• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
no ten milujem siska
7. júl 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenze zvolensky je smotanovy...smotana sa mi zda je nevhodna, len neviem preco a ani neviem od kedy sa moze :sweat_smile:

ja som ale schopna zjest len ten zvolensky :wink:
7. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prsky praveze maju byt tie mliecne vyrobky plnotucne :wink: a nemoze sa tvaroh koli vysokemu obsahu bielkovin, ci co
7. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak hej, plnotucne, lenze zvolensky jogurt nie je taky ten pravy jogurt (taky jeden cesky predavaju - neviem teraz nazov - a ten je ako jogurty kedysi - predavaju ho v skle) a je SMOTANOVY (preto mi chuti, jogurty inak nemusim :wink: )a neviem kde som citala, ze smotana nie je vhodna
7. júl 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nasla som to .. v tej knihe od Gregoru...pise, ze pre vysoky obsah bielkovin nie su do roka vhodne tvarok, smetanky, lipanky, pacholicky a tak vhodne...tak som si akosi zapamatala, ze smotana neni vhodna :grinning:
7. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda - smotana je odporucana az od roka...ale asi mi je to aj tak milsie ako jogurt s trvanlivostou mesiac a kopou chemickych udrziavacou...tam fakt nic zive a prirodzene nemoze byt...
7. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky podla mna je to uz prast jak uhod... aj tento ma trvanlivost 21
7. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21 dni som chcela dopisat :slight_smile:
7. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uz ani mlieko dnes nepredavaju take, co by same od seba po 3 dnoch skyslo a dal sa z neho vyrobit napr. tvaroh...co sme niekedy doma bezne robievali.... dnesne mlieka skor zhniju nez skysnu...
7. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni ja robim kysle mlieko stale doma :slight_smile: do litraka plnotucneho rozmiesam kyslu smotanu a na druhy den mnaaaam k pecenym zemiakom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat zajtra sa na to chystam, moloko mi uz kysne v chladnicke
7. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska a pouzivas na to ake mlieko - 5-dnove, ci krabicove?
7. júl 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni krabicove ale plnotucne je najlepsie
7. júl 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dik za tip, vyskusam..nas je vela, mozno aj lacnejsie ma to vyjde :grinning:
7. júl 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky řešíte jogurty tak mi doktorka přímo nakázala jogurt kvůli tomu že váže tuk nebo co aby malá trochu přibrala a říkala že je uplně jedno jestly nizkotučný nabo smetanový....a muže i s příchutí klidně.....jenže ona to nechcce :confounded: :confounded:
7. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz mozeme davat jogurt? a je lepsie na desiatu alebo olovrant? :wink:
svokra zabava malu, uz mam oprate, aj v rukach, ryzovy nakyp sa zapeka, relativne upratane.. :sweat_smile:
7. júl 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chystám pridat jogurt od 8 mesiacov čo je zachvílu budem ho dávat na desiatu alebo olovrant ako nám to bude vyhovoat teraz desiata a olovrant býva výživa ovocná tak potom jedno vymením za jogurt skúsim najprv biely smotanový a uvidíme ako sa jej bude lúbit asi zvolenský alebo hollandiu ten mávajú ale len niekedy tak uvidím vraj activiia je len chemia tak ten asi nie
7. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to je ten olovrant přeložte mi to dík...
7. júl 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
am asi svacina? :sweat_smile: ci to je desiata? olovrant je jedlo medzi obedom a vecerou
7. júl 2009 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej amon olovrant je jedlo okolo 15 h :grinning:
7. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak jsem zase chytřejší jsem si říkala že by snídaně, :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amooooon - ty si akaaaaa kocka na FB!!!!! som si normalne hlavu lamala, ze kto to je, na konovi mas uplne ine fotky. perfektna si na tej profilovke

a ako sa u vas povie olovrant, am?
7. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, k tym jogurtom,
ako pise cryo, tak activia biela je v pohode, neni nizkotucna, nizkotucne su tie fit....a smotanovy urcite nedavat, to je tazko stravitelne pre tychto krpcov.....a ja zas mam infosky, ze jogurt od 10.mesiaca...tak si vyberte, kazdy zdroj pise inak :confused: :confused: :confused:
7. júl 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :dizzy_face:
7. júl 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ste mi normalne chybali... co je tu noveho? som tu nebola takmer 3 tyzdne
7. júl 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a docitat vas teda nemam sancu, ked mam doma aj Hanku prazdninujucu
7. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepka achooooj....ty sa pekne flakas :sweat_smile:
ale chapem, dovolenka, 2 decka doma....to su ine zabavky :confused:
7. júl 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni, ved prvy den normalne fungujem, dovolenku sme si predlzili aspon o 2 dni, nech si uzijeme aspon par dni peknych.... v piatok sme sa vratili, vybalili tasky a hned leteli na vikend do TN na svadbu Petovej sestre.... no a vcera nam cely den zasklievali balkon, tak som bola zavreta s 2 detmi v jednej izbe....

ale odo dnes uz konecne normos rezim,
7. júl 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ok, ale ved treba obcas naburat stereotyp.... :grinning:
7. júl 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska jo to není aktualní fotos teďka jsem hnuska musím něco se sebou udělat pak dám aktualní foto .... :grinning:

olovrant ani nevím jak se u nás řekne asi svačina ...

jinak Karolínka umí dělat pápa a aji to u toho říká se mi to strašně líbí a furt jí tím otravuju :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok