Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

miyya
12. aug 2009

ty kokso sisa máš pravdu a ja som aké tela...jaaj irene prepáč prepáč 😔 😔 😔

tara2
12. aug 2009

siska - dik, 😀 😀 😀 pekna predstava 🙂 . Ja si este predstavujem ako budem sediet na terase s kamoskami (samozrejme ze tym myslim vas 😉 ), popijame kavicku a deti sa hraju v zahradke...tot moja letna verzia 😀 . Inak muzo navrhol urobit este jednu izbu nad garazou lebo ze jedna hostovska bude malo 😀

miyya
12. aug 2009

krásne jani..na také sa oplatí čakať.
sisa a kde budete potom bývať,ked byt predáte??

sisa.b
12. aug 2009

tara, ze mamonari 😀 to snad nie, ved nema celych, presnejsie 1370 aj nejake drobne.
a kde mas domcek? aj ja chcem vidiet 😵 my este projekt nemame, ani nevieme, co chceme 😀 len to musi mat 4 spalne, aby sme vosli donho 😅

tara2
12. aug 2009

maji - dik. Kolko tam budete mat izieb?

sisa.b
12. aug 2009

jaaaj, uz vidim ten link 😀 no odbieham za krpatou a mucim ju tu ocnym kremom, tak to potom tak vyzera 😝

tara2
12. aug 2009

sisa - davala som link na predoslu stranu ale nie su tam este nove fotky co sme robili deku a zacali sme tahat mury

elanela
12. aug 2009

baby čistíte detičkám zúbky a ako? nejak ešte neviem ako nato kolko pasty a ako to vlastne vyplachovat alebo ako sa to čistí

tara2
12. aug 2009

ela - my cistime uz davno 2xdenne. Mam detsku zubnu kefku, dostali sme ako darcek od kamosky myslim ze je od canpol babies ale myslim elmex ma kvalitne zubne kefky pre deti a pastu mame tiez Elmex a davam len trosku velkosti hrasku a nevyplachuje

sisa.b
12. aug 2009

tara, krasny 😵 idem este omrknut projekty, nechali ste povodne?

miyyus, asi pojdeme ku svokrovcom, lebo nebudem stihat malu + skolu + stavbu. uz teraz sa odo mna neodlepi a svokre tu prerevala pol hodinku na rukach, kym som aspon ako tak zbuchla obed ☹ vobec nikoho nechce 😝
ale ujco nam ponukol aj svoje dva byty, jeden tu v dca, druhy v trencine, ze by sme tam mohli ist byvat, kym postavime 🙂 tak ak sa budeme u svokrovcov bit, pojdeme na byt, aby sme boli sami 😀

tara2
12. aug 2009

sisa - to je strasne velky pozemok...ale aspon sa budu mat deti kde hrat 😉 . A so susedmi-pribuznymi sme na tom obdobne - z jednej strany Andrejova jedna sesternica z druhej druha 😀 😀 😀 . Ale za nami su cudzi a aj oproti tak to nie je az take zle 😀

siska_br
12. aug 2009

eli - my eee....kupili sme v dm-ku tu sadu na cistenie zubikov, take tri pidi kefocky-hovadinky su tam a maly si to odmieta pchat do ust...takze ustna hygiena 0 bodov zatial...inac s tymi pastami bacha, su to velke chemicke zazraky a decka z toho 80% zjedia...

sisa - ale super, ze idete stavat, tak ste nakoniec super poriesili vase byvanie. ja som vyrastla v dome, stale dufam...

jani - ta tvoja letna verzia je super... 😵 😵 😵 inac, ratala by som s viacerymi hostovskymi, ked sme uz takto na konovi pri tom 😉

tara2
12. aug 2009

sisa - nieco sme pomenili...davali sme dorabat pivnicu, posuvali sme priecky...muzo stale cosi meni 😀 . Ale kedze chceme aj tu zimnu zahradu tak sa to musi uz teraz urobit tak aby potom nebol problem...A este chce dorobit tu dalsiu izbu nad garaz a davali sme projekt s pristavanou garazou ktoru sme este davali zvacsovat. A ak vychadzas dobre so svokrou tak ju nechaj nech ti pomaha...budes mat toho strasne moc a taka pomoc ti len dobre padne 😉

tara2
12. aug 2009

siska - vsak dve vam hadam budu stacit, nie? A este v obyvacke bude roztahovaci gauc a budu dve decke izby tak vam snad deti jednu pozicaju 😀

tara2
12. aug 2009

siska - my mame asi taku istu sadu na cistenie zubov a maly si tie kefky pcha do ust sam 😀

sisa.b
12. aug 2009

tara, kde ste ho zohnali? 😨 lebo v prodome je klasik 112 uplne nieco ine 😝

pozemok je velky, ved sa kvoli tomu nevieme dohodnut, ci budeme stavat na kopci a pristup bude z rodnej ulicky, alebo dolu od spodnej cesty. ja som samozrejme proti tomu, aby som denne musela prejst okolo 9 domov jeho babky, strykov, tiet a sesternic 😝 a navyse mi pindal, ze chce jednu izbu dolu, lebo ked bude mat 80 rokov, tak nebude behat po schodoch 😀 ale do kopca k domu by mu nevadilo 😠 😝

tara2
12. aug 2009

sisa - euroline slovakia 😉 . No to su take veci co si musite teraz dobre rozmysliet...ale vies aky budes mat krasny vyhlad z kopca? Ty budes kukat na nich...a hlavne je dobre sa poradit s nejakym architektom a potom zhodnotit plusy a minusy lebo zase byvat pod kopcom...ked bude vela prsat tak by vam mohla presakovat do pivnice (ak budete robit)...

tara2
12. aug 2009

a s tou izbou dole...aj kamosi si davaju teraz robit projekt a tiez si dali spalnu dole z toho isteho dovodu takze nie je jediny kto takto rozmysla

tara2
12. aug 2009

baby dnes som davala malemu jednu kasu co som kupila v Rakusku vola sa Milupa bananova...baby je taka sladka ze az...som ju musela zmiesat s obycajnou ryzovou lebo take sladke to maly ani nechcel...som kukla na zlozenie (v obchode som moc nestudovala lebo maly tam bol strasne mrzuty a plakal) a tam ze skoro dvojnasobne mnozstvo cukru v 100 g ako napr. Hipp 😝 😝 😝

sisa.b
12. aug 2009

tara, uz sme sa jednoznacne dohodli, ze na kopec nejdeme 😀 a nie je to zas taky prudky kopec a pivnicu robit nebudeme 🙂
ujco je pre nas velka pomoc, vlastne on nas k tomu dokopal 🙂 ponukol sa a taktuto moznost uz asi mat nebudeme. vdaka nemu uz mame aj tehlu na dom, aj ked je jasne, ze si to vsetko budeme musiet zaplatit. ale zas ceny su uplne o niecom inom, ako keby sme si to mali sami zhanat. on momentalne stavia 5 domov naraz + pomaha draheho sesternici tak ako nam. keby sme chceli zacat za niekolko rokov, tak by nas to vyslo mozno aj raz tolko, co teraz.

talinka
12. aug 2009

cafte zienky.....

Zajtra ficime dom,celkom sa aj tesim dost bolo 😀 len ci Max bude chciet ist domov, sa mu tu nenormlane paci, ma tu 5 psov, je vybehany, sexuje jak o zivot..no proste uziva si to tu 😀 😀 😀 a Klacno ma naucilo byt netabulkova mamina 😀 dnes mal Tomi uz aj osladeny cajik, nie mojim zavinenim,ale uz na to prdim a je mi fajn 😀 😀 uz budem taktiez davat ochutnavat zo vsetkeho....ziadne stresy...ale mi to trvalo 😀

Inak je tu 2-tyzdnove mimi a ja som z neho total unesena, normalne by som chcela zas prezit poporodne obdobie s tominkom,lebo mam akysi vypadok ci co a nepamatam aky bol a ake to bolo,ked bol taky mini...chcela by som to vratit 😅 som normalna???? 😀

autosedacku sedacku mame tuto Britax od 0-18 kg cca vydrzi do 4 rokov a sme velmi spokojni, pouzivame ju uz mesiace,kedze nase vajko bolo male , tam sa nevmstil poriadne ani po narodeni....

http://www.nakup.sk/index.php?page=6&itm=51989

ako sa tu vo velkom stavia, dufam, ze aj my coskoro ideme do toho 😉 sestra si prave obhliada domy v Madarsku,ale ja Vladina moc na madarsko neviem zlomit...ale za tie prachy 😀 chceli by sme Rusovce alebo Jarovce alebo smer Pezinok--uvidime

a co sa tyka vyziv ja uz asi ziadnu nekupim, vsetky len otvorim Tomimu nechuti nic, tak vsetky zerie Max...

tara2
12. aug 2009

sisa - hlavne ze ste sa dohodli 😉 ...inak rozmyslam ci nejdeme keto stavebostatnym babam na nervy ked tu riesime taketo stavebne veci

tal - vsak pod smer Pezinok budeme susedky 😀

talinka
12. aug 2009

tara, nejdete na nervy, aspon sa poucime 😉 no ja by som hned sla na Pezinek 😀 uvidi sa, vsetko je este vo hviezdach,

tara2
12. aug 2009

tal - aj v Pezinku za Tescom su nejake pozemky, stavia sa tam ostosest dnes sme isli okolo

talinka
12. aug 2009

tara, pozemky su vsade to nie je problem, problem su financie...na byt mame hypo aj ked to by sa dalo presunut na dom,ale prachy mame len to, co by sme byt predali a pri dnesnom poklese cien bytov budeme asi radi,ked dostaneme 100 tis, ejurasikov a este pred eurom sme planovali ho predat za 4 melony SKK..no o takej sumicke uz mozme len snivat, takze bud cakat na dedicstvo,alebo vyhrat prachy na lotte alebo dom v Madarsku alebo sa spojit so sestrou, prip, s nasimi alebo svokrovcami a kupit spolocne pozemok na dva domy....riesenie je vzdy nejake....len sa do toho pustit....aj ked neviem na 100% ci uz chcem vypadnut z bytiku ma to svoje velke pre aj proti....

talinka
12. aug 2009

ale o tom asi az fakt v novej teme "Novembrovky dostavane, stavane,planujuce stavat..." 😀

talinka
12. aug 2009

idem haji,,,tesim domov...vsade dobre, doma NAJ....moja postel milovanaaaa......

sisa.b
12. aug 2009

tal, ja do madarska ani zadarmo 😝

a nie si nenormalna, mne to mimi obdobie tiez chyba. ale pre teba to je asi znamenie na dalsie 😉

sisa.b
12. aug 2009

no keby sme my mohli dostat za byt 100tis. euracov, tak som cela happy 😅 budem rada, ak ho predame za polovicu

tara2
12. aug 2009

tal - tak ja do madarska eeee, tiez ani zadara 😝 😝 😝 , ako najlepsie riesenie mi pride ten dvojdom so sestrou...a dobru noc. A tiez mi chyba mimi obdobie 😉

pridala som nejake nove fotky na strechu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre