Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
24. júl 2009

babyyyyy ste ma riadne prekvapkali, som bola v tom, ze sme si devin prelozili 😨 muzo dohodol vinsovacku u svokrovcov na zajtra, ked mu zvrtnem, ze predsa len cestujeme do blavy asi bude rad 😀 tak oki teda, len mi dajte vediet ze ci sa ide...ale pocko nic moc nehlasia teda ☹ ☹ ☹

micky - ja som uuuplne nekozmeticky typ, ja si plne vystacim so spaykom podpazusniakom, kefou na vlasy a velkou konzervou nivei na ksicht...by som sa uz mala asi nad sebou aj zamysliet, cak??? ved vrasky a taaaaaak....zrely vek na krku 😝

tal - ty musis mat supersku svokrusu asik

prsky
24. júl 2009

siska..heh...ja zas nemam ani hreben a niveju pouzivam tiez ale taku tu v malych skatulkach denny a nocny a casto ich zamenim 😀 a minule som si citala pribalovy letak a zistila som, ze som uz na ne stara, bo su do 25 .. asi by som mala prejst pomaly na nejaky, co testovali na vlnitom plechu 😀 a inak mam vysusenu spiralu a v zachvate nervov z pigmentovych skvrn na cele som si minuly tyzden kupila prvykrat v zivote puder, ktory mi je ale na 2 veci, bo je moc bledy 😀 😀

a inak ja som vedela, ze chcete prist bud tento alebo buduci vikend, tak preto som sa pytala na fb 😉 ale predpoved na zajtra je dost desna a nemame ani nahradny program, takze predpokladam, ze to bude buduci tyzden...ale egal, mne staci, ked mi rano na nete pisnete, ze idete, alebo poslete sms 😉

siska_br
24. júl 2009

ja som este zabudla na zubnu kefku a pastu, lebo tie uzivam. aby ste si teda nemysleli, ze som nacisto humac, nie i som. prsky - ta to ty si doch vyssi level - ze denny a nocny, ved to uz je regulerna kozmetika. minule mi akurat erik hovoril, ze v tv davali nejaky test alebo rozbor alebo co to bolo kremov s tym koenzymom Q10 a ze to dopadlo dooost biedne. tak sa aspon tym utesujem, ze aj tak su to len habadury. a spiralu mam aj ja, asi tak raz za dva-tri roky si jednu objednam, ze co keby predsa...a potom ju suchu vyhodim..

prsky
24. júl 2009

sis..sak to ja pre lepsi pocit, ale podla mna to je ako v simpsonovcoch s pivom duff - duff light, duff 10% duff 12%...vsetko slo z 1 potrubia 😉

siska_br
24. júl 2009

😀 😀 😀

simpsonovci su lieblingovia mojho draheho 🙂

horajda
24. júl 2009

no tak ja som poriadna teda aspon sa snazim a co som sa noveho dozvedela ze si mam aj rano odlicit plet pletovym mliekom, lebo ze v noci sa cisti a vsetky necistoty idu von a su na vrchu pleti a ked si na to negebzim krem tak to urobim horsie ako keby som si ho nedala, tak uvidim

adi sak ja sa tez nemalujem ja som chcela take ze pletovu vodu,mlieko ocny krem, serum atd tie veci ma lakaju a jedneho dna si ich kupim zatial mi postaci stary dobry a lacny ryor 😵

aj mne babky napiste ze ci stretavame lebo ja mam uz o 5 zase nieco ine,ale prisla by som ale ked bude prsat tak asi nie kedze som na peso

rominka
24. júl 2009

ahojte u nas se vcera prehnala bourka s velkym vetrem vypadalo to na konec sveta ale nakonec v pohode odpoledne jsme vyjeli na nakupy napred muj letel do makra ze tam videl nejake slunecni bryle ja spocena v aute sabinku jsem aj preslikala byl tam aspon pul hodiny no zurila jsem 😠 horsi jak ja 😉 pak ze kuknem po obchodech a nakoupime v tescu tak jsem stihla si koupit jedno triko vsude vyprodeje dalo by se pokoupit ale Sabinku to prestavalo bavit tak rychle do tesca tam zacala rvat roste nam dobra zpevacka nic nepomahalo letela jsem pro rohlik ten sice na chvilku zabral a ve finale jsem ju nesla na rukach kocar dopiplany cely od rohlika a jeste mi tricko prosaklo od mlika se mi ta prsni vlozka nejak pohla za nama u kasy samej chlap tak jsem to schovavala plinkou a Sabinkou v ruce zlate stare casy nakupovani....ale pokoupila jsem v tescu obleceni pro Sabcu za polovicni ceny dalo se vybrat a na veceru jsem ji dala bananovou kasi s pulkou activie a tak mlaskala ze jsem ji dala ten zbytek a snedla to cele a to byla ta neslazena na to ze vazi ttak malo tak hodne sni....muj ma zitra opikacku z prace spis bych to nazvala sodoma komora jen sami chlapi sele a becka piva tak premyslim jestli nepojedu zitra spat k nasim ale furt jeste nejsu ok takovou rymu jsem nemela ani v zime aj me bolela hlava asi jsem nemela vubec jezdit po nakupech ale chtela jsem aj plavky ale ty tam meli onicem tak uvidim rano...

prsky
24. júl 2009

hor...rano sa dozvieme, ci baby prifrcia alebo nie, takze kuk na net, alebo ti pisnu/em sms 😉

horajda
24. júl 2009

ok adi pisni mi pls lebo nefiem ci pojdem na net, teda skor ne ako ano, budeme mat romantika ranajky

rominka
24. júl 2009

no vidite jeste jsem si ctela koupit rasenku kdyz tady prirate kosmetiku ja bez rasenky skoro ani nevychazim a jeste u me vede tuzka na oci jinak kremy moc neresim ale mela bych uz nemam tech 20-cet 🙂

prsky
24. júl 2009

hor...spolahni sa 🙂

rominka
25. júl 2009

jejda dneska jsu prvni to se jeste nestalo 🙂 muj je na akci a pro me se Sabcou si dojede deda tak jsem ted balila a maturovala ve skladani cestov.postylky preji vsem krasny vikend u nas ted sviti ale pred chvilou bourka a pekne sprchlo zitra mame grilovacku od mojeho deda ma 85! tak snad me ta ryma aboleni hlavy konecne prejde mejte se pa pa

sisa.b
25. júl 2009

holky, davate niektore aj baby susienky? lebo mne lezie na nervy, ked ju svokrovci stale natlacaju presladenymi dlhymi piskotami a roznymi plnenymi keksikmi, tak som sa rozhodla, ze jej budem nosit so sebou aspon tie pre nu urcene

amonis
25. júl 2009

sisa včera jsem koupila nějaké zvířátka dětské sušenky malá to trošku zobala v kočárku....

mojkamirka
25. júl 2009

ahojte

sisa ja dávam hero baby sušienky, sú bez cukru, nelepia sa v ústach, veľmi sa nedrobia, na jazyku sa rozpustia a drobcovi chutia

horajda
25. júl 2009

ahoj mojka mirka su fakt bez cukru ja nieco take zhanam pre zuzku, kde si to kupila a ako vyzeraju?

sisa.b
25. júl 2009

my mame nestle a tie teda cukor obsahuju 😒 no vzdy to bude lepsie ako tie piskoty. ale aj mna by zaujimalo, kde sa daju take bez cukru zohnat

sisa.b
25. júl 2009
bezaz
autor
25. júl 2009

hojte
mojka aj mna by zaujimali tie keksiky bez cukru, ja som kupila bio spaldove s trstinovym cukrom, no lepsie ako rafinak, ale aj tak.. cukor ako cukor 😝

sisa.b
25. júl 2009

ale citam, ze obsahuju med 😕

horajda
25. júl 2009

tie nestle mame aj my dostali sme ich a stale ich mam v krabici maju zaruku az do maja 2010 tak si asi pockam alebo ich schrumem ja 😉 lebo sa mi zda ze maju dost cukru v sebe

horajda
25. júl 2009

ten med aj mna zaujima ci vadi v takejto forme lebo aj v dmke maju take keksiky s medom viem ze sa med nemoze do 2 rokov ale v takejto fomre co myslite?

mirri
25. júl 2009

zdravim devcata, 🙂
nejak nestiham,jsem si myslela,ze budu mit vic casu,ale porad nekde trajdame...tak vas zanedbavam... 😔

ja mam taky doma susenky pro maleho,dala jsem mu asi pred mesicem jednu ochutnat, uz vic nedostal..ted jsem nakoupila od hippu detske suchary-ty mu jedou a taky ryzove chlebicky a kukuricne krupky-ty jsem shanela asi tyden 🙄
davala jsem mu chlebovou kurku,ale mel z toho boleni a taky mel vsechno pak spinave...
hor-ja myslim,ze pokud to neni primo cerstvy med,tak by to snad nemelo nic delat.vsak i kase na dobrou noc jsou s medem..
pristi tyden se chystam na jogurt....prijde mi strasne zvlastni pomalu prestavat kojit....zacina mi chybet to prituleni se....no hold rostou ty nase miminka.... 😵 😵
uz kojim jen rano,odpoledne po spani,coz ted nahradi jogurt a pak vecer a asi jednou max 2x v noci..

jinak maly zacal konecne poradne lezt po kolenou,uz mu to tak neklouze na koberci a taky kdyz si stoupne,tak se zacina presunovat,takove ty prvni krucky kolem neceho.... 😵 zlaticko...

taky tu dnes poradne lilo a rano jsme pekne zmokli na prochazce.musel pro nas prijet manzel,byla to poradna prutrz.. 😝

prsky
25. júl 2009

hor...ja uz som z toho jelen...ani jahody sa nemaju aspon do 2 rokov a su vo vyzivach a kexy bez cukru budes mat len ak si ich upecies 😉 idem v stredu do poradne, tak ak nezabudnem, opytam sa na to dokiny

horajda
25. júl 2009

asi je to ine ked je to uz spracovane,hm? no a mas nejaky recept na kekse? 😅

horajda
25. júl 2009

ja som jelen z topanok vsade pisu ine tak sa z toho vysomar

prsky
25. júl 2009

ziadny recept vyslovene pre dojcata som zatial nenasla...ale mozno spravit hocijake susienky len bez cukru a prisad, ktore babatka nemozu? skusim posmatrat este po nete

siska_br
25. júl 2009

babuchy, ja kupujem tieto...su perfektne...akurat ze s fruktozou. ale tiez si hovorim, ze lepsie ako s bielym cukrom

http://www.zdravanota.com/Jirinky-merunkove-sus...

siska_br
25. júl 2009

inac - bolo dnes perfektne...a nase dieta este nespi 😠 😠 😠 on radsej bez cicika nebude spat voooobec...joj, nerv uz mam 😠 😠 😠

horajda
25. júl 2009

siska a kde ich maju?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre