Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
31. aug 2009

miyya - ja este kojim ale prevazne uz len vecer, v noci a rano

prsky
31. aug 2009

taak a autosedacka za 95€ je doma 🙂 a to pisali, ze bude az v septembri 🙂

horajda
31. aug 2009

cafte zenuse, tak my sme v podoli a zuz spi

adi a pjekna je?

ja este kojim dost aj cez den ale uz sa to da poratat na jednej ruke asi 4krat a potom v noci 3 aj by som znizila ale sak prsia mam navrete a zuz si este rada cucne ale asi by som mala ubrat nie ci ako

miyya
31. aug 2009

hor ja kojím tiež tak podobne.

tara a to môžeš kojiť, ked čakáš mimčo??som myslela,že to nie. neodoberá to živiny babatku v brušku??? 😕

miyya
31. aug 2009

a hor a ty už máš menzes???

Tak super,šak zajtra je september,tak približne to aj dodržali

sisa.b
31. aug 2009

ahojte 🙂

tak mne sa do prace urcite nechce a ani nepojdem tak skoro 😅 ja som bola pri sare doma 9 mesiacov, pri samkovi len 5, tak rebeku si chcem uzit 😵

kojit sa pocas tehu urcite moze, dokonca kocky frcia na tandemovom kojeni v pohode aj po porode. v prvom rade si berie ziviny babo v brusku, potom babo cicajuce a zvysok ostane pre mamu 🙂 jedine riziko je v tom, ze by mohlo stimulaciou bradaviek tvrdnut brusko a vyvolat predcasny porod. ale ja by som kvoli tehu urcite neprestala.

a dovolenka bola suprova, len trosku kratka ☹ posledny den sme chceli vyjst k vodopadu skok, ale nad lesom pri kosodrevine nas chytila burka s krupobitim, tak sme mastili naspat 😝
akurat drahy mi stale frflal, ze si cez dovolenku neoddychne, ale pride narobeny do prace 😅

tara2
31. aug 2009

sisa - na kojenie mam podobny nazor, ja chcem kojit najmenej do 6 mesiaca a potom po porode sa uvidi podla mnozstva mlieka ale ked ho bude dost tak aj Dominika este budem v pohode kojit...moja dokina mi na kojenie nic nehovorila takze keby sa to nemohlo urcite by mi to povedala

miyya
31. aug 2009

Jasan to ja nemám zistené.len kolegynke gynekolog kojenie zakázal, ked ostala tehulka. Tak je to super, aj mna by mrzelo, že musím kvôli tehu prestať kojiť. Mne sa kojenie strašne páči. 😵 😵 😵
čo sommala 3mesiace tu brutus mykozu a kvasinky na bradavkách a podarilo sa mi vyliečiť si to fakt užívam. 🙂

pass
31. aug 2009

Ahojte 😀

Tara gratulujem k dalsiemu babatku 😵

zuzz - uz som myslela, ze som sama v teme, co ma prvaka 😎 my si uzivame posledne dni prazdnin a uz teraz je mi luto za nasim vyspavanim do deviatej 😅

tara2
31. aug 2009

sisa - to si pekne skoro isla do prace 😕 😕 😕

prsky
31. aug 2009

hor...jasne, ze pekna, ja som si ju vyberala na zivo a potom objednala za lacnejsie 😉

prsky
31. aug 2009

je to tato: http://www.interstore.sk/katalog/predeti-autose... len z nemecka kupovana a akurat uvazujem, ze kupim este aj tu "podusku" co je na tomto obrazku

tara2
31. aug 2009

adi - pekna je a kolko vysla v nemecku?

prsky
31. aug 2009

teda...klamem, mame trimax, nie ultimax, ale hentie farby a jediny rozdiel je, ze trimax je od 9-18 /ultimax je od 0 do 18/: http://www.prebabo.sk/9-18-kg/Trimax-Colorado/f... a vysla ma aj s dovozom 95€ (75€ sedacka, 18,50 ci tak dajak dovoz) cize oproti cenam u nas aj tak super

tara2
31. aug 2009

adi - tak to je super cena...a z akej stranky si ju objednavala?

siska_br
31. aug 2009

caffffteee micusky

konecne chvila, cez vikend sme boli domka v brezne, nestihacky, pred chvilkou sme sa vratili z plavka

baby, asi ma drbne, malicky ma zase 37,7 ☹ zase len pojdeme k tomu doktorovi....ved to predsa nie je normalne, aby malo dieta pre nic za nic vyse troch mesiacov zvysenu teplotu, nie? nie vzdy je sice az tak zvysena, ale nad 37 takmer stale...

janinka, ze 8 tt 😵 😵 😵

adi, ktoru podusku? ten minimalizer alebo tu pod hlavku? super, ze ti to tak rychlo poslali 🙂

tara2
31. aug 2009

siska - chudacik Saminko ☹ a ta hnacka mu uz presla? Urcite chod k lekarovi nech sa na neho zase kukne a zoberie mu odbery

siska_br
31. aug 2009

jani, kakacky byvaju tak pol na pol - polka sulok, polka hnacka a ta hnackova polka ma vzdy taku jedovatu zelenu farbu 😝 tal, opat sa ospravedlnujem, ze ti leziem do kapusty... 😅

tara2
31. aug 2009

siska - ked pojdes k dokimu tak nech malemu urobi vyter...mas na to narok a budes aspon vediet ci tam nieco ma alebo nie.

sisa.b
31. aug 2009

siska ☹ tiez si myslim, ze to nie je normalne, aby ste mali tak dlho zvysenu teplotu. drzime palce, nech ste v pohode.
tak ja budem tiez talinke fusovat do remesla, nasa mala mala v sobotu totalne krvave kaky ☹ o pol jednej strasny plac, tak som ju dala do klbka na nocnik a vytlacila poriadny bobek. upodozrievam cucoriedky, aj ked mala v puse len par kuskov. no dufam, ze ta krv bola kvoli tomu tvrdemu bobku, ze to nie je nieco vaznejsie 😔

siska_br
31. aug 2009

siska - aj u vas kakackove problemy ☹ tiez si myslim, ze ju mohlo zapiect z cucoriedok a ako chuda tlacilo, tak moze byt ta krvicka kvoli bobku, urcite ju budes par dni sledovat ale snad to uz bude oukej. vlastne urcite

krasne fotky z dovci mate 🙂 , turistika jupiiiii, my sme sa ale tohto roku ulakomili na vodicku, taaaak sa nam ziadala... siska, vy ste riadne velka rodinka, musi to dat dost prace, cele to zive koleso manazovat 😉 zvladas to ale super!

siska_br
31. aug 2009

jani, dakujem za radu, vypytame sa na stery..teda vytery..

prsky
31. aug 2009

jani..tu som ju objednavala: http://www.spielparadies.de/details2.asp?Artike... a za oneskorene dodanie mi poslali aj malu hracku 🙂 a pritom im dodanie trvalo iba 2 tyzdne 🙂

prsky
31. aug 2009

siska..ten minimajzer som myslela, ale uz sme tam malu posadili a vyzera to byt v pohode, tak nejdem vymyslat 😉

siska_br
31. aug 2009

adi, som ti to aj chcela napisat. my sme ho tiez chceli kupit, tu sedacku sme kupovali skor a nejaky cas tronila na chalupe, a medzicasom do nej dorastol...takze uz netreba. uz su velke tie nase babatka... ☹ ale inac je dobry, sme ho skusali live

prsky
31. aug 2009

baby a kedy sa berie, ze ma babo zvysenu teplotu resp. aka je normalna teplota u babatka? 😅

siska_br
31. aug 2009

adi, ja uz ani sama neviem...teraz hladam hladam a docitala som sa, ze do jedneho roku je v celku oukej teplota do 37,5... ale mne sa to akosi nechce pacit, neviem... ja som za zvysenu ratala normalne teplotu nad 37

prsky
31. aug 2009

no baby tu to inak fakt ze upada....tak zachranny prispevok 😉 zaujimave citanicko: http://www.lidovky.cz/detska-nextomanie-03g-/ln...

mojkamirka
31. aug 2009

ahojte, siska, vy sa tej teploty snád nezbavíte, stále čosi máte. Ja teplotu do 37,5 neriesim pokým je v pohode, a je taký ako zvyčajne. No pravda, že u vás to iné, keď ešte má z polovice aj hnačku. Dúfam, že budete skoro oki, držíme palčeky

talinka
31. aug 2009

ahojte baby...sisky mi lezu do kapusty, tak aby som nezaostavala aj tominko dnes kakal 2x, 1x sa prekakal aj a druhy kraz to nebol sulok ale riedke...takze neviem ze co zas, ci z jedla alebo zuby...esteze nechytil odo mna to co som mala tu virozu ci co..no bolo mi na skapanie...odvtedy ani moc nemam chut do jedla co mi zas neublizi 😀

a siska drzim palce, nech to nie je nic vazna a druha siska to bolo urco z tych cucoriedok alebo ten tvrdy bobek...

aj tomik ma teraz stale okolo 37 teplotky...ale zuby stale nikde , stale len tie dva dole...ale mrnka vselijak uz tyzden,ale iba dovtedy kym s nim nechodim ,potom je spokojny

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre