Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

elanela
4. sep 2009

no už by to malo byt ok 😎

mojkamirka
4. sep 2009

elanela, si to zachránila nakoniec ty

po mne malý tiež kričí mama, ale iba ak niečo potrebuje, inak ma nepozná. A musím ho pochváliť dnes urobil sám dve kroky. Končila stena a nevedel už k ničomu dočiahnuť rukou tak sa pustil po svojich a ja som náhodou bola pri tom. Joj ma to tak povzbudilo, že som raz dva doumývala ten hnusný riad. 😀

amonis
4. sep 2009

no malá se taky umí otočit a uděla jeden krok k něčemu ale to fakt když už musí jinak jde na čtyři.......a teďka pořád se drží jednou rukou něčeho a furt zvedá něco ze země a davá to nahoru 😀 je to sranda jak u toho vzdychá a fuňí než to zvedne a pak jak to má v ruce a dá to třeba na postel tak z toho má strašnou radost 😀 😀

elanela
4. sep 2009

naša mala mama vôbec nehovorí ešte ani raz len tata baba ale mama nie muž mi hovorí že nemám byt smutná zachvílu bude len mama mama vykrikovat zakaždým až ma to bude mrziet 😀

zdenus
4. sep 2009

a tot je zas coooo???? 😕

talinka
4. sep 2009

no konecne je to tu zas normal 😀

aj ja sa musim pochvalit 😉 dnes maly robil tap tap tapusky...ja viem,..vase deti to robia uz davno,ale my sme to nejak ani neucili...a taaaaky bol zlaty a dokonca mi dnes aj dal PAPA, co tiez ho moc neucime, takze konecne zas nejaky pokrok 😀 a nakojil sa postojacky 😀

a co sa tyka rozpravania tak my prave GAGAGAGAGA a nehovori mama ale MAAAAM....mama povedal pred tyzdnom parkrat ,ale odvtedy nist, neva aj tak nevie co to znamena 😀

dzani
4. sep 2009

...caveste 😵

....mam dalsi link, moment....

...zartujem 😀

Ale super ste to zvladli, som sa smiala na tych prispevkoch, tal super si to zachranovala na predoslej stranke 😀

..nasa Vivi povie mama len ked place a chce na ruky 😀
dnes mame za sebou dalsiu modrinu na cele, skrabanec pri ocku od rohu knihy a na navsteve hod telefonom do hlavicky od 2 rocneho chlapceka 😅

talinka
4. sep 2009

dzani, sak ty to tu pokafres a potom zmiznes jak gafor 😀 😀 😀

talinka
4. sep 2009

no Vivi je pekne tyrana zienka 😅

deni_v22
4. sep 2009

cafte,
nielenze tu pisanie viazne, ale este aj prispevky su po novom riedke, plne medzier 😉 🙂 ale nie, zartujem, chapem...

mam novy telef a som sa konecne dohrala s presuvanim kontaktov, nastavenim vsetkeho, na co som zvyknuta...Emka bude mat zajtra radost, lebo dedi moj stary mobil 😀

u nas pokrik maaam doverne poznam...cele dni ho pocuvam... 'mama' sa naucila u nasich len pred tyzdnom, dovtedy len 'tata' fungoval, ale tam tata nebol, tak presla na 'mama'...

tal super 😵 , bez tapusiek nemoze byt prave detstvo 😉 😀

mojka vy uz chodiiite 😵 gratulujem..

dzani
4. sep 2009

Tal zhanala som cely den sirsi monitor aby som vas vedela citat 😀 😀 😀

..dnes to mala Vivinka pestre... 😅

sisa.b
4. sep 2009

tak my sa pridavame k hovoriacim. mama hovori tiez, ked chce ist za mnou a to uz fnuka alebo skoroplace (my normalny plac nepozname 😅 ). ta-ta si hovori, ale takym smiesnym hlaskom, ako keby nejaku riekanku prednasala 😀 este nepovedala cielene tata na svojho tatinka. ale za babou uz tiez ide s baba 🙂
strasne je zlata, ako sa jasi s deckami, uplne ich zboznuje, hlavne sarku 😵 ku nej aj odo mna v pohode uteka 😅

ja zas totru peciem, tak nocna predo mnou 🙄 😝

rominka
4. sep 2009

ahojte tak Sabca konecne spi po 18.00 jsem ju davala spat a usnula az v 21.30 a to na rukach to bude zas noc ....ted jsem si jeste nachystala plnene papriky at je dam zitra jen pect,u nas se zatim nerika mama ani tata jen se otaci na nas kdyz rikame kde je kdo a vi kdo je pejsek ma takoveho plysaka a je podobny tomu co chodime na prochazku 😉 a dneska byla nadsena aj z Rexa z televize ,cely den leje hnusne pocasi rano jsme jeli k nasim a odpoledne jsem s destnikem musela uspavat na zahradu doma nehrozi myslim ze nastane tvrdy rezim ale to rikam vzdycky....

talinka
4. sep 2009

dzani, 😀 😀 😀 tak sirsi monitor??? 😀

talinka
4. sep 2009

sisa, tak potom fotky torty 😉

sisa.b
4. sep 2009

tal, ak bude co fotit 😅 momentalne zavaram hrusky s deckom na nohe 😝 😠 😠 tak mozno niekedy aj totru dorobim. no ved slecna ma narodeniny az v utorok, hadam sa dovtedy zadari 😀

mojkamirka
5. sep 2009

ahojte, tak my tata ani omylom nehovoríme, tap tap tapusky ani papa nehrozi ani z daleka, a zredukovali sme kojenie za noc na dva razy, tak snad mu to tak aj zostane

mojkamirka
5. sep 2009

sisa, na tu tortu som zvedava aj ja 😉

bezaz
autor
5. sep 2009

bre ranko
vidim, ze ste sa tu vcera zabavali 😵
ja som vcera uz ucila, babenka je sikovna, tesim sa, lebo je tento rok absolventka, tak nacvicime nejak spesl koncert, juchuuu.. a potom sme sli k svokrovcom
inak opica ma moju nepritomnost v pazi, som prisla zo skoly a ona sa tvarila, ze uz zasa si dosla? 😝

rominka
5. sep 2009

ahojte nikde nikdo co jste na fotbale 😀

zdenus
5. sep 2009

romi, aj mna to napadlo, ci vsetky pozeraju...tu skapal pes, celkovo to ide dole vodou 😕 😕 😕

rominka
5. sep 2009

ahoj zdenus ja jsem stridave na netu a aj fotbal mam zaplej, muj sel na fotbal k sousedum rikala jsem si prectu si co jste dneska popsaly a nikde nikdo meli jsme tu dneska nase a zda se mi ze Sabince asi zacinaji rust zuby v noci jsme toho moc nenaspali a kdyz jsem dolni dasen projela prstem tak tam ma hrbolek tak n am to asi zacne...

elanela
5. sep 2009

rominka a ešte nemáte zatial žiadn yzúbok? no tak želám pevné nervy a nech vám rýchlo vylezú lebo my sme si zuby teda užili uf uf

rominka
5. sep 2009

el-prave ze zatim zadny tak nas to asi ceka....

rominka
5. sep 2009

jejda CHVILU SE NEDIVAM A UZ VEDETE!!! 😠 🙂

sisa.b
5. sep 2009

zdenus, aj nas pes uz skapal 😀

my sme trosku oslavovali, tak preto som bola nepritomna 🙂

deni_v22
5. sep 2009

cafte,
sisa, dufam, ze ste nezjedli tu nadhernu tortu uz dnes 😉 je fakt krasna 😵 😵

rominka, drzime palce, nech vas zubky moc netrapia..

bez, so sikovnou ziackou si vyhrala 😉 ja kebyze byvam v svojom rodisku, mohla som tento rok ucit klavir na pol uvazku...tak ma ta myslienka nadchla, ze som snad prvykrat olutovala, ze tam nebyvame 🙂

talinka
5. sep 2009

sisa, torta je fakt umelecke dielo!!!!!!!!!!!!!

rominka, ano vedieme a dufam, ze to tak ostane 😀 😀 😀

rominka
5. sep 2009

tal-takze remiza spokojenost na obou stranach 😉 ,deni diky uvidime ujaka bude noc,sisa.b. -opet krasny dort takze na 20.11.si u tebe objednavam dort pro Sabcu

talinka
5. sep 2009

rominka, ano skoncilo to spravodlivo 😉 spokojnost aj tam aj tam 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre