Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

kika3
5. júl 2009

http://www.facebook.com/album.php?aid=2028104&i...

niečo pre moje milovane mamicky a ich krasne deticky 😅

bezaz
autor
6. júl 2009

bre ranko
deni no este dala len raz, som jej davala marhulku od prsky {alebo to bola od zuzz?} a strasne jej chutila.. a ked zareagujem na jej znak, tak sa strasne zacne tesit, tak snad si rozumieme.. neznasam ten pocit, ked ninka krici od jedu a ja neviem, co po mne chce 😝
tal ani nehovor o obleceni, v sobotu mame konecne krst, netusim, co dam na seba a koncom mesiaca mozno pojdeme na svadbu a to uz vobec neviem, co dam na seba.. 🙄 ale mam jedny hodvabne saty, co mi doniesla segra z australie a tie mi boli dobre aj ako tehu, takze keby cosi, dam tie na seba.. a su dobre aj na moje obr cicky
inak u nas sa ninka zasa trochu ukludnuje, co sa tyka nocneho spanku, v noci cestuje po celej posteli, pravidelne je 180stupnov otocena oproti tomu, ako som ju dala do postielky
a dnes ideme do poradne, aj druhy prevenar.. vecer dojde svokra, tak mi pomoze s malou 🙂

prsky
6. júl 2009

cafte baby, necakane mam doma karu...nedame spicha v sade janka krala?

kika3
6. júl 2009

patrikovy prajeme vsetko najlepsie k meninkaaaaam 😵

zuzz
6. júl 2009

ahojte. neviete, co moze byt toto: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
z nicoho nic sa jej take vcera spravilo, dnes to vyzera horsie. letim ku koznej. normalne mala maly pluzgierik, akoby velku potnicku. potom zmizla koza.

bezaz
autor
6. júl 2009

ozi, dnes je patrika, gratulujeme
adi ja dnes nemozem, ideme poobede do tej poradne
zuzz jemine, vy tiez musite cosi mat.. drzte sa, snad to nebude nic vazne 🙄

prsky
6. júl 2009

tak nic no...ale mohli by sme zajtra ak bude pekne...kto sa prida?

siska_br
6. júl 2009

no ahojte, 🙂

sa hlasim uz opat z tn - panelakoveho poteniska 😠 😠 😠 doma bolo super, samko sa chytal prvykrat na zvieratka, ale najviac sa mu pacilo, ked starky pilil drevo - smial sa ako besny...

a co nove? co nove...nic nove dokopy...papat papame oki - az na zeleninku doma uvarenu, ta u nas neslape, inac sprasi 140ml ovocka doobedu a asi tolko kase vecer akurat ta zelenina je bleee.. spi stale na prdprdprd a pobehovacky po kolienkach u nas nehrozia stale. ale akurat mi moja mamka hovorila, ze my sme ani jedna nestvornoskovali, vsetky rovno behali, tak mozno to chlapik podedil...lebo po nohach slapat - to by mu bolo...

a pridavame sa - patrikovi vsetko NAJNAJNAJ k prvym meninkam zelame 😵 😵 😵

zuzz
6. júl 2009

tak natalke dr. stanovila diagnozu, ze impetigo streptogenes. vraj 'choroba spinavych ruk'. to uz dnes je asi vsetko choroba spinavych ruk. a ze je to infekcne, ze to deti mavaju, ale kde to chytila, mi nevysvetlila. ved do jasli nechodi. dala jej masticku Fucidin krem 5x denne natierat.

a ondrovi moluscum contagiosum. hlavne, ze tie molusky mal napisane aj na vymennom listku a mala mu ich odstranit. lenze taka bola neochotna, ze povedala, ze to maju robit rodicia - jeden na ukazku prstami vytlacila a ostatne vraj mam doma ja, fuj. a ze sa musia vsetky, lebo ak dajaky ostane, tak sa to bude sirit dalej. humus.

som si myslela, ze funguje slobodna volba lekara, ale na uvod mi drzala dlhu prednasku o tom, ze preco sme sli do senca, ked patrime do galanty a ked mame pediatricku v BA, tak sme mali ist na kramare. no keby som ju predtym poznala, v zivote ma k nej nik nedostane.

zdenus
6. júl 2009

caute

zuzi, ze impetigo choroba spinavych ruk...to ma skade ta teta dotorka? 😕 😕 😕
si si uzila, pekne...

my mame prezity busy vikend.....pohodicka....
teraz doma vsetci spia, baby aj manzel...poobede riskneme asi nejake kupko, hadam nezmokneme. 😕

zdenus
6. júl 2009

a este idem pochvalit lauri, vcera a v sobotu zjedla cely obed, doobeda 1/2 velkej 200 ml vyzivy....sme zistili, ze asi budeme chodit jedavat prd panelak, lebo vonku jej viac chuti ako doma 😝

bezaz
autor
6. júl 2009

adi krasne su obe, este dam posudit petovi, vecer ti napisem 😉 a moc dakujem
v poradni pohodka, pichli nam prevenar, odvazili - 7970g, takze este nemame 8kg 😀
a bola som na tej ZUSke, pekne mi to vymysleli, ze mi ostane aj cely rodicak, aj na dohode zarobim okolo 200eur mesacne, takze z toho sa da vyzit.. len neviem, kedy sa budem tie prve dva mesiace ucit, resp komu odlozim dieta

amonis
6. júl 2009

čaute díky za pozvaní z faceboku všem tak a teď vůbec nic nestihám furt čumím na fotky 😀 😀 a zkouším co se tam dá dělat hledám kaámoše atd.no zachvilku mě tady najdou pod kupou prachu 😀 😀 😀

tali dík za vysvětlení ještě musím najit ty zpravy kde se to píše zeď a chat už jsem našla......

sisa.b
6. júl 2009

zuzi, to budes mat super 😵 aj ja chcem take vreckove k rodicaku 😀

prsky, celenky krasne 😵 ja uz som prestala hackovat, lebo jej na hlavu aj tak vzdy nacapim satku 😅 v tej sa mi najviac paci, ale dnes ku satockam mala cipkovany klobucik vynimocne 😝

bezaz
autor
6. júl 2009

adi tak tu prvu, gerberu 😉 dufam, ze si ju hned nestiahne a vydrzi aspon pocas krstu
sisa ze vreckove 😅 keby som to mala pre seba na minanie, tak by bolo fajn

zuzz
6. júl 2009

ahoj bez, kedy zverejnis nejake fotky z navstevy u vas?

bezaz
autor
6. júl 2009

zuzz jezis, ani neviem, ci som ich uz stiahla, kuknem, ked mala zaspi.. asi neboli nic moc, ked som este nezavesila 😝

horajda
6. júl 2009

cafte baby, ja pridam na zajtra do sadu!!!adi doniesla by som ti plenochy

talinka
6. júl 2009

ahojte, pisat a citat budem neskor..mam len otazocku:

ako rozoznam vyrazky ci su to potnicky alebo alrgicka reakcia na nieco? aj ked mam dojem, ze su to potnicky,,,na krku vzda, na plieckach, lakti na tvaricke nie..za uskami a tak, taky vysev mini vyrazok niekedy telovej farby niekedy zacervenkane..dikes a natierate to niecim, ak mate potnicky? ci najlepsie nechat tak?

horajda
6. júl 2009

ahoj tali ja by som to asi nechala tak a hlavne vetrala na tych miestach a menej obliekala

prsky
6. júl 2009

baby, tak co zajtra s tym sadom? iba hor a ja?

bez...kvetiny dostanes obe...sak som ti ich spravila na cvocky 😉

isla som s Lalou nakoniec k nasim ... mala bola celkom v pohode

tal, to budu potnicky, aj Lala to ma a ja som zistila, ze najlepsie nechat tak - vetrat 😉 nicim negehnim

horajda
6. júl 2009

adi mozno by aj janka sla len nema ako sa tam dostat hm? nevies nieco o nej?

prsky
6. júl 2009

netusim...sak sa dohodnime na nejaku hodinu, ja jej rano zavolam, ak sa tu neobjavi dnes 😉 kedy by ti vyhovovalo?

inak dnes sme dostali nejake DVD - asi k tomu boxu co sme dostali v porodnici - mohli radsej nejake vyzivy poslat 😀

talinka
6. júl 2009

hor, no ved vetram , vetram 😉 a uz neviem ako menej obliect v tomto sparne....

no ja do sadu zajtra nemozem, ale rada by som....sestra ma promocie....ale baby asi nebude pocko, ma prsat..ale sak neva, zbehnete na kaficko 😉

horajda
6. júl 2009

adi mne je jedno mozeme uz o 10am?co ty na to?

prsky
6. júl 2009

to akurat lala zvykne chrrrchrr...ale neva, hadam prezije 😉 ako tak kukam, cely tyzden ma prsat 🙄

zuzz
6. júl 2009

tal, ja som si tiez myslela, ze je cela opotnickovana, a skoncili sme s tou skaredou ranou, co som tu odfotila rano. ☹
esteze nevyzera, ze by ju to bolelo.

horajda
6. júl 2009

adi aj zuzka vtedy spi tak mozeme neskor o kolkej o 12?

prsky
6. júl 2009

hor...oki..to bude lepsi cas 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre