Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

horajda
9. sep 2009

aha tak vidim ze to mate pestre, my spavame tak cca od 11:30 do 1pm a potom si schrupne okolo 5pm na 30minut a chcela by som este ten prvy spanok nejak posunut aspon na 12.30 aby potom uz nespala

horajda
9. sep 2009

a konecne sa nam noci zlepsili ze ju nakojim o 11 a potom okolo 4 takze da sa ale uz rozoznava svoju postielku ked ideme k druhej babke tak tam sa jej tak dobre nespi

tara2
9. sep 2009

zuzi - maly ani nechce spat v inej postielke. Ked sme u mamy tak si musim s nim lahnut do postele a len tak zaspi...doma zaspava sam

elanela
9. sep 2009

my ranajkujeme tiež biely jogurt zvolennský alebo hociaký taký čo má 10% tuku coop jednotácky ...
inak to sme tu asi jedniný čo stale mixujú moja to pomačkané kúskované moc nechce teda čosi zje ale omnoho menej ako mixovné a vždy ju nadrapuje z toho

siska_br
9. sep 2009

eli, co si, aj ja stale mixujem

zase tu drazdite s nocnym spankom? 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

tara2
9. sep 2009

siska - nezufaj, mozno bude Samko prvy co prespi celu noc 😉

horajda
9. sep 2009

no vsetky ste odisli

tara2
9. sep 2009

jake odisli? 😕 😕 😕 Vsak ja som tu 😀

horajda
9. sep 2009

baby a uz mate tie stolicky, ta nas je opacha ze Jani 😀 teda aspon tu u nas v byte v dome to bude super ale teraz hruza hlavne je dost tazka ked ju prevlacam vzdy sa s nou obucham

talinka
9. sep 2009

no cafte 😉

no my ranajkujeme tiez len moje mlieko,alebo rohlik kusok, korku, omrvinky chleba, potom na obed níeco desiatujeme a podvecer obedujeme a niekedy pred soanim este nieco zbodne u nas nic moc s jedenim stale 😝 a ked konecne nieco je ,objavi sa max a tomi sa vzdy podeli a hodi mu aj to malo co mohol spapat...dnes som ranajkovala musli activiu tak ju jedol troska so mnou....

hor, kamienky papala? no ja by som mala stres, ze sa zadusi....ako by som to riesila,? no davat pozor,aby nedaval nic do pusy 😀 a ty nechces aby uz spala? ja sa tesim,ked tomi spi aspon je pokoj aj ked spim s nim vacsinou´,kedze je prisaty 😉

no ja neviem ako by som davala v noci UM alebo aj cez den,kedze tomi odmieta a nevie pit z flasky 😝

ivka2007
9. sep 2009

baby nestiiiiham si vas precitat ☹ aby som mala trosku prehlad...deticky spia,idem aj ja,som sama s nimi 2tyzdne.dobru noc

talinka
9. sep 2009

aj ja este obedy mixujem vacsinou polievky to aspon co to zje

horajda
9. sep 2009

no tal chcela by som ta vidiet ako by si to stihala zuzka je tak sikovnica ona my utecie a ja sa iba trosku obzriem a ona uz papka a hryzka a prezuva kamienky asi s tym brusi zubky alebo co lebo este ich nezhltla, toho zadusenie sa nebojim ja jej uz davam aj jablko

horajda
9. sep 2009

baby nepoznate niekoho co hlada doucovanie angliny, rada by som doucovala a nemam koho zatim 😀

horajda
9. sep 2009

najma deti by som rada s tymi mam skusenosti

tara2
9. sep 2009

zuzi - ja ju neprevlakam, ma pevne miesto pri stole a tam ani nejak nezavadzia (znie to dost cudne v 2izbovom byte 😅 ), ja som s nou spokojna. Akurat som kupila taky maly vankusik a ten davam malemu za chrbat lebo vzdy bol cely spoteny

ivka - dobru noc

horajda
9. sep 2009

no sak ja som jej dala tiez teraz miesto ale akosik tam nie je uplne fit uz aby sme boli v domceku tak uz viem presne kde ju dam

siska_br
9. sep 2009

ivka - dobru nocku 🙂 uf to mas drsne, sama na dvoch tak malych loptosov dva tyzdne ☹

zuzi - stolicky uz budu, dnes ich zrovna mala ist bez vyplatit, nakolko tu zrovna nie je, tak dufam, ze penaze na ne nevymenila za nejake akciove letenky od skyeurope alebo tak 😀

pepka
9. sep 2009

ahojte
na ranajky ja davam tiez biely COOP Jednota smotanovy jogurt 10%, vyraba ho tusim TAMI a donho trosku svokrinho domaceho dzemiku pre chut. alebo activia biela sladka.
inak kamoske pediatricka povedala, ze co sa hrabe do jogurtov, ze ma cas do roka. a ja zas mam info, ze jogurt od 8 mesiaca, aj ho papame.
tak teraz si vybrat....

tara2
9. sep 2009

siska - no jo teraz sa oplati investovat do Skyeurope 😀 😀 😀

talinka
9. sep 2009

siska, ty si taka nevyspata az si velice ftipna 😀 chudateno moje 😔

elanela
9. sep 2009

my spávame len 1 krát za den a to tak od 11.30 do cca 13 a potom funguje nonstop až do večera ta naša duracellka sa ani na chvílu nezastaví všetky kamošky čo mám tak ich deti sú také kludné a to naše šidlo furt výska lieta skače no plná ulica jej je

horajda
9. sep 2009

ahoj pep

ja este moc nedavam jogurt iba tak trosku ke dja papam

ozaj a co vas siska vysla ta stolicka, kolko isli dole nech vam ticho zavidim

talinka
9. sep 2009

pepka, papat to, co uzname za vhodne....to je asi v poho alternativa

tara2
9. sep 2009

pepka - kazdy hovori inak, uz mi to lezie kvalitne na nervy. Mne povedala dokina ze jogurt od 8 mesiaca tak ho tiez davam...ja kupujem ten od Tami alebo Activiu bielu nesladku

pepka
9. sep 2009

a v noci mam mlieko zarobene za sekundu, uz som chytila prax za tie 2 tyzdne, ale stihne zatial mato riadne po mne ziapat teda ....

siska, ja by som ti mohla doviezt stolicku, len neviem, ci je poskladana alebo v demonte, ci by sa mi zmestila nejako rozumne s ostatnymi nasimi kramami do auta cestou do TN.

horajda
9. sep 2009

babenky idem uz aj ja tak sa zatim mavajte papa

tara2
9. sep 2009

papa zuzi

talinka
9. sep 2009

hor, no ja som zvyknuta byt v strehu nakolko mam stena doma navyse a ten tiez vsetko zere, takze mna nikto neosali, mam oci vsade, je to zvyk 😀

pepka
9. sep 2009

u nas teda jogurt fici kazde rano, ale uz sa mi to zda byt fadne.
inak uz ani nepocuvam, kto co vravi o vyzive, lebo sami pediatri si navzajom protirecia aj na nete je vsade inak. presne tak, kazdy ma vlastny rozum a neda dietatu jest chilli con carne, vsak ano.
mato dnes chudak jedol normalnu moju slanu tekvicovu omacku a som mu tam natrhala polku rozka, som trosku zabudla, ze nema navarene 😅 stava sa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre