Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

deni_v22
8. sep 2009

prsky, ma tu rozosmievas 😀 😀

my tiez mame wc oproti vchodovym dveram, no muz zvykne nastastie navstevy dopredu telefonicky ohlasovat, tak v tomto sa nebojim..

a tiez som dnes malej vyhadzala kadejake kuchynske pomocky, aby sa zabavila a celkom v pohode som navarila..

talinka
8. sep 2009

no tak to mate super, ja odkedy mam tomina nevarim,neda sa 😀

deni_v22
8. sep 2009

tali, tiez to mas dobre 🙂 navari ti svokra 😉

sisa.b
8. sep 2009

tak my sme stihli navstevu - krstnu mamu 🙂 slecna sa moc predviest nechcela, ale nieco ukazala. hlavne ako pekne znakuje kacicku a mliecko 😵

cryo, tak to sa mozem utesovat, ze este nemam natrhnute bradavky. ale tie moje ma bolia ako slak aj tak, cele prsia doskriabane a ked sa prisaje a pusta ma, to vsetkych svatych vidim 😢

baby, ja si uz veru nepamatam, kedy moje prsia vyzerali pekne 🙄 naposledy takych 12 rokov dozadu 😒 ked dokojim, tak u mna budu kravske jazyky a ked sa zabudnem, tak si ich aj do rifli zapravim 😅

technicky zdatna je aj nasa sefka, dokaze nahadzat na magio nahravanie na par dni dopredu 😅 co ani ja este neovladam (neskusala som). a najnovsie sa zabava vypinanim magia a pusta si svoje dvd baby signs 😀 no tato ma nervy sice, ale ked zacne pri tej hudbe tancovat (pohupuje sa v kolenach) tak je vzdy namakko 😀 😀 😀

talinka
8. sep 2009

deni, aj svokra aj moj tata aj Vladko 🙂 ja budem varit potom

rominka
8. sep 2009

tak jsem se ted pri vas zasmala..... 🙂 ja varim vetcinou na 2 dny a to jen kdyz mala spi mame to tady male a samej roh tak musim furt kolem ni behat vsude se stavi lozi ted ma oblibenou koupelku stavi se na vanu a pada neudrzi se jeste pak vedou kvitka a dlouhe zaclony minulej tyden jsem blbec dala dlouhe voaly a ted mam na nich suk jinak by to mela na hlave aj s garnyzi a dobre vi ze to nemuze tak startuje az kdyuz vidi ze se na ni divam a pak jak tryskac se k tomu zene a chlame se jak pise tara muj koupil taky v ikei na rohy takove gumove nalepovaci kryty a na ty dvere je to dobry to musime jeste dokoupit ,dneska jsem zacala umyvat jeste okna v deckem pokoju a jak me to vzdycky bavilo tak jsem dneska nadavala jsem si o zaluzky odrela 2 prsty ani poradne nevim jak krve jak z vola tak se mi to pak super delalo 😠 jeste me cekaji jedny balkonaky a mam na chvilku pokoj zitra frcime na cely den k nasim tak si odpocinu ,a ke kozam 🙂 to jsu taky zvedava co bude po kojo kdyz tak se pridam k vam at mame teda velkou slevu a necham si udelat vystrih jak Dara Rolinc vcera jsme hledeli na superstar a muj to komentoval...... 🙂 a zachod presny popis jak pisete s malou a otevrene dvere a to nebydlime sami tak cekam kdo me brzo privita 😕

bezaz
autor
9. sep 2009

bre ranko
ste teda popisali vecer
k tej plastike sa inak pridavam, ja mam uz taku natiahnutu kozu, ako pise sisa, za chvilu si ich zakasem do gati 😝

pepka
9. sep 2009

ahojte

cryo, ako keby som mata videla, tiez vsetko na seba zhadzuje, zo zasady lezie tam, kam nema.... vcera sa napr vystveral na hrazdicku a sa s nou prekotil.... po chvili uz bol v spalni a prekotil na seba nocny stolik.... no horor, tiez len cakam, co zase pride, ked ho nemam chvilu v dohlade... minule priletim na velky rev, mato visel na skrinkovych dverach s privretymi prstami a este svojou vahou viac dotlacal a nemohol ich tym padom vytiahnut....
si este uzijeme s detvakmi, ale prejst si tym musia vsetky....

cryo, k tej mykoze, my sme si tym tiez presli, sme si ju s mato odovzdavali na striedacku, ja na bradavkach a on na pipiku, potierala som sprejom candibene aeste aj mastila candibene mastou, tu mam osvedcenu aj u seba, dobre zabera.

tara2
9. sep 2009

Caute 🙂

tal - aj v Ruzinove je plastika a su tam tiez dobri lekari, skusim kuknut ake tam maju ceny. Aj Studenkova tam bola na plastike takze kvalitka tam urcite je 🙂 .

sisa - 😀 😀 😀 ja si svoje nezakasem ale zato ovisaky su uz teraz dobre 😝

baby vsak si fakt potom musime vybavit nejaku mnozstevnu zlavu 😀

pepka
9. sep 2009

tara, ja som kupila akurat tie penove hovadiny, proti zavretiu dveri, lebo mato na nich stale "jazdi" 🙂
ale zvysok asi nekupim, sufliky zatial riesime lepiacimi paskami, ved za par mesiacov, ked uz bude uplne chodiaci, bude mat zase ine sfery zaujmu, navyse mame tolko skriniek a suflikov v obyvke ale hlavne v kuchyni, ze by na to siel majland....
rohy na stol nekupujem urcite, ked bola hanka mala, tak za mnou obkracala stol a kym som stvrty roh nalepila, treti uz bol strhnuty, asi tak to drzi....

prsky
9. sep 2009

bre ranko...no Lala ma teraz nejaky divny vyvojovy stupen, uz aby bol za nami...cely cas chodi za mnou, postavi sa pri mne, ked sedim, tak sa drzi stehna a ruci jak pavian 😠 aj teraz pri pisani tohto prispevku 🙄 🙄 🙄

tara2
9. sep 2009

pepka - ja okrem tychto veci co som kupila tiez uz nebudem nic ine kupovat...a tie ochrany rohov z Ikey drzia fakt dobre, ja ich nemozem odlepit 😅

prsky - si uzijes... snad vam toto obdobie rychlo prejde

cryonae
9. sep 2009

bre ranko :0)

baby som sa pobavila 😀 😀 😀
ja ked umyvam riad alebo nieco pri linke, tak o chvilku mam tomiho hlavu pri zadku a sklbe mni teplakmi 😖 cuduj sa svete sa pri tom este nezabil 😀
sprcha nehrozi, tomino by v zapati vliezol za mnou a keby som ho nechala v postielke, tak sa tak vynervaci, ze sa povracia... no mam sa
a zachod tiez otvorene dvere a tomino si 'cita'casaky pri dverach 😀

k tej hromadnej plastike sa hlasim, ale az po druhom dietati 😉

vase decka uz sa poznaju v zrkadle? mam pocit, ze tomino uz vie ze je to on nejaku dobu

tara2
9. sep 2009

cryo - vsak aj ja az po druhom 😉 teraz sa to este neoplati 😀 . A myslim ze aj maly sa spoznava v zrkadle

prsky
9. sep 2009

baby co robite na dohodu/vpp - moze sa popri rodicovskom tak robit? nestracame nan narok ak takto robime?

bezaz
autor
9. sep 2009

adi mozes len na dohodu a urcity pocet hodin 😉

cryonae
9. sep 2009

prsky rodicovsky stratis len ak das lalu do statneho zariadenia, robit si mozes kolko chces... teda aspon si myslim

prsky
9. sep 2009

cryo...viem, ze to tak bolo minrok, ale malo sa tam nieco od januara menit

bez...dik 🙂

siska_br
9. sep 2009

ahojte babulky

ste toho vcera popisali 😵 😵 😵

adi, ja viem tak, ze robit mozes len na dohodu, myslim ze 90 alebo 100 hod. max, vtedy o RP neprides

zuzik, peniazky poslane, prsky mooooozeme ta teda obtazovat s dovozom? ked budete mat niekedy uplne ze nahodnu cestu do tn 🙂

konecne mi ten maly terorista zalomil...spime tiez bud jeden velky spanok cez obed alebo dva mensie pocas dna...a ked spi poobede, je jedno ako dlho a kedy, vecer vzdy zhruba hodinu zapasime so zaspanim po posteli 😝 prsky uplne chapem tvoje obavy z ucenia, ja si ale vobec neviem predstavit kedy by som sa cisto teoreticky ucila ja. fakt nie. ale zase cez den sa mlady muz prehra aj sam, takze s varenim nie je problem, a ked viem, ze cosi bude trvat dlhsie, tak si to rozlozim do dvoch etap (pripravna a ukoncovacia faza 😀 ) a medzitym samka vyvencim alebo pospime alebo taaaaak...akurat ze sa nervacim sama zo seba, lebo povacsine si vymyslim hovadinu kt. v ten den aj zjeme, takze varim pomaly kazdy den

mojkamirka
9. sep 2009

ahojte, chcete sa zasmiať? na facebook som pridala video ako bol včera malý zničený po vyhcádzke v lese.
http://www.facebook.com/home.php?#/home.php?ref...

zdenus
9. sep 2009

ahojte,
pridavam sa do radu na plastiku 😀

vcera som tu lauru pekne poohovarala, ze je furt hore a zavcasu spava, tak dnes bola hore len 1x - o 3 hod a spala do 6,30 😉 😉 😉 ...sa ozaj pomylila

a spava 2x denne, zatial...

a vcwera sa vam co stalo, ze ste tolko popisali? to tu uz davno nebolo 😕 😕 😕

ivka2007
9. sep 2009

ahojte babulky aj ja mam synceka nar.v novembri 2008,presne v den ako tara 2 🙂

ivka2007
9. sep 2009

a kolko vazi tvoj Dominik?lebo Misko ma 10.2kg 😉

tara2
9. sep 2009

Cau ivka
Dominik vazi 9150g, ty mas ineho cvalika doma 😉

ivka2007
9. sep 2009

to teda hej,ale je sikulka,uz sa stavia,lozi,je vsade,opakuje papa,ako sa mas,ako sa kupe....starsi nebol az taky sikovny 🙂 kazdy sa vyvija inac.aco uz vie tvoj?

amonis
9. sep 2009

zdenus tááák a už jsi to zas řekla 😀 😀 😀

ivka ahojky ty jo už 10kg my máme tak 8 600 ale holky můžou mít míň 😀

jinak dneska taky v noci klid taky jsem jí pomluvila že furt vstává uvidíme jak dlouho to vydží

ivka2007
9. sep 2009

amonis-on je dlhy,nie je az taky tucko 🙂

amonis
9. sep 2009

ivka no koukám na fotky krásné chlapečky máš.....

zdenus
9. sep 2009

simi, co som zas povedala 😕 😕 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre