Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
18. sep 2009

a to treba v tom svungu, v tej vyhadzovacej nalade hned aj vysmarit do kontajnera, lebo ked to mam doma, tak sa v tom zacnem zase vrtat a prehodnocovat a ......... 😅

zdenus
18. sep 2009

pepka, vidim, ze nie som sama taka, ze obcas mi je luto nieco vyhodit, lebo je to este pekne, dobre, ale... 😀 😀 😀
potom sa len obklopujem haraburdami...a este ma cakaju topanky, tych mam tiez mrte, ufff 😕

deni_v22
18. sep 2009

baby, normalne ma inspirujete ..tiez by sa mi zislo pretriedit skrine...detske veci uz mam, len dospelacke este nie celkom a tiez satnik v chodbe...o chvilu vybalime zimne objemne vetrovky, treba im spravit miesto.....

pepka, super, ze uz ste zdravi 🙂
mas fajn, ze mas komu podavat babatkovske veci, jedna moja svagrina sice ma mladsieho syna nez je Dianka, ale jej nic nie je dost dobre...no a druha je v 17 tt a v nemocnici, jeden MA uz mala, tak sa z povercivosti ani neodvazim cosi ponuknut...

zdenus
18. sep 2009

deni, tak ja mam na predaj aj autosedacku a s kopiskou handier neviem co.....segra ma syna, bracho ma syna...dufat, ze dalsie budu mat dcery.....a to este moja mama netusi, ze co nerozdam a nepredam na burze, tak zanesem k nej 😀

pepka
18. sep 2009

ja tiez dufam, ze na gurze sa teraz vela handier detskych zbavim....
a u svokry a u nasich tiez toho vela skladujeme, vsetky odrazadla, motorky a biky..... co uz hanka nepozuiva a mato este nie.... a este nase vsetky lyze, biky.... no chudaci stari rodicia... ale ved od coho maju tie begabaraky, na ne? 😀

pepka
18. sep 2009

na burze samozrejme 😅

zdenus
18. sep 2009

to hej, aj nasi maju dom, ale zatial mam u nich len kociar...hovorim zatial 😀 😀 😀
aj pivnicu by sa nam zislo nafuknut, lebo neviem, kam dame vsetkly trojkolky, odrazadla, detske kociky apod

ja nechapem kamosku, byva v 1izbovom byte a cakaju druhe, kokoooos 😕 😕 😕

deni_v22
18. sep 2009

🙂 presne, aj nasi maju nastastie velky pojd, tiez tam syslime, co je nam luto po detoch vyhodit...

dospelacke oblecko hadzem do kontajnera, akurat striham gombiky, lebo raz za cas potrebuju slecny do skoly a obcas sa mi podari aj co to usit, tak mam aspon z coho vyberat..

zdenus
18. sep 2009

deni, ja som taka lemra, ze ani gombiky nestriham 😕 😕 😕 , akrta dneska som par triciek nechala na handry, ale pre istotu som ich rozstrihala, aby ma nahodu nenapadlo, ze sa este mozu zist 😝 😝 😝

pepka
18. sep 2009

deni, aj ja som kedysi strihala gombiky.... ked som sila.... pamatam 😉

pepka
18. sep 2009

zdeni, ja som tiez teraz davala tricka na handry, tiez ich hned rozstriham, lebo potom ich znova vytiahnem, ze ved na doma ponosim.... a teraz mam handru na zem NIKE, som inak zazobana, coooo? 😀 😀 😀

deni_v22
18. sep 2009

zdeni, vyckaj, Eli dorastie...ja na to tiez zneuzivam dievcata 😉

handier mame cely mech...prehlasili sme ich za jednorazovky - takze ziadne vyplachovanie, susenie - zmyjem balkon a buch tricko do kosa...

zdenus
18. sep 2009

deni, ved ony boli teraz cele vytesene, ze upratujem, lebo sa prahrabavali v obleceni a 3x mi to rozhadzali, co som uz mala upratane...aspon sa zabavili, tekvicky 😝

tara2
18. sep 2009

vidim ze riesite upratovanie, aj mna to caka 😝 ale tata isiel na firemny vikend tak mu nejake stare handry vyhodim 😅 tiez je ten typ co sa mu vsetko zide 🙄 . A vyradene veci tiez musim bud hned smarit do kosa alebo rozstrihat na handry a pouzit obdobne ako deni "po vyuziti vyhodit"...
Inak moj muz je strasny nic nechce vyhodit, vsetko sa mu este urcite zide...potajme mu vyhadzujem stare veci a potom sa tvarim ze neviem kde su 😀 😀 😀 a najlepsie na tom je to, ze vela z nich uz ani nehlada 😅
A veci po malom odkladame k svokre na povalu, za chvilu jej padne na hlavu lebo este okrem nas aj svagrovci tam davaju nejake veci 😅

zdenus - moja kamoska byva v garzonke (velkostou je ako 1izbovy byt) spolu s manzelom a 2 detmi, rodicov ma na vychode a doma ma vzdy taky poriadok ze len kukam...a to som tam parkrat prisla aj bez ohlasenia a este nikdy som im tam nevidela nejaky neporiadok

tara2
18. sep 2009

zdenus - tym som chcela len povedat ze asi sa to nejako da umiestnit niekam vsetky tie veci aj ked ja som este neprisla na to ako to dokaze 😀

prsky
18. sep 2009

to bol taky vtip niekde, ze chlap vyhodi trenky az vtedy, ked ich nedrzi uz ani molekula latky pokope

my sme tiez byvali 4ia v 2izbaku a moja mama mala vzdy poriadok tip top a teraz ked su uz len s braxom tak to tam maju ako v muzeu..zato u mna akoby vybuchla bomba 😅 moja mati teda so mna radost nema

a mame doma tripptrappku konecne a mala uz aj premieru 😉

horajda
18. sep 2009

cafte, my sme v podoli, dieta spi, muzo cumi na blbinu a ja som na nete.

no a tiez mam ten isty problem s mirovimi vecami, vsetko sa zide az na to ze my sme teraz nasekani do jednej izby takze pomoc

a adi a co hovori lala?

tara2
18. sep 2009

baby vsetci chlapi su tusim rovnaky 😀 😀 😀

prsky - to su take prilis cistotne typy 😀 aj moja mam je taka...a ako ste spokojni s triptrapkou?

hor - ved za chvilu sa budete stahovat a miesta na haraburdy a nepotrebne veci bude az az 😀 😀 😀

dnes som ostrihala maleho lebo uz mal vlasy nejake dlhe...zobrala som zastrihavac kym sa maly hral a smik smik... ostrihala som ho uplne nakratko 😅 chuda teraz vyzera ako keby mal ist na vojnu 😀 povodne som nechcela tak nakratko ale nebolo casu na hladanie ineho nastavca tak som ho smykla tym co bol momentalne po ruke 😎 . Maly z toho asi dostal sok lebo hned zacal stvornozkovat a stavat sa na nohy...tolko aktivity naraz 😕 😀 keby som to bola vedela tak ho ostriham uz davno 😀

horajda
18. sep 2009

jani sak ho odfot nech vidime

no haraburdy do domu nepojdu,uz sa tesim lebo uz mame hotove aj podlahy takze uz to vyzera ako dom aj z vnutra

tara2
18. sep 2009

zuzi uz spi ale hodila som jednu do albumu, kvalita je nizka fotila som mobilom

horajda
18. sep 2009

aky je chutny, to sa kupal,ze?

tara2
18. sep 2009

hej, hned som ho hodila do vane ked sa dostrihal

prsky
18. sep 2009

hor...Lala sedela a papala...stolicka je perfektna ..aj muzo je nakoniec spokojny 😉

Lala este nespi 😠 a to je od 13:00 po 1,5 hodinovom spanku vkuse hore

jani...dominik je chutnucky s novym strihom

tara2
18. sep 2009

baby dik 🙂 to bol moj prvy pokus, nabuduce to bude lepsie

cryonae
18. sep 2009

jej tari chutny je :D
my este nemame co strihat.. akurat tak toho kohuta co ma uz od narodenia 😀
baby hodila som nove videjo na FB 😀 sme dnes v sprche natacali

tara2
18. sep 2009

cryo - dik ja som uz teda mala co strihat, idem kuknut to video

tara2
18. sep 2009

cryo - zlatucky je 🙂 ja len kukam ze aky je Tomi sikovny 😉

cryonae
18. sep 2009

tari tomcurik je same prekvapenie kazdy den 🙂 vsak to nakoniec urco poznas aj sama u vas doma
ozaj, ako riesite kurenie u vas v dome?

tara2
18. sep 2009

my budeme mat klasiku aj ked ja som najskor rozmyslala aj o podlahovom ale nakoniec sme dali radiatory...a vy?

deni_v22
18. sep 2009

tara , aspon uz vies, ze ked budes chciet Dominika vyprovokovat k nejakej aktivite, musis ho ostrihat 🙂 ...ale nahodou mu to pristane 😵 inak neprepozicali ste jeho foto na reklamu? tu naboku v okne naskakuje reklama na Aladdin kociky a to babo mi ho pripomina...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre