Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

bezaz
autor
16. júl 2009

pepka tak ta polrocna materska by bola strasna pomoc 😀 ked nam maju od 1.1. zvysit rodicovsky 😵
cryo inak som dobre dostipana, mam jeden stipanec na tej kozi medzi palcom a ukazovakom, normalne nevladzem hybat palcom 😝
mytny domcek... noooo bohuzial stuff si v BA asi moc nemozu vyberat a ti to maju skoro vzdy v pazi... na krstinach nas "obsluhoval" sam pan majitel, chodil nas stale kontrolovat, ci sme spokojni apod

zdenus
16. júl 2009

helou micky 😉

tak zachvilu padime, uz sa tesiiim 🙂

neviem presne, o com tocite s tou MD, ale ja som ten pripad, ze som sla z materskej do materskej a 28 tyzdnov som dostavala 55% z platu, tak ako aj pri eliske...dokonca este viac, kedze mi vyratali, ze sa mi zvysila mzda 😝

ja som tiez inak dostipana, z nasho lesoparku a tam zians avoda siroko daleko 😀

dnes moj manzel zahlasil, ze asi aj porazku dostane z tolkeho kludu, co bude mat teraz doma.... 😀 😀 😀

tak sa parte, duste, pecte...achojte! 😉 😉 😉

cryonae
16. júl 2009

baby co bkmkujete, nemate nejaku dobru stranku s navlekami?

bezaz
autor
16. júl 2009

jaaj tak som sa sekla s tym materskym arodicovskym mea culpa 😀
cryo aj tu na MK ponukaju, aj na MMB.. inak nosime.sk

prsky
16. júl 2009

cafte...bez, dik, ze myslis na mna 🙂 , hadam to prezijeme v tom ciernom v tomto teple

inak kde do madarska chodite na kupko? a dohovorite sa v poho?

inak tu violet som dala dole (aspon z vacsej casti) liehom

deni_v22
16. júl 2009

cafte baby,
dietko spi, chilli con carne dovarene, cas na konika 🙂

pepka hovoris mi z duse s tymi kupaliskami u madarov...len taky drobny postreh - som bola v soku napriklad, ked vedla nasho kociara, kde prave spala mala, zacal plavcik zozbieravat plastove lehatka, no predtym, nez by tresol jedno na druhe nakukol do kociara, zbadal, ze tam spi deco, tak ich ukladal celkom nehlucne...a pritom mladas, iste ani deti este nemal...dam ruku do ohna za tom, ze na SK by sa to nestalo...

prsky, tu na vychode je jedno dost velke kupalisko hned za hranicou a podmienkou prijatia do zamestnania maju znalost slovenciny 🙂 tak myslim, ze v pohranicnych oblastiach sa dohovoris...

zdeni, prijemne lenosenie u vasich..rozdaj deti a oddychuj 🙂

cryo, dik 😉, dnes sa dvihla uz aspon 15x...usilovne trenuje, len nohy ma "gumene", strasne slabe a krive 🙂
som si predstavila ten ladovec, kam chcete ist a hned mi je lepsie v tom teple 😀 ..a s odstavenim sa netrap, uvidis, ako sa to samo vyvinie...

talinka
16. júl 2009

cafteeee...

tak som spat doma od gynekologicky, cytologia bola v poho, vysledky az 20.augusta, tehotna nie som 😀 ale mam prave ovulaciu 😝 tak si mam davat pozor,kedze na Azaliu som sa vyprdla 😅
aj gynekologicka mi radila, ze sup sup na to a urobit dcerku, dokonca ako som bola vo vnutri sa pytala,kde mam Tomina a chceli ho vidiet, tak som tam musela nabehnut potom aj s nim, lebo Vladko sa s nim vonku prechadzal a tak sa nad nim rozplyvali ,aky je fesny a vidno, ze je kojeny a ze je dokonca po mne...haha 😀 a on sa na nepekne usmieval, sak ona doktorka ho videla prva, aj mu rozpravala, ze pred chvilou bol taka mala bunka , ze sme ho kukavali cez UZV a teraz taky chlapina 😵

Potom som sa zastavila este v DM drogerie pre make-up konecne a spiralu a nechala som tam 85 ejurasov, skoro ma piclo a to som len preletela obchod a hadzala..esteze som mala malo casu a samozrejme kupony bodiky som zas zabudla, tak som mohla mat 10% zlavu, no co uz moja chyba 😝 uz mam doma z tych vyplnenych karticiek len styri mala som 15 kuskov,ale Max potrhal 😀

no idem vas docitat....ak mi mlady panko dovoli, zatial prajem krasny dnik

bezaz
autor
16. júl 2009

jaj tal, este ze si pripomenula, tiez by som mala ist ku gyndoske, len ked som volala so sestrickou a povedala, ze som vysadila cerazette, tak mi kazala prist az po mrche.. lenze mrcha nikdeeeee 😅
pepka sak daj tipajzna do tych madaronov, pojdeme vyskusat.. rakusaci sa mi lubia, lebo nemusim menit prachy 😀

siska_br
16. júl 2009

prsky - som nad tym liehom na fialovu vodicku aj rozmylsala, ale predpokladala som, ze to ma laura na ustockach...drzte sa, nech ste uz v poriadku vecer doma!

baby, ja som sakra zvedava, kt. prva sem nabehne s novinkou o rastucom brusku 😵 😵 😵 no pevne verim, ze to nebudem ja 😠 tani, cooooo? 😀 nic? 😀

aj u nas je tazka zavislost na ciciku, s odlucenim od dietata to vidim v buducich 8 rokoch biedne, ale ved tak sme ho chceli, vsak ano? no. 😖

amonis
16. júl 2009

čaute tak dneska pustíme famfáry Karolínka snědla půlku kelímku takové nějake svačinky od hami chutna to ale jako jogurt tak aspon něco začla papat tak nějak normálně.....Jo a všimla jsem si že má nějaké tiky nevím co to dělá ale zničeho nic sebou tak jakoby škubne několikrát po sobě myslím že o tom ani neví kua dělá to i na rukách někdy u kojení takže nevím co zas je snad to nebude nic pro neurologa 😖 😖

prsky
16. júl 2009

siska...ma to aj na a v ustockach, ale ja som si to nagehnila aj na bradafky a mala to aj po celom ksichte 😅 a to by na obrade vyzerala dost blbje...a ze dobra optimistka si...ze odstavis v 9tich..ja sa chystam az v Lalinej puberte 😀

a tiez som zvedava, ktora otehu prva

gynekologicke som mala ist v aprili, len musim zaplatit aj rocny poplatok a nejako nejsu praxy na take zbytocnosti 😅 🤐

amonis
16. júl 2009

jee vy už by jste chtěli některá druhé mimi???

siska_br
16. júl 2009

amon - ja este nieeeeeee

mne robil doki cyto pred zavedenim mireny. vsetko oki

prsky - ja tusim, ze uz asi nikdy nebudu prachy na zbytocnosti 😀 😀

prsky
16. júl 2009

siska...to je pravda 😀

amon...ja tiez este nie, a AK nejake druhe bude, tak ho zacneme zarabat az buduci rok na jesen (ked uz, tak by som chcela rodit v prvej polovici jula 2011 😀 )

amonis
16. júl 2009

tak si zatím užívejte s jedním já jsem furt mojí segře nevěřila že je to uplně jiné ze dvěma a teď to hodně poznávám v čem je to jiné 😀 😀 😀 lítám od rána do večera pokud nespí obě dvě 😅 😅 ale jinak fajn 😅

sisa.b
16. júl 2009

holky, ked jazdite s krpcami za hranice, tak ich mate zapisane v pase? 😕 lebo ja ten moj mam uz davno prepadnuty 😅

bezaz
autor
16. júl 2009

am no ja som chcela zarabat tuto jesen, ale neviem neviem
baby ked vravite o prachoch, vcera mi doslo zo skoly, ze mam zaplatit 330eur za to, ze moje studium presahuje standardnu dlzku!!!! akoze za to, ze ma nejaki hajzli 20minut budu skusat ja mam zacvakat 10.000 🙄 🙄 😠 😠 ma skoro j.blo.. takze co som dostala na 30tku mozem rovno zaplatit skole
sisa ja malu nemam zapisanu, ani v podstate platny pas a chodim 😅

cryonae
16. júl 2009

bez fcuk ☹ kreteni

sisa ja tiez maleho nemam zapisaneho v pase... no riskujem

deni_v22
16. júl 2009

super burka sa cez nas prehnala..po tom co mi 2x resetlo comp som pre istotu vsetko elektronicke vytiahla zo zasuviek...ale aspon sa teraz da dychat...

no my sme z inej skupiny extremistov - mame pre malu dokonca vlastny pas 🙂

amon, drzim palce, nech tie zasklby odidu tak rychlo ako prisli...a ozaj, ako to nakoniec dopadlo Kike s tymi vyrastkami na nozke? treba to vyberat, alebo to zmizne same?

jej baby, ako vam je super, ze este planujete mimi 😵 ..moj muz prehlasil, ze nas je uz dost, takze Dianka bude asi benjaminek...

talinka
16. júl 2009

pekny vecer... 😉

maly spinka, aj ked som znova kojila, a to zaspinkal az pred deviatou,len sa stale mece z boka na chrbat a potom sa zobudi ,lebo zrazu pasie koniky a nechape 😝

jaaaaj, a dnes mi 1x da ĺ tap tap tapusky 😵 😵 😵 moje zlaticko, ja som si to najprv ani nevsimla, a on sa tak snazil..lebo kazdy den ho ucim par veci a na toto sa asi chytil... 😉 aspon nieco....

a dnes sme sa hrali na dudlikovu vojnu, on vypluj na mna dudlik a rehnil sa a ked som ja vyplula nanho, rehnil sa este viac, no nasmiali sme sa ako kone 😀 😀 😀 taka traposska hra ale co uz, len som rada a stastna ake je to super, ze uz tie detiska tak vnimaju zo dna na den viac...

siska, ja a mimco? neviem veru ci este chcem spytaj sa neskor, za rok, dva 😀 😀 😀 zatial mam toho dost a nechcela by som byt teraz tehu a zas porod a vsetko od zaciatku, chcem aj niekedy dokojit a troska si uzit 😀 😀 😀

aj tak moc tomu nechapem tomu prechodu z rodicovskeho na matersku ako a kedy...a taaaak...ako je to najlepsie spravit...musim nastudovat a uvidime ci budeme vobec este miesit na nieco....a ci sa vobec zadari...ale bola by sranda zas cele tehu prezivat s vami na koniku 😵 to boli super casy...a teraz este lepsie len uz s nasimi drobcekmi najkrajsimi novembrovo-decembrikovymi 😵

pepka
16. júl 2009

my sme raz boli v Sarvari www.sarvarfurdo.hu ale to je dalej, tak tam sme boli na 3dnovke a mali aj apartman. A do Lipotu chodime na otocku, to je blizko, tak asi ako Dunajska Streda www.lipotfurdo.hu tam chodime, aj zajtra ideme.
Deni, presne, krasne, ciste, stale sa tam upratuje aj za prevadzky, trhaju burinky, cistia zachody, zbieraju odpadky, s kocarom nas z rady rano zavolali, ze mame ist dnu a platili sme pri takom bocnom okienku, nech nemusime stat v rade..... no parada, akurat blavaci tam chodia robit bordel a hadzat spaky okolo deky po travniku... byt to na mne, zakazem na plavarniach fajcit... ale prisli by o veeeela navstevnikov, ved ktory fajciar vydrzi cely den bez cigy....

dnes sme boli cely den u kamosky na bazene, od rana do siestej vecer, nejako sme nevedeli odist, decka sa tak super vyhrali, vyliezli z bazena len cikat a jest 🙂

a to planovanie potomkov vam zavidim, aj ked este neplanujete, ale planujete planovat 😀 😀 my uz sme asi skoncili vzhladom na bytovu situaciu ☹

pepka
16. júl 2009

jaj a v lipote sa da platit aj eurom, ale vydaju v hufnageloch, ale to aj tak minieme potom na jedlo, takze nemusim menit peniaze.... kartou sa tam platit neda vstupne.

talinka
16. júl 2009

pepi, super si uzivate.. 😉
a to aj matko sa vyhra sam v bazene? ja si to nejak neviem predstavit sa bojim, ze by sa mi utopil...ani vo vani ho nenecham...stale ho drzim, nech si nelogne vody...musis ma troska usmernit, nech nie som ustrachana mamca 😀

talinka
16. júl 2009

pepi, ty brdo, este aj ten link ponukaju a v SK jazyku, no nenormalne, krasne to tam vyzera,myslim to Lipotfurdo

pepka
16. júl 2009

tal, sam nie, bavime sa s nim, ci uz s kolesom alebo bez neho, ale ten si to tiez uziva, ked vidi vodu, cely sa zacne trepat od radosti... peto ho uz veru topil na kupku, pod jednou pazuchou mato a drhou rukou tahal hanku z vody, len mu vravim ze dieta sa ti topi, on pozrie a mato cely pod vodou 😀 ale ako keby sa nic nestalo sa tvarili obidvaja... ach ti starostlivi ocinkovia 😵

je tam fakt super, je to termalne, dobra vodicka, ziadna ladovna ako tu, cize aj mimiskovia si uziju

amonis
16. júl 2009

deni Kiki musím každý den ráno a večer mazat ty bouličky mastí s kortykoidy večer musím mazat a dát na každou sáček ,naplast a zavázat obvazem na noc je to zabíračka má toho na rukách dost a ty malé prstíky 😔 😔 no a a ni to nějak nepomáhá...ale díky za optání
z těch škubů má strach máme v rodině toretuv syndrom a to jsou takové tiky a ruzné obcenosti tak snad to není ono.....

tali já taky malou furt držím i ve vaně...

sisa.b
16. júl 2009

pepka a kadial chodite? po tej M1? lebo pozeram, ze sa to da obist. a kedy asi vyrazate z blavy, aby ste si to tam tak uzili? aj ja chcem ist ☹ som pozerala, ze vstupne uplne super, aj pre nasu luxusnu rodinku 😀 na rozdiel od slovenskych aqua parkov.

talinka
16. júl 2009

pridavam aktualizovane fotecky tominka a maxika a videjko rehniaceho sa Tomina... 😉 pre ne-Facebook-arky 😀

http://www.facebook.com/album.php?aid=19673&id=...

http://www.facebook.com/album.php?aid=17897&id=...

https://www.youtube.com/watch?v=JIjJ0RZyh5U

a prajem dobru nocku!

miyya
17. júl 2009

ahooojte, tal ty si blázen kolko si sa tu zase flákala. ved by som mala kruhy cez pol tváre 😉 😉
inak ako pozerám je tu niekto kto ešte nechodí na fB?? 😕 😕 😕

talinka
17. júl 2009

miyyuska....a co ty tu??? 😕 😀 jasne, flakam sa tu dlho do noci a potom si nadavam a kruhy? jasne, ze mam..ale zvykla som si spat tak, ze ked spi maly cez den, tak aj ja, uz necitam,nekukam tv ako je prisaty,ale spim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre