Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
21. aug 2009

ja som prave ako tak dobalila..ideme za nasimi na chalupu na vikend aj so svokrou a svagrinou...bude nas tam dost a ako naschval zas ma byt naprd pocasie, ma porazi...musim dufat, ze sa pomylili predpovednici pocasicka 😝

rominka
21. aug 2009

tak jsem poslouchala aj na balkone a slysim jmena holek kterym nechali zahrat tak jsem psala kamosce jesli jsou na zabave a ze jo tak jsem je vypatrala 😉 tal-pere se dobre horsi je to zehleni taky jsem mela kupu a docela rychle to bylo vyzehlene ale nejvic veci ma vzdycky Sabca tak at vam to pocasi vyjde treba se ochladi az v nedelu

talinka
21. aug 2009

romi, presne tak a dikes 😉

rominka
21. aug 2009

dobrou noc vsem.... 🙂

bezaz
autor
22. aug 2009

bre ranko
baby vy zehlite? ja ani nahodou.. nestiham dolezitejsie veci, takze na toto som sa uplne vyprdla.. ninkine sa neoplati, dam to na nu a za 5minut je to ako krave z huby.. petovi zehlim len kosele, nastastie ich nenosi moc casto
pocasicko ako zo zurnalu, to som planovala vyhodit hentych dvoch na prechadzku, aby som mohla upratat 😝
prsky ze 56kg.. to som mala naposledy na ZS a potom ked som krvopotne schudla 20kg, udrzala som si ich asi 2mesiace a uz to slo len nahor..
siska tak snad vam to rychlo prejde

sisa.b
22. aug 2009

ahojte 🙂

bez, ani ja nezehlim absolutne nic. teda sem tam nejake tricko, ktore si to vyzaduje 😅

akurat som vybavila ubytovanie v tatrach, tak ideme od pondelka do piatku, juchuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

petusaaa
22. aug 2009

bez, ja tiez nezehlim 😅
ja ked vas tu tak citam, tak vas vzdy lutujem. ved vy tu nespite, drobci vam nejdia alebo su chori ☹ ja mam asi genialne dieta. papa super, spinka od 22 do 7-8 v kuse a vo svojej postielke. a takto uz od februara 😵 to vas necchem nastvat, len vas chcem uistit, ze bude aj lespie 😉

paskova
22. aug 2009

no Peti ja sa tiez utesujem, ze bude lepsie. 😉 Ale zatial tomu moc neverim. To spanie ma az tak nestve, ale to jednie to coraz horsie. V pondelok zavolam aj dokine, lebo akurat som ju rano vazila a za 4 tyzdne pribrala iba 200g a to je malo. ☹ ☹ ☹

sisa.b
22. aug 2009

petus, ty mas nejakeho super papkaca 😵 a ja si myslim, ze si si uz svoje vybrala, tak sa ti to snazi vynahradit 😉

petusaaa
22. aug 2009

paskova, no moj maly tiez nejako moc nepribera. ono sa to teraz z ustali. aspon podla mojho nazoru. ked je inak v poriadku, ja by som to neriesila. dolezite je, ze nechudne. 😉
sisus, no, to dufam, ze sme si to uz vybrali. este tie ocka a hadam uz aspon do puberty nebudu problemy 😀 😝

bezaz
autor
22. aug 2009

petka ako pise sisa, ty si si svoje uz vybrala, my sa trapime s jedlom, aj ked pomenej ako niketore babule a so spankom, no co uz.. stale s autesujem, ze jedneho dna to bude lepsie.. 😉

mojkamirka
22. aug 2009

ahojte, peti, tak to si ma práve naštvala 🙄 , že v kuse spať, aj ja chcem môj bol túto noc hore s nad každé dve hodiny a ešte počas spaánku sa toľko mrvil, že des 🙄

sisa.b
22. aug 2009

mirka, ja sa radsej nevyspim, ako prezit to, co si prezila peta s riskom 😔

mojkamirka
22. aug 2009

sisa, však ja som to nemyslela v zlom, som bola zle pochopená 😔

rominka
22. aug 2009

ahojte kocky pocasi u nas bylo rano krasne a kdyz zacalo prset tak uz jsem byla s kamoskama na pokec v cukrarne tak nam to vubec nevadilo 🙂 rano jel dalkovy bus a ze me s kocarkem nevezme takovy ten typ vysoky uzka ulicka tak jsem to vyresila slozila kocar Sabcu podrzel ridic jeli 2 na stridacku a na nadrazi me cekala mama jak kdyby vedela ze budu potrebovat podrzet Sabcu hlavne ze na netu nebyl tento spoj znaceny ze neni pro kocarky tak vim pro priste sisab.- a kam presne jedete do Tater? ptam se byli jsme tam nedavno

mojkamirka
22. aug 2009

siska, držím palce nech ste skoro ok
pepka, ty máš ale nadelenie, ja na tvojom mieste by som toľko nevydržala
tal, to máte teda srandu doma s Maxom. my sme posteľ prisunuli k dvom nočným stolíkom, keďže máme doma tiež parašutistu, i tak sa mi to vidí málo, lebo keď v noci kojím a malý je na strane, kde nie sú stolíky tak sa bojím (oprávnene, keďže už mi spadol) kedy zas skončí na zemi. Rozmýšľala som už aj nad objednaním takého čosi http://www.mimibazar.sk/bazar.php?id=4561194
peti, dúfam, že ty si sa neurazila, ja som to myslela žartom iba

bezaz
autor
23. aug 2009

bre ranko, nikde nikto?
my sa dnes chystame na krstiny nasho synovca, hlavne neviem, co si obliect 😅

amonis
23. aug 2009

čaute tak já se ztoho snad nevyhrabu zas já jsem si našla bulku na tříslech nebo spíš vaječník je to 😖 😖 furt mě tam pobolívalo a včera jak jsem stala tak jsem jí viděla no tak je mi fajn co to zas bude kua...zítra jdu na gyndu teda jestli mě veme nebo k praktickému ...so tva Kiki trošku zmyzely její bouličky na prstech tak zas já něco 😖 😖 ..tak držte palce a´t je to třeba jen tříselní kýla ......

talinka
23. aug 2009

ahojte, tak sme spat doma po vikende, pocasie nahodou nakoniec celkom pekne vyslo aj pieklo slnko a vcera aj poprsalo ,ale neva... 😉 Max ano domov nechcel ist a ja som strasne obzrata zase 😀 vkuse sme tam nieco jedli, mamina spravila aj nepecenu tortu a tomu ja neodolam nikdy a tato upiekol super kolace a grilvoacka, svieckova, gulas , polievocka a chudni potom 😖 ale tak super vikend za nami, tomi uz dava ine rychlosti, ked s nim chodime...leti jak gula vpred, a konecne dnes papal ako este nikdy asi 80 ml !!!! na obed a vecer asi 60ml kase to je rekoooooord u nas a nejake tie omrvinky, zltok na ranajky a broskyna, melon troska...tak aspon nieco...

Prave sme urobila nove leharo nam trom ..postel sme otocili ,ako ste mi dali super tip ,mame ju opretu o stenu a tomi bude spat v rohu medzi celom postele a stenou a budeme spat po sirke postele a nie po dlzke ako normalni ludia 😀 takze mame aj viac fleku a nemusi tomi uz byt na tej prebalovacej podlozke medzi nami v strede, dokonca som okolo celeho cela dala hniezdo s postielky aby to mal pekne a aby sa neobuchal....

amonis, dufam, ze vsetko bude ok, ze to nie je nic vazne, myslim na teba a drzim palce!!!!!!! neboj, vsetko bude dobre!!!! 😵 😵 😵

bez,ake boli krstiny a co si si obliekla nakoniec??? 😉

paskova, nemusis to riesit,mne ani tolko tomi nepribera..pokial nechudne je to ok ..aj tak maju priberat tak 50-100g tyzdenne mam pocit, pokial prospieva nie je co riesit 😉

talinka
23. aug 2009

sisa, prajem suuuuper Tatry!!!! ze zavidime 😵 😵 😵

sisa.b
23. aug 2009

amon, drzime palce 🙂 neboj, to bude v pohode 😉

tara2
24. aug 2009

Caute 🙂

tal - pekny vikend ste mali 🙂 a mas pravdu s tym chudnutim to je tazko ked su naokolo same dobroty 😀

amon - drzime palce nech si O.K. 😉

siska - snad uz vam je lepsie, myslime na Vas 😉

bez - ake boli krstiny?

sisa - pekny vylet zelame 🙂

my sme mali pracovny vikend, nieco sme porobili na dome a vcera vecer som uz bola uplne K.O. 😝. Dnes ma caka upratovanie a pranie, ale to je uz len taky bonbonik oproti vikendu 😀

bezaz
autor
24. aug 2009

hojte
jani, bolo fajn, ninka bola absolutne vo svojom zivle, mala viac pozornosti ako maly adamko 😀

rominka
24. aug 2009

ahojte pekne rano!!! malou jsem dala spat na zahradu a soused ted zacal rezat drevo to je jak naschval tak ze zas nic neudelam ach jo..... 😠

tara2
24. aug 2009

romi - vsak povedz susedovi nech si da pauzu

bezaz
autor
24. aug 2009

romi fasa.. u nas je zasa oblubene zacat kosit okolo 20.00 😠

tara2
24. aug 2009

baby u nas su take tenke steny ze pocut skoro vsetko 😝 😠

siska_br
24. aug 2009

cafte babule,

my sa este stale paholcime vo virusovych sra..ckach 😝 😝 nevieeem co sa nas ta choroba tolko dzi, ved uz je to vyse tyzdna. dnes konecne aspon teplotu nema no ale ja uz neviem...

amon- potom sa ozvi, ako si dopadla u lekara, myslim na teba

tara - aj u nas pocut ale fakt vsetko 😝 😝

tal- to poznam, take obzerske vikendy s nasimi, vo stvrtok ideme do nedele domov, to bude zase mnaaaaam 😅 😅

tara2
24. aug 2009

siska - este vam to nepreslo? Chuda maly Samko...a ten vyter mu uz spravili?

siska_br
24. aug 2009

jani, od piatku som u lekara nebola, takze nie. mamina hovorila, ze je to teraz dost rozsirene taketo virusove ochorenia, vraj to aj v radiu vcera hovorili a trva to dost dlho, kym prejde, ze nech nerobim paniku 😀 tak sa snazim udrzat chladnu hlavu, ale sama pre seba som si povedala, ze ked do stredy este bude mat teplotku, este za dokim skocim...s tymi hnackami je to ale o dost lepsie - aspon to - je to uz take pol-na pol co sa konzistencie tyka, akurat ta redsia polka ma aj taku nechutne zelenu farbu 😝 sorry za podrobnosti 😔 no ale chapes, vyse tyzdna teploty, aj ked nie strasne vysoke ale predsa... ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre