Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
8. sep 2009

mia - super ze to zvladate 🙂 . Verim ze prve roky su velmi tazke s dvomi malymi detmi ale potom sa ti to vrati. Aj bracho ma deti takto po sebe a velmi si to chvalia. Pomahaju si a kedze su skoro v takom istom veku tak maju aj podobne zaujmy a rovnakych kamaratov a hlavne ked niekde idu tak davaju pozor jeden na druheho 🙂

cryo - to ta muselo strasne boliet 😕 😕 😕 . A teraz si to mlieko musis aj odsavat?

tara2
8. sep 2009

cryo - maly ako krasne stoji...mam dost. Ten moj knedlos si este ani nesadne, vegetak je to 😀

mia114
8. sep 2009

tara, dakujem za povzbudenie, uz sa tesim ked teda vyrastu 😀 😉

cryonae
8. sep 2009

tari najskor ma to tlacilo ked som ho aspon raz denne nenakojila, ale teraz mi to uz nevadi... skor mam hlavu v smutku z toho, co mi zostalo z mojich krasnych predtehu prs... no skoda reci

cryonae
8. sep 2009

tari bud rada 😀 😀 😀 co by som dala za to, keby bol tomi knedlosko 😀 😀 😀 odkedy sa osmelil a beha po byte ako keby sa nechumelilo, tak som hrozne unavena... nerobim nic, len davam pozor, aby si prilis neublizil, nerobil nieco nebezpecne a zvysok casu davam veci spat do skriniek co vyhadzal, zachranujem kvety a ine veci co ma v ceste

okrem toho je sama modrina, lebo ho hrozne bavi vsetko podliezat a dobre si pri tom vzdy oplieska hlavicku, takze ma po celicku same modre bodky 😅

mia114
8. sep 2009

tu si mozete kuk, mojich certikov 🙂
http://www.facebook.com/home.php?#/album.php?ai...

tara2
8. sep 2009

mia - neboj sa, vyrastu ani sa nenazdas 🙂

cryo - kasli na prsia, potom zozenieme nejakeho dobreho plastika. Moje tiez nevyzeraju bohvieako...

cryonae
8. sep 2009

tari no uprimne som si to ani poriadne nevsimla.. zbadala som to az v sprche 🙄 kojenie bolo v poslednej dobe take peklo, ze tato bolest nebola o moc vacsia ako inokedy

mia114
8. sep 2009

Baby, ja mam doma takeho zavislaka na pse, ze budem mat zachvilu prsa po zem 😀

tara2
8. sep 2009

cryo - no mas to tazke...ale ved aj nas to caka, zo solidarity sa pridame 😀 . A nekupila si tie chranice ci ako sa to vola na supliky aby sa nedali otvarat? Ja som dnes kupila tie somariny do zasuviek, ochranu rohov stola a taku blbost aby maly nemohol zavriet dvere lebo raz sa mi uz zavrel do spalne...

mia - idem kuknut 🙂

cryonae
8. sep 2009

tari u nas sa maly moze zavriet tak akurat do kupelky, ale aj to by bol velky talent 😀 😀 😀 😀
ja ho nechavam nech si kutre v tych skrinkach.... to je jedina moznost, ako trebars umyt riad a spravit si kafe 😖

myi ja som aj rada, ze sme dokojili, lebo zacal byt velmi drzi a stale sa mi pchal do vystrihu

mia114
8. sep 2009

tara, ake blbosti su na dvere aby sa nedali zatvorit? mne drobci stale buchaju dverami 😠

tara2
8. sep 2009

mia - mne to nejde ☹

tara2
8. sep 2009

mia - dnes som kupila v Ikey pockaj pozriem na ich stranku

mia114
8. sep 2009

cryo, necitala som Vas dlho, ale ako si dokazala dokojit? ja mam obcas pocit, ze stm prastim, hlavne v noci 😒

mia114
8. sep 2009

jaj tara prepac, zabudla som, ze to mam len pre priatelov 😅 ak tak dam si ta do priatelov ak chces a mozes kuk.ja som este antitalent na fb 😅 😀

cryonae
8. sep 2009

myi kojila som ho cca do ukonceneho 9-ho mesiaca, potom uz to islo rychlo dolu vodou, ale nebolo to stale take zle
prudko sa to zhorsilo ked malemu narastli spodne jednotky a to bol zaciatok konca ☹
ale my sme si presli kadecim pocas kojenia, takze ja som s tym chcela prastit snad kazdy mesiac od narodenia krpanika

tara2
8. sep 2009

mia - dobre 😉 ja som tiez antitalent, nic si z toho nerob 😀

mia114
8. sep 2009

tara, a nemusi sa to nikde brtat, ze?musim ist kuk do Ikei.

tara2
8. sep 2009

cryo - aj tak si dlho vydrzala 😉

cryonae
8. sep 2009

tari aj tak sa citim vinna, ze malemu nedavam o najlepsie ked ho nekojim 😖
ty planujes kojit az do porodu alebo aj potom?

tara2
8. sep 2009

cryo - nemusis sa citit vinna, vela zien nekoji ani tolko. Ja chcem kojit tak do roka a potom maleho pomaly odstavit. Teraz musim pol roka brat antikoncepciu tak to vyzera ze snazit sa budeme od februara a dovtedy uz snad kojit nebudem

mia114
8. sep 2009

cryo,nebud smutna ked si prestala kojit, ja som mojho prveho nekojila skoro vobec, 7mesiacov som odsavala a davala mu tak + Um, a v pohode je 🙂
no a mala ten je opak, tej je total zavyslak 😅 😔

bezaz
autor
8. sep 2009

jej jake "nove" tvare
cryo myslim, ze si aj tak pekne zabojovala a 9 mesiacov je uplne super..
mia my mame noci velmi podobne, ninka je hore kazdu 1.5 az 2 hodky a musi si cucnut
adi, siska, tak som sa dohodla s tetou, ze tie stolicky odlozi, zajtra to pojdem zaplatit a necham ich v obchode, ked pride ada pre ne 😉 penge mi poslite na ucet jo? 🙂
jaj a odpisali mi z hrosika, normalne som nevedela, ci sa mam smiat alebo plakat, proste su to total kravy... ze blablabla, prachy nevraciame, ale ked chem tak mozem prist na nahradnu hodinu a este mi daju aj jednu hodinu ako "bolestne".. 😠

tara2
8. sep 2009

zuzi - tak aspon ze ti dali tu jednu hodinu zadara...lepsie ako hrdzavym drotom do oka 😀

bezaz
autor
8. sep 2009

no hej, lenze oni maju taku debilnu podmienku, ze sa ti ozvu a ked nemozes, tak ti po druhom raze ta hodina prepada.. a ja teraz ked ucim 3x do tyzdna si viem presne predstavit, ze mi ponuknu akurat take terminy, kedy 100pero nebudem moct

tara2
8. sep 2009

jaj tak to je blbe...v Pezinku si vzdy zavolas den dopredu ci mozes prist to je lepsie

bezaz
autor
8. sep 2009

ved to.. teraz je nejake nove plavanie v ivanke, tak rozmyslam, ze skusime tam 😉

tara2
8. sep 2009

aj tal davala link na plavanie na pasienkoch a bola tam velmi dobra cena

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre