Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
5. sep 2009

deni, jasne, ze sme ju zjedli 😀 hadam sa nebudeme na nu pozerat, aj ked take navrhy boli 😀 ale este ostalo a nieco sme rozdali 🙂

prave na mna to moje dieta navrieskalo kvoli babike 😕 to je jej najoblubenejsia hracka. babika chou chou, ktoru sarka kedysi dostala na vianoce 😅

sisa.b
5. sep 2009

my mame novu vychytavku, jeden zub hore, jeden dole a ona s nimi skripe 😅

deni_v22
6. sep 2009

ahojte,
nikde nikto.... u nas sa historicky prvykrat podarilo muzovi uspat malu poobede...asi 10x jej povedal spadla hruska zelena a ona zaspala 🙂 teraz tu chodi cely namysleny, ze aky bol sikovny 😀

sisa, aj my mame v oblube jednu babiku, ma handrickove telo a plastovu hlavu a konce ruk a noh a celkom rada ju mlati o zem alebo po hlave 🙂

nic to, idem sit potahy na stolicky, rozhodli sme sa ich precalunit, lebo uz nevyzeraju reprezentativne...

rominka
6. sep 2009

deni -umim si to predstavit 😀 jak machroval 😉 ale je teda sikovny u nas se to nepodarilo zatim ani me,jinak u nas je velky vetr tak mame rodinou pohodku muj zkousi novou kameru a ja kavickuju 🙂

prsky
6. sep 2009

cafte...tak my sme si dali dnes repete v ikei a mame konecne stol a stolicky...uz len kupit triptrapku a budeme konecne jest ako ludia 🙂...len sa bojim trochu o tie drevene nohy...nasa nessa je (ked je dlho sama s kexom doma) ako cervotoc...hryzie drevecka

bezaz
autor
6. sep 2009

jeeej deni, zavidim.. sice peto dokaze malu uspat, ked je odpisana, ze ju udrnca na rukach
adi, zajtra zbehnem do toho obchodu a budem sa informovat 😉
ozi mame dalsiu stolicku, nie triptrapku 😀 takze 10 mesiacov = 12 zubov 😀
a este dnes sa ninke podarilo fuknut prvy ton na flaute 😵 😵 😵

deni_v22
6. sep 2009

zuzi, zuby uz ani nekomentujem...ale tak premyslam, co asi Ninka dokaze v 2 rokoch? prvy koncert? 😉

bezaz
autor
6. sep 2009

deni aaale nie, ona je heeeerecka neuveritelna, takze predpokladam, ze v 15tich bude prvy oskar 😀

deni_v22
6. sep 2009

zuzi 😀 😀 , teda takuto buducnost jej kreslite ...

prsky
6. sep 2009

bezi..super, dik ... a ze 12 zubov, kokso...Lale tusim stacia tie 4, co ma

no nasa Lala mala dnes svoje prve spevacke solo..... v Ikei 😀 .. dvaja cca 20rocni chalani hned zdrhali a asi sa rozhodli, ze deti teda urco mat nebudu 😀 a gitara to je jej 😉

siska_br
6. sep 2009

prsky - nasi kupili asi pred 2 tyzdnami v Ikeii nejaku akciovu sadu - jedalensky stol so stolickami a zajac Duso im nohy uz takmer na komplet poobhryzal...skoro ich trtlo

zuzi - ty kokso, 12 zubov, ved tolko hadam ani ja nemam 😨

prsky
6. sep 2009

siska..to bude ten isty stol - ze jokkmokk 😀 ... nebojim sa, ze by ich nessulak uplne obhryzala, ona len zatial 1 skrinku na rozku trochu obhryzla a teraz tak casto nebyvaju sami, tak hadam to bude ok

siska_br
6. sep 2009

no neviem, ako tomu stolu nadavaju, ale za tie prachy je perfektny. zajo im to natajnasa v noci take mile prekvapko 😀

prsky
6. sep 2009

jj..je cely dreveny aj stolicky a za tie prachy /99,90/ uplne perfisny 😉

siska_br
6. sep 2009

to bude on, stal stovec...nasi k nemu dokupili aj sedaky, take svetle, lanove, vyzera to super. a dost pohodlne sa na tych sitzloch aj sedi, nuz veru, za tie peniazky....

ozik, na tripp trapp-ku mame vyhliadnutu farbu, len teraz neviem, ze kt. presne to je, lebo v katalogu je pisana ako walnuss a na nemckej babymarketovej ako kirsche, v kazdom pripade tato

http://www.baby-markt.de/cgi-bin/cosmoshop/lsho...

a vankusik pruskovany 😵 😵 😵

babyset moze byt aj svetly

dufam, ze budu mat....vy si ktoru prosite?

sisa.b
6. sep 2009

bez, teda inu herecku mas doma 😀

no ja som mala s deckami tiez plany - sara chcela byt modelka a zo samka som chcela hokejistu. sara teraz maluje a hra floorbal a samko futbal 😀

viem, ze ostatni znakuju uz dlhsie, ale u nas prva veta - MD vysaval a mlada bezala za nim, tak som sa ju snazila nalakat na cicik. ukazala som jej ho a znakovala mliecko (samozrejme som ju aj volala) a ona mi odznakovala mliecko a zavrtela hlavou nie 😵 😵 😵 takze prva suvisla znakovacia veta 😀

prsky
6. sep 2009

my chceme tu istu...len babyset by som rada v tej istej farbe ako stolicku, tak kumstujem, ze by som ho potom kupila samostatne v predeti alebo babymarkete ak teta v somorja nebudu mat 😉 a vankus chceme tiez pruzkovany 😀

tara2
6. sep 2009

Caute 🙂
cez vikend som vobec nestihala sem ani nakuknut, bola u nas segra s neterkou na navsteve a len dnes odisli a potom sme isli do Jura na slavnosti a prisli sme az vecer...dnes vas uz nestiham docitat, zajtra rano ideme do poradne a potom bezim ku gyndoske 😝 to zas bude den

prsky
6. sep 2009

no baby...u nas znakovanie 0 bodov, akurat uspech vidim v tom, ze Lala si ma konecne zacala vsimat, tak cakam, ze sa to kazdu chvilu zmeni 😉

my ideme do poradne v utorok, tak som zvedava

jani..asi sa u vas zastavim v utorok poobede po poradni 😉

siska_br
6. sep 2009

prsky - ze aky mas ty dobry vkus 😉 😀

jani - tak sa zajtra drz, drzim prst...my tiez zas k dokimu 😝 ved uz tam pomaly castejsie ako domov chodime

tara2
6. sep 2009

adi - dobre ved sa este dohodneme 😉 . A o kolkej mate poradnu?

siska - ozaj a vy ste na tom ako?

prsky
6. sep 2009

siska...kompliment mozem kludne vratit 😀 a bez sa urcite ku komplimentom prida, lebo ma to iste 😀

jani...poradnu mame 13:20, takze okolo 14:20 by som dobehla ak budete doma..sak si volame 😉

bezaz
autor
7. sep 2009

bre ranko
siska no veru, asi mame podobny vkus, lebo my mame tu istu TT... alebo nie? lebo ta kirsch, co si dala link vyzera svetlejsie.. musim omrknut nazivo, maju v obchode vzorkovnik 😉
sisa mne je jedno co bude ninka v zivote robit {samozrejme okrem chlastania, drogovania, kradnutia, vrazdenia a pod}, takze nech je trebars aj hadzanarka, len nech je spokojna a stastna 😀
ozaj mlada neznakuje, ona uz rovno hovori.. najnovsie hav hav a kac kac 😲 ale minule konecne ukazala hotovo 😉
inak u nas peklo noci, uz vazne uvazujem, ze mladu odstranim do vlastnej izby.. len ak mi aj tam bude vstavat 10x za noc, tak ju asi zahlusim 😝

tara2
7. sep 2009

Dobre rano 🙂
poradnu mame za sebou, maly vazi 9150 g. A tlacia sa nam okrem hornych jednotiek hned aj dvojky...chuda maly preto tak mrnci v noci. Baby odkedy som sa vratila z nemocky tak sa mi znizilo mnozstvo mlieka, rano je to este v pohode ale vecer a v noci to uz nestaci ☹. Tak som zacala vecer davat UM snad to bude len docasne...

adi - to je dobry cas, chcem zbehnut zajtra do Ikey ale pojdem rano a poobede uz budem doma takze cakame Vas 😉

rominka
7. sep 2009

ahojte po dlouhe dobe si davam ranni kavicku a docitam si vas venku krasne a pry ma bejt babi leto az do konce zari tak si to jeste uzijeme 🙂 tara-pekne vazi Domca nas ceka poradna az kolem 20.9. a s tim mlickem kdyz ti pije aj um tak bud rada u nas um zadna znacka neprosla bojim se kdyby mi doslo mliko tak nevim.... a hodne ted odpocivej me uteklo pri porodu hodne krve a pak jsem byla jak matoha hrozne mi to chybelo bez-ninka je sikovna ze uz aj mluvi 🙂 no nic jdu varit nasi madam obed dokud spi pak se boji mixeru

quitka
7. sep 2009

Ahojte,
tara pekná váha, my ideme v stredu do poradne tak som zvedavá 😕 my sa už nekojíme, som kojila do 8. mesiacov a potom bum málo mlieka - malá bola stále hladná takže som musela ísť na UM ☹ , ale aj tak dobre, že sme vydržali aspoň toľko 😔

inač v práci celkom fajn, malá to dobre zvláda s mojou maminou, vôbec jej nechýbam ani nevie že som preč len keď prídem tak sa jej rozžiaria očká a máva ručičkami od radosti 😅 😵 😵 tak uvidíme ako to pôjde ďalej...len mne je moc smutno za mojou bábikou ☹

zuzz
7. sep 2009

ahojte,
tak vam normalne zavidim, ze mate kedy sem plus minus pravidelne prispievat. ja akosi neviem, co skor. ale snad, ked skonci sezona spracovavania urody zo zahrady, tak budem mat viac casu. hoci... od buduceho pondelka by som mala na polovicny uvazok pracovat.

dnes som zistila, ze uz sa neda nechat malu vyrevat, ked dakedy nechce hned zaspat, lebo ona sa postavi, drzi postielky a tak reve. a mozno by aj stichla a zaspala, lenze postojacky sa jej neda. ☹ ako take daco riesite vy?

jani, natalka mala 8900g 13.8. na poradni, tak teraz bude na tom asi rovnako ako dominik. alebo mozno ma menej, lebo posledne 2 tyzdne vela hnackuje, teda kaka take dost riedke. ale to bude asi zo zubkov - hore sa jej pred 2 tyzdnami prerezali rezaky, ale aj vedla nich ma dasienka napuchnnute, tak aj tam daco lezie.

inak, vcera ondro prisiel domov s placom, ze ho boli dasno. zatial ma vsetky zuby len mliecne, ale asi uz sa mu tiez zacinaju tlacit trvale. tak sme si uzivali dve deti s rastucimi zubami 😉 dali sme mu brufen a bol spokojny, ze aj jemu sa dostalo pozornosti 🙂

v stredu idem do avionu na zumbu, dam tomu este parkrat sancu, ale ak budem aj nadalej take drevo, tak si budem musiet najst iny druh sportu 😀

sisa.b
7. sep 2009

ahojte 🙂

bez, ved my sme tiez ostali len v stadiu planovania 😀 a deti si robia, co oni chcu. to sme planovali, aby boli bohati a my potom s nimi 😀 😀 😀

inak s tym rozpravanim som sa chcela spytat, ake mate skusenosti. lebo nam mala opakuje krasne prvu slabiku zo slov. najskor som si myslela, ze mam halucinacie, ale normalne havo je ha ha, daj mi je da da, pali je pa pa... 😕 to uz podla mna nahoda nebude.

tara, mate krasnu vahu 🙂 a neboj, mliecko zas bude, ked sa das dohromady 😉 a ak by aj nie, tak 10 mesiacov je krasna doba 🙂

quitka, to mas dobre, ze to mala bez teba tak krasne zvlada. ja som bola hodinu v skole a nevedeli si s nou dat rady ☹ a to mam za dva tyzdne stravit cely den v skole kazdu sobotu 😝

zuzz, ja som malu nikdy nenechala vyrevat. maximum u mna bola nejaka chvilka, ked som si potrebovala docistit zuby a ona sa medzi tym vyspala. takze uspavam vylucne pri prsniku a potom ju supnem do postielky

prsky
7. sep 2009

sisa...to mas dobre aspon tak...ja malu uspavam na prsniku, ale keby som ju mala kamsi prekladat, tak je hned hore 🙄

Lala si rozprava stale, ale zatial som nepobadala, ze by nieco z toho oznacovalo nieco realne

siska_br
7. sep 2009

jani - dominik je riadny junak 🙂

aj u nas sa zaspava na prsniku, alebo ukolisanim v hojdacke...ale prelozenie do postielky neexistuje, maly to okamzite zisti a reve o raty...v sobotu som prvy a poslednykrat ucinila pokus typu - nech dieta vyrevat v postielke...po pol hodke sme to obaja s muzom vzdali a nikdy viac...vobec nechapem, preco vobec som sa na to nechala nahovorit, pretoze som v podstate zasadne PROTI tomuto sposobu, asi to bude tymi sialenymi nocami u nas...pomaly ale isto sa zo mna stava salena bludiva matoha s kruhmi po kolena ☹

quitka - to je super, ze to malicka tak krasne bez teba zvlada, normalne trosilinku zavidim, z mojho samka rastie obrmlieckomamickozavislak...

no a sme spat od dokiho, dostali sme atb na bakteriu v moci, v piatok podstupime rovnaku zabavicku s odchytom stredneho prudu mocu - na kontrolu, a po antibiotickej liecbe nasleduje sono obliciek - ja vlastne vobec neviem preco, a potom liecba anemie. vraj tie pretrvavajuce teploty ma skor z tej anemie ako kvoli zapalu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre