Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

smejko1
9. sep 2009

ahojte, co davate detom na ranajky? ja fakt neviem co mam malemu davat?? davam jogurt od hippky, alebo mu davam mrkvicku......

ale nemohol by uz aj chleba s maslom zut? inak vobec neviem co mu uz mam davat...... poradte prosim........

siska_br
9. sep 2009

smejko - u nas bieda, same mlieko, neporadim ☹

zdenus
9. sep 2009

smejko, u nas biely jogurt a akurat rozmyslam, co jej ine dat 😕

tara2
9. sep 2009

siska - tak France Lait nula bodov, akurat od Hami to nocne mlieko Hajaja troska pil. Ale ani tomu moc nedal. A ked som bola v nemocke tak od Andreja nechcel vobec ziadne...

smejko - ja davam malemu rohlik s maslom, chleba resp. korku, skusala som uz aj sunku tu zo zaciatku jedol a teraz ani za svet 😕 . Niekedy zje kusok korky a ma dost, ale napr. minule zjedol skoro cely rohlik

horajda
9. sep 2009

ahojte baby, je tu niekto alebo mam zase stastie ze nik

tara2
9. sep 2009

cau zuzi 🙂

horajda
9. sep 2009

ahoj jani 🙂

horajda
9. sep 2009

ako bolo s adou predvcerom?ozik my planujeem nieco na zajtra len este nievieme co 😉

sisa.b
9. sep 2009

smejko, aj my ranajkujeme chlebik alebo rohlik s maslom 🙂 teda tym maslom jej to len postrasim, tak sa to ani neda nazvat rohlik s maslom 😅

tara2
9. sep 2009

ako sa mate? Co mate nove? Ako pokracujete so stavbou?

siska_br
9. sep 2009

fiha - a co mu daval Andrej? ci bol chvilku bez mliecka? toto aj mna zaujimalo, uz teda maslo mozu decka?

zdeni, servus. zeby futbal opat v tv? 😀

zuzi, ahoj, sme tuuuuu

tara2
9. sep 2009

zuzi - no Ada dorazila 🙂 dali sme kavu a isli sme na prechadzku. Inak zajtra pojdem asi do Hamuliakova, nejde nam tepla voda tak pojdem ku kamoske na navstevu a rovno sa tam s malym osprchujeme 😀 . Kokso ako bezdomovci 😅 . Ide ma z toho porazit, ako mozu vypnut teplu vodu na tyzden? 😝 😝 😝

horajda
9. sep 2009

nepridas sa?

mavame sa fajne, ja vas niekedy citam ale uz nestihma odpisovat, no dnes mozem chvilu lebo miro pozera fucik tak mozem byt na nete,stavba pomalicky, uz sa bude zalievat podlaha hura a potom uz snad sanita atd

a vy jani ako ste na tom a som citala ze maly hovori mama a tata to fakt ozaj to ste ho ucili alebo ako sa to naucil?

horajda
9. sep 2009

ahoj siska 🙂

aj ja uz davam trosku maslicka s chlebickom na ranajky a zuzka skusa sama no to by ste mali vidiet ale asi to vidite aj u vasich deti

tara2
9. sep 2009

siska - no dva dni maly nemal mlieko...ale cez den sa maly vie pekne najest, on zje vsetko takze hladny nebol akurat mu chybalo mlieko.... A maslo tiez natieram strasne natenko

horajda
9. sep 2009

a skusala som jej dat aj obed tak ze to moze papat rukami ale nechytila sa potom som to musila trochu popucit a tak to spraskala

tara2
9. sep 2009

zuzi - pridala by som sa ale nemozem...a maly to nehovori cielene podla mna, len sa mu tie slova dobre hovoria 😅

zdenus
9. sep 2009

sisa ano futbal...a dnes eliska zaspala zavcasu a sama, ja som nepospala pri nej, tak som tuuuu 😕 😕 😕

tara2
9. sep 2009

maly pcha vsetko do ust co vidi ale ked som mu dala jedlo na tanierik nech sa sam krmi tak nezjedol nic 🙄

siska_br
9. sep 2009

a maslo davate obycajne alebo tie rastlinne typu flora atd...?

normalne vam v dobrom zavidim, ze staviate, dievcata. ja viem. stoji to kopec prachov a nervov, ale doooooomcek 😵 😵 😵...fu, no toto ked o dake dva roky zacneme kolaudovat tak amen tma

ozaj, zuzi, miro ako s pracou, podarilo sa vam zohnat cosi lepsie potom? lebo si pred casom pisala, ze zhanate...

horajda
9. sep 2009

baby davate este decka dva krat spinkat alebo chcu vam?

zdenus
9. sep 2009

tak to zas laura by pojedla hocico, minule ju eliska krmila sojovou tycinkou, netusim kolko zozula, kym som ju capla 😀 ...a travu bezne vyzuva

siska_br
9. sep 2009

tara - to presne aj u nas. chaluje vsetko, co nezje jeho, ale ked mu cosi nalozim do jeho misocky tak sa s tym naramne hra a nezje to ani za boha

horajda
9. sep 2009

siska davame normalne maslo ja nechcem davat tie rastlinne ze vraj to nie je dobre, co sa tyka roboty nic moc teda esteze mame nasetrene nejake prachy ☹ stale skusame hladat ale zacal robit teraz v partners group tak snad to sa zadari

tara2
9. sep 2009

siska - ja davam rastlinne maslo, aj floru sme uz mali. No a s tym stavanim su to nervy (nam sa dnes akurat prepadla kanalizacia tak musime zase rozkopat cestu 🙄 🙄 🙄 ) ale za tie nervy to urcite stoji...

sisa.b
9. sep 2009

ja davam tiez rastlinne maslo

siska_br
9. sep 2009

zuzi - u nas ako kedy. bud dame dva male spanky alebo jeden velky obedovy...ale radsej mam ten obedovy, vtedy s nim vecer nemusim dve hodiny bojovat do desiatej so spanim...

tara2
9. sep 2009

zuzi - maly spava priemerne aj 3-4x tak po pol az hodine

horajda
9. sep 2009

no zuzka si da tak tri kusky a to je vse a skoro vsetko je na zemi a roztrusene

baby dnes som bola v parku a zuzka si dala plnu hrst malych kamienkov do pusy, tak si predstavte ako ma dokusala kym som ich vybrala s tymi 8 zubami, au au au, no a potom furt nieco pchala do pusy pomoc ako toto riesite

siska_br
9. sep 2009

odchadzam na prvy pricuc

ja sa vratim! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre