Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
25. sep 2009

pepka - 😀 😀 😀

bez - aj mne maly vylial nocnik a nie raz 😉 😀

zdenus
25. sep 2009

dobreee pepi 😀 😀 😀

bezaz
autor
25. sep 2009

baby tak doficim z roboty a musim ist pre peta, lebo odtrhol vyfuk na firemnom aute.. jaaaaj pjekny den mame 😀

zdenus
25. sep 2009

zuzi, to aby si sa anhodou nenudila a nevysedavala pri pc 😀 😀 😀

deni_v22
25. sep 2009

siska, neboj, daju tam maleho do poriadku..drzte sa obaja..myslime na vas..

petus, pytala si sa na syr..ja nedavam zatial ziadny..

bez, podaj sportku 😉 a nechaj Ninku skrtat 😀

a blahozelame Lale 🙂..ja uz ratam, ze este dobry mesiac a sfukujeme sviecku 😵

horajda
25. sep 2009

ahojte baby,

siska aj my na Vas velmi myslime, neboj vsetko bude v poriadku!!!

Laluske tiez prajeme vsetko naj k 10mesiacikom 😵

baby mam moznost teda uz som sa dohodla na 4.5 hodiny tyzdenne ucit v skolkach ale su to dve rozdielne agentury v jednej ucim anglinu a v druhej tanecnu, neviete mozem uzatvorit dve dohody o pracovnej cinnosti a druha otazka musim odvadzat dane ak to bude mensia ciastka ako rocne odpocitatelna?

zuzi ty kolko pracujes v tej ZUSke?

talinka
25. sep 2009

ahojte...no dnes sa tu toho vela popisalo 🙂

aj Tomino mal teraz podvecer troska sopliky, bol umrncany nejaky aj som mu namerala 37,7 zas ako minule a zas ma aj opuchnute cervene ocko, mam pocit, ze vzdy ked je troska vetrik ma potom take divne oci....sakra snad nebude chory , v utorok nam zacina plavanicko 😖

Inak som sa konecne rozvarila, asi bolo nacase.. 😀 vcera sa mi celkom fajn zadarila zapekana cukina, bola mnamky mam fantasticky recept a dnes som spachala nepecenu tortu s jablkami, pudingom,piskotami, som zvedava aka bude 😅

Inak aj ja som rozmyslala, ci ma Tomi dost tekutin, aj ked kojim celkom casto,ale islo mi o vodu, pije Lucku,ale to skor vyleje ako vypije,kedze z flase nevie pit , to len kuse dudel a z poharika aj vypije aj vytecie...takze neviem posudit co vypije..vodu z vodovodu nedavam ani neprevaram, nemam rada nasu vodu nejak mi smrdi aj ked petrzalska je ta NAJ,ale zrovna u nas je fuj a u nasich je neskutcne dobra a byvaju o par metrov dalej, chceme ju dat preverit,lebo fakt sa mi nezda ani ja ju nepijem,ked ju pustim citim vajcovku ....

A uz som aj skusala nocnik 3x rano a 2x dal cikanicu a dnes rano dokonca kakanicu ..tak som ho krasn epochvalila aj ked samo to bola nahoda a nie cielene cikanie

prsky, LALE vsetko nAAAAAJ !!!

siska, aka smutna sprava 😢 ale neboj, vsetko bude ok, dohliadnu tam na vas....snad zistia o co ide a budeco coskoro doma a uplne fit! moc na vas myslim !!!!!

petus, tak vy rok za dva tyzdne a my za viac nez 2 mesiace....xixi ale aj tak to leti strasneeeee.....

mojkamirka
26. sep 2009

ahojte,
prsky, vše najlepšie oslávenkyni,
inak chcela som sa opýtať, budete dávať očkovať proti kiahňam? hej a v januari sa máme očkovať proti osýpkam, mumsu a ružienke

tara2
26. sep 2009

Dobre rano 🙂

tal - same dobre spravy od teba torta bola urcite vyborna a tominko je sikovny 🙂

prsky
26. sep 2009

baby, Lala dakuje k blahozelaniam 🙂

vikenduje sa tu naplno tusim 🙂 peciem akurat mafiny, predtym som kuchtila pizzu a mame este aj jablkove pyte 🙂

talinka
26. sep 2009

ahojte,

veru vikenduje sa riadne..ked sa tu nic nepise... 🙂

jani, tortu prave ochutnavam az teraz mam na nu cas tak si ju vychutnavam, nie je zla, dokonca svokra so svagrinkou sa jej nevedeli dojest,ale jedla som uz aj lepsie, neocarila ma, ja radsej s tou smotanou nepecene torty ako toto, podla mna sladke nevyrazne,ale asi jablka boli malo sladkokysle.....a aj dnes dal tomi cikanicu do nocnika 😉

no a idem pozerat dalej superstar

zdenus
27. sep 2009

prvaaa 😉 😉 😉

a caute...
my sme boli vcera na oslave, svokra mala 60, ale ako som sa nazralaaaaaa...a este mame doma kopu, co nam nabalila, takze uspesne v zrani pokracujeme 😝 😝 😝

lauri stale kasle, co uz, ked u deti to trva tak dlho 😕 😕 😕

a to je vsetko, dovidenia, dopocutia, peknu nedelu prajeme 😉 😉 😉

elanela
27. sep 2009

baby porazí ma z toho mojho dietata vôbec nechce jest ked zbada lyžičku hned mi ju vyrazí z ruky a vymaluje pol kuchyne mna seba a všetko okolo pomooooc ja už fakt neviem čo s tým

tara2
27. sep 2009

Ahojte

aj ja zelam vsetkym peknu nedelu 🙂 . K nam vcera prisla segra a priniesla aj dva kolace a jeden som urobila ja takze sme sa tiez paradne prejedli 😝 😝 😝

...a dobru chut vsetkym 🙂

mojkamirka
27. sep 2009

ahojte, tak ja som chorá od včera ako pes, v noci som sa zobudila s takou bolesťou hlavy, že až, zapchatý nos, guča v hrdle, ale už sa liečim. Malý ma tiež zabitý nos už tretí deň, nerobím asi nič iné iba odsávam, celú noc sa mrvil a pritom ani sa nekojil. Však jak by mohol jesť keď nemôže dýchať, že?

elanela, mne môj tiež dve dni nič nejedol po tých hnusných teplotách, kojila som ledva dva dvakrát do dňa, kde tu vypil trochu čajíku, inak nič. nejdú simonke zúbky náhodou, alebo nemá upchaný noštek možno preto nechce jesť. Máš pocit, že je hladná aj keď sa takto s lyžičkou nenaje? Ja som to nechala na ňom, však raz sa rozje zase. Moc som ti nepomohla čo? No v podstate mám ten istý problém, hoci dnes sa konečne prekonal a na raňajky zjedol celý jogurt, no zas mi nechce žiadnu zeleninu, varím a vyhadzujem 😠 , alebo si to za trest jem sama. 😠 😠 😠

mojkamirka
27. sep 2009

tali, si mi narobila normálne chute 🙂

elanela
27. sep 2009

mojka zúbky asi nie šak má 8 tak teraz počítam že bude pauza no nevyzerá že by bola hladná asi chce byt modelka a drží liniu alebo čo 😠 ona nikdy nebola papkač ale teraz od toho očkovania čo bola taká nijaká aj teplotku zvýšenú mala nechce vôbec dnes som jej zohnala holuba že akú papinu bude dnes mat tak polka misky skončila po kuchyni mne a po nej a druhá polka v záchode uf no šak dúfam že sa rozje dala som ju spat a hned aj zaspala tak mám čas sa ukludnit lebo už mám fakt nervy na to jej papanie-malovanie kuchyne aj som jej dala druhú lyžičku do ruky tak tú olizovala ale ked som jej davala svoju s jedlom tú mi hned vyrazila

mojkamirka
27. sep 2009

ela, veľmi dobre ťa chápem. tiež mám občas riadne nervy, že sa človek snaží a on na to kašle. 😠 Možno bola chyba aj to, že keď mal deň po očkovvaní vysoké teploty v kuse celý deň, tak som ho iba kojila, lebo nič nechcel a som sa bála že bude dehydrovaný. Vtedy som to neriešila, lebo bol taký zničený, že normalne je bez zastavenia, večne kdesi lieta a ten deň, nevedel ani bez opory sedieť. Tajne dúfam, že sa raz rozje. Už pekne začínal zase papať no potom očkovaní sme zase na úplnom začiatku príkrmov. 😠 😠 😠

elanela
27. sep 2009

mojka no presne ako píšeš je to aj u nás 😢

talinka
27. sep 2009

ahojte 🙂

no zdenus, bola si prva dnes,ale len preto, ze som nechcela byt za trapku a pisat prvy prispevok,ked vcera to mojim skoncilo 😀

dufam, ze ste prezili krasnu nedelu 😵 Tomi sa mi troska rozjedol a ked chcem kojit nejak nechce, az mi to je divnô..asi mu staci,aj ked zas to nie je vela,ale tak vecer pri zaspavani sa da,ako to by mi neva,len moje prsia su nie na to zvyknute a su plne veeeeela a same hrudy potom... 😝 musia byt zmatene z toho,ale tak na pohlad pekne, prijala by som take plne pekne didy 😀 😀 😀

bezaz
autor
28. sep 2009

bre ranko
tak u nas su ftipne noci, ninka sa v polospanku posadi, ukaze na cicik, spravi znak pre jedlo a este to podpori mnam mnam 😀
inak tie kase sa nam asi objedli, v sobotu este svagrina natlacila celu davku do nej, ale vcera zjedla asi 3 lyzicky a bol koniec.. neviete, uz sa moze napr taka ovsena kasa?

prsky
28. sep 2009

cafte

bez..ovsenu davam uz dobre dlho...ale Lale tiez moc kase uz nejdu...vcera mala teda na veceru jogurt, ktory este podla nasej dokiny nemam davat, takze pssst 😀

bezaz
autor
28. sep 2009

adi ja davam jogurt na olovrant 😅

pepka
28. sep 2009

ahojte po vikende 🙂
u nas jogurt fici na ranajky, na olovrant je zase ovocko. a kase tiez uz davam obden na veceru, zacala som striedat s rozkom maslovym, lebo uz mu az tak nesmakuju ako zo zaciatku, sa nedivim tolke tyzdne vecer co vecer to tlacit do seba.... ako zjest zje ale uz nema pri tom tu iskru v ociach 😀 😀

tara2
28. sep 2009

Caute

mojka - prajem rychle vyliecenie 🙂 , snad vam je uz lepsie. A kde ste to chytili?

zuzi - u nas su obcas tiez vtipne noci dnes sa maly zobudil o 3:30 akoze vyspaty a trvalo hodnu chvilu kym zase zaspal 🙄 . A kase uz ani u nas moc nejdu, niekedy zje pol kompotovej misky, niekedy len par lyziciek. Skusim mu urobit nejaku domacu kasu ci mu to nebude viac chutit. Ryzovu som uz robila, skusim asi aj ja tu ovsenu...

bezaz
autor
28. sep 2009

vidite, sak uz by mohla aj krupicovu kasu.. len bez mleika to bude asi dobry grc, ze
baby co este kojite, davate niekto mliecne kase? ja mam trochu obavu, nechcem malu ucit na UM, ale zasa kojim uz len v noci, na ranajky a cez den len ked chcem malu uspat 😅

tara2
28. sep 2009

zuzi - ja davam mliecne a maly je v pohode

zdenus
28. sep 2009

halo 😉
kase uz moc nechutia ani laurinke, bez, ja som davala len mliecne, problem s kojenim sa nevyskytol 😝
lenze naposledy som omylom kupila nemliecnu a prvy krat jej to marcel zarobil s vodu, kedze nevedel, no iny grc to bol...a ze preco nechce jest, pravda 😀
tak som ju zarabala s mliekom hami, co sme dostali ako reklamne a potom uz to bolo ok...
lenze ja neviem, co davat na veceru, jogurt ma rano, ovocie na desiatu, co ja viem ci by jedla rozok....ten jej davam v kociku, ked chcem, aby bola ticho 😕

a neviem, ci to napisem, ale vcera isla spat o 19,30...zobudila sa 22,30 a po mojom odchode zo spalne spala do 6,30....ja viem, ze som trapka, ale tot sa stalo prvy krat v laurinom zivote 😕 😕 😕

pepka
28. sep 2009

bez, aj my sme ficali na mliecnych, kym som kojila a pohoda, hanka takisto a tu som omoc dlhsie kojila...
inak baby kupila som omylom v dmke nemliecnu kasu bio babylove, taka nejaka viaczrnna, total bez cukru a veeeelice dobra, teda mne strasne chuti, aj ked ja si to trochu prisladim. kto bol v UK a pozna weetabix, tak asi k tomu by som to prirovnala, len nie zlisovane ale sypke ako klasicka kasa.

cryonae
28. sep 2009

caveste,

zuzi a kolko chces kojit? a potom chces prejst plynule na kravske mlieko? alebo ziadne?

mojka drzte sa, to je nejake blbe obdobie teraz :(

baby ani mne tomcur nejak moc neje.. dnes som cumela jak puk, ked na ranajky spapal pol chlebika s maslom a skoro 2 platky sunky.... nenasla som babysunku, ale v lidli mali taku chudu ze 97% kuracich prs, tak tlacil ako o dusu
slane-neslane, ja uz to kaslem, hlavne, ze donho nieco dostanem, desiatu vacsinou vynechame, na obed mu dam na tacku natrhane kusky masa a kocky zemiakov a nejaku paradajku a on z toho vyrobi po pol hodine nechutnu studenu kasu, ale nieco aj zostane v brusku 🙂 olovrant jogurt alebo jednotacek a pred spanim 240ml mlieka, a potom zase medzi 3-5 am dalsich 240ml mlieka a vylucha skoro 300ml prefiltrovanej vody z vodovodu alebo lucku

ale zase musim ho aj pochvalit, lebo od vcera rozprava 😀 taky je pri tom zlaty 😀 uz dva dni dozadu zrazu zacal vydavat uplne ine zvuky ako doteraz a padali kombinacie ako 'kebab' a tak😀
ale vcera vecer zrazu pozera na mna a hovori 'kde je?' a stale to opakoval a ja som sa nevedela dopatrat, co hlada ☹ snad mi to casom prezradi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre