Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
13. aug 2009

siska, ja som taka, ze by som take nieco nikdy neurobila niekomu inemu, tak ocakavam to iste a to je chyba 😝 no musim to brat tak, ako to je a upratovat po ich odchode 😀 akurat svagra viem zbuzerovat a vyzut ho este pred dverami 😀
navyse ja chodim doma uplne bosa - bez ponoziek a to mam taku pomocku na to, aby som vedela, kedy treba vysavat/umyvat 😀 takze nevyzutu navstevu nemam rada aj z toho dovodu

sisa.b
13. aug 2009

a ku kramom - ja mam vdaka tej tabletke druhe za mesiac 😠 😝 no aspon trenujem kalich 😅

tara2
13. aug 2009

sisa - kalich mam aj ja a tiez ho trenujem ale zatial len ked som doma 😀 . Ja doma chodim v bielych ponozkach 😅 (muz ich fasuje v robote 😀 ). A co sa rozpoctu tyka tiez ho nemame velky...idem vyniest smeti a kuknem na ten tvoj vyber 😉

quitka
13. aug 2009

Ahojte babenky, tak aj ja sa pridávam k stavajúcim domček, my ale teraz "len" murujeme pivnice 😉 takže sme skoro na začiatku.
sisa..my máme pozemok okolo 1600 m2 a som tomu rada, nechcela by som malý, lebo máme veľa v pláne čo na ňom chceme mať 😵

prsky
13. aug 2009

sisa...aj ja chodim bosa...mam dvojo papuc a bud su v lalinej tlamicke alebo niekde rozhadzane a muzo sa rozculuje, ze naco ich mam 😀 ...a tiez su moje bosonozky radar na spinu 😀

tara2
13. aug 2009

sisa - obidva projekty su pekne, v tom druhom od euroline sa mi paci ta velka kuchyna 🙂 myslim ze tebe sa zide 😉

quitka - ahoj v klube 😀 😀 😀 my sme o len o krocik dalej ako vy takze pohodaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

quitka
13. aug 2009

tara...veď hej mne to nevadí, hlavne, že už staviame, lebo sme mali problém kým sme dokúpili druhý pozemok, takže som rada aj tomuto a my tiež sa určite nebudeme tak skoro sťahovať počítam pri dobrom tak za dva roky ak nie viac, ale neva, hlavne, že sa to hýbe už dohora 😵 😵

amonis
13. aug 2009

je holky a nakolik vám to vyjde ty velké pozemky?u nás se zatím rýsuje jen pozemek snad levný od známeho jen pul hodky od centra dění jako obchody atd.protože to já musím mít aspoň někde poblíž....... jak to máte ty domky? daleko od civilizace?Já se bojím aby mi pak ty moje holčiny nenadávaly že jsme nezůstaly ve městě ale já tak toužm po domečku se zahrádkou a pejskem( +opel antara 😀 😀 ) že nemůžu odolat nabídce

sisa.b
13. aug 2009

tara, ja chodim do kuchyne vacinou len kavu varit 😀 na to nepotrebujem vela. ale viac sa mi paci ten milenium, akurat nesplna poziadavku mojho draheho - mat dole jednu izbu ☹

quitka
13. aug 2009

amonis, my sme kúpil pozemok na dedine, ale od mesta je to asi 8 km, takže sa to dá, to je v poho a nie je to od civilizácie, lebo aj na dedine je to čo potrebujem, škôlka, škola atď,... 😉 ja by som na byte bávať nechcela, nie je na to mať záhradu, piť si kávičku na teraske, atď...

tara2
13. aug 2009

quitka - my mame malicky pozemok, vacsi sme si nemohli dovolit ☹ ...ale uz som sa s tym zmierila, nas pozemok je na strategickom mieste dediny 😀 ...asi 10 krokov od nas je materska skola, ZS, kostol, potraviny, ihrisko, rybnik, lukostrelecke ihrisko alebo neviem ako to nazvat proste lukostrelci tam maju svoje miesto...

amon - my sme v dedine, 3 km od Pezinka (kde su vsetky hypermarkety a kompletna obcianska vybavenost) a 18 km od BA. A sme akoby v centre 😅 ale na bocnej ulicke takze tam prejde denne okolo len par aut...

sisa - vsak ty stale nieco vypekas...a ze len kavu varit 😅 😅 😅

quitka
13. aug 2009

sisa.b ...my sme si pôvodný projekt čo sme si našli tiež pozmenili, aby nám dole vyšla kuchyňa s obývačkou a ešte jedna izba - spálňa alebo hosťovská sa ešte uvidí (poprípade urobíme spodok a môžeme sa nasťahovať, a potom si už dorobíme vrch aj keď už budeme bývať). Tiež sa nám nepáči mať dole prakticky len jednu veľkú miestnosť. 😉

quitka
13. aug 2009

tara..áno, ale my zase nemáme pozemok na takom lukratívnom mieste ako vy 😵 ale ja som rada, lebo tu sa nám páči a tažko by nám bolo odísť 😉

sisa.b
13. aug 2009

quitka, lenze ja som to prave tak chcela. dolu len kuchynu jedalen a obyvacku s krbom a samozrejme wc a hore izby. no moj chce izbu aj dole, lebo ked bude mat 80, tak aby sa nemusel po schodoch stverat 😝 hlavne ze chcel cez cely pozemok do chalupy hore kopcom chodit 😀

tara2
13. aug 2009

kocky zalozila som novu stavebnu temu kedze stavebne veci sa preberaju na streche tak nech sa paci http://www.modrastrecha.sk/forum/show.php?vThre...

ostatne su samozrejme vitane tiez 🙂

quitka
13. aug 2009

sisa.b.....mne sa páči mať dolu izbu navyše, vidím v tom viaceré +,ale samozrejme, že každému sa páči niečo iné, treba sa dohodnúť 😵 my máme pozemok tiež na kopci, ale je to taký v pohode kopček 😉

zdenus
13. aug 2009

nejako ste sa rozbehli, stavbarky 😀 😀 😀

mne staci, ze svokrovci prerabju dom jak krava, uz je na 99% hotovy, na dedine blizko Pd, takze chodit je kam...a aj nasi maju dom

a ako tam rozmyslam, tak od aprila 2006 som mala jedny kramy, takze som si celkom odvykla, ble 😝 ....

nasa lauri sa palzi tak kedejako, hlavne dozadu a vzdy sa zasekne pod ohradku, kreslo alebo tak podobne...je to lemra 😉

miyya
13. aug 2009

jaaaj ahojte, som vám len tak narýchlo prečítala. hned bežím za malým, zatial ho má svokra.

Tak viaceré staviame ach jaaaaj.no neni to lahké obdobie. Tara máme obývačku s kuchynou dole a pračovnu s kupelkou a malý šatník. hore máme dve detské izby, kúpelku a spálnu. pozemok máme tiež taký malý,a ale bude stačiť. Inak u nás sa v posledné roky stavia na každom kúštičku, mám z toho jedy,lebo už mám okolo seba kooopec susedov.No nepáči sa mi to,ale čo narobím. Ja som chcela na dedinu,ale muž nie. 🙄 🙄 🙄

miyya
13. aug 2009

a sisa len nechod k svokre bývať. daj na moje rady normálne ťa o to prosííííím,lebo to olutuješ.radšej chodte do strýcovho bytu. Ste šťastí ludia, že máte v rodine takú velkú pomoc. Málokedy sa nájdu takí dobrí ludia. 😵 😵 😵

miyya
13. aug 2009

ty kokos zdenus,to si riadne dlho nekrámovala. 😕 😕 😕

ja ich ešte nemám a dúfam, že tak skoro neprídu. i ked v poslednej dobe mám podozrenie na tehotenstvo,ale asi si to len nahováram. ved čo má prísť príde, ked bude malé kopať, tak zistím 😀 😀 😀

sisa.b
13. aug 2009

miyya 😀 zeby konecne prva novembrova tehlulka?

no my sme uz so svokrovcami dohodnuti, odstahovat sa do toho bytu mozeme kedykolvek. ja si neviem predstavit, ako by som bez nich zvladla skolu, stavbu, domacnost, tak preto chcem ist k nim.

sisa.b
13. aug 2009

tak som povysavala, umyla, navarila 🙂 ditko spi, co s casom? este na mna chladnicka vykrikuje, tak sa asi do nej pustim 😝

zdenus
13. aug 2009

ale miyuska, zeby konecne nejaka nova tehoska? 😉 😉 😉
ja som bola tehoska s eliskou, potom som kojila, kramy nikde, ked mala 11 mesiacov, tak som mala 1x a potom som zas bola tehoska...takze preto taky abstak 😅 😅 😅

sisa, ked si urcite dopredu podmienky, tak mozno so svokrovcami vyjdete....ale musia sa snazit obidve strany, nielen ty 😕

tara2
13. aug 2009

sisa - ja tiez upratujem, prala som, cakam na prsky a este musim balit...zajtra odchadzame na vikend na Kysuce

zdenus
13. aug 2009

ja uz mam upratane.....laura prave objaviola sposob presunu po zadku, ina sranda 😀 😀 😀

my mame ist na vik ku svagrovcom do martina, super sa tesim, zas nejaka zmena....

sisa.b
13. aug 2009

ja teda este nemam upratane, bordel je tu vsade. ale ked pozbieram hracky najmladsej, tak bude z polovice upratane 😅

siska_br
13. aug 2009

micky, takto sa nasa listicka usmieva po peknych babach 😀 😀

http://www.facebook.com/silviadurzova?ref=profi...

bezaz
autor
13. aug 2009

baby vy sa mate, ninka dnes zatial spala spolu 35minut, z toho 20 vonku v kociari, takze bordel, vecer maju prist svagrovci gratulovat 😅

tara2
13. aug 2009

siska - krasny je 😉 . Aj Dominik sa usmieva na mlade baby, minule sa na neho usmievala taka starsia pani na poste, tak na nu sa neusmieval 😅 , ale na mladu usmevy bude hadzat 😀

prsky
13. aug 2009

jeee, Jani, tak to som potom akoze este mlada - juuj tesim tesim 😀 a dík ešte raz za kafčo a prechádzku a výživky a tak 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre