Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
3. aug 2009

ahojte
tiez mam Acko, boli sme si pre Hanku, takze 3dni v TN stravene, ani domov nechcela ist ani do skolky, nechcelo sa jej do stareho rezimu, ale uz je pohoda, ked rano stretla vsetky kamosky....

deni, to som rada, ze som dala dobry tip, nam sa tam tiez moc pacilo, ale treti X po sebe ist na jedno miesto uz by bolo na mna moc 🙂
a aj my sme tam boli nuteni kupovat par vyziv a kasu, kedze sme si pobyt predlzovali, ja som mala nastastie so sebou UM, pre pripad krizy, tak som kupila tu od Podravky grisolino tusim, ale nemliecnu, ryzovu a dobra bola, chutila nam obom 🙂

zuzz, no radsej prazenicka ako to, co sme si uzili od piatku do dnesneho rana my.... 3 dni nekakal, len hadam kazdu hodinku taaaazko tlacil, od vcera pri tom uz reval a stonal, chudacik no a dnes vam ani nejdem opisovat, co a ako sme z neho rano s petom konecne dostali..... bol to porod... ale uz je hadam dobre....

pepka
3. aug 2009

a lozit este nelozi, iba sa hupe na styroch, namiesto toho sa plazi ako partizan, takze on sa dostava vsade plazenim....
zuby zaaaaadne :
konec hlasenia 😀

tara2
3. aug 2009

Caute 🙂
fakt to tu nejako vazne, ale ani sa necudujem ked je vonku pekne kazdy je radsej von 🙂 . My sme sa boli vcera kupat na zlatych, bolo super maly by sa do tej vody najradsej hodil cely, som ho ledva udrzala 😀

my mame stale len dva zuby, tie horne nie a nie narast...a plazime sa statocne a tiez sa hojdame na styroch 🙂 . S teplotou tiez neviem ako to u nas je, nemeriam len ked mam nejake podozrenie tak vtedy zmeram inak nie

tento tyzden ma nas tato dovcu, ale je to asi jedno pre nas lebo aj tak bude cele dni na stavbe...a zajtra ideme robit deku tak tam ideme s nim a budeme sa kukat 🙂

a co sa noci tyka je to celkom v pohode u nas

...a zavidim vsetkym babam co boli na dovolenke aj ja by som islaaaaaaaaaaa 🙄

tara2
3. aug 2009

a gratulujem Tomimu k 9 mesiacikom, ale to leti 🙂

zdenus
3. aug 2009

caute...tak u nas su noci celkom zaujimave, pokial som ja v spalni, tak je hore asi stale, ked odidem do obyvky, tak pri marcelovi sladko buva 4-5 hod vkuse, opica 😕 😕 😕 😕 , skratak jej vadim...a aj s eli to bolo tak, pomohlo jej, ked ostala sama v izbe, presne v tomto veku a odvtedy je v detskej izbe sama 😉

zatial mame bezzubu papulku 🙂

zdenus
3. aug 2009

..aha a este k teplote..to netusim, nemeriam...preco si zuzi merala? sa ti ninka nezdala alebo merias pravidelne? moja kamoska merala malej kazdy vecer 😕

bezaz
autor
3. aug 2009

zdeni zdala sa mi strasne horuca... 😅 teraz ju aj prehnalo, ale to asi z tej kombinacie, slivky, nektarinky a za tym mlieko, lebo ju uz neviem ako ukludnit 😝
a tiez uvazujem nad separaciou nasho dietatka, lebo tie noci su udesne 🙄
jani ja nepotrebujem ist na dofcu, stacilo by mi par dni sa normalne vyspat a cez den mat nenarocne dietatko ☹

zuzz
3. aug 2009

neplanujete nejaky vylet na kupalisko?

pepka
3. aug 2009

tara, ja zase zavidim vsetkym, co maju alebo stavaju domy.... hm, to by som obetovala aj 10 dovoleniek ☹

zuzz
3. aug 2009

pepka, a co pojedol, ze ho tak zapieklo?

prsky
3. aug 2009

no nasa sa zas castejsie budi, ked s nou nie som v spalni ☹

prsky
3. aug 2009

inak som za tento vikend nadobudla dojem, ze Lala sa vie vytoto len doma do svojho serbla, bo cely vikend nic (zabudla som zobrat serbel) a dnes o 4tej rano ma zobudila, ze potrebuje a teraz po "doobednom" spanku zas 😲

zuzz
3. aug 2009

prsky - natalia nema problem, vytlaci aj do plienky.

nocne spanie je tiez nanic- casto mrnci a poti sa ako kon. rano byva cela mokra a smradlava. a to ju dakedy ani moc nezakryvam, len oblieckou z paplona(prazdnou)

pepka
3. aug 2009
pepka
3. aug 2009

zuzz, neviem, papa dokola to iste ako obvykle, nic nove som mu nedavala, vysdzujem dnes ryzovu kasu a idem na obilninovu... mrkvu znova stopnem uplne a uvidime..... banan nejedavame vobec, lebo ho jedol doteraz len 2x kusok a zakazdym sme takto skoncili....

pepka
3. aug 2009

aj mato je cely spoteny a smradlavy v noci, este len ked ho davam buvat, tak sa spotime spolu pri kojeni.....

ozaj, nakoniec sme sa neodstavili, 2dni a 1 noc som mu davala UM, zatial som si davala viac liekov a odstriekavala to liekove mlieko prec.... noha ako tak polavila.... teraz uz som len na homeo a podchvilou ked je zle, dam ibalgin, ale to je tak 1 tabletka za 1-2 dni..... tak som happy z toho

amonis
3. aug 2009

ahojky tak se hlásím taky po výkendu rýma nerýma byli jsem na chatě a užívaly jsme si ......obě holky pořád snoplí ale jinak v poho.......Karolí začla baštit jogurty a trošku i nějake to maso kaše mi plive nevím proč......

jinak jsem už uplně hotová už není na čtyřech teď zas furt stojí a bere jako oporu uplně všecko od dvěří po platové židličky takže za ní musím pořád lítat protože to jsou držkopády to je děs včera spadla na plovoučku a natrhla si ret tak jsme měli i krev 😒 😒

jsem furt spocená v tom vedru se to nedá nic nestíhám vařit uklízet atd.a teď když spí tak si aspoň chci nachvíli sednout k poči no je to teďka to nejhorší období......

jinak máme zácpu vůbec nekaká musím jí furt pomáhat po čtvrtem dnu teploměrem a to je pak kaku že by v tom lžička stála 😀 😀

pepka
3. aug 2009

a mato sa k odstavovaniu postavil asi tak, ze "Hm, dnes sa podava mlieko z flasky? No dobre, ved to je aj tak jedno...." vypil, otocil sa a spal..... Ludia, uplny opak oproti zavislej Hanke..... takze s odstavovanim neskor by sme nemali mat problem, dufam, ze sa nezmeni.... tfuj tfuj tfuj

pepka
3. aug 2009

amon, tak mate aj vy podobne problemy.... my nemame kaku, ze by v tom lyzicka stala, ale tu by som do toho ani nezapichla, a to teraz nekecam.... si uzijeme

tara2
3. aug 2009

pepka - ved hej, ja to aj tak beriem 😉 a super ze ste sa neodstavili 🙂

zuzz
3. aug 2009

ozaj, objednala som sa na buduci tyzden v stredu na zumbu v avione. je to tam na objednavky. kto tiez pojde?

zuzz
3. aug 2009

uspala som opicu, tak idem trhat burinu do zahrady. papa.

amonis
3. aug 2009

pepka no a jde to nějak zlepšit ona se vůbec nenamáhá tlačit jako až když tam má teploměr tak jí to naštve a zatlačí nechci jí na to zvykat....... jinak jsme už dva týdny opruzení a nejde to vyléčit... ☹

super že malý tak krásně přešel na UM aspoň se dáš do kupy....

amonis
4. aug 2009

halo kde jste? jsem skončila a začínám?No teda ☹ ☹

bezaz
autor
4. aug 2009

tak dnes je skarede pocasie, ake budu vyhovorky? 😉
peto si dnes vzal dofcu, samozrejme, ze je hnusne 😝
zuz aj by som sla, ale kde necham dieta??
pepka sjuperove, ze ste to zvladli.. ale aj keby si odstavila, aj tych 8,5 mesiaca je paradicka 😉
a u nas sa kaka aj 3x denne 😎 nastastie

deni_v22
4. aug 2009

ahojte,
na uvod blahozelame hnedoockovi Dominikovi 😉

pepka, vidis, ty si model praktickej zeny - este aj svoje vyliecenie si zvladla bez odstavenia, sikovnica... 🙂 a tu Matkovu nezavslost od mliecka zavidim...u nas pravy opak..ked to na nu pride, tak len krici emmm emmm, kym nedosiahne svoje..

nam sa nastastie kakanie upravilo 1-2x denne, obcas je den pauza a je jej uplne jedno, ci ma k dispozicii nocnik alebo plienku..

zuzz
4. aug 2009

bez, a peto kedy chodi domov? cvicenie je o siestej. len sa tam objednava dopredu. a navyse sa to aj plati dopredu. ja deti necham muzovi. nejako to na tu siestu stihnem.

prsky
4. aug 2009

cafte..

dominikovi vsetucko naj 🙂

Lala mala desnu noc chudiatko...jednak bola spotena ako mysicka a jednak chytila nejaku hnakajdu - 3x ma zobudila, ze potrebuje ize a rano som si myslela, ze sak uz nema co vytlacit a tak sa pokadila do hnusky kedze som ju odignorovala...aspon ze je teraz chladnejsie a je celkom ziva 🙂

bezaz
autor
4. aug 2009

dominovi vseeetko naaaaaaaaaj k prvym meninkam
zuzi no okolo 4-5 ide z worku, ale si ho neviem predstavit, ze mu necham baby a ja si idem zahopsat.. skusim navrhnut.. ale lia pisala, ze je to dobra makacka a ja s mojou nulovou kondickou tam asi umrem
adi aj ninka vcera srakotovala, nastastie len raz, asi z toho tepla

zuzz
4. aug 2009

bez, ved aspon sa budeme navzajom podopierat, ja som na tom kondicne tiez biedne. raz ale zacat treba. uz to mam objednane, tak aspon sa nemam na co vyhovorit a pojdem tam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre