• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
mia - super ze to zvladate :slight_smile: . Verim ze prve roky su velmi tazke s dvomi malymi detmi ale potom sa ti to vrati. Aj bracho ma deti takto po sebe a velmi si to chvalia. Pomahaju si a kedze su skoro v takom istom veku tak maju aj podobne zaujmy a rovnakych kamaratov a hlavne ked niekde idu tak davaju pozor jeden na druheho :slight_smile:

cryo - to ta muselo strasne boliet :confused: :confused: :confused: . A teraz si to mlieko musis aj odsavat?
8. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo - maly ako krasne stoji...mam dost. Ten moj knedlos si este ani nesadne, vegetak je to :grinning:
8. sep 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, dakujem za povzbudenie, uz sa tesim ked teda vyrastu :grinning: :wink:
8. sep 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tari najskor ma to tlacilo ked som ho aspon raz denne nenakojila, ale teraz mi to uz nevadi... skor mam hlavu v smutku z toho, co mi zostalo z mojich krasnych predtehu prs... no skoda reci
8. sep 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tari bud rada :grinning: :grinning: :grinning: co by som dala za to, keby bol tomi knedlosko :grinning: :grinning: :grinning: odkedy sa osmelil a beha po byte ako keby sa nechumelilo, tak som hrozne unavena... nerobim nic, len davam pozor, aby si prilis neublizil, nerobil nieco nebezpecne a zvysok casu davam veci spat do skriniek co vyhadzal, zachranujem kvety a ine veci co ma v ceste

okrem toho je sama modrina, lebo ho hrozne bavi vsetko podliezat a dobre si pri tom vzdy oplieska hlavicku, takze ma po celicku same modre bodky :sweat_smile:
8. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia - neboj sa, vyrastu ani sa nenazdas :slight_smile:

cryo - kasli na prsia, potom zozenieme nejakeho dobreho plastika. Moje tiez nevyzeraju bohvieako...
8. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tari no uprimne som si to ani poriadne nevsimla.. zbadala som to az v sprche :rolling_eyes: kojenie bolo v poslednej dobe take peklo, ze tato bolest nebola o moc vacsia ako inokedy
8. sep 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ja mam doma takeho zavislaka na pse, ze budem mat zachvilu prsa po zem :grinning:
8. sep 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo - no mas to tazke...ale ved aj nas to caka, zo solidarity sa pridame :grinning: . A nekupila si tie chranice ci ako sa to vola na supliky aby sa nedali otvarat? Ja som dnes kupila tie somariny do zasuviek, ochranu rohov stola a taku blbost aby maly nemohol zavriet dvere lebo raz sa mi uz zavrel do spalne...

mia - idem kuknut :slight_smile:
8. sep 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tari u nas sa maly moze zavriet tak akurat do kupelky, ale aj to by bol velky talent :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja ho nechavam nech si kutre v tych skrinkach.... to je jedina moznost, ako trebars umyt riad a spravit si kafe :confounded:

myi ja som aj rada, ze sme dokojili, lebo zacal byt velmi drzi a stale sa mi pchal do vystrihu
8. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, ake blbosti su na dvere aby sa nedali zatvorit? mne drobci stale buchaju dverami :angry:
8. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia - mne to nejde :frowning2:
8. sep 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia - dnes som kupila v Ikey pockaj pozriem na ich stranku
8. sep 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo, necitala som Vas dlho, ale ako si dokazala dokojit? ja mam obcas pocit, ze stm prastim, hlavne v noci :unamused:
8. sep 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tara prepac, zabudla som, ze to mam len pre priatelov :sweat_smile: ak tak dam si ta do priatelov ak chces a mozes kuk.ja som este antitalent na fb :sweat_smile: :grinning:
8. sep 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myi kojila som ho cca do ukonceneho 9-ho mesiaca, potom uz to islo rychlo dolu vodou, ale nebolo to stale take zle
prudko sa to zhorsilo ked malemu narastli spodne jednotky a to bol zaciatok konca :frowning2:
ale my sme si presli kadecim pocas kojenia, takze ja som s tym chcela prastit snad kazdy mesiac od narodenia krpanika
8. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mia - dobre :wink: ja som tiez antitalent, nic si z toho nerob :grinning:
8. sep 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara, a nemusi sa to nikde brtat, ze?musim ist kuk do Ikei.
8. sep 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo - aj tak si dlho vydrzala :wink:
8. sep 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tari aj tak sa citim vinna, ze malemu nedavam o najlepsie ked ho nekojim :confounded:
ty planujes kojit az do porodu alebo aj potom?
8. sep 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo - nemusis sa citit vinna, vela zien nekoji ani tolko. Ja chcem kojit tak do roka a potom maleho pomaly odstavit. Teraz musim pol roka brat antikoncepciu tak to vyzera ze snazit sa budeme od februara a dovtedy uz snad kojit nebudem
8. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo,nebud smutna ked si prestala kojit, ja som mojho prveho nekojila skoro vobec, 7mesiacov som odsavala a davala mu tak + Um, a v pohode je :slight_smile:
no a mala ten je opak, tej je total zavyslak :sweat_smile: :pensive:
8. sep 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej jake "nove" tvare
cryo myslim, ze si aj tak pekne zabojovala a 9 mesiacov je uplne super..
mia my mame noci velmi podobne, ninka je hore kazdu 1.5 az 2 hodky a musi si cucnut
adi, siska, tak som sa dohodla s tetou, ze tie stolicky odlozi, zajtra to pojdem zaplatit a necham ich v obchode, ked pride ada pre ne :wink: penge mi poslite na ucet jo? :slight_smile:
jaj a odpisali mi z hrosika, normalne som nevedela, ci sa mam smiat alebo plakat, proste su to total kravy... ze blablabla, prachy nevraciame, ale ked chem tak mozem prist na nahradnu hodinu a este mi daju aj jednu hodinu ako "bolestne".. :angry:
8. sep 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - tak aspon ze ti dali tu jednu hodinu zadara...lepsie ako hrdzavym drotom do oka :grinning:
8. sep 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej, lenze oni maju taku debilnu podmienku, ze sa ti ozvu a ked nemozes, tak ti po druhom raze ta hodina prepada.. a ja teraz ked ucim 3x do tyzdna si viem presne predstavit, ze mi ponuknu akurat take terminy, kedy 100pero nebudem moct
8. sep 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak to je blbe...v Pezinku si vzdy zavolas den dopredu ci mozes prist to je lepsie
8. sep 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ved to.. teraz je nejake nove plavanie v ivanke, tak rozmyslam, ze skusime tam :wink:
8. sep 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tal davala link na plavanie na pasienkoch a bola tam velmi dobra cena
8. sep 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok