Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

prsky
28. aug 2009

tara...ta poznamka o rozmnozovani - ma hned napadlo, ze rozmnozujeme sa ako bakťérie 😀 (u nás baktérie furt ficia - Lala sa aj z kuchyne odplazi k telke, ked pocuje reklamu na domestos 😀 )

tara2
28. aug 2009

prsky - tak zas nee 😀 😀 😀

meg - dakujeme 🙂

talinka
28. aug 2009

prsky, tomiho vobec nezaujima TV,ale ked sme rano v posteli a ide reklama na DOmestos hned s aotoci za telkou, nechapem preco

zdenus
29. aug 2009

hej sa nehanbite, zas som dneska prva a to som na 😉 😉 😉 😕

zas klasicky vikend, prsi ako sproste, ved co ine by sme cez vik chceli, ze yo 😉

tara, jasne, ze poradim, ale ved ty si poradis s dvoma sama, nie je to az take zle, ja osobne som cakala horsie, aj ked obcas je to pekna psychiatria u nas 😝

tak vam aj detucham prajeme pekny vikend, hadam sa pocko umudri a bude fajn....

a helenke este prajeme krasne tatranske zazitky 😉 😉 😉

tara2
29. aug 2009

Dobre ranko 🙂

zdenus - u nas tiez prsi ako sproste 😝 😝 😝 ale snad prestane aspon poobede na chvilu, sa mi nechce trcat doma cely den. A super, budem ta vyuzivat ako poradny organ 🙂 😉

tara2
29. aug 2009

zdenus - ozaj Teba som sa chcela spytat...minule sme sa bavili s kamoskou o prechode z rodicovskej na matersku a naroku na materske nevies ako to je? Ona tvrdi ze musis mat za posledne 2 roky odbobenych tych 270 dni (resp. musis byt verejne zdravotne poistena), mne by to vyslo ale ona tvrdi ze ked presvihne to obdobie ze uz nebude mat narok na matersku. To sa mi nejako nezda...nevies ako to je?

mojkamirka
29. aug 2009

ahojte,

tara, no to je teda prekvapko, gratulujem. neviem sa z toho spamätať 😀

quitka
29. aug 2009

Ahojte,
tara....aj mna si navnadila na druhé bábo, ale ja na budúci týžden už nastupujem do práce ☹ my sme si povedali, že až do nového domčeku nové bábo, ale človek nikdy nevie kedy sa može pošťastiť 😀 😀

tara2
29. aug 2009

mojka - dik 🙂

quitka - uz ides do prace? No ja som si povedala ze nechcem ist z materskej do prace a potom zase na matersku, vybavim obe deti v ramci jednej materskej a potom mozem ist spokojne do prace 🙂 . Keby som mala cakat kym sa dostavia dom tak to by bolo mozno aj dva roky a to by som bola 6 rokov na materskej...ja si matersku uzivam ale 6 rokov sa mi zda uz vela...tak sa pekne snaz nech tu nie som sama tehoska 😀

quitka
29. aug 2009

tara...no idem už do práce, maminu mám doma už na dochodku tak mi bude baviť, moc sa mi nechce, ale idem kvoli domčeku, peniažky sa vždy pri stavbe zijdu 😉

talinka
29. aug 2009

dobre ranko...

no ta zasr.ana burka nas zobudila nieco o pol siestej, tak som krasne nevyspata, strasne lialo u nas a hrozne silne hromy a buchoty boli.....
ale pisem kvoli niecomu inemu

kamoskina kamoska otvara nove plavanie pre deticky na Pasienkoch, my ideme s kamoskou od 29.9. tak kto ma zaujem kuknite vyzera to dobre

www.mobik.eu

tara2
29. aug 2009

quitka - to mas super ked ti malu postrazi mama...zarobis nejake peniazky a potom mozes ist zase na matersku 🙂

tal - vyzera to super 🙂 a ta uvadzacia cena je uplne perfektna

zuzz
29. aug 2009

aj mne sa lazo-plazo uz pomaly konci, od polky septembra zacinam pracovat na polovicny uvazok 😖 k natalke som zohnala na tych par hodin jednu pani tu od nas, som zvedava, ako to cele bude. a ako budeme stihat, ked este aj ondro ide do prvej triedy.

miyya
29. aug 2009

jaaaj neako viacej nás ide do práce. do frasa ja sa tam práve chystám.robí sa tam inventúra,tak musím ísť pozrieť. jaaaj 😒 😒

Tara jaj ja som ešte stále z toho paf, strašne sa teším s tebou 😵 😵 😵 😵

Prsky na tej reklame frčíme aj my a ešte reklama na ramu a dlho frčal na reklame na Fantu,ale tá už nejde.

ja som taká rada,že som vybavila za opatrovatelku svoju kamošku. Bude ho učiť znakovanie, angličtinu a bude s ním chodiť asi aj plávať. tak sa tešííím

bezaz
autor
29. aug 2009

baby tak sa mi zda, ze nas ide do prace celkom dost.. sice tych mojich 8,5 hodky tyzdenne sa hadam ani neda nazvat pracou, ale ja sa brutal tesim, ze vypadnem od malej 😀
miyya super, ze mas kamosku na opatrovanie 😉

amonis
29. aug 2009

čaute dneska tady furt prší tak strašná nuda doma všecko vytahané všude bordel holky už jsem dala spát protože vstavaly brzo a přes den toho moc nenaspaly...Karolínka je v noci vzhůru tak asi 10*nevím co furt chce mrčí v postýlce a točí se tam bouchá se o tyčky tak jí vždycky vemu k sobě ona si jen cucne a chce spát v postely ale to nejde protože ona jak se vzbudí tak hned někam leze a já se bojím že jí neuslyším a ona spadne takže furt jí zvedám z te postýlky s tou kýlou no nic moc..... 😠 jinak už stojí bez držení tak za chvíli asi poťape.....

prsky
29. aug 2009

lol...akurat sa rehlim...ak neviete, aku blbost kupit chlapovi...tak tu je par napadov: http://www.ajtaci.sk/product/panska-skrabka-na-... 😀 😀

tara2
29. aug 2009

prsky - 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mojkamirka
29. aug 2009

prsky, chceš ma zabiť, temer som zletela od smiechu zo stoličky 😀 😀 😀 😀 😀

miyya
30. aug 2009

:- 😀 😀

miyya
30. aug 2009

Dobré ránko babule
Včera som bola trošku pomôcť v práci a babule neni dobre.všetko zmenené a obávam sa, že ma tam chcú len preto, aby som im porobila všetkú robotu za málo penazí. Ešte stále mi nepovedali za aké peniaze budem pracovať. 😠 😠 😠 😠 😠 Tak som nešťastná a tí kolegovia čo mi tam ešte ostali sa chystajú odísť. Vraj to tam nemá zmysel a ja sa tam musím trepať. 😖 😖 😖

deni_v22
30. aug 2009

ahojte,
tak moj brasko uz je spat v Nemecku, synovec pokrsteny, pribudlo mi kdasie krstniatko.. cakala som viac od toho tyzdna v rodinnom kruhu, nakoniec som mala pocit, ze pre nasich "nemcov" sme uz len akysi nevzdelanci z vychodu..no nic to, iny kraj, iny mrav

aspon tu ma cakala krasna novina , tara BLAHOZELAAAM 😵 😵 😵 , nech ti len pekne pomalicky a bezproblemovo gulatie brusko 🙂

ja zatial do prace nejdem, asi este rok to potiahnem a dame malu do jasiel, mame tu pobliz jedny s vybornou referenciou, uvidime, mame rok casu na rozhodovanie...nukala sa mi aj mama, ale tahat ju tyzdenne 100 km tam a spat mi pripada narocne..

sisa.b
30. aug 2009

ahojte 🙂 tak my sme doma z dovolenky aj oslavy.

a pozeram, ze mame prvu tehulku 😵 tara gratulujem 😵 😵 😵

prsky
30. aug 2009

ahojte

ja sa tiez do roboty nehrniem, pre lalu by to bol zatial privelky sok aj keby bola u mojej maminy (ta uz je na dochodku), sak ona reve aj v mojej pritomnosti u babiciek, tak co by robila v jasliach si ani nejdem predstavovat 😅 - prachy by sa nam sice zisli, ale chceli sme babo, tak sa musime nejak zariadit - ja som strasne rada, ze je tu moznost byt v podstate dost dlho s dietatom na rodicovskej dovci (na zapade v podstate taky prepych nemaju) aj ked ta almuzna je fakt hruuuza

miyya - ja by som sa na tvojom mieste do worku nehrabala pokym nemam presne dohodnute podmienky a keby som mala z toho blby pocit tak uz duplom nie

rominka
30. aug 2009

ahojte tak my uz jsme taky dorazili kolem 21.00 domu bylo dobre ale strasne rychle to uteklo a vcera od rana blesky a lilo ,byli jsme v Donovalech vcera jsme jeli do Besenove ze chlapi se pujdou koupat a mi zatim nekde s kocarkama pockame pri kaviccce apod.ale nedalo se strasne lilo ani jsme nenasli hospodu kde by se dalo pockat tak jsme si dali obed a dneska jeli jen chlapi a my kocarkovaly po revucich pak jsme se stavili nazpatek na farme za Rozumberkom tak mame pro Sabcu domaci maslo 🙂 cesta zpet dilo sama bouracka uz jsu rada ze jsme doma ....cryo-vidim ze dovolenkujes taky jsme chteli do Terchove ale nezehnali jsme ubytovani a v polsku nakupy jsme taky stihli 😉 minule

bezaz
autor
31. aug 2009

bre ranko
miyya ako pise ada, tiez by som sa im na taku robotu vyserkala, za malo penazi vela muziky, nech si nechaju 😠
a ku nam vcera dorazila cervena, som to ratala, presne 18 mesiacov bez nej, nevedela som najst vlozky, tak som musela pozicat od susedy 😅
sisa mate pekne fotky z dofci, ja by som peta na taku turistiku nenahovorila, ma strach z vysok 😅

tara2
31. aug 2009

Caute 🙂

miyya - ja mam rovnaky nazor ako prsky a bezaz

sisa - dik a super fotky z dovolenky, muselo tam byt krasne 🙂

deni - dakujem 🙂 . Inak taky nazor ako nemci maju na nas aj napr. anglani (teda ti nevzdelani 😅 ) ked sme tam zili tak sa nas pytali ze ci mame doma televizor 😀 , mikrovlnku, vysavac...a najvacsi hlod bol ze ci mame travu a kvety 😀 😀 😀 ...asi si mysleli ze zijeme na pusti 😀

miyya
31. aug 2009

ahojte jaaj máte pravdu babule.chcela som tam dneska ísť,ale velký prúser je tam. debili sa dali na inventúru a bez prípravy a teraz ju nevedia uzavrieť a tak tam stepujú zákazníci a vlastne všetcia a systém nefunguje. takže je tam dusno,tak mi neodporúčaju tam ísť.no uvidím ešte poobede, skúsim aspon zavolať.

sisa super, že bolo fayn.

že červená a ja ešte nemám a asi ani tak skoro nebudem. malý v poslednej dobe celú noc cická, neviem čo sa deje,ale obaja sme z toho potom celý den unavený. asi spomína na novorodenecké obdobie. 😝 Straašne vela eštekojím,no uvidíme dokedy ma to bude baviť

Tara ozaj a ty už asi nekojíš, ked čakáš mimčo, ale doteraz si kojila??

miyya
31. aug 2009

quitka a idešna polovičný alebo na plný úväzok??

quitka
31. aug 2009

miyya...ja by som tiež nešla do práce keby ma ťahali za nos a ani podmienky mi nepovedali. ja idem na plný úväzok a vraciam sa na svoje miesto, na ktorom som bola pred materskou 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre