Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
24. máj 2009

je vidno, ze mi uz riadne fici PC, lebo tu mam zrazu veeela prispevkov 😀 sak konecne, ved som nadavala tieto dni ako pohan...same vulgarne vykriky lietali z tejto izby...ked som nieco napisala a ma to vyhadzovalo a to ide zajtra PC prec na vycistenie a zrazu nie je asi co...alebo len oddychuje virusik aby ma zajtra zas prekvapil

rominka
24. máj 2009

tal-jo jo jsi zavislacka 😀 😀 ale to je dobre aspon je co cist 🙂

talinka
24. máj 2009

rominka, nechcem vas tu nudit, ale niekto musi nasu temu udrziavat na prvej strane a ja som obetave dievca 😀

prsky
24. máj 2009

romi...toto spravi dieta s akoukolvek stolickou - ked sa zaprie aj v takej chicco polly o stol, prevrhne sa (ked tam nemas ten pultik a opries o stol ako to urobili tam)...a inak ako casto krmis dieta bez toho, aby si bola pri nom? ja ani raz...a stolicku budem aj tak pouzivat iba na jedenie..nema tam co ani spat, ani sa hrat ... a ked bude vacsia, bude z nej skor zliezat a behat ... a viem jednoduche riesenie: staci mat stolicku blizko steny 😉

talinka
24. máj 2009

dobru noc vsetkym.... 😵

talinka
24. máj 2009

to fakt uz vsetky spite? my sme prave dochatovali s kikus tak idem spat....prajem krasny pondelok !! 😀

bezaz
autor
25. máj 2009

bre ranko
vidim, ze ste mali nocne bakchanalie 🙂
romi vsetko naj k narodkam 😉
opica vstala 5.50, zasa bola precurana, len som ju prebalila, dala prso a zeby este hajkala? dokonca som si v klude aj hlavu umyla 😅

pass
25. máj 2009

dobre rano 😀

zase mame konecne net, uz ste nam chybali 🙂

kika - krasne video, dokonca aj my sme na nooom 😵 😵

talinka
25. máj 2009

dobre ranecko...
´
rominka, vsetko NAJ k narodeninaaaaam !!!! 😵 😵

my sme hore dnes od 7.20 nastastie s tromi zobudeniami, maly si teraz pluje v postielke a ja sa idem umyt a najest ak mi dovoli.. 😀

pass, vitaj opat na konovi 😉 co nove ako si zijete? co uz viete? aky je Danielik? Vsetko naj k polrocku co ste mali.. 😵

moncicici
25. máj 2009

bre ranko 😉

konecne sme po dlhsej dobe pekne spinkali 😵 😵 😵

romi vsetko naj naj k narodeninkam 😵

petusaaa
25. máj 2009

moj maly sa nejako kazi. dnes sme boli hore o 4:30. ale dala som mu flasu a spal az do 9... skoda, ze ja nie 😠

a dobre ranko vsetkym. a rominke zvlast 🙂

siska_br
25. máj 2009

aaaahojte vsetky po vikende!!!

romi, vsetko NAJNAJNAJ k narodeninkam 🙂

kikuska - dakujeme pekne. ta to muselo stat kopec casu a nocneho spanku 😨

prsky
25. máj 2009

caveste..tak som to zostrihala a zavesila http://foxterier.eu/foxterorovci/?p=554#more-554

sisa.b
25. máj 2009

rominka, vsetko najlepsie prajeme 😵

talinka
25. máj 2009

prsky, dobreeeee...som sa narehnila, chudatko jak si ju tlacila az ju napinalo tusim 😀 😀 😀 dobre si jej davala..a nevyzera to az tak hrozne 😉 a dost si jej dala, ja som myslela, ze dam len 1-2 pidi lyzicky na zaciatok a dost... 🙂 mala je zlatunka 😵

deni_v22
25. máj 2009

ahojte,
prsky, nahodou, na prvykrat ste sa natlacili celkom pekne 😉 akurat som uznala, ze si odvazna, ked si do toho sla bez podbradnika 😉

romi, vsetko naj, naj 😵

prsky
25. máj 2009

dik baby...

deni...videjko skoncilo presne tam, kde som isla pre podbradnik a plienku 😀

tal...my sme este papali dalej...este som do nej dostala asi 4 lyzicky 😉 a hej, napinalo ju, lebo si musi zvyknut na novu chut a konzistenciu na jazyku - ale nerevala ani nevracala

talinka
25. máj 2009

prsky, mala to supersky zvladla 😉

baby, chcem sa spytat..rodicovsky prispevok sa vyplaca v mesiaci kedy je nan narok,alebo mesiac pozadu ako materska...???
Lebo mi dosli v maji prachy a ja mam narok az od toho 30.4? ze by mi nakoniec vyplatili celu tu ciastku aj za ten jeden aprilovy den? neveriiiim...ale mozte ma potesit..lebo ak sa vyplaca pozadu tak mi dali aj za ten 1 den

a baby co sa este rozhodujete nad stolickami... prave som obdrzala mail od znamej co ma obchodik s detskymi vecickami a dost sa vyzna...poslala mi tipy na najpredavanejsie a naj stolicky....su to tieto

cam campione
babypoint fabula
peg perego prima pappa diner
chicco magic
patron troll

talinka
25. máj 2009

teda zle som to napisala to je jej nazor na dobre stolicky, jasan, ze su aj lepsie aj horsie 😉

zdenus
25. máj 2009

caute,
romi vsetko NAJ 😉

prsky - lala aka zlata, celkom slusne papala na prvy krat 😝

tal, my mame tu CAM a v pohode, uz som tu pisala, ze eli od cca 1,5 roka odmietala sedet v stolicke a musela za stolom, vankus pod prdelou, alwe ako velka baba 😕 , takze by ma picko, keby vycapim tazke prachy za nieco, co lezi v pivnici, teraz v nej chvilu bude laurinka a dovi 😉

petusaaa
25. máj 2009

tal, mne prisla tento mesiac posledna materska za 2 dni a rodicovsky tiez...

pass
25. máj 2009

tali - mame sa fajn, zmenili sme adresu a ako tak byvame 🙂 pred tyzdnom sme zacali s prikrmami, Danielikovi docela chutia, nezje vela, ale tvari sa pri tom docela blazene 😀 ochutnal uz aj masko, asi zje vsetko, co nezje jeho 😀 Zatial ochutnal len zeleninu, vraj ovocie mame dat neskor 😎

prsky - mala je chutna, super zvladla tie obrovske porcie 🙂

tali - co ja viem, rodicovsky prispevok sa vyplaca odo dna, odkedy mas nan narok, tj aj za jeden den cela ciastka...

tara2
25. máj 2009

Caute 🙂
tak sa po vikende zase hlasim. Bolo super, aj pocasie bolo celkom dobre, aj ked nie take ako v Bratislave. Uz som vas ako tak docitala a mozem ist zase makat 😀

prsky - 😀 😀 😀 ta lyzicka bola fakt velka, ale neva na prvykrat ste to celkom dobre zvladli 😉

kika - super video, ale my tam nie sme ☹ ☹ ☹ ...ale zase vsak nemozme byt vsade ze jo 😀

bezaz
autor
25. máj 2009

tak dnes sme si celkom pochutili na prkrme, bolo nacase.. sice zjedla len trochu, ale stale viac ako doteraz
a ide aj druha horna jednotka, takze mame doma slzave udolie, asi pojdeme von, aj ked je hic ako fras 😝

tara2
25. máj 2009

nam nastastie prikrmy chutia, uz sme vyskusali mrkvu, zemiak a brokolicu a vsetko velky uspech. Este nezje plnu kompotovu misku, ale takych 100 ml je to urcite 🙂

bezaz
autor
25. máj 2009

jani ze 100 😲 o tom ani nechyrujem.. ninka zje tak 50 maximalne.. to zjedla vcera, ked jej brutal chutila milupa ci co to bolo jablko so slivkou

prsky
25. máj 2009

dnes som skusia ten zemiak na pare spravit, ale nechutil ani mne, takze ho zas zajtra uvarim...vopchala som dnes do nej len 2 lyzicky, ale bola aj uz brutal unavena, takze sa jej nic nepacilo... uvidime zas zajtra 😉

talinka
25. máj 2009

zdenus, tak ok ked je CAm dobra stolicka, aj ked lacna zrovna nie je,ale uz som si ju objednala len je sranda , ze u nas stoji 165 euro a ta baba co ma obchodik v TT ich cez MMB predava za 118 a na jej stranke za 125 euro...preto ani ja nechcem kupovat drahu, toto je taka stredna cesta 😉

pass, tak gratulujem k rpikrmom, super, ze tak pekne papka 😵 ano ovocie az po zeleninke a masku 😉 a ten rodicovsky hej tak to predtym bolo ale ako som si ho bola teraz v maji vybavovat mi bolo povedane, ze nedostanem za ten jeden den nic...ze je nejake nove nariadenie zas ci co...a mne konci rodicovska 1.12.2011 a vtedy asi dostanem celu vysku takto by som dostala aj teraz za posledny den v mesiaci a potom za prvy den v mesiaci o tri roky a to by asi stat neprezil... 😀 .tak som to aspon pochopila,ked mi to tetula uradna vysvetlovala...

tara, aj som na teba myslela,kde si, ze nepises nist a vy ste niekde boli 😉 pekne papa maly 😉 super

bez, to si jej dala nejaku kasicku? to jablko slivka ci co? ja sa uz tesim tiez na prikrmy mam dma kopec nakupenych flasticiek 😉

talinka
25. máj 2009

prsky, tak jej daj papat ked nie je unavena 😉 to som sa vcera docitala na tej stranke co si odporucila kojeni.net

talinka
25. máj 2009

petus, dik za odpoved 😉

takze rodicovsky sa vyplaca v ten mesiac ako je nan narok ako som pochopila...takze za ten jeden den mi nevyplatili ani matersku ani rodicovsky, no pekne to vymysleli.... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre