Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
6. júl 2009

zuzz, co akou ranou??? musim to kuk 😕

talinka
6. júl 2009

zuzz, auuuuuuuuuuuu uz som to videla aj citala co to je...neviem sice co je to choroba spinavych ruk ....ale nech to cim skor je vyliecene zelam 😉

zuzz
6. júl 2009

tal, praveze to vobec nema nic so spinavymi rukami. trepla to ta doktorka. nastvana som uz pol dna, ako sa spravala.

prsky
6. júl 2009

zuzz...fuu...vyzera to au, hadam bude mala v pohode...a z coho to ma? nevies?

bezaz
autor
6. júl 2009

joj veru chuda natalka, dufam, ze jej to skoro prejde 😝
zajtra a cely tyzden ma byt skaredo, tak neviem, co dame nejake stretko 😅
uz mam svokru na obzore, idem este frisko cosi upratat, nech nie som za neporiadnu nevestu

talinka
6. júl 2009

my sme boli u nasich o piatej na marhulove gule (sorry prsky, ze spominam marhule 😀 😀 😀 )
o siestej sme odchadzali v lejaku od nich,maly mi zaspal v kociku, tak sme sa v tom dazdi prechadzali s Vladkom aj Maxom sak nech sa polhodku vyspi aspon, nech mozme kupat a o osmej nech ide spinkat ...o siedmej sme sli teda hore,ale spinkal dalej...potom sa prebudil troska, dala som mu didu a on spal dalej a spi este stale 😝 to sa este u nas nestalo....je obleceny v mikine a teplakoch a neprebaleny od obeda...teraz neviem ci uz ma noc alebo sa zobudi a bude buntosit.....no zostala som z toho v soku 😀 chudatko moje male unavkane.....

talinka
6. júl 2009

bez, 😀 😀 😀 no ja osm teraz asi stale za neporiadnu nevestu, u nas je furt ako po vybuchu 😀

horajda
6. júl 2009

oki adi tak plati o 12 ak bude prsat tak si volame dobre ja uz idem z pocika dole

zuzz
6. júl 2009

baby, vdaka.

dostala na to antibiotikovu masticku, lebo je to vraj infekcne a moze sa to sirit dalej po tele. netusim, z coho to ma, pozerala som na webe, co sa pise o impetigo, ale netusim, z coho sa jej to v sobotu spravilo. vcera to nezmizlo, myslela som,ze nejaky stipanec, dala som jej fenistil, ale dnes to bolo este vacsie. tak sme sli na kozne. ale fakt sme natrafili na neprijemnu dr. v senci.

talinka
6. júl 2009

a Ninke krasnej sikovnej vsetko NAJ NAJ NAJ !!!!! 😵 😵 😵

bezaz
autor
6. júl 2009

tal 😵 dakujeme 😀

zdenus
6. júl 2009

tak sme boli poobede na kupku, ako dobre, ze ked sme dosli, tak sa total zamracilo a slnko uz nevyslo 😀 😀 😀
lauri bola z tej vody uplne hotova, vobec jej nevadilo, ze je spliechaju do ksichtiku 😕, eliska detto

elanela
6. júl 2009

baby tie čo kojíte ako často dávate mliečko lebo ja už kojím len 2x denne ostatné má prikrmy nakojím ráno ked sa zobudí a pred spaním nie je to málo? obed maso zelenina desiata olovrant ovocie večer kaša inak ona už to mlieko ani moc nechce ked ju dám k prsu tak sa jeduje neviem čo má zas za obdobie či jej pojdu zúbky horné alebo prečo alebo žeby sa mi začínala odstavovat? hm?

bezaz
autor
6. júl 2009

zdeni my sme boli v sobotu a ninka bola strasna opica, vobec nechcela do tej studenej vody ist 😅
elanela ja kojim este dost, prikrmy mame len 3, desiatu, obed, veceru, pocet kojeni netusim, hlavne koli noci, lebo to kojim a kojim 😝

zuzz
6. júl 2009

elanela, neviem, kolko by este malo byt kojeni v ich veku, ale myslim, ze viac, nez 2. ale zas, ak mas doma dobreho papkaca, mozno jej to staci. natalia sa s prikrmami zas tak velmi nekamarati, to mnozstvo, co spapa, jej nemoze stacit - 50 ml. vela jej este davam kojenim - rano po zobudeni, aj po desiatej, aj popoludni medzi obedom a olovrantom, aj medzi olovrantom a vecerou. a jasne, ze vecer pred spanim a x-krat v noci.

skusila som aj nedat, ci toho viac nezje, ale nie. iba viac revala.

zdenus
6. júl 2009

eli, to je asi v poho, ked ni eje hladna, tak mlieko uz len 2-3x denne by malo stacit.....ja ti ani nejdem pisat, kolkorat kojim...lebo ani sama neviem, nasa lauri je totalny cecok.... 😕 😕 😕

a eliska sa presne takym sposobom sama odstavila, len sa jedovala, trochu cucla a tak dokola...mala 13 mesiacov a potom som zisitla, ze som uz bola tehoska, asi jej prestalo chutit 😉

elanela
6. júl 2009

zdenus si ma teraz postrašila že tehoška lebo krámy som nemala od porodu ale v máji som dostala a potom už nie tak dúfam že som neni tehulaaaa pomoooc

zdenus
6. júl 2009

..ale to som nescela...klidek....a sak co, ved mas len jednu... 😝 😝 😝

elanela
6. júl 2009

šak ja som kludná si myslím že ked kojím že tie kramy tak sú všelijak alebo sa mylim? tie čo kojíte mate kramy a pravidelne?

rominka
6. júl 2009

ahojte kocky dneska jsme byli u prababky na merunky delala jste nektera presnidavky ????nasla jsem recepty na netu a pisi zahustit pudinkem a dalsi zas ze neni vhodny pudink pro malosky zitra se chystam ze je budu delat tedka u nas pekne lilo aj s bourkou konecne se da dychat....jdu si vas docist

tara2
6. júl 2009

Caute 🙂
vidim ze tu bolo po mne patranie 😀 😀 😀 pekne od vas 😉

zuzi, adi - mam doma na cely tyzden au-pair 🙂 , neterka prisla na prazdniny a zajtra budem mat aj afto (teda tak na 99% muzo slubil ze mi ho rano privezie 🙂 ) takze my by sme v podstate mohli...povodne sme chceli ist do Avionu ale sak mozme ist aj do Auparku ak nebude prsat

blahozelam vsetkym oslavencom a keby som tu zajtra nebola tak aj Oliverkovi 🙂

elanela
6. júl 2009

zuzz no naša prikrmy papka ale ako kedy niekedy mám problém do nej dostat polku výživy ale mlieko už nechce na dokojenie inokedy spáši celú alebo aj obed niekedy zje aj 250 dnes zjedla polku ale mlieko nechcela hovorím sa mi zdá že jej to mlieko už nechutí alebo čo trochu si cucne pojeduje ma to nebaví sa s nou tak natahovat tak jej dávam aspon dost čajíku nech má dost tekutín len som nevedela kolko toho mlieka vypije či je to dost ale zachvílu budeme mat 8 m tak skúsim jogurt nech má mliečneho čosi viac

deni_v22
6. júl 2009

ahojte,
zuzz, ja som vedela, ze zltacke sa hovori choroba spinavych ruk, a nie impetigu .... a o tych pupencoch, co ma tvoj syn som ani nikdy nepocula 😕 kazdopadne nech sa ti cim skor vyliecia....

prsky, krasne celenky si vyrobila 😵 taka nezna je v nich lala 🙂

ela nestresuj, aj mne sa tak podobne odstavila Emka a nebola som tehu 😉

ja tiez este dost kojim pomedzi jedenia, doobedu musim, lebo nevie inak zaspat a popoludni fnuka...jasny mlieckofil, tu tak lahko neodstavim...

zuzz
6. júl 2009

ela, to ti zje dost, tak hladna urcite nebude. a ked doplnas tekutiny, tak sa nestresuj. 😉

zuzz
6. júl 2009

deni, presne. zltacke. ved vravim,ze uz k tej dr. nepojdeme, lebo som vobec nebola spokojna. baba jedna. vytocila ma. asponze tu masticku malej dala, inak by to bolo total zbytocne dopoludnie stravene na poliklinike.

prsky
6. júl 2009

elanela...ja kojim este stale dost...nasa Lala je ako zdenuskina Laurita ... totalny cecok ... asi sa odstavi az v puberte, ked jej to bude totalne trapne 😀 😀 😀 .. a menzes som este nemala a dufam, ze tak skoro ani nepride 😉

jani, sak mozme aj do avionu, zuzka to ma blizsie tusim tiez a mne je to fuk, braxo ma zajtra narodky, tak sa musim aj tak na dolakoch zastavit 😉 ...a ked bude prsat, dame kafco, chvilu pokecame .. ja musim aj tak cosi pokupit v drogiske a aj nejake oblecko by som mohla kuknut

bez..a kedy ti dam celenku?

a vsetko naj oslavencom 🙂

tara2
6. júl 2009

zuzi tak super, aspon zbehnem do DMky 🙂

rominka
6. júl 2009

ela-ja kojim uplne stejne akorat kdyz byla mala nemocna a nic nechtela jist tak jsem kojila nA 100% 🙂 a taky jsem si napred nebyla jista jestli ji to staci

elanela
6. júl 2009

šak len neviem teraz či sa mam pripravit na umele alebo sa ešte potrapime s kojením uvidím ako sa to vyvinie možno to bude zúbkami lebo aj pri dolných mi takto štrajkovala že nechcela sa kojit išla spat hladná a spala do rána tak uvidíme či vykuknú v najbližšej dobe lebo je aj dost umrnčaná čo nebývala
inak naša velmi málo spí cez den som rada ked si poobede hodí polhodku v kočarí inak funguje celý den a niekedy je to fakt o držku ale na druhej strane som rada že v noci spí takže niečo za niečo 😀

prsky
6. júl 2009

deni..dik..je to 1 celenka s 2 odopinatelnymi kvetinkami a neni Lalina, robila som ju Ninke na objednavku..mna by ani nenapadlo celenku haklovat 😉 ... ale tusim aj Lale uhaklujem, bo sa ma pytaju ludia, ze ci je chlapec alebo dievcatko - tststs - sak je to jasna baba podla mna 😀 😀

jani..haaa? si si tusim pomylila oslovenie (?) 🙂 Zuzka sa vyjadri asi az zajtra..ja si len myslim, ze to ma do avionu blizsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre