Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

quitka
11. sep 2009

tara...tak sa trápite s kanalizáciou, my už šalujeme na deku. 🙂

tara2
11. sep 2009

quitka - super vam to ide 😉

quitka
11. sep 2009

tara..nap-som na strachu 😉

mirri
11. sep 2009

jo holky,tak ja si musela zvyknout hodne rychle.. 😀 za ten rok pouzivame nejake nove veci,ale jinak vse pri staru,zuby maji stale vsichni v puse.. 😀 😀
quitka-ale je to nadhera,kdyz nas ti prcci tak vitaji,co? 😵 😵
ja nastesti delam jen par dni v tydnu,tak mi to moc nevadi,ale kazdy den bych tak pozde chodit nechtela...

pepka-ty mas deti kaskadery!!! 😕

u nas nova vychytavka-pozvykane jidlo vytahnout prsty ven,promnout pripadne povalet po stole a pak znovu dat do pusy..no vypada to u nas zajimave..a krupky mam rozmazane po nabytku,no proste bordel jak mraky!!

deni_v22
11. sep 2009

ahojte,
tak som prave vypravila mamku na bus..mali sme vcera rodicko, tak sme vyuzili jej au pair sluzby a sli s muzom obaja, kazdy do inej triedy...

zuzz, mas toho tusim dost na chrbte nalozene - lezun, prvacik, praca, zahrada, domacnost..sa necudujem, ze si unavena....a na blavacke podzemne garaze tiez spominame v zlom...vlani v lete tam muz nacuval na stlp, lebo ho mal v mrtvom uhle :-/ este, ze sme poisteni...

mirri ahoj, tak to je dobre, ze maly dobre znasa odlucenie od maminky...a oslintane pusinky mam tiez rada 😵 😵

pepka, ty tu stale take strasidelne situacie opises..no pevne verim, ze si len vyborna spisovatelka a v reali to nikdy nie je az tak zle, aky pocit to vo mne po precitani zanecha 🙂 i ked deti toho navyvadzaju...viem o tom svoje..Emka asi 2 rocna chcela vyliezt na suflikovu komodu tak, ze si zo suflov vyrobila schody...ale kedze komoda bola len 35 cm hlboka a sufle nalozene papiermi, cele sa to prevazilo dopredu a spadlo...na vrchu bola este veza...no nastastie jej sa nic nestalo...

pepka
11. sep 2009

deni, opis sedi na danu situaciu, teda hlavne hanka toho povyvadza tych karambolov.... mato jej zatial len slabo kontruje, ale aj to pride....
a vcera som sa ale aj zasmiala, kamoska ma obrovskeho retrievra, okolo hankinej hlavy lietala osa, hanka hystericka po tom, co ju par dni dozadu postipala do oka, tak pistala, v tom pribehol psisko, vyskocil a vo vyskoku osu zozral rovno hanke pri hlave 🙂 no zabudol kamos na zivu prekazku v ceste a doskocil rovno na hanku, zvalil ju na zem s ta zostala na chrbte vyjavena ako korytnacka, to bol pohlad 😀

zdenus
11. sep 2009

pepka, tie tvoje decka 😀 😀 😀 😀

prsky
11. sep 2009

pepka...napis roman 😀

baby, som bola v dm a pytala som sa, ci bude nieco miesto bodov a baba sa na mna usmiala a povedala ze nieco bude a bude to zaujimavejsie a lepsejsejse tak som zvedava 😉

inak Lala vcera aj dnes vydrzala v kocari (vcera diky Zuzke, ktora ju furt cimsi krmila a dnes som ju dlavila ja tymi hnusnymi kukuricnymi slizmi 😀 ) no a dnes ficala od deviatej do jednej 😲 teraz este spi 😲 😲

pepka
11. sep 2009

zdeni, prsky 😀
veru, srandy si teda uzijeme s tymi deckami, co?

prsky, ja som rozmyslala, ze ci nebudu mat tiez vlastnu DM kartu, kde zbieras body ako uz vela sieti predajni to tak ma, ktovie, tiez som zvedava s cim pridu..
aj ja som bola vcera pominat nazbierane body, bohuzial mali prave posledne plienky, ale aspon cosi, nakup som nenechala vedla auta 😀 ako zuzz, 47 eciek neni sranda 😕

pepka
11. sep 2009

no jasne, pozerala som teraz na rakusku DMku, ak to bude to co u nich, bude nejaka active beauty klubova karta, kde sa budu zbierat body, plus nejaka knizka vyhod, nieco ako bolo u DM babybonusu....
ved nechame sa prekvapkat

bezaz
autor
11. sep 2009

caveste, tak ja uz mam pre dnesok odrobene.. inak mi odisli dvaja ziaci, takze ma len 6,5 hodiny tyzdenne
k tomu vitaniu, ninka ma ma totalne v pazi, akoze usmeje sa ked ma zbada a otocka a ide si za svojim, nic dojemne 😝

prsky
11. sep 2009

bez..preco odisli?

u nas vitanie tiez nie je ziadny dojak a to je mlada na mne zavesena za normalnych okolnosti 23 hodin denne 😀 ruda tiez privita usmevom, obcas za nim prestvornozkuje a potom zas frci za mnou...teraz sa hra pri nom kym on sa sprchuje...kupelna ma plno zaujimavych plastovych flias 😉

pepka
11. sep 2009

prsky, pozname 🙂
a este ma kupelna pracku, do ktorej sa fasa dobre krici 😀

prsky
11. sep 2009

u nas ma pracku kuchyna 😀 a najnovsia zabavka je lapat ruru alebo balkonove dvere a "bozkavat" ich 😀

tara2
11. sep 2009

u nas tiez fici pracka, ale zaujimava je len ked je zapnuta inak o nu ani nezakopne 😀 . A najlepsia najnovsia hracka je lekarsky fonendoskop co maly nasiel v roldore ked sa tam prehrabaval 😅 ...uz sa s nim hra 3 den a este ho to neomrzelo. Vsade s nim chodi teda plazi sa 😀 vyzera to dost smiesne 😀

zdenus
11. sep 2009

tara, zeby maly doktorko? 😀
u nas je momentalne in fatboy...co dokazu s eliskou, horor, cakam, kedy sa na nom prihlusia 😝 😝 😝 😝
a dnes sa laure podarilo vysypat dracenu....pomylila si tyc...chcela sa postavit a cely kvetinac padol s nou 😕

tara2
11. sep 2009

zdenus - daj pokoj 😀 , ale lakaju ho aj kable takze mozno nejaky opravar 😀 . Idem kuknut ako vyzera fatboy 😕

tara2
11. sep 2009

jaj uz viem 🙂

smejko1
11. sep 2009

ahojte,
strasne vam dakujem ako ste sa rozpisali o ranajkach a inych jedlach..... aspon vidim, ze osm v tom neni sama...
ja by som nemohla sterilizovat, zda sa mi to zlozitejsie ako znovu nieco nove navarit...... ja som davala jedlo zo skla, lebo moje nechcel..... ale dnes som skusila masko z polievky a zemiak a zbastil to a ani to nemuselo byt mixnute, len pokreajane na drobno..... tak snad to uz pojde......

ja rano kojim, potom s nami pri ranajkach cca 9 hod. dostane uhorku, ktoru zboznuje, kusok rozteka a potom ten pastrnak, alebo mrkvu..... mne tiez dokyna povedala, ze jourt az od roka a do vtedy len tie od hipp.... ale zas tie mu az tak nechutia..... asi skusim aj ja activiu

potom o 11 stej kojim na uspanie..... o 13stej obed...... niekedy este o 15stej kojim..... a potom o 4tej ovocie, chrumky kukuricne pocas hrania sa vonku a vecer o siedmej kasa, o osmej kojim a v noci ako sa zobudi kojim.....

neviem ako mam malemu varit tak aby to nebolo suche ale aby mu aj chutilo...... asi som divna, ale skusala som varit masko aj v celku,aj nakrajane na kusocky, ale nic moc..... az teda dnes to z nasej polievky zjedol, lenze to bolo chutne, lebo poliev bola aj okorenena... a on by asi take nemal.......

vcera sme mali hroznu noc...... a to nam nejdu zubky {teda si myslim, lebo mame 6 a dalsi nevidim} sa zobudil a stale plakal..... a plakal a nic nepomahalo.... az o 2hej zaspal......

ozaj a ten chleba namaslovany davate odhryzavat? alebo trhate po kusockoch a davate do pusinky?

mne maly kopu veci odmieta...... neviem ani ci ho nieco naplo? lebo ked to olizne a neni to ono, tak zavrie pusinku a mozem sa aj obesit nic do neho nedostanem.....

predvsecom som mu nastruhala jablko a hrusku a strasne mu trvalo kym to zjedol, pritom ked to ma zo skla tak otvara pusinku ako vtacatko....... neviem kde robim chybu 😕

mate daky zaruceny recept co vam drobci na obed zjedia, nech to vyskusam?a narezete to na kusky a oni si to zuju, ci roztlacite? dakujem este raz za rady..... super sa tu vzdy podozvedam co potrebujem......

u nas leti mama - ama - baba - brrrrm a tato ani za svet .... a este sa chcem opytat, posledne 2 tt si zvykol pri aspavani tak akoby mrncat, ale dost hlasno a mam pocit, ze ho to skor budi ako uspava..... robi to aj vam niektore dieta? a hrozne sa mece...... a aj zo sna kope.... chce spat na brusku, ale kym neni total unaveny tak vzdy ked sa prekoti na brusko tak nasleduje..... sadnutie a postavenie..... takze kym zaspi aj 50x ho pridem potozit a pohladkat...... 😖

tara2
12. sep 2009

Dobre rano 🙂

smejko - ja davam malemu pol krajicku chleba (peciem doma v pekarnicke) s tenkou vrstvou masla a kusok uhorky a maly sa uz dva dni krmi sam. Dokonca nechce aby som ho krmila ja, ja mu to len prichystam dam na tanierik a maly uz je sam. Ako to vyzera u nas v kuchyni po ranajkach si asi vies predstavit 😀 ale aspon som nutena hned rano povysavat cely byt 🙂 . A maso nakrajam na kusky a tak varim. Dominik je dobry jedak zje takmer vsetko co mu dam ale tiez ma jedla ktore mu nechutia napr. vcera som mu urobila mrkvu s jablckom a to moc nechcel...jedla zo skla a detske vyzivy mu tiez chutia ale to asi preto ze vacsina vyrobcov tam pridava sol a cukor 😅 . A malemu chuti na obed napr. cukina, zemiak a masko (kuracie alebo morcacie), vcera som robila cervenu sosovicu aj ta mu chutila. Karfiol, kalerab, brokolica a aj cestoviny (doma varene) ma rad. Cestoviny zo skla mu moc nechutia. A ja jedlo roztlacam vydlickou, ale nie uplne na kasu necham tam aj vacsie kusky. A co sa tyka toho mrncania aj Dominik to niekedy robi hlavne ked je vonku v kociku...
Spat spi celkom dobre, moc sa nemece aj ked niekedy cestuje v noci po posteli. A my este nestojime takze ja zatial take nepoznam ze by sa mi v postielke staval...na to je maly moc lenivy 😀 😀 😀

bezaz
autor
12. sep 2009

caveste
ideme dnes na svadbu, tak sa musim strasne skraslit, vydava sa kamoska z lucnice, takze musim reprezentovat 😅
inak sme mali otras noc, ja neviem, ci to dieta ma uplne neznasa, alebo co robi, normalne zacala uprostred noci revat a nedala sa utisit, kojila som ju 3x kazdu pol hodku, aby bola ticho 😝
ja maslo este nedavam, ninke chuti suchy chlebik, tiez pecem doma.. rozky az tak moc nemusi, lebo sa jej to "zguci" v ustach a potom ju napina.. maso varim v celku, teda cele kura, alebo celeho zajaca a to potom oberiem, nadrobno nakrajam a porciujem do mrazaku.. ked vari, tak si potrebny kusok odfaklim a pridam cerstvy zemiak, cestovinu, ryzu a nejaku tu zeleninu

paskova
12. sep 2009

bez my mame asi uplne rovnake deti 🙂 u nas sa spi zo dna na den horsie, niekedy sa mi zda, ze celu noc nezazmurila oci. Mece sa, puci sa, stavia sa na styri a huka. Cicky mam uz take vytahene, ze je to des. 😝 kojim kazdu chcilu.Ja ani neverim tomu, ze sa to niekedy zlepsi, hadam ked pojde do skoly.

Co sa tyka papania, tak ja jedlo pucim vidlickou, zemiaky, maso, zeleninu, vsetko davam do kopy. Cestovinu a ryzu zje len taku Hippku. Maslo natieram natenko maslom a po kuskoch jej davam do pusy. Ovocie moc neznasa, zje hrozno, obcas kusok banana, slivky, jablko nechce.

tara2
12. sep 2009

bez - tak si uzi svadbu 😉 ja som na svadbe nebola uz ani nepamatam ☹

horajda
12. sep 2009

cafte babuse,

tak zuzke bud idu stolicky alebo je chora, lebo ma sopliky a aj teplotu a stale spinka aspon to. ozaj ako to je s chodenim vonku, ja som pocula ze na chvilu sa moze a ze to aj moze pomoct. hm?

elanela
12. sep 2009

smejko všetko čo píšeš to jak keby som čítala o našej 😉

zdenus
12. sep 2009

caute,
tak aju nas su noci cim dalej tym horsie, furt je hore, bud dudel alebo cicik...uz ma porazi z nej 😕 😕

hor, ked su sopliky ta k vone ist mozes, ale s teplotou ee, takze radsej budte doma a ked jej teplota klesne, tak chodte na prechajdu 😉 😉

bezka, peknu svadbu a poprosime fotodokumenty 😝 😝

tara2
12. sep 2009

tak nase noci su zatial celkom v pohode, maly sa budi tak ako doteraz 2x

amonis
12. sep 2009

ahooj tak u nás stejně jak u vás v noci vstávám čímdál častěji furt se převaluje pak se postaví a dokud jí nevemu ke koze tak stojí a řve.....jinak Kiki je nemocná má teplotu a rýmu jak kšandy a to byla jen 14 dní ve školce čekám kdy to chytne malinká ☹ ☹

mojkamirka
12. sep 2009

ahojte,
ja len na skok, ani som vas neprečítala lebo nemám čas, zajtra skoro ráno cestujem na týždeň na východ, som zvedavá ako tú cestu prežijem aj to ako to prežijem týžden bez Vás 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre