Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
18. sep 2009

deni segra hovori ze vyzera ako basista 😀 a nie neprepozicali ale idem kuknut na to babo

tara2
18. sep 2009

fakt sa trocha podoba teda az na tie modre oci 😀

deni_v22
18. sep 2009

modre? ja ich vidim ako hnede.. 😀 zeby som zasla k ocnemu? alebio radsej do obchodu pre novy monitor.. 😎

tara2
18. sep 2009

mne sa zda ze to dieta ich tam ma modre alebo modro-zelene, ale mozno som slepa ja 😅

deni_v22
18. sep 2009

pozrela som ich stranku, tam je ta fotka vacsia, isto hnede oci nema, takze slepnem ja 🙂 no na tej mensej tu naboku sa mi to tak zdalo ...

tara2
18. sep 2009

ja som to tiez kukala na tej vacsej

horajda
18. sep 2009

baby kojite este cez den?a kolko krat? mne to vychadza rano vecer, o 11, okolo 3am a 7am, staci to?nestratim mleko stale vaham ci je to tak spravne

rominka
18. sep 2009

ahojte -vidim ze jste probiraly uklid hader 😉 tak ja taky pokud to nevyradim na uklid tak v tech vecech stejne nechodim jen mi to zabira pul skrine a s chlapskyma hadrama to same jedina moznost vyhodit jen kdyz neni doma 😀 ,jinak uz brzo budem zubati dneska jsem zkousela aj lzickou a cinkalo a strihani u nas taky probehlo pres muj protest muj vzal nuzky a male ustrihl ofinu furt ze to ma dlouhe apod,jeste ze narozky budou az za 2 mesice at ma fotecku se sponkou me z neho jednou picne

tara2
18. sep 2009

zuzi - ja kojim uz len rano, poobede (aj to nie vzdy zalezi od maleho), vecer a v noci a mlieko mam stale. Mne uz cez den maly ani moc pit nechce, aj ked mu nukam tak si 2x potiahne a finito...

rominka
18. sep 2009

jo chtela jsem se zeptat jake mate nebo budete kupovat papucky na doma na snurky? nebo jen nazouvaci musim male koupit

tara2
18. sep 2009

rominka - moj muz by sa bal maleho ostrihat 😅 a k papuckam sa nevyjadrim lebo sama este neviem ake kupim

horajda
18. sep 2009

no ja som tiez vysadila to doobedne kojo a nic sa nezmenilo, pekne zaspinka aj bez toho, len sa bojim z hladiska vyzivy ci to staci, lebo umele jej nedavam, to ju asi budem radsej este kojit ak by nestacilo, hm?ale asi by malo stacit nie?jani a poobednu mu kedy davas

horajda
18. sep 2009

romi my uz mame topanky na chodenie na von a doma papucky na taky klip, celkom su dobre ale som ich nekupovala, dostali sme ich

bezaz
autor
18. sep 2009

baby tak nas zlobr dnes salil, zaspala az pred nejakymi 20minutami, co normalne spi uz o 20 😝
zuzi ja kojim este okolo 3-4x cez den a v noci do odpadnutia
a upratovanie absolutne nekomentujem.. ked sa ninka partizanskym plazenim da vpred a potom vidim tu spinu na jej bodycku tak mam neskutocne vycitky, ale inak ma to az tak neprudi 😀

tara2
18. sep 2009

zuzi - ja mu UM tiez uz nedavam, len kojim. Teda vecer ma v kasi ale samotne UM nedostava. A davam tak okolo 14:30-15:00 . A myslim ze malemu staci lebo niekedy ani to poobedne nechce. Rano sa riadne napije z oboch prsnikov a vecer tiez. Zuzi a topanky na von mate ake? Z protetiky?

tara2
18. sep 2009

zuzi - ja doma kazdy den vysavam a kazdy druhy teraz umyvam zem a maly ma spinave bodycka aj tak...mas to jedno. Ja v noci kojim vacsinou 2x

horajda
18. sep 2009

ano mali sme sandalky a teraz mame co sme dostali z canady, inac v protetike su urco vyberies aj ada si ide kupovat

ja ked zuzke dam tak doobeda by vzpila v poho ale ked som jej nedala tak tiez je v poho dnes navecer ani nechcela to bolo tak okolo 5, nefiem co spravit bojim sa ajtak aj tak, ked nedam nebude mlecko a ked dam tak sa bojim ze nebde papuskat

rominka
18. sep 2009

tara-muj se nebal ale mela aj schodek tak to srihal odbornik 🙂 na 2krat, hor-na ten klip se mi libi prave vic a na zimu uz mate nektera koupene boty ? ja jsem pres den nekojila jen rano pred spanim a v noci a ted jak ji rostou zuby tak jsem ji dala aj po obede aby mi usnula doma a stejne dala jen 20 minut um nehrozi a je cim dal vic chytrejsi uplne se bojim co by bylo kdyby doslo moje mliko uz me to uspavani u prsa nici pije pije vypada ze usina pak jak kdyby ozila zacne po me lozit a tak dokola bez -ja zametam nebo vysavam kazdy den a stejne furt vidim nejake drobky

horajda
18. sep 2009

no ja ked som to zratala tak mi to vyjde 4krat za 24hodin

tara2
18. sep 2009

zuzi - mne maly pekne papa jedlo, on sa vzdy natlaci a zapije cajom a mlieko potom uz nechce...

horajda
18. sep 2009

baby tak to by ste mali vidiet zuzku ta je uzmudlena, no rposte vojde vsade tak to potom aj tak vyzera

rominka
18. sep 2009

a kolik vam vypijou za den caje ? u nas rekord tak 200ml jinak 150ml a tio ji ho nutim co chvila

horajda
18. sep 2009

no zuzka malo pije ale snazim sa ju to ucit a kazdu chvilu jej davam vodicku, v zime budemcajik

tara2
18. sep 2009

rominka - my tiez tak isto 😉 . Babule musim uz ist do postele maly sa za chvilu zobudi zelam dobru noc vsetkym 🙂

rominka
18. sep 2009

hor -ja to stridam ale cajik ji chutna nejvic ale jak ktera znacka 🙂

rominka
18. sep 2009

tara-dobrou noc 🙂 me ted mala vykrikovala ze snu ja jdu ted zavislacit jeste na mmb 😉

prsky
19. sep 2009

cafte...mala mala o stvrtej rano mrviacu chvilku a zalomila potom az do pol desiatej (samoska ze s kojenim v polospanku pomedzi to), ale aj tak som grogy, bo ma boli hrdlo 😒

ja planujem kupit nejake na von asi z protetiky ale je to drahe jak sfina 😠 ak poznate nejaku overenu lacnejsiu alternativu, sem s nou

siska_br
19. sep 2009

ahojte babuchy

ste tu preberali kojo, u nas sa mlieckuje pred obednajsim spanko a poobede sa uz snazim nasytit ho cimsi inym, kedze sa prudko obzeram po nejakej praci, ked sa zadari, nech mi to dieta aj cosi zje, ak zostane bezo mna. dari sa ako kedy, len mam s nim hrozny problem s pitim, ani za boha nechce nic pit, ani vodicku, cajik, riedene stavy proste nic, tak sa obavam, aby sa mi chlapcek nedehydroval. max. je ochotny si trochu cucnut popri jedeni, ale to fakt jeden dva glgy... kojime sa teda rano, pred spanim na obed a pred spanim vecer. a ked mi poobede malo zje, tak aj sem-tam poobede. no a samozrejme v noci tusim ze ib...vcera na mne viselo babatko od osmej do stvrt na dvanast...to uz som bola fakt zufala, ze si idem aspon rychlo zuby umyt, no jasne ze hned bol hore a erikovi krical, kym som k nemu neprisla 😝

my sme kupili prve papucky min. tyzden, clenkove na snurovanie. akurat ze sme kupili male, samik klasika hysak, kym sme papuce skusali, tak sme zle odskusali, jasne ze som hned aktivne skatulu vyhodila, tak velice pochybujem, ze mi vymenia za vacsie

hor - http://www.ceskatelevize.cz/program/samadoma/ch...

siska_br
19. sep 2009

ozaj - aj naso tato absolutne odmieta cokolvek vyhodit...je to fakt zabava v nasom "velkom" jednoizbaku

siska_br
19. sep 2009

prsky, tak super, ze sa vam postielka paci, haaadam sa aj u nas bude 😵 😵 😵 brali ste aj nasu tt k vam?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre