Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
17. sep 2009

u nas tiez odsavanie prebieha podobne, doteraz som na laure sedela, lenze minule som si nahodu precitala navod, ze pri odsavani nema dieta lezat 😀 😀 😀 😀 , takze teraz to je tiez kongo...podobne ako cryo

tara2
17. sep 2009

heli - ten plac je fakt hrozny tiez dufam ze to skoro prestane lebo budem suca do cvokhausu 😀 a odsavanie a podavanie liekov u nas vyzera uplne rovnako

co sa tyka prebalovania tiez sa stale toci. vzdy mu musim pichnut nieco zaujimave do ruky aby sa chvilu zabavil 😝

tara2
17. sep 2009

ja davam pod maleho vankus aby bol v miernom polosede

siska_br
17. sep 2009

ahojte 🙂

tak to som teda tiez nevedela, ze odsavat sa nema v lahu 😨 inac to u nas s odsavackou vyzera uplne rovnako ako u cryo - akurat ze sme na neho dvaja - to same lieky. ale v poslednom case uz len palickou susno-sople vytahujem, uz som si ani netrufla odsavacku vytiahnut...

sme boli na kontrole u dokiho, moc ok, akurat ze ten stredny prud som ani na piaty den neodchytila - akurat ze po tych piatich dnoch mam uz pol bytu ocuraneho 😝 ale ten normalny je uz ok. za dva tyzdne mame ist na kontrolu s krvou kvoli anemii, dovtedy pokracujem v pseno-zltko-cervenarepa diete 😀 vraj je na anemiu dobra aj susena zihlava, no neviem, ci to zozeneniem 😨

ten brutal rev sa vcera neopakoval, ja fakt neviem, co mu to predcerom bolo, ale teda jani, cryo nezavidim vam, ja dufam, ze nam sa uz vyhne, lebo to bolo priserne 😢 😢 😢

tara2
17. sep 2009

siska - to je super, ze moc uz mate v poriadku 🙂 . Zihlavu dvojdomu kupis normalne v lekarni alebo na http://www.hanus.sk/ som ju tiez nasla. Nie je problem ju zohnat 😉

k tomu revu akurat sme sa s Andrejom rozpravali ze maly najviac reve ked je v lahu asi sa mu vtedy viac prekrvuju dasna a ovela viac ho to boli lebo cez den je uplne v pohode...skusim mu dat vecer vankus resp. ho napolohujem do polosedu (zdvihnem zase postielku ako ked mal reflux) a uvidim ci to nejako pomoze

siska_br
17. sep 2009

jani - dakujem za link 🙂 dnes sa chystam do zdravej vyzivy, myslim, ze aj tam to budu mat. inac v tom hanuse to maju v okienku Samostatne drogy 😀 😀 😀 to znie tak zdravo... 😀

chudatko malinke, aj cez den ked ho das spinkat tak velmi place?

zdenus
17. sep 2009

siska, zihlavu kupis hocikde, aj v potravinach...lenze to je dooost hnusny caj...moj muz to radi do kategorie ponozkovych 😀 😀 😀 😀 , tak neviem, ci bude krpcekovi chutit 😕 😕 😕

a supis, ze ste v poradku s mocom 😉

tara2
17. sep 2009

siska - jo jo drogujeme a ani o tom nevieme 😀 . V zdravej vyzive ju urcite budu mat alebo aj v lekarni. Cez den maly tak neplace, ale bolest sa najviac ozyva vecer a v noci a to kazda bez rozdielu...

siska_br
17. sep 2009

zdeni - no ako caj je to dost velky humus, to poznam 😝 jedna holka mi poradila, ze ona susenu zihlavu pridavala do hotovej polievky ako trebars petrzlenovu vnatku...vraj to na chuti nevadi. tak skusim sa popytat na taku nejaku cistu susenu a nie ako cajovu zmes. no ved uvidim

no to je pravda, ze kazda bolest najviac boli vecer a v noci...

tara2
17. sep 2009

siska - aj cista zihlava je dost velky humac 😝 😝 😝

prsky
17. sep 2009

ja idem kupit ten olynth do zastrcky...dufam, ze budu mat
inak som bola teraz hodinu a pol vonku so psami a malou v manduci a ja v bezrukavovom tricku (som len tak vybehla na "rychly vycur" a potom sa poriadne obliect a ist do mestecka na nakupy), bo som sa vymkla 😅 no ked uz toto neni kojodemencia, tak uz neviem 😀

amonis
17. sep 2009

prsky to vůbec nekupuj pro děti je to opravdu šílené já jsem se u toho nemohla ani a nadechout je to hrozně větrové a dokonce je tam napsané že to není vhodné pro děti......

amonis
17. sep 2009

i když jak to tu tak čtu na netu tak to hodně doporučují tak nevím mě to teda nedělalo moc dobře slzely mi oči 😨 zo toho asi jsem na to moc citlivá......pak jak jsem to vyndala ze zásuvky tak jsem to stejně cítila ještě celou noc.......

prsky
17. sep 2009

amon...aj tu to maminy odporucaju pre babatka, sak skusim, uvidim /ak vobec tu u nas take cosi v lekarni vedu 🤐 )

tara2
17. sep 2009

prsky - si musela celkom slusne vymrznut 😕 a ako si sa potom dostala dnu? Ten Olynth do zastrcky som este neskusala, skus a potom sem hod referencie 😉

amon - to je az tak mentolove? 😕

zdenus
17. sep 2009

prsky, u nas leje uz od doobedia.....ja keby sa vymknem, tak slusne nadavam....

inac nasa laura ma taku speliatu, ze zatvara dvere, pravidelne ich zavre v detskej a potom mam obavy otvorit, lebo neviem, kde sa nachadza, aby jednu neschytala 😕

a ja som pocula, ze ten olynth je super......amon, mozno si citliva na nejaku jeho zlozku...

a este vam napisem, ze ked si nahodou budete chciet kupit ten pripravok na bradavice, co reklamuju, tak mi radsej poslite 20€..je to total shit 😠 😠 😠 😠

amonis
17. sep 2009

tara no dost jsem to citíla ale asi proto ža mám zásuvku hned za hlavou.....vyzkoušjte uvidíte já to mám doma z jednoho časopisu tam to bylo zdarma...

cryonae
17. sep 2009

baby ste uzasne 🙂)) hned sa citim lepsie 🙂 uz som si myslela, ze to len ja som taky krutas pri tom odsavani 😅

inak uz som nam vybrala domcurik 🙂 niekedy tento mesiac pojdem kupit projekt 🙂))
http://www.eurolineslovakia.sk/www/projekty.php...

zdenus
17. sep 2009

cryo, kraaasny domcek ste vybrali.....aj ja scem taky 😝 😝 😝

tara2
17. sep 2009

amon - ty si to mala asi prilis blizko pri hlave lebo v letaku pisu ze intenzita zavisi od umiestnenia a vetrania miestnosti

cryo - pekny domcurik ste vybrali 😉 , aj my mame projekt z euroline 🙂 . A idete davat aj pristavanu garaz?

cryonae
17. sep 2009

baby dakujem 🙂 ale to trvalo kym sme da dopracovali k nasmu 'idealu'

tari bude to bez garaze... ta bude stat na hranici pozemku; okrem toho sme navrhli dat tu malu miestnost dole na mensiu metraz a spravit z toho technicku miestnost, kde bude kotol nadrevo a tak zvacsit obyvacku a zrusit chodbu

quitka
17. sep 2009

cryo - pekný domček ste vybrali 😉

tara...u nás stále neprší, dokonca vykuká troška slniečko - jupíííí, dúfam, že to tak vydrží aby nám nepršalo a mohli sme makať na domčeku 😉 😵

zdenus
17. sep 2009

quitka, sak kym ten dazd ku vam na kysuce pride, bude vecer 😀

a ja sa dnes celkom tesim, ze prsi, lebo eliska ma stale teplotu, tak aspon neotravuje, ze chce ist von 😉
a chystam sa upratovat skrine, ma triafa z toho kvanta detskych veci, len sa v tom prehrabujem, katastrofa...doobeda som zzmakla eliskine, este sa chystam na alurine....a uz asi aj sandale poschovavam, co?

quitka
17. sep 2009

zdenus, to dúfam, ale my potrebujeme, aby ani zajtra nepršalo 😉 😅

tara2
17. sep 2009

cryo - treba si urobit zmeny podla vasich predstav, my sme tiez nejake veci menili. A kedy sa chystate zacat stavat?

quitka - ked svieti u vas slnko tak uz prsat dnes nebude 🙂 , zato tu to nevyzera bohvie ako 😕 muzo sa tiez chysta dnes makat po praci tak snad nieco stihne urobit

prsky
17. sep 2009

zdenus, u nas prsi riadne az teraz...ked som bola vymknuta mrholilo trosicka iba

pepka
17. sep 2009

ahojte po 5 dnoch abstaku
boli sme v trencine na predlzeny vikend. a vecer ako sme sa vratili, tak nas skolila brusna viroza, takze sa tiez hlasime do klubu chorych. je tu niekto vobec zdravy este?? 😅

pepka
17. sep 2009

cryo, aj my sme uz oprasili romerku, lebo vo vajicku musel mat mato poskladane tie dlhe nohy pod bradou 🙂

pepka
17. sep 2009

prsky, u vas prsi??? lebo tu stale nic a to sme od seba nejakych 8-9km 😨

zdeni, aj ja robim sezonne poriadky deckam v skriniach... zistila som, ze mato ma straaaasne vela veci na teraz az do leta, aj troch chalanov by som obliekla....
triedim hlavne preto, ze mame buduci vikend burzu v MC, tak nech sa zbavim tych malych veci co decka odrastli

pepka
17. sep 2009

inak nas chytila ta brusna chripka tak z nicoho nic.... vecer pred spanim hanka zacala strasne plakat, ze ju boli brusko, na to sa mato pogrcal a kym som oboch dala doporiadku, ukludnila a uspala, zacalo byt zle mne.... hanka sa v noci este tiez pogrcala, mato mal hnacky.... na druhy den ja s hankou teploty, vsetko nas bolelo ako pri chripke.... peto normalne zostal doma, aby sa o nas postaral, ebo ja som prespala cely den v posteli a nebola som sa schopna postarat o seba a nieto o dve deti.
dnes je uz lepsie, akurat hanka ma este hnacku... bolo to ale o drzku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre