Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

lubko
9. aug 2009

Ahojte babule mozem sa k vam pridat? Trochu som k vam nakukla. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 /som v tom novacik/

elanela
9. aug 2009

ahoj lubko no jasné že sa môžeš aspon sa to tu trošku rozrastie lebo v poslednej dobe málo príspevkov
napíš o sebe o svojom babatku a tak

lubko
9. aug 2009

Som rada ze sa k vam mozem pridat, byvame v Malackach je to par km od Bratislavy. Nas drobcek ma uz skoro 9 mesiacov a prave dnes rano sme nasli piaty zub. Ale inak starosti a slasti s malinkym podobne vasim. Mali ste uz niekde stretko?

sisa.b
9. aug 2009

ahoj lubko 🙂 pekneho valibuka mas. a ak si chces viac pokecat s novembrovkami, tak ich treba pohladat na facebooku, lebo su to nevernice 😀

prsky
9. aug 2009

ahoj lubko...my byvame v Stupave 😉 ... stretiek bolo uz zopar, bude fajn, ak sa na nejake pridate 🙂 ... a maly ma pekne suncicky 🙂

sisa, ani na fb sa moc nepotuluju

lubko
9. aug 2009

Ahoj Sisa na facebook velmi nechodim, som tam zaregistrovana ale malo som tam. Maly je dobre ziveny viem, a doktorka sam povedala ze malo papa. 😕 😕 😕 Lebo do nedavna papal len trikrat denne, viacej nechcel. Ked som mu chcela dat zo zaciatku styri az patkrat tak mi to vyvracal spat, tak som ho nenutila nech si hovori co chce. 😉 😉 Ale teraz ked uz sa plazi a stavia na nozicky tak spapa viacej nema s tym problem. Aj vy mate zlatucke ratolesti. 🙂 🙂 🙂 🙂 Inak volam sa Sandra 😀

tara2
9. aug 2009

Caute hviezdy 🙂
ja ze kolko prispevkov tu bude a kde nic tu nic 😀 . My sme mali cely vikend navstevu tak som nebola na nete...

lubko - ahoj 🙂 Ja som Jana...tesi ma 😉 , my byvame v Bratislave

siska_br
9. aug 2009

caffffteee babulky

uz mame po dovolenke 😢 😢 😢 prva davka je uz aj oprana, tak hned ako to zajtra vyschne mozem zbalit a hned by som palila naspat... jasne, ze sa pocko posrkakalo, ale mali sme perfisny bazen na hoteli, maly sa v nom bahnil ako vorvan. ani studena voda mu nevadila, trosku sa ostiepkoval, dvihal nohy a viskal, ale ked som ho do nej vtrepusila bol uz jasny king 😀 😀 bolo fakt super babule, ani nahodou sa mi nechcelo domov ☹

no, som vas tak v skratke preletela, zuzz, uprimnu sustrast prijmi, prosim, uz to mate tusim aj za sebou, tak v poriadku pridte domkov

jani - dodatocne blahozelame vasmu fesakovi k meninkam aj k dobrym susedom a zelame coraz menej a menej popoludni u svokry 😝

bezi - nase stvornozkovanie vyzera presne tak isto ako u nas, si to vedia paradne zariadit tie decka nie? zarves a ides...

a potom uz neviem, co a kto, tak sa snad chytim

zdenus
9. aug 2009

ahojte 😉
tak my mame za sebou super vikend, vcera cely den na chalupe, dneska vylet v kremnici, supe, super...skoda, ze to tak rychlo uslo.... 😝

a od zajtra az do piatku nemame teplu vodu, uz sa tesim, kua 😠 😠 😠

bezaz
autor
10. aug 2009

bre ranko
nejako tu dosla mattoni ci co, ze to tu nezije cooo? 😲
siska si ma potesila, ze nie sme jedini lemravi 😅
zdeni akurat vymyslame, kam pojdeme na vylety, ked budeme v bojniciach, tak rozmyslame nad stiavnicou, mozno aj do kremnice pojdeme 😉

tara2
10. aug 2009

Dobre rano 🙂

my sme dnes konecne doma, musim poupratovat, prat a zehlit...konecne bude doma poriadok 🙂

siska - viem si maleho predstavit musel byt zlaty v tej vode 😀 a pekne ste si oddychli 🙂

baby v sobotu ma zase nasra.la svokra to je taka svicka ze az 😠 😠 😠 a skoncilo to tak ze este ona je urazena (ja som jej nic nespravila). Kamos co bol u nas na navsteve a bol nam v sobotu pomahat na stavbe povedal, ze sa staci na nu pozriet a hned si clovek vsimne ze jej nic dobre z oci nekuka 😀 😝 Kokso som vyfasovala svokricku 🙄 🙄 🙄

bez - maly sa akurat plazi, ale posadit sa sam este nevie tak tiez krici aby sme ho posadili 😀

bezaz
autor
10. aug 2009

jani este ze syna ma poriadneho 😉 ninka sa posadi sama, teda jej musim podrzat nohy a posadi sa normalne brusakom.. aj to len ked sa vyhecuje, inak na mna jaci v kuse.. ako sa nam teraz trosku zlepsili noci, tak cez den peklo 😝

tara2
10. aug 2009

zuzi - jo jo s muzom som spokojna 🙂 ten sa nastastie podoba viac na otca. Ozaj kusok od nasho pozemku je rybnik kde byvaju rybarske preteky nechodi tam Peto nahodou?

prsky
10. aug 2009

cafte...ako uz tradicne...fotolab ma akciu na fotky OD 10. 8. DO 23. 8. 2009 😉 uz som ako ich agent...mali by mi platit 😀

zuzz
10. aug 2009

ahojte, tak sme znova doma.
netusila som, ze ma tak vezme vidiet svokru v truhle. revala som ako male decko. ale uz sme to vsetci predychali. teda, neviem celkom presne, kolko potrva svokrovi a muzovi, kym sa im zlepsi nalada, ale aspon si vymysleli, ze tento tyzden nam konecne dobetonuju murik na plot, tak budu zamestnani a hlavne svokor bude u nas doma, deti ho snad rozveselia.

natalka sa naucila robit tap-tap-tapusky.

spanie sa jej stale nezmenilo, v noci je 3-4x hore na cucanie. a asi jej pojdu horne zubky, ma napuchnute dasienka.

vo stvrtok ideme do poradne, som zvedava, kolko vazi, zda sa mi nejaka velka 🙂
akurat sa zobudila, idem za nou, neskor skusim docitat, co tu od stvrtka pribudlo.

pa.

bezaz
autor
10. aug 2009

zuzi hlavne, ze ste to nejako zvladli.. ja len dufam, ze najblizsich x rokov nepojdem nikam na pohreb 😝
u nas tapusky vobec, co ak by si ublizila?? haaa?

zdenus
10. aug 2009

beeez, ved aj nasa laura je knedla leniva, ale celkom sa v poslednej dobre prekonava, az nechapeme....ale oproti eliske je to lemros 😀 😀 😀 ...a nejako mi to nevadi, ved som neni prihlasene v sutazi, co dokaze 😕

a nad stiavnicou sme aj my rozmyslali, asi ju zmakneme nabuduce, len to je trosku dalej ako kremnica

bezaz
autor
10. aug 2009

zdeni podla netu je kremnica 60km a stiavnica 75, tak to nie je az take zufale 😉
nepojdeme spolu?

sisa.b
10. aug 2009

bez 😀 😀 😀

zuzi, urcite to bude lepsie, len to chce svoj cas 😔

siska_br
10. aug 2009

ahojte,

od rana nam az pred chvilou spustili elektrinu, ved co koho po tom, ze som zrovna pred tym zapla pracku 😠 😠

dnes mame vysoko narocny den, samko si na dovci chytro zvykol, ze sa mu cely cas venujeme, tak sa dnes cely den lutuje 😝 😝 😝 😝 uz som trochen na nervy z neho

bezi, vy ste predsa len akcnejsi, samuel si sam sadnut nevie a uplne sam este ani nesedi. je to este take ako pod plyvom

no konecne ze akcoska vo fotolabe, uz mam nahromadenych za tri tatry fotiek....

jani - tak to mas teda stastie, ze je muzo viac na otca. no inac by ste uz spolu asi tusim neboli, ako tak pises...dufam, ze ten pozemok mate aspon 86 km od toho svokrusinho 😉

amonis
10. aug 2009

čauves tak konečně jsem se tady dostala včera jsem žehlila hodinu a půl ☹ katastrofa nesnáším to místo abych si šla na počítač tak žehlím no to je něco pro mě.......

dneska jsem byla na kožním na kontrole šli jsme celá rodinka tak doporučil Kiki dát pryč jedno znamínko ale nic vážného mě jich doporučil asi tak 5 se z toho posr..furt mi rostou mám nějaky syndrom monohočetných névu 😝 😀

jinak u nás nic nového až na držkopády a protivnou náladu protože lezou špičáky.....

zuzz
10. aug 2009

akurat nahravam na fb videjko, ako natalka prvykrat vyliezla po schodoch. mame v dome tri take nizsie schody do kuchyne. doteraz ju vzdy zastavili, teraz sa na ne asi nastvala, ze jej brania v ceste a s mensim zavahanim to po nich vyplazila. :D
uz sa snazi ostat na kolenach, ale zatial sa vzdy rozplacne na bruchu 🙂

a okrem kriku mamamama bababa jej ide 'avo' = 'havo', ked vidi psov.

zuzz
10. aug 2009

ozaj, bez, skusala si sa dohodnut s muzom a ist v stredu so mnou na tu zumbu?

paskova
10. aug 2009

Ahoj baby, neviem, ci si ma este pamatate, malokedy prispievam i ked vas kazdy den precitam. Chcem sa poradit ako papaju vase ratolesti? Lebo moja Sophi o nicom. Je malinka, vazi iba 7600g. Rano zje trosku chleba s maslom, vypije 180ml Beby. Desiatu nema, lebo spi do tej po dvanastej. Na obed zje kusok kupenej alebo doma robenej stravy. Na olovrant bud trochy vyzivy, kusok banana no nic moc. Na vecer 100ml kasu a vypije este 120ml Beby. Kojim iba v noci, alebo ked ide spat cez den nechce ani cicku. Dost ma to trapi ci to nie je malo ☹ ☹ ☹Poradte mia ak viete.

prsky
10. aug 2009

paskova...tak to papa super..nasa Lala papa desiatu/obed okolo 60 ml, kasu vecer okolo 100 ml a inak kojo do zblbnutia - dokina hovori, ze je to ok a mam ju tak nechat..netreba nutit

a 7600 neni malo ci doktorka ti hovori ine?

paskova
10. aug 2009

Dokina vravi, ze ma idealnu konfekcnu velkost 😀 len mne sa zda, ze je to taky krpcek. Viem, ze sa deti nemaju porovnavat, ale vy aspon kojite takze vies , ze daco ma v brusku. Odomna cicia len ked ide spat a v noci 5-6x. Dufam, ze jej to staci.

elanela
10. aug 2009

ahojte tak hlásim že Sima si už sama sadne čo ma najprv tešilo ale teraz ma poraža ked ju dám spat a ona si tam v postielke sadne a kuká
a dnes vyšiel 8 zub 😀

prsky
10. aug 2009

paskova...podla mna by si vypytala, keby bola hladna 😉

prsky
10. aug 2009

Lala si tiez sama sada, ale v posteli to nerobi a dufam, ze ani nebude...ale cez den do zblaznenia robi ze - sadne si, potom sa znova snazi dostat na brucho..zasa si sadne...zas na vsetky styri a to dokolecka dokola 😀 - a sada si z kolienok, nie cez bruxo

elanela
10. aug 2009

prsky naša si sada z lahu kedže na 4 sa nedá vôbec

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre