a kotula :grinning: ..ide cestou najmensieho odporu
20. máj 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heli kokso jaky macher.. :astonished: ho ninka nastartovala ne?
tal aj ja som chcela teflon, peto chce kozu, tak bude koza.. ak raz kupime sedacku :sweat_smile:
prisla mi dnes kalkulacia na prerabku kupelne.. takze 130.000 len prace bez obkladov a sanity :rolling_eyes:
20. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
no ja som to vravela uz v sobotu v zoo - vy sa vzdy stretnete tak nahle, ze sa ani neda k vam pridat.
vcera som bola v BA,podvecer aj pri auparku na tom detskom ihrisku... pekne to tam je, este sme tam neboli, ondrovi sa pacilo...
heli maly musel byt chutny ale neobuchal si hlavu ked sa kotulal mate koberec?
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok