Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
4. aug 2009

ahojte
aj my sme vcera konecne narobili prievan v crevach, ale u nas to bolo z carovneho caju... dakujem tomu, kto vymyslel kamilky a slivky 😵 a dnes uz je brusko ok.
akurat mame taaaaky umrncany den, vlastne uz vcerajsoe poobedie bolo, ze uz mi sibe, nic neni dobre, ani to co zvycajne ma rad, len mrnci a mrnci, tak neviem.... som ho fukla do postielky a po chvile revania zalomil chudacik, dufam, ze sa vyspi a bude kludnejsi...

hej, kojenie sme zvladli udrzat, comu som rada, ale neviem, kolko este vydrzim s tymi ubolenymi bradavkami.... ved uvidime.

pepka
4. aug 2009

pripajame sa ku gratulacii, Dominikovi prajeme vseeeeeetucko najsamlepsejsie 🙂

cryonae
4. aug 2009

cafte babizne,

vsetucko naj naj dominikovi!!!! tomino posiela aj jeden extra stavnaty boztek 😉

baby ja by so tak sla na tu zumbuuuu! ale este stale kaslem jak tuberak, tak by to asi nerobilo dobrotu 😢

tomino dnes v noci vobec nevedel spat, chudatko, strasne bolo horko ☹
inak kadi ako najaty.... kazdy den aspon 3 x
serblik odmieta.. strasne krici, ked ho tam chcem posadit... dokonca nechce kakat ani do travicky... ked to nanho prislo, tak sa zacal zhanat po plienke a bol hrozne nestastny, ked to neudrzal a vykakal sa 😀

pepka
4. aug 2009

cryo, ja mam kamosku, ktorej syn este vyse 3-rocny nechcel kadit inak ako do plienky..... sme boli spolu na dofci, tak zakazdym vypytal plienku, isiel do kutika a tam na stojaka do tej plienky nalozil a bol spokojny. Inak fical bez plienok, ale tento ritual musel byt. Teraz mal 4roky, neviem, hadam sa uz oducil 🙂

cryonae
4. aug 2009

pepka nestras!!! 😀 😀 😀

pepka
4. aug 2009

😀 😀 😀
narob zasobu plienok 😀

prsky
4. aug 2009

tak to som teda rada, ze lala si zvykla na ten nocnik...len problem bol, ze sa nevedela vykadit do nocnika v blatnom (mame tam takeho nocnikoveho psa 😀), pockala si na svoj 😕

zdenus
4. aug 2009

baby hojte 😉
aj u nas sa cvici zumba, lia ma pravdu, poriadna makanica, ale zas na druhej strane sa to da aj flakat, kto nevladze, nechce 😕
mna totalne chytilo bosu, ta baba, co to u nas robi, je neskutocna, stale vymysla cosi nove, parada 😉

ku tomu kakaniu...aj nasa eli uz davno cikala do wcka a kakala len do plienky, potom zrazu zo dna na den zacala do zachoda a odvtedy sa nepokakala...vsetko chce cas a kazde decko je ine..asi tak 🙂

tara2
4. aug 2009

Caute 🙂

na uvod Dominik dakuje za gratulacie a vsetkych bozkava 🙂

muzo ma dnes tiez dovolenku ale kedze prsi a betonovanie deky sa odklada na neurcito tak je doma 🙂. Ale chystame sa poobede do Heinburgu tak aspon nejaky program v tomto pocasi 😀

pepka - taku istu situaciu ako opisujes mala moja kolegyna s malym...presne to iste, maly uz mal 3 roky a uz isiel do skolky a stale kakal do plienky 😝. Maly nastastie kaka vacsinou do nocnika a obcas sa tam aj vycika tak bude snad takto pokracovat dalej

co sa tyka hnacky, tu nemame nastastie 🙂

horajda
4. aug 2009

Ahoj Jani aj my praeme vsetko vsetucko naj Dominikovi, vela stasticka, zdravicka a lasky!!!

tara2
4. aug 2009

zuzi dik 😉

talinka
4. aug 2009

ahoooojte, hlasim sa po vcerajsej absencii,ale bola neumyslena, uspavala som Tomina a zobudila som sa az nejak po polnoci, tak som chrnela dalej, neodmalovana a oblecena 😀

Vcera sme boli v tom Parndorfe a celkom sa dalo, Vladko si nakupil tricka ako planoval, ja som dokonca na seba dostala v GIN TONIC rifle aj riflovu suknu a Tominkovi som v HILFIGER kupila bundicku krasnu na jesen, tricko a mikinu...boli 50% zlavy tak nekup to 😀 takze ma tieto tri veci nevysli 170 ejurasikov,ale polovicu, nech nezerem 🙂)
a este som mu chcela kupit Burberry bundu na zimu fakt vymakanu mali zlavu, ze "len" 68 euro...ale nekupila som pojdeme tam este v auguste budu nocne 80% zlavy.....

Citala som, ze ste pisali o kakani, tak Tomi kaka cca kazdy den 1x celkom v poho akurat cierno zelene tuhe hofienka....kedze berie to zelezo... 😝

no a dnes prosim pekne, sa mi pokakal vo vani pri kupkani, ja ze co tak zamrzol,ked bol na brusku na podlozke a on tlacil,chudatenko 😀 😀 😀 tak sa vana vypustila a napustila znova 😀 😀 😀 a ja ruku osratu,mala by som si podat LOTTO asi 😀 😀 😀

Dnes sme mali aj poradnu, tak vazi 8100g a meria 69cm,zas odmerala menej,Vladko videl 70cm,ale neva.,sestricka je trochu slepucka...aj brali krvicku na opatovny krvny obraz+na zelezo, tak som zvedava...chudatenko moje tak plakal 😔

deni, vitaj doma z dofci 😉 pozrela som foto, su krasne 😵

tara, sice som uz napisala aj na FB,ale aj tu mooozem 😀 Dominikovi vseeeetko NAJLEPSIE !!!! 😵

cryo, Tomaskovi dodatocne vsetko najlepsie k 9.mesiacikom!!!! 😵 😵 😵

talinka
4. aug 2009

no a zajtra koooonecne vypadneme na 2 tyzdne z tejto zasr.....BA..ideme do Klacna a k nasim na chalupu...tesiiiiiiiiiiiiiiim,ale budem vas priebezne citat,ak sa dostanem na net a budem mat vobec cas

ambret
4. aug 2009

Ahojky mamči 🙂

horajda
5. aug 2009

jej cafte neverim to som prva to asi prvy krat v zivote

zuzz
5. aug 2009

neplanovane sme ostali s natalkou doma same.... nejako mi je smutno.
muzovi nadranom umrela mama, tak cestovali s ondrom na vychod vybavovat formality. my dve ich budeme nasledovat az na pohreb. leto nie je vhodny cas na pohreby, nejako to psychicky neviem spracovat. asi ma to ovali vecer, ked mala zaspi a ja tu budem sediet sama.

zdenus
5. aug 2009

cafte 😉
zuzi, to mi je luto, prajem vela sily, nech to nejako rozdychas... ☹

sisa.b
5. aug 2009

ahojte 🙂 ako prazdninujete? my este stale u svokrovcov, doma som len na skok kvoli meraniu radiatorov ci co to idu robit 😝
no a skoro som bola prva tehu novembrovka 😅 drahy to pokaslal, lebo si myslel, ze moze, vrrrrrr 😠 😠 😠 pred tyzdnom som totizto dostala cosi ako kramy, ale len na 3 dni a uplne slabe... tak som vcera musela letiet pre tabletku "po", aby nebol dalsi potomok 😝 😝 😝

sisa.b
5. aug 2009

zuzi, drz sa ☹

prsky
5. aug 2009

sisa 😀

inak uz by niektora mohla otehu, nejake vzruso tu chyba 😎 😀

zuzz
5. aug 2009

vdaka za podporu.

prsky, my sa snazime, aby nasa Tara (fenka vlciaka) bola tehu, ale zatial stale stahuje chvost medzi nohy a chudak Rexik sa zbytocne snazi. snad to dnes vecer vyjde - zas ju idem odviest na vohlady.

sisa.b
5. aug 2009

prsky, sa nesmej 😝 teraz mi je pekne zle. druhy den silna migrena a vcera som poriadne predychavala, aby som tu drahu tabletku nevyhodila zo seba 🙄 o bolesti v prsiach ani nehovorim. no nikdy viac. ostanem pri starom - bez sexu 😅

bezaz
autor
5. aug 2009

hojte
zuzi no pekne, drzte sa.. 😒 to su neprijemne veci
adi hehe 😀

prsky
5. aug 2009

sisa...tak to je ina zmena oproti tehu 😉

zuzz...mate NO s PP?

zuzz
5. aug 2009
zuzz
5. aug 2009

a dnes sa zas nepodarilo ☹ nakoniec sa psi este aj pobili. tolko jej liezlo na nervy, ze na nu Rexo stale skusa vyliezt....

prsky
5. aug 2009

a preco chcete mlade? sak to su starosti navyse

zuzz
5. aug 2009

lebo ju potom chceme dat vykastrovat a fena ma mat vraj aspon raz za zivot stenata, aby nezcvokla. a vraj sa v nej potom zosilni aj ochranny pud, tak bude lepsie strazit, lebo my ju mame aj na strazenie. a snazime sa ju nechat nakryt tiez vlciakom, tak sa budu dat steniatka aj rozdat.

prsky
5. aug 2009

zuzz...tak to je asi taka kravina ako keby si povedala,ze zena musi mat aspon raz za zivot dieta, inak je sibne ... strazny pud ma kazdy pes (to je stekanie, ked niekto vnikne do jeho teritoria), obranny pud maju tiez vrodeny a zalezi na treningu, ze do akej miery sa rozvinie /ono to nie je zas sranda, nemecky ovciak je silne plemeno a ten pud treba ovladat, bo sa moze stat nejaka galiba/

zuzz
6. aug 2009

prsky, mala som na mysli, ze jej moze sibnut, ak nebude mat stence a dame ju vykastrovat. nevymyslela som si to. pri stenatach sa tie pudy zosilnia, lebo si ich brani spolu s teritoriom.
ale som len 'amater', co sa tyka psov, tak na to mame pomocnikov, ktori maju so psami/NO uz dlhorocne skusenosti.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre