• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
ja som prave ako tak dobalila..ideme za nasimi na chalupu na vikend aj so svokrou a svagrinou...bude nas tam dost a ako naschval zas ma byt naprd pocasie, ma porazi...musim dufat, ze sa pomylili predpovednici pocasicka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem poslouchala aj na balkone a slysim jmena holek kterym nechali zahrat tak jsem psala kamosce jesli jsou na zabave a ze jo tak jsem je vypatrala :wink: tal-pere se dobre horsi je to zehleni taky jsem mela kupu a docela rychle to bylo vyzehlene ale nejvic veci ma vzdycky Sabca tak at vam to pocasi vyjde treba se ochladi az v nedelu
21. aug 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi, presne tak a dikes :wink:
21. aug 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrou noc vsem.... :slight_smile:
21. aug 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko
baby vy zehlite? ja ani nahodou.. nestiham dolezitejsie veci, takze na toto som sa uplne vyprdla.. ninkine sa neoplati, dam to na nu a za 5minut je to ako krave z huby.. petovi zehlim len kosele, nastastie ich nenosi moc casto
pocasicko ako zo zurnalu, to som planovala vyhodit hentych dvoch na prechadzku, aby som mohla upratat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prsky ze 56kg.. to som mala naposledy na ZS a potom ked som krvopotne schudla 20kg, udrzala som si ich asi 2mesiace a uz to slo len nahor..
siska tak snad vam to rychlo prejde
22. aug 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

bez, ani ja nezehlim absolutne nic. teda sem tam nejake tricko, ktore si to vyzaduje :sweat_smile:

akurat som vybavila ubytovanie v tatrach, tak ideme od pondelka do piatku, juchuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, ja tiez nezehlim :sweat_smile:
ja ked vas tu tak citam, tak vas vzdy lutujem. ved vy tu nespite, drobci vam nejdia alebo su chori :frowning2: ja mam asi genialne dieta. papa super, spinka od 22 do 7-8 v kuse a vo svojej postielke. a takto uz od februara :dizzy_face: to vas necchem nastvat, len vas chcem uistit, ze bude aj lespie :wink:
22. aug 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Peti ja sa tiez utesujem, ze bude lepsie. :wink: Ale zatial tomu moc neverim. To spanie ma az tak nestve, ale to jednie to coraz horsie. V pondelok zavolam aj dokine, lebo akurat som ju rano vazila a za 4 tyzdne pribrala iba 200g a to je malo. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. aug 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petus, ty mas nejakeho super papkaca :dizzy_face: a ja si myslim, ze si si uz svoje vybrala, tak sa ti to snazi vynahradit :wink:
22. aug 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paskova, no moj maly tiez nejako moc nepribera. ono sa to teraz z ustali. aspon podla mojho nazoru. ked je inak v poriadku, ja by som to neriesila. dolezite je, ze nechudne. :wink:
sisus, no, to dufam, ze sme si to uz vybrali. este tie ocka a hadam uz aspon do puberty nebudu problemy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
petka ako pise sisa, ty si si svoje uz vybrala, my sa trapime s jedlom, aj ked pomenej ako niketore babule a so spankom, no co uz.. stale s autesujem, ze jedneho dna to bude lepsie.. :wink:
22. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, peti, tak to si ma práve naštvala :rolling_eyes: , že v kuse spať, aj ja chcem môj bol túto noc hore s nad každé dve hodiny a ešte počas spaánku sa toľko mrvil, že des :rolling_eyes:
22. aug 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, ja sa radsej nevyspim, ako prezit to, co si prezila peta s riskom :pensive:
22. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, však ja som to nemyslela v zlom, som bola zle pochopená :pensive:
22. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky pocasi u nas bylo rano krasne a kdyz zacalo prset tak uz jsem byla s kamoskama na pokec v cukrarne tak nam to vubec nevadilo :slight_smile: rano jel dalkovy bus a ze me s kocarkem nevezme takovy ten typ vysoky uzka ulicka tak jsem to vyresila slozila kocar Sabcu podrzel ridic jeli 2 na stridacku a na nadrazi me cekala mama jak kdyby vedela ze budu potrebovat podrzet Sabcu hlavne ze na netu nebyl tento spoj znaceny ze neni pro kocarky tak vim pro priste sisab.- a kam presne jedete do Tater? ptam se byli jsme tam nedavno
22. aug 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, držím palce nech ste skoro ok
pepka, ty máš ale nadelenie, ja na tvojom mieste by som toľko nevydržala
tal, to máte teda srandu doma s Maxom. my sme posteľ prisunuli k dvom nočným stolíkom, keďže máme doma tiež parašutistu, i tak sa mi to vidí málo, lebo keď v noci kojím a malý je na strane, kde nie sú stolíky tak sa bojím (oprávnene, keďže už mi spadol) kedy zas skončí na zemi. Rozmýšľala som už aj nad objednaním takého čosi http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4561194
peti, dúfam, že ty si sa neurazila, ja som to myslela žartom iba
22. aug 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko, nikde nikto?
my sa dnes chystame na krstiny nasho synovca, hlavne neviem, co si obliect :sweat_smile:
23. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute tak já se ztoho snad nevyhrabu zas já jsem si našla bulku na tříslech nebo spíš vaječník je to :confounded: :confounded: furt mě tam pobolívalo a včera jak jsem stala tak jsem jí viděla no tak je mi fajn co to zas bude kua...zítra jdu na gyndu teda jestli mě veme nebo k praktickému ...so tva Kiki trošku zmyzely její bouličky na prstech tak zas já něco :confounded: :confounded: ..tak držte palce a´t je to třeba jen tříselní kýla ......
23. aug 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sme spat doma po vikende, pocasie nahodou nakoniec celkom pekne vyslo aj pieklo slnko a vcera aj poprsalo ,ale neva... :wink: Max ano domov nechcel ist a ja som strasne obzrata zase :grinning: vkuse sme tam nieco jedli, mamina spravila aj nepecenu tortu a tomu ja neodolam nikdy a tato upiekol super kolace a grilvoacka, svieckova, gulas , polievocka a chudni potom :confounded: ale tak super vikend za nami, tomi uz dava ine rychlosti, ked s nim chodime...leti jak gula vpred, a konecne dnes papal ako este nikdy asi 80 ml !!!! na obed a vecer asi 60ml kase to je rekoooooord u nas a nejake tie omrvinky, zltok na ranajky a broskyna, melon troska...tak aspon nieco...

Prave sme urobila nove leharo nam trom ..postel sme otocili ,ako ste mi dali super tip ,mame ju opretu o stenu a tomi bude spat v rohu medzi celom postele a stenou a budeme spat po sirke postele a nie po dlzke ako normalni ludia :grinning: takze mame aj viac fleku a nemusi tomi uz byt na tej prebalovacej podlozke medzi nami v strede, dokonca som okolo celeho cela dala hniezdo s postielky aby to mal pekne a aby sa neobuchal....

amonis, dufam, ze vsetko bude ok, ze to nie je nic vazne, myslim na teba a drzim palce!!!!!!! neboj, vsetko bude dobre!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

bez,ake boli krstiny a co si si obliekla nakoniec??? :wink:

paskova, nemusis to riesit,mne ani tolko tomi nepribera..pokial nechudne je to ok ..aj tak maju priberat tak 50-100g tyzdenne mam pocit, pokial prospieva nie je co riesit :wink:
23. aug 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, prajem suuuuper Tatry!!!! ze zavidime :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amon, drzime palce :slight_smile: neboj, to bude v pohode :wink:
23. aug 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

tal - pekny vikend ste mali :slight_smile: a mas pravdu s tym chudnutim to je tazko ked su naokolo same dobroty :grinning:

amon - drzime palce nech si O.K. :wink:

siska - snad uz vam je lepsie, myslime na Vas :wink:

bez - ake boli krstiny?

sisa - pekny vylet zelame :slight_smile:

my sme mali pracovny vikend, nieco sme porobili na dome a vcera vecer som uz bola uplne K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Dnes ma caka upratovanie a pranie, ale to je uz len taky bonbonik oproti vikendu :grinning:
24. aug 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hojte
jani, bolo fajn, ninka bola absolutne vo svojom zivle, mala viac pozornosti ako maly adamko :grinning:
24. aug 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekne rano!!! malou jsem dala spat na zahradu a soused ted zacal rezat drevo to je jak naschval tak ze zas nic neudelam ach jo..... :angry:
24. aug 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi - vsak povedz susedovi nech si da pauzu
24. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
romi fasa.. u nas je zasa oblubene zacat kosit okolo 20.00 :angry:
24. aug 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby u nas su take tenke steny ze pocut skoro vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
24. aug 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babule,

my sa este stale paholcime vo virusovych sra..ckach :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevieeem co sa nas ta choroba tolko dzi, ved uz je to vyse tyzdna. dnes konecne aspon teplotu nema no ale ja uz neviem...

amon- potom sa ozvi, ako si dopadla u lekara, myslim na teba

tara - aj u nas pocut ale fakt vsetko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tal- to poznam, take obzerske vikendy s nasimi, vo stvrtok ideme do nedele domov, to bude zase mnaaaaam :sweat_smile: :sweat_smile:
24. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska - este vam to nepreslo? Chuda maly Samko...a ten vyter mu uz spravili?
24. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, od piatku som u lekara nebola, takze nie. mamina hovorila, ze je to teraz dost rozsirene taketo virusove ochorenia, vraj to aj v radiu vcera hovorili a trva to dost dlho, kym prejde, ze nech nerobim paniku :grinning: tak sa snazim udrzat chladnu hlavu, ale sama pre seba som si povedala, ze ked do stredy este bude mat teplotku, este za dokim skocim...s tymi hnackami je to ale o dost lepsie - aspon to - je to uz take pol-na pol co sa konzistencie tyka, akurat ta redsia polka ma aj taku nechutne zelenu farbu :stuck_out_tongue_closed_eyes: sorry za podrobnosti :pensive: no ale chapes, vyse tyzdna teploty, aj ked nie strasne vysoke ale predsa... :frowning2:
24. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok