Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
12. aug 2009

sisa, to lebo nebyvas v BA, sak ale to vies...ine pomery...a bud rada,..vy zas lacnejsie postavite ako my tu....aj pozemky lacne aj domy hotove...ale zas nemozme tak daleko ist, co by sme tam robili??? robota a taaaak...zvyk je zvyk preto ostaneme pri BA....aj my mame chalupu na dedine za Topolcanmi s dost obrovskym pozemkom, role a ine veci...ale predat sa to neoplati,lebo by sme dostali zalostne malo..ale keby sme to mali pri BA..tak sme za vodou...to je na tom to svinstvo ...a nasi to komplet prerabaju...asi tam aj pojdu ked uz budu na dochodku....

talinka
12. aug 2009

aj tu v Klacne kde prave som maju pekny velky dom ,ktory postavili za necele 2 miliony svojpomocne a 21arovy pozemok ich stal nejakych 50 tisic Sk pred par rokmi....tu su domy za facku

talinka
12. aug 2009

tara.....dobruuuuu......a to Madarsko mi vrta hlavou len preto, ze tam fakt obrovske domy, krasne aj nadherne upraveny pozemok uz, garaze, bazen, vsetko a 3,5 mil Sk a nekup to 😀 a v centre BA si rychlejsie ako z Dunajskej luznej napriklad lebo ziadne zacpy , je to dialnica....

tara2
12. aug 2009

tal - ale stale budes len v Madarsku...a ako cudzinec. A pri tychto nasich slovensko-madarskych vztahoch by som to asi neriskovala

bezaz
autor
13. aug 2009

bre ranko
baby tak ja by som na madare sla, sak uz tam skoro byvam 😀 okrem toho, v telke a v hubach politikov vyzera vsetko inak ako v skutocnosti je.. 😉
ozi, hryzu vas vase deti? mna ninka obhryza uz dost dlho, ale vcera to dospelo do stadia, ze mi ostala uz aj modrina 😝

zdenus
13. aug 2009

zdravim maminy 😉

kua, tak ja som dnes po 18 mesiacoch, vlastne skoro po 36, dostala kramy a to zrovna, ked nejde tepla voda...tak to vie potesit 😠 😠 😠

okrem toho zas prsi, ale dneska to vzdavam a ideme von, lebo pondelok mi stacil...co dokazala eli rozhadzat.

poobede idem kadernicke, uz sa tesim, aspon pokecame o inom, ako o detoch 😉

bezaz
autor
13. aug 2009

zdeni tak uz je to tu? ja stale nista 😅 inak ta tepla voda potesi 😝

prsky
13. aug 2009

cafte

ja ze preco to moje dieta poriadne nepapka...a ona sa tu plazi po byte, a vyziera granule...inak sa nam krasne rozplazila 😵 uz sa len dostat na kolienka a bude z nej lezun

ja by som tiez nechcela dom v hu alebo at...jednak potom dane tam platit a tak...v hu este aj jazykova bariera pri zistovani , co kde a kedy a ako...

zuzi...lala nehryzie, robi mi "zurpíkov" - s otvorenými ústami sa oprie o moju kozu a "prdí" 😀

bezaz
autor
13. aug 2009

adi aj u nas sa zacalo konecne plazit.. len je pruser, ze potom vidim vsetku spinu na ninkinom oblecku 😝
a ninka ma hryzie, normalne zabori zuby do mojho pleca, stehna, ruky.. co je nablizku 😖

tara2
13. aug 2009

Dobre rano 🙂
zdenus - vsak ty si stastna zena...ja som dostala kramy 3 mesiace po porode 😝 😝 😝 . Ale tu netecucu vodu ti nezavidim

zuzi - suhlas s prsky, je urcite ine byvat v HU a ine byvat blizko HU ale stale na uzemi SK...viem ze dost vela ludi sa tam prestahovalo, ale prednedavnom davali teraz neviem ci v palbe alebo v podobnej relacii ze ako robia madari slovakom zijucim v HU zle...bolo tam nieco so slovenskym domom ci co, nechceli im povolit ho postavit...nekukala som to cele, mala som to pustene len ako podmaz takze uplne podrobnosti neviem...a ako pise prsky ta jazykova bariera 😝 😝 😝

tara2
13. aug 2009

aj Dominik hryzie a plazi sa uz dost dlho, ale zatial ostalo len pri plazeni...akosi nevie dojst na to ze aj kolena sa daju pouzit 😅

elanela
13. aug 2009

zdenus aj ja idem dnes poobede kaderníčke ale žiadna velká zmena len podstrihnút trochu konce lebo už ich mám jak slamu suché
a krámy som mala raz v maji a odvtedy zas nič

amonis
13. aug 2009

ahojky tak my taky chceme domeček ale dívme se na ty na klíč takové ty bungalovy ..tady jsou ale takové drahé pozemky to je hrozné nechceme být někde uplně bokem a tady v v okolí poruby se ti lidi snad zblaznily všecko kolem 1000kč za m2

tara2
13. aug 2009

amon - v tej dedine kde staviame predavaju pozemky za dvojnasobnu cenu ako u vas...a to sme uz dost daleko od BA 😅

tara2
13. aug 2009

no aby som bola presna nasla som ze 65,48€ za m2 tak je to menej ako dvojnasobok, ale aj tak dost 😝

mojkamirka
13. aug 2009

ahojte, malý výnimočne zaspal doma, samozrejme uspaný v manduce a potom preložený do postieľky, tak po sto rokoch sedím pri počítači sama, bez toho aby som ho musela ťahať od káblov a sledovať čo zas stvára

do HU by to ani mňa nelákalo, maďarov nemusím

krámy tiež nemám

a s papaním na tom stojíme tak, že viac kojím ako prikrmujem, však raz sa to unormálni 😅

amonis
13. aug 2009

tara no my hledáme tak 700m2 za 500-600kč za m2 protože nám dají hypoteku jen 1 500 000kč a na pozemek máme mega ale potřebujem ušetřit ještě na ten domeček ztoho no pěkný sen 😀 😀 😀 třeba se vyplní

tara2
13. aug 2009

amon - urcite sa vyplni, treba verit 😉 . Clovek by si myslel ze teraz pocas krizy pojdu ceny pozemkov dole ale ako tak sledujem tak o moc teda dole nesli 😝

prsky
13. aug 2009

bez...tak ja drhnem teraz podlahu 2x denne a aj tak je lala jak dieta z osady na vychode 😅

tara2
13. aug 2009

aj maly je spinavy ked sa plazi po zemi a tiez kazdy den vysavam a umyvam podlahy...

siska_br
13. aug 2009

bez - tak uz aj vy??? som si mohla mysliet, ze ten nas buchtos bude zase posledny. on sa nebude hybat ani bohovi, radsej huka, ze ho treba prepolohovat. posledne uz ani sediet, len maminke okolo krku sa ovesit 😝 😝 😝 vcera sme boli na stretku tutokaj trencianskom, za styri tatry deti tam lietalo, samko v kociku sedel ako grof a okolo neho okolo kocika lietalo o stosest dievcatko o presny mesiac mladsie od neho...nuz...sportovy typ nas asi nebude...

prsky
13. aug 2009

siska, aby si nebola este prekvapena...on si len setri energiu na neskor 😉

prsky
13. aug 2009

tak ma chytil rapel...v utorok sme objednane na prestrelenie usi...aj lala uz bude onausnickovana 😀

sisa.b
13. aug 2009

tara, mrkla som nove fotecky 😵 krasny ste vybrali. take nieco hladame aj my.

bez, ja sice neumyvam denne, ale uz som si zvykla, ze je zapatlana od kadecoho. chodime tu bosi a mam neskutocne nervy, ked mi sem pridu svokrovci pobehat v topankach. drahy si sice mysli, ze by som to mala predychat, ale vzdy pofrflem, ked mi pol hodinu po mojej namahe nalestit podlahy bordel nanosia 🙄 😝
no su tak zvyknuti u seba doma...

tara2
13. aug 2009

siska - ja si tiez myslim ze vas maly este prekvapi...moja neter ked bola mala tiez vobec nelozila ani neliezla a v 10 mesiacoch sa sama postavila a zacala chodit...segra vtedy varila v kuchyni a mala sa hrala v obyvacke na zemi a zrazu mala stala pri kuchynskych dverach 😀 😀 😀

tara2
13. aug 2009

sisa - dik, kukli sme strasne vela projektov a nakoniec sme si vybrali tento...nie je uplne idealny (ale to by asi nebol ziadny) ale najviac sa priblizuje k nasim predstavam samozrejme s malymi zmenami...

a k tej podlahe - kasli na nich a skus to predychat vsak za chvilu byvate u nich...

siska_br
13. aug 2009

no jani, adi, tak to by som bola fakt prekvapena...skor si mysli, ze to bude u nas ako u jeho maleho talianskeho bratranca, kt. zacal chodit asi v 15-tich mesiacoch....moj erik tiez nie je velky atlet, ani nikdy nebol, tak to seeeeecko hadzem na neho, ze on je schuld 😀

sisa - a to ked im pekne povies, ze by bolo celkom fajn, keby sa vyzuli, ze mas doma male dieta, kt. prave lezie, tak to nefunguje? 😕 😕 😕 to by ma ale asi pekne vytocilo...

sisa.b
13. aug 2009

ako vacsinou sa vyzuvaju, ale ked nam napr. len nieco donesu a idu hned prec, tak nie 😝 uz som sa naucila predychat to a tara ma pravdu, za chvilu budeme tam, takze tie cierne kolienka uz nebudem riesit a hotovo 😎

tara, my nemame velky rozpocet, takze zatial neviem, co mozeme vyberat 😅 ale paci sa mi z prodomu milenium 229 a z euroline praktik 097

sisa.b
13. aug 2009

a ani ma tak nevytaca to, ze prebehnu v topankach, ako to, ked dostanem odpoved na frflanie - sak umyjes znova 😠 😅

siska_br
13. aug 2009

no tak to by ma uz kopcom vytocilo 😠 😠 😠 by som jej asi rovno pristavila kybel s vodou... ale nie, makka som ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre