Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
16. sep 2009

cafte...no tak pad mame uz aj my za sebou.. 😔 ale nie mojou vinou....bola som u nasich mama mala maleho a zrazu treeeesk v detskej izbe a mama skrikla JEEEZISI...som sa strasne zlakla, ze spolu spadli a to Tomino sa drzal postele sestrinej a mamina nevie ani preco ho pustila,...ako sa tam drzal a on sa zaklonil dozadu a prask na zem na parkety na hlavicku 😖 chudatenko moje male, tak plackal hrozne....mala som na mamu nervy,ale mi jej bolo aj luto , aj jej bolo z toho hrozne akoby bola v soku...ja viem padov,este bude vela...ale tento bol uplne zbytocny....a potom este sa s nim hrala a maly odtrhol pismenko na sestrinom NTB takze mamine sa darilo dnes 😒
....a posledne dve noci skoro tiez pady..zacal lozit v spanku po posteli...tak uz to mame doma aj my.. 😝 stale sa pretaca kotula az je skoro na konci postele,ale zatial sme vzdy dorazili vcas, nastastie pri tom aj mrnka sem tam...no a ze sme v noci este 3/4 hodinu kakali, to uz ani nebudem rozpisovat,takze super noc za nami...

tara, dufam aj ja, ze to budu zuby alebo 6-ka......

siska, no to muselo byt hrozne taky plac, chudatenko 😔 mna to boli ,ked place chvilku ....a je to strasne, neviem si predstavit tak dlho a byt taka bezmocna...

elanela
16. sep 2009

no tak my sme práve absolvovali neutíšitelný plač asi hodinový sme nevedeli čo s nou tak som jej šupla nurofen sirup a už spí a dúfam že bude noc ok. Myslím že to budú zas zuby mali by íst stoličky lebo aj papat mi nechce moc tak uvidíme . I ked ja všetko válam na zuby.

talinka
16. sep 2009

sakris toto vsetko nas caka pri dalsich zuboch???? no fakt sa tesim... 😖

elanela
16. sep 2009

tal možno vás to obíde u nás to takto ide od začiatku teda prvé 2 som moc nepostrehla ale potom jej išli 4 horné naraz a to bolo teda

talinka
16. sep 2009

no prve dva sme ani my moc nepostrehli a odvtedy su uz dva mesiace a nic...auuu chudatko tolko naraz...aj ked mozno lepsie ako jeden po druhom....chudatka nase malinke

rominka
16. sep 2009

u nas opet uspavacka jak vcera ted na x-krat usnula..... 😠

talinka
16. sep 2009

rominka, u nas celkom pohoda dnes, odkedy som uspala o osmej, este som nekojila, co zvacsa 2-3x kojim,kym idem spat

rominka
16. sep 2009

tal-tak to mas doma hodnaska 🙂 taky normal kojim na etapy ale co ted dela v posledni dny to uz je vydirani vztekani ....

tara2
17. sep 2009

Dobre rano

baby co nemozte v noci spavat? 😕 🙂 . U nas brutalna noc jedna z najhorsich ked nie najhorsia 🙄 🙄 🙄 . Maly zacal zase revat vecer a reval a reval...uz sme boli z neho na prasky a zhodli sme sa s muzom ze keby sme neboli u dokiny a ta ho nevysetrila tak by sme urcite utekali s nim do nemocky...teplotu vcera uz nemal a ani v noci a dnes rano bol tiez bez teploty 🙂 a vyrazky ziadne 😕 😕 😕 . Kedy sa vam vyhodili?
Maleho tie dasna tak strasne bolia ze mi ani usta nechce otvorit ☹ . V noci som mu nasilu natrela dasna a potom na chvilu zaspal. Takto sme to praktizovali asi kazdu hodinu az do rana. Kokso prve dva zuby vysli uplne v pohode a teraz sa chudatko takto strasne trapi ☹ . Vcera som mu dala aj Panadolovy cipok od bolesti a aj Viburcol ale maly reval aj tak...nepomahalo nic. Uz sa bojim co bude zase dnes v noci...

quitka
17. sep 2009

Ahojte nikde nikto, aaaa tara už je tu.
Včera sme boli na poradni a už máme 8600g, viem že vy tu hádžete iné váhy, ale nám to stačí 😉 😵

juj tara, ste si teda užili, chúďa Dominik, dúfam, že sa mu polepší a zuby vylezú. No to ja sa už teším, keď nám začnu rásť, to bude 🙄

bezaz
autor
17. sep 2009

jani jooooj chudatka cela rodinka.. nam sice isli tiez horne 4 naraz, ale az pri stolickach sme trochu teplotovali 😝 6. sme este nemali, tak neporadim
quitka ninka ma este menej, ved ide za modelku neee 😀

tara2
17. sep 2009

quitka - to mate peknu vahu 😉 🙂 . Neboj sa, nie vsetky deti to znasaju tak zle...nam vyrastli prve dva zuby uplne bez nejakych vacsich bolesti, hnaciek, teplot...
Ozaj ako je praci?

amonis
17. sep 2009

tara my jsme měli šestou a pupínky by měli naskočit po skončení teplot ale nevím jestli to tak má každý......

quitka
17. sep 2009

bez..jasné aj naša ide za modelku 😀

tara...v práci celkom dobre, už si pomaly zvykám. Len mi je smutno za Radkou, ale mám veľa dovolenky až 37 dní tak budem čerpať 😉

Baby poraďte mi čo mám kúpiť svokre na 50-ku??? 😕 fakt neviem ☹

tara2
17. sep 2009

amon - takze ked maly nema od vcera teplotu tak by uz tie vyrazky mal keby to bola 6 vsak? Som ho kontrolovala rano komplet a na tele som nic nenasla 😕 . Tak to boli asi tie zuby...

quitka - to ti verim ze je ti za nou smutno, ale dobre je ze sa o nu stara babka aspon mozes byt kludnejsia. A co sa daru pre svokru tyka my sme sa vzdy skladali na nieco co chcela napr. televizor, bicykel...ja osobne by som jej kupila citrony alebo kockovy cukor (prip. nejaku inu bonbonieru pre svokru 😀 😀 😀 ). Ale ty mas urcite lepsiu svokru ako mam ja 😉

zdenus
17. sep 2009

Caute,
tak aj my sa pridavame do klubu teplotovych, s eliskou...vcera vecer tak, ze nurofen O bodov, panadol O bodov, az zabal to zrazil 😕 ...ale tvarila sa, ze jej nic nie je, poskakovala ako kozla.....dnes rano s nou siel marcel k dokine, tak nejaka viroza tu santi.....3 dni vysoke teploty a tot vsjo 🙄 ...a tesim sa, ked to zas lapne laura, kua, pri 2 deckach je to dokola....

amonis
17. sep 2009

zdenus u nás to samé a to ti Eliška ještě nechodí do školky Týna tam byla necelých 14 dní a už je týden doma rýmu si tu přehazujem furt dokola všechny........

tara no ta šestá se tím tak vyznačuje teploty a pak nastup vyážky...tak hlavně že už nemáte teploty to je hnus když to nejde dolů 😢

tara2
17. sep 2009

zdenus - preberas stafetu? 😒 A nemyslela dokina tu 6? Tam su tiez 3 dni teploty...

tara2
17. sep 2009

amon - ja viem ze to je pre 6 charakteristicke len mi nie je jasne kedy sa maju objavit tie vyrazky ci hned alebo za den...

amonis
17. sep 2009

u nás se objevily hned ten třetí den kdy už teploty ustupovaly ..však počkej a uvidíš 😀 ......

zdenus
17. sep 2009

nie tara, 6 nemyslela....klasicku virozu mala na mysli...eli je aj trochen zachripnuta 😝

amon, eli sice este nechodi do skolky, ale stale je medzi detmi, takze to je asi to iste 😕

amonis
17. sep 2009

no u školek je ta nevýhoda že nevidíš když tam nějaká mamina po tvojem odchodu zavede své dítko s rýmou 😨 😨 a Kiki je sním pak nejlepší kámoška 😀 😀

cryonae
17. sep 2009

Helou baby,

quitka my sme kupili svokre zahradnu hojdacku

jani ten neutisitelny plac poznam... uz je tomu dva tyzdne, co maly takto zrazu spusti a neviem ho utisit hodinu-dve, to uz som uplne mimo a je mi do revu s nim; teraz ma uz skoro tyzden nadchu, tak neviem, ci ho boli hlavicka alebo idu zubaky, hlavne nech uz sa to skonciiiii!

inak uz som objednala novu autosedacku, pretoze maly reve uz len ako ho do starej vkladam a to sa doteraz vozil velmi rad 😖 nakoniec som sa rozhodla pre romer britax evolva 1-2-3

tani noooo, nechcem radit, ale mozno nemali by ste maleho za kazdych okolnosti istit... mozno to bude znamenat zopar padov, ale tomi sa takto nauci si nedavat pozor. vela som o tom citala a u nas to naozaj fungovalo a aj to funguje... ked nie som pri malom, tak nikdy nespadne, pekne si dava pozor a ked som pri nom, tak sa hodi hocikam a neriesi 😉 niekde aj v telke hovoril nejaky lekar ze deticky, ktore su istene a nedavaju si tym padom pozor mavaju horsie a tazsie urazy...
tomina od zaciatku ucim, ze pad boli.... nepodkladala som ho ani vankusmi ked sa naucil sediet, a velmi rychlo sa naucil nehadzat sa dozadu a do bokov
jasne, ze ho strazim a nedovolim, aby si ublizil, to v ziadnom pripade

prsky
17. sep 2009

hojte...pridavam sa k chorym...lala ma sople ze ani kojit sa jej neda, tak je nervna, celu noc hladala polohy, v jednom "cúgu" spala az od 4tej do 7mej..teplotu nastastie nema

cryonae
17. sep 2009

prsky my taky tak, ale tomi sopli uz od piatku, tak len odsvame a odsavame... uz ma musi krpanik nenavidiet 😔

amonis
17. sep 2009

takže všechny mame sople co to je období?? u nás Kája dokonce sama smrká když jí střiknu vincentku tak mi hodí do kapesníku šušně 😀 😀 protože to chce rychle vyfouknout......

cryonae
17. sep 2009

amon supis, aspon sa nauci smrkat 🙂

zdenus
17. sep 2009

teeda, tot je poriadne usopleny cas a to je este super pocasie, ja neviem, co to bude, ked zacne ta prava sychrava hnusna uprsana jesen 😠 😠

amonis
17. sep 2009

cryo u nás odsávačka,měření teploty a takové věci nejdou vůbec uskutečnit malá se sáme furt někam ona není sekundu v klidu já jí přebaluju za chodu ve stoje když si má lehnout tak musím mít něco v puse nebo mě drží za vlasy jinak hned se točí pryč.....

cryonae
17. sep 2009

amon si myslis, ze tomino drzi? heheeeee, odsavanie vyzera u nas dost brutalne, pretoze nad tomim klacim, stehnami mu drzim ruky a volnou rukou tvar... no peklo
prebalovanie uz tiez zvladam za behu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre