Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
22. máj 2009

rominka, to bola vychodniarka, do BA ju previezli... dopadlo to super, uz je spat v KE v nemocke, zotavuje sa, aj babo je OK..mala stastie...

sisa.b
22. máj 2009

katka a mam tvoje numero? 😕 musim popozerat 😝

rominka
22. máj 2009

deni -diky no to mela teda chudera fakt stesti mama mi prave o tom rikala a ptala se me jestli jsem to neslysela ze kdo vi jak dopadla tak ji v nedelu reknu 🙂

montana13
22. máj 2009

Bola som zakryť malého, lebo sa odkopal, on je taký zlatučký, keď spinká 😵 😵 😵

rominka
22. máj 2009

tak dobrou kocky uz je cas jit hajat za chvilu vstavame 🙂

talinka
22. máj 2009
talinka
22. máj 2009

mon veru su ako anjelici,ked spinkaju idem aj ja do hajan, sladke sny 😵

talinka
22. máj 2009

mon a ja uz ani nezakryvam...nie je sanca, on je nonstop odkopany..takze spinka len tak asi mu je tak lepsie..ved mame teplo v byte

no a uz naozaj dobru nocku

bezaz
autor
23. máj 2009

bre ranko
teda baby vy ste sa vecer rozpisali, ja som uz daaavno haji a vy takto tu vyvarate, hned z rana mi robite chute.. mnaaam 😵
s tymi topkami dobry napad, len neviem, lilly objednala tie uplne lacne, tak som zvedava, co to bude za kvalitku 😅
prikrmy su u nas boj, ze zjest za misku, nesnivam.. a to skusame fakt vselico, aj mixovane, aj domace, kupovane, kombinacie.. nuz je ti mliecna zavislacka 😅

smejko1
23. máj 2009

ahojte, prosim vas s akymi stolickami na papanie ste spokojne??

siska_br
23. máj 2009

ahojteee

baby, vy ste sisi, to ako vladzete do polnoci cumakovat do pocitaca??? ja by som bola rano pri nasom uuuzasnom nocnom spani inac vygrcana 😝 a este aj vypekate ..... cista provokacia...

montana13
23. máj 2009

Ahojte!

Kde ste všetky? že by sa pieklo? 😀 Až dnes ráno mi trklo, prečo tie veterníky... My slávime dnes 6 meisacov 🙂 🙂 🙂 . Pekné od svokry, že si takto na nás spomenula... 😉

tal, my musíme prikrývať, lebo spávame pri otvorenej vetračke 😨 Majko je otužilec hneď odmalička 😉 (spí daleko od okna, takže sa dá 😉 )

siska_br
23. máj 2009

mon - aj my spavame pri otvorenom okne. inac by sa u nas nedalo dychat. ale tak to aj mame radi.

vsetko najlepsie Majuskovi k polrociku!!! 🙂 🙂 🙂 maly chlapik vlasaty....

bezaz
autor
23. máj 2009

gratulujeme oslavencovi 😉
aj my spime pri otvorenom okne, mne je v noci teplo a potrebujem cerstvy vzduch 😀 sak teraz je aj v noci fajn

moncicici
23. máj 2009

bre ranko 😉

aj my spavame pri otvorenom okne,bo by sme sa asi upiekli

majkovi gratulujeme k polrociku 😵 😵 😵

montana13
23. máj 2009

Ďakujeme 🙂

uz som sa bála, že sme sami, čo takto "trápime" malého s čerstvým vzduchom 🙂 , ale to by sa potom fakt nedalo dýchať a ja bez čerstvého vzduchu nemôžem spať....

montana13
23. máj 2009

Tak som sa rozhodla na dnes pre tento zákusok:

http://www.edatorty.estranky.sk/fotoalbum/zakus...

Už sme ho dávno nemali, tak si trošku pomaškrtíme 😉

mirri
23. máj 2009

zdravim devcata....
teda tady se pece o stosest.....jake chute mi delate!!!kurec,zrovna ted u kavy,zas bych neco sezrala... 😝
my uz spime u zavreneho okna a pustene klimy,jinak bychom zdechli,pres den taktez.ale pres zimu jsme meli stale ventilacku.ted maly spi jen v pline pres den a v bodynu v noci a neprikryvam..
na vecer chystame mega grilovacku.bude nas pres 20,tak jsem uz nalozila maso..mnaam,se tesim...maly bude spat v kocaru,tak uvidime....
montana-vse nej oslavenci.. 😵

ma.senka
23. máj 2009

ahojte dievcata,

zacali sme s prikrmami - teda prvou mrkvou - misko to vsetko spapal ale asi po hodine strasne po tej mrkve plakal, potom aj po druhej aj tretej mrkve. Riadne som ju uvarila, prepasirovala cez sitko. Zjedol zakazdym
cca 1 cajovu lyzicku. Predpokladala som, ze asi sa mu zahustuje stolica a ma mozno aj krce. Nakoniec
som mu pomohla rektalkou, ktoru som doteraz pozila len 1x, no a vyslo z neho okrem kakacky aj kusky nestravenej mrkvy. Dokina povedala, ze mam tu mrkvu 2 dni vysadit a pokracovat potom dalej... to aj vy mate i taketo problemy? dost ma to zaskocilo. myslela som si, ze problem bude len v moznom odmietani tuhej stravy. a ze konecne po zavedeni tuhej stravy prestaneme grckavat. no ale zrazu hups, problem so stolicou...
dievcata, ako sa dari s prikrmami vam?... vdaka

moncicici
23. máj 2009

baby spravila som si videjko

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ma.senka tak ja neviem,my taketo problemy nemame,maly kaka hustu stolicu pekne sam

ma.senka
23. máj 2009

dievcata citam, ze spite pri otvorenom okne - a kde mate umiestnene postielky? ja mam priamo pos oknom, nemam odvahu nechavat otvorene okno aj ked to mame radi...

mojkamirka
23. máj 2009

ma.senka

tak ja mám postieľku až oproti oknu na druhej strane izby, ale beztak spí so mnou, pod hrubou perinou je nám obom moc horúco

ma.senka
23. máj 2009

majkamirka - aj my tak spavame, je to bozsky pocit, ze? 😉

amonis
23. máj 2009

prosím potřebuju poradit je to dobre nositko?co si mymslíte zkušene nosičky???děkuji za odpověd http://www.ekopleny.cz/cs/detail66088.html

prsky
23. máj 2009

cafte...my sme boli dnes oberat jahody...mala sa dokonca hrala asi hodku sama v sedacke a foxosi ju strazili: http://picasaweb.google.sk/prskavka/Laurinka#53...

my spime tiez pri otvorenom okne, mala spi s nami

prsky
23. máj 2009

amon...neskusala som ho, ale nevyzera zle...ja preferujem skor manducu teraz...a bacha, pisu tam sice, ze do 15 kg, ale tam nizsie je pisane, ze je vhodny, ak hladas nositko do cca 6 mesiacov, tak je idealne a podla mna je pohodlne max do roka...podla mna to je trochu moc elasticke na to, aby to bolo pohodlne u tazsich deticiek

rominka
23. máj 2009

ahojte ja jsem dnes skoro cely den jen prochazkovala rano jsem vytahla jednu sousedku a odpoledne druhou navarene jsem mela od vcerejska tak ze super 😉 a muj byl dneska jak jsem predpokladala odpadlik zitra frcime k nasim grilovat rybicka uz je nalozena akorat to pocasi na zitrek moc nehlasi dobre ,monci super video 😵 😵

deni_v22
23. máj 2009

ahojte,
co to, len pol strany na citanie ? 😕

my mame vikend oslav, muz mal v piatok narodky, dnes boli svagrovci, zajtra nasi... na dnes som spravila tiramisu, na zajtra nas caka v chladnicke marlenka...prsky, zistila som, ze sa tvoj popis prace lisi od originalu v mieste, kde sa pridava ocot a soda bicarbona, uvadzas tam iny rozmer pouzitej lyzice, nez povodny receptos...neviem ci bug, ci featura 😉 kaxdopadne kolac sa vizualne podaril, snad aj chutovo bude dobry 🙂

a uz pocujem malu zo spalne :-/.. tak bezim uspavat...

mojkamirka
24. máj 2009

Bré ráno, my ideme akurát na prechajdu. Ja som mala ráno iný šok. Malý haja pri mne a pre istotu, z jednej strany postele je veľká perina a pri druhej strane postieľky je prisunutá postieľka aby sa malý neskotúľal. Dnes som pochopila, že je to figu platné. Malý ma budil celú noc tým, že sa váľal po posteli a bol večne na bruchu a posiloval. Zrazu začujem šuchot a malý nikde 😲. On vám spadol medzi posteľ a postieľku, našťastie na zemi mám koberček z ovčej vlny tak sa mu nič nestalo. Pozrel na mňa kde sa to vlastne ocitol, ale ani nezaplakal. Takže odo dnes kojím v sede a malého musím prekladať do postieľky pokým sa mu čosi nestane. No šidlo sa v nej tiež otáča na brucho, ale odtiaľ aspoň nevypadne.

masenka, je to dobrý pocit, ja som drobca vymenila za muža 😀

Prsky, máš skvelé fotky

deni, máš nejaký návod na tú chlapčenskú šiltovku (červneú) čo si minule háčkovala? Mama ju chce tiež uháčkovať. Moc kujem.

bezaz
autor
24. máj 2009

bre ranko
tak ja som vystrnadila peta s malou von, dubasi tu uz od 6, doma bordel ako v tanku, tak idem rychlo upratovat, kym su vonku
prsky super fotecka s foxikmi, idem pridat ninku s parkerom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre