Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
7. sep 2009

zuzz, to si zvykne 😉 u nas funguje aj take, ze sara je starsia, tak moze byt o kusok dlhsie hore ako samko. takze samko ide spat a ona este pozera telku.

amonis
7. sep 2009

uf tak jsem vás dočetla konečně je co číst 😀..dneska jsem nasraná na chlapa má dovolenou 😒 a já v noci asi 5*vzhuru na kojení + nošení ,vstala okolo pěti ráno protože asi chtěla kakat....takže já potichu v pokoji aby všichni ještě mohli spát pak vstala Kiki a tak jsem zas lítala kolem ní (příprava do školky) no to bylo ještě vpoho jenže jsem musela jít dneska objednat Kiki ke kožnímu i já jsem chtěla kvůli strhlému znamínku no a můj muž se nějak asi špatně vyspal tak mi řekl že nic nestíhám atd.tak jsem se nasrala a poslala ho někam přičemž on šel 😅 a já jsem musela všude sama po doktorech s Karolínkou nikdo mi jí nepohlídal takže mě objednaly až na 18 a malá mi tam řvala..pak rychle domů a ještě s karolí do školky pro Kiki no utaháná jsem jak pes už fakt padám na hubu.....zítra jde Kiki na zakrok stím znamínkem tak tam musím jít sní tak snad už bude ten můj manžílek uklidněný a pohlídá mi Karolí.....

tak jsem se vykecala 😀 jsem ráda že vaše děti taky neusnou jen tak já musím lítat a uspávat na rukách mezitím si vzpomene že by si cucla z prsa tak se začne kroutit já si musím sednout daát ji cicku a pak zase lítat aby si grgla a usla 😢 😒 😠 pak jí dam do postýlky no a začne to znova vychází to tak na pět vzbuzení za noc 😨

amonis
7. sep 2009

a obdivuju všechny matky co vychovávají děti samy já jsem si chtěla dneska dokázat že to zvladnu i bez chlapa odhodlaná jsem to vydržela do 16:00 hodin pak už jsem musela uraženého chlapa požádat aby mě vystřídal.....

pepka
7. sep 2009

amon, to na.se.re ked chlap vstane ritou hore 😠

moj bol dnes tiez doma, neviem co pojedol, ale uz druhy den mu je zle od zaludka, len tak polihuja a zuje piskoty...
nechala som mu chvilu na gauci mata, ze idem spravit pernik.... sedel nad nim a cital a vtom rana... mato skocil z gauca sipku rovno na tvar a telom sa prekrutil okolo hlavy na zem, esteze si vazy nezlamal.... no ale krv mu valila z nosa aj z pusinky.... chudatko. a ked sa konecne ukludnil, spadol znova, stal pri stole a padol dozadu na hlavu.... no chudatko, tak som ho dala uplakaneho skor spat aj hned zalomil od zialu...

a hanku postipala na oko osa dnes na ihrisku, nastastie jej to nespuchlo, kamosky mali so sebou fenistil.... dnes boli ale tie osi riadne divoke a podrazdene, utocili na nas, nedali sa zahnat, musela som vrazdit.... aj sme zdrhli kvoli nim domov zvonku...

zdenus
7. sep 2009

jeeej peka, chudacik matko........to vies, ked je chlap chory, tak horor, nic ine neexistuje 😅 😅 😅

amon, tiez si si dneska uzila 😒

pepka
7. sep 2009

mi hovor, zdeni, keby ja som zalahla zakazdym, ked sa prezerem 😀 alebo mi sopel tecie to by vyzeralo....
chlapi su take cintlavky...

pepka
7. sep 2009

baby, co tu padol ten navrh na spolocne symbolicke narodky v novembri.... budeme robit to stretko?
ktora by ste prisli?

prsky
7. sep 2009

pepi..ja urcite, napad sa mi lubi

pepka
7. sep 2009

pytam sa, lebo terminy na oslavy su uz do decembra takmer vybookovane, tak aby som v tom novembri este nejaku sobotu ci nedelu stihla zajednat.
inak je centrum teraz naaadherne prerobene, genialne, som nadsena z neho....
cena na hodinu je 5 € ale asi je to vhodnejsie miesto ako nejaka restika, hento je obr priestor, deti tam mozu byt na koberci volne pohodene a hrat sa....

bezaz
autor
7. sep 2009

caveste
pepka tak to nasere, ja to mam dnes doma, ale som zahlasila, ze nevolam kamosku, ze sak sa peto postara, tak musel.. dokonca zvladol aj sam obliect malu a ist s nou von 😀
amon u vas to mate teda fakt vesele.. mne ninka inak tiez rozskrabala znamienko, ale nejako sa mi nechce ist ku koznemu 😝
a na akcosku sa pridavame, len teda ako som pisala, "musi" to byt az po 13.11. 😅

prsky
7. sep 2009

bez...tak to by musela byt v decembri, aby oslavovali vsetky nase dietky po svojich narodeninach (kedze pred sa nema)

bezaz
autor
7. sep 2009

adi to nie koli tomu, ninka je 6., ale koli mojej statnici 😉

pepka
7. sep 2009

nemohla som sa dnes kocke dovolat, co to ma na starosti, ja chcem zrovna v ten piatok 13-teho urobit Hanke B-Party. Teoreticky by sme mohli tu dalsiu sobotu 21.11. ak bude este volne, lebo utorok 17.11. je statny sviatok a to si bude vela ludi predlzovat vikend a cestovat..... co vy na to?

talinka
7. sep 2009

cafte

pepka, chudak Matko... 😖 ale tak uz aspon spokojne spinka...

ja by som tiez skor tu oslavu,ale az po 1.12, kedze nechcem tiez popredu 😀

talinka
7. sep 2009

som to napisala jak madar, myslela som tym, ze suhlasim s tou oslavou 😀

zdenus
8. sep 2009

dobre rano...to este vsetky spite? 😕 😕 😕 nasa laura nam dnes dala budicek o 5hod, kokos, to snad bol omyl a nezopakuje sa to tak rychlo...panboh zaplat za to, ze vstava o 6 😝

dneska ideme do poradne aj na ockovanie, aj eli dostane II.davku kliestovky, to aby nahodou Laure nezavidela 😉

pepka, matko je oK?

zuzz
8. sep 2009

ahojte, aj my by sme na oslavu prisli. termin je nam vlastne jedno, vsetky budu po 1.11. kedy sa natalia narodila 🙂

inak, z nejakeho dovodu sa jej zmenil rezim ranneho vstavania, akoby aj ona chcela chodit do skoly/prace. cez leto pekne pospala do 7:15-7:30. teraz uz tyzden vstava o siestej. takze teraz uz zas spi, lebo si suchala ocka a plakala od unavy, trdlo jedno - ked vstavala neskor, vydrzala sa hrat a byt hore uz pekne aj viac ako 3hodiny. teraz maximalne 2.

prsky
8. sep 2009

zuzi..jaaaj...to som teraz po.hnojila 😀 ale vidis..asi som sa niekde v podvedomi tym zaoberala 😀

zdenus...klieste sa davaju pred zimou? lebo chcem Lale dat, aby bola dalsiu sezonu kryta...tiez mame dnes poradnu, ale pokial viem, ziadne pichanie ju necaka ... a my sme mali dnes tiez skorsi budicek - o osmej 😝 ale som myslela, ze bude spat dlhsie, lebo sa o pol desiatej zobudila a ficala do pol jedenastej

pepka
8. sep 2009

bre ranko,

zdeni, my sme hore od siestej, sa na zaciatok chladnych noci obidve decka svorne pocurali do postele 🙂
hanka sa zobudila mokra a kuka ze co sa to deje 🙂
kliestovku som aj ja chcela dat hanke, ale nechrani proti borelioze, len proti encefalitide, proti borele vraj neni nic ☹
a matko je v poriadku, nebol ani napuchnuty, zato peto vyklepany od strachu previnily cely vecer ho chodil pozerat ci dycha a zakryvat 🙂

oslava:

pepka
8. sep 2009

prsky, hej, klieste sa zacinaju na jesen prva davka, druha je kratko po nej a tretia myslim az na jar, ak si to dobre pamatam

pepka
8. sep 2009

zdeni, treba na kliestovku recept od pediatricky v lekarni alebo ti ju predaju aj bez neho?

pepka
8. sep 2009

prsky, len myslim, ze deti zaockuju najskor po dosiahnuti 1roku veku

prsky
8. sep 2009

pepi, viem, ze ockovacia latka chrani len proti encefalitide..u psov je to zas naopak - ockovacia latka je proti borelioze...idem dnes do tej poradne, tak sa spytam, bo my sme casto v lese a lesoparku

pepka
8. sep 2009

ved to, ze aj my chodime casto do lesa. buduci rok chcem dat aj mata zaockovat.
teraz som brazdila na nete, ze co chrani proti borelioze.
tak vraj encefalitida je zo slin kliesta, cize sa nou bez ockovania da infikovat okamzite po "zahryznuti" a borelioza je z infikovaneho obsahu zaludka kliesta, cize ak sa hned po prichode domov prezrieme a vytiahneme vhodnym sposobom kliesta (pisali najneskor do 12hodin), borela by nemala hrozit

siska_br
8. sep 2009

ahojte babulky

jaj, chudacik Matko, teda ti chlapi su niekedy fakt neskutocne zodpovedni 😝 moj zase ked zapne tv, odchadza pre neho okolity svet niekam daleko 😠 vzdy sa na to jedujem...a este sa takmer aj cuduje, ze ci to dieta s nim nechce pozriet spravy 😨

nas caka tretia davka hexy a prevenaru koncom septembra, ale kym nebude malicky fit, nic nebude, nedovolim. mimochom, my este stale nemame celkom zahojene ani tbc ockovanie 😠 dokiho som na to uz parkrar upozornovala, ale vobec tomu nevenoval pozornost, tak sa zatial ani ja nelakam

zdenus - ze o 5 budicek, fu, to by som asi neprezila, nas dnes vynimocne skoro o 6.45 aj to som bola z toho cela prec, ze co tak skoro. ale zase som celu noc nespala, otrasne nepokojne spal, celu noc ma kopal ako besny, stale cicik pytal 😝 😝 no radsej by som asi aj skorsi budicek vystala, ale pokojnejsie noci...mame problem dostat do nho atb, hrozna tortura dostat to do bruska, vcera po polhodinovom trapeni nam ich na komplet vygrckal

bezaz
autor
8. sep 2009

aj u nas bol dnes skorsi budicek, ale co uz 😅 len ma depka chyta, ked vidim, ze este o 6 ani poriadne slnko nevyslo 😝
prsky 😉 dufam, ze dnes sa konecne dopracujem do toho TT obchodu a zistim vam tie zlavy a podmienky
nad hentakym ockovanim ani moc neuvazujem, my stale sedime doma a maximalne na hradzu ideme..
siska ani ninka este nema tbc ockovanie uplne zahojene, nejako sa nad tym nevzrusujem..
a do poradne najblizsie ideme az v novembri
jaj a domino je riadny cvalik, pri ninkinom tempe tych 9kg nebude mat ani okolo roka, teraz na konci augusta mala necelych 8300, za 6tyzdnov dala 300g, takze to ani nestihame.. jedine, ze by som ju zacala riadne napchavat 😀

rominka
8. sep 2009

ahojte prave jsme se vratili od doktorky sli jsme jen na vigantol a nikdo tam nebyl tak ze nam udelaji zrovna aj 10 mesicni prohlidku tak patrime mezi drobky vazime 7590 tak se ptala pani doktorka co vsechno a kolik ji a pry ze dobry jinak jsme se nic noveho nedozvedeli zlaty net....aspon tam nemusim za 14 dni travit pul dne u nas je poradna jen 1krat tydne ,ted pri vas obedvam sabca zalomila cestou nazpatek tak si vas aspon doctu 🙂

rominka
8. sep 2009

jejda nestraste se zmenou budicka u nas se vstava v 6.30 ale z postele jdeme pred 8 v 5 budicek to bych neprezila 🙂

tara2
8. sep 2009

baby mna asi porazi 😠 😠 😠 som napisala prispevok a on sa mi vymazal 😖 Ach jo...tak odznova 😝

pepka - pridavame sa k oslave, super napad 😉

rominka - ty mas doma modelku 🙂

jaj a chudacik Matko, esteze sa to vsetko obislo bez nejakych nasledkov. Ja som uz aj zabudla co som chcela napisat...inak cakam prsky kavicka tu uz na nu caka 🙂

sisa.b
8. sep 2009

ahojte 🙂 my sme dnes rano boli na poradni a vazime 10 kg a 78 cm 😅 teda bolo to cosi cez desat, ale viac nam vaha nedala a kedze mala plienku, tak to zaokruhlili na tych 10 😀

holky, mne stacilo vstavat o 7mej, neviem, ako prezivate vstavanie o 5tej 😝 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre