Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

smejko1
25. máj 2009

montana prosim ta, aky spenat si davala? to dake listy si varila, ci ten z mrazaku? dik

talinka
25. máj 2009

montana tu pisu o spenate toto:
• Zelenina, která je vhodná pro začátek: mrkev, brambory, brokolice, cuketa, okurka, špenát (nepodávejte často a ve velkém množství, je velkou zásobárnou dusičnanů,ideálně by měl být do konce 2. roku života podáván jen z výživ ve skle, kde je hladina dusičnanů přísně kontrolována), pastiňák, fenykl, dýně, červená řepa, zelený hrášek.

talinka
25. máj 2009

montana, esteze ta tu mame a pekne si mi to vysvetlila, tak som to mala nastudovane aj ja, preto ma ta teda zarazila svojou odpovedou,ale ako sa zda podala mi mylnu informaciu, lebo ja som ju dobre pochopila, no neva, hlavne, ze su penaaaze..... 😀

martina2008
25. máj 2009

talinka, montana ma pravdu s tym rodicovskym, tetuske uradnicke never

sisa.b
25. máj 2009

talinka, tebe to dobre vyslo 😉

tak moja mala zatial najlepsie papa tu samotnu cuketu. co mam dalsie vyskusat?

talinka
25. máj 2009

matka, uz neverim, ked mam na ucte peniaze 😉

sisa, niekto si to vedel zariadit, asi preto som prenasala a teraz budem bohata 😀 vcera vecer si tu chybala...

talinka
25. máj 2009

sisa, vyssie som dala prispevok co davat detom v 6,7 mesiaci

martina2008
25. máj 2009

deni, ja som na tom rovnako a v SP mi povedali, ze nic nemusim, ani sa odhlasovat ani prihlasovat, co sa mi zda cudne, ale budiz, lebo tvoj zamestnavatel ta pocas cerpanie dovolenky prihlasi a zas odhlasi zo SP.....ak vsak mas zamestnavatela v inom meste ako trvaly pobyt, tak to ani nezistia, nemaju prepojene systemy....maju tam strasny bordel
tiez narok na rodicovsky...niekde ti povedia, ze nemas narok pocas cerpania dovolenky, co je podla platneho zakona, ale na mnohych uradoch ho dostanes, lebo.....radsej nepisem

martina2008
25. máj 2009

prsky, ved to je uplne super, kolko spapala, to ja som do maleho na prvykrat nedostala skoro nic, nas borec to totiz vypluval, plutie mu slo bohovsky dobre 🙂 lietalo nam to po obyvacke jedna radost

martina2008
25. máj 2009

blahozelam vsetkym malym oslavencom 🙂

sisa.b
25. máj 2009

tal a co sa tu dialo vcera? 😕 davate aj baklazan?

prsky
25. máj 2009

mne to vychadza na 4 zeleniny kym pridam maso...na papieriku od dokiny stoji:

obed: mrkva, zemiak, brokolica, tekvica, cuketa (zeler, petrzlen nie)
o 2 tyzdne: masko (kuraccie, telacie, kralicie, morcacie)
o 2 tyzdne: pridat desiatu: ovocie rastuce v nasich zemepisnych sirkach (banan nie, citrusy nie)
o 2 tyzdne: vecera - kasa (kukuricna, ryzova)

a dik za gratulacie

martina2008
25. máj 2009

akurat mi poradili skusene maminky, ze mam kludne dat drobcovi mlady hrasok, ze to maju deti velmi radi, uz sa tesim na to prdkanie 🙂 🙂 🙂
inak som dnes skoro prevrhla moje dieta v kociku..... ☹ som skusala sportovu cast, a tak som ho blbo natocila, ze sa skoro cely kocik prevrhol, som to nejak stabilizovala v poslednej chvili.....totiz, nevedela som ako prehodit tu sportovu cast, aby nanho nesvietilo slnko, tak som otocila cely kocik a akoby som s nim cuvala, ako to dopadlo uz viete, som sa aj hanbila, lebo ostatne maminky na mna kukali ako na riadnu nesiku ☹
sikovnost moja neopustaj ma
inak sa tam malemu vobec nepacilo, tak zajtra idem zas s vanickou, pockam so sportovou castou, az ked bude sediet
a maly sa zmenil na rogalo 🙂 sa len pretaca a vrti, akoby to chcel vsetko dobehnut, ale je pri tom taky zlatucky, ked sa da na brusko, tak hodi pohlad: fiiiha, to som sa sem ako dostal a pod. 🙂 🙂 🙂

sisa.b
25. máj 2009

tak my sme na tom posledne tyzdne rovnako - pretaca sa, dviha kolena z podlozky, plazi sa uz dost rychlo, na styroch travi vacsinu casu, ked sa hra, sada si na bok zo styroch, ale ziadny dalsi pokrok nevidim. takze cakame na ostatnych 😎 😀

talinka
25. máj 2009

sisa, no nic s atu nedialo,ale som tu bola do 0.45 a teba nikde 😀 a ja nedavam este nic ale ved vyskusaj baklazan

sisa.b
25. máj 2009

prsky, nam kazala doktorka 6+ zelenina, 7+ masko a zelenina, 8+ kase. a uz som z toho jelen 😝 skusali ste samotnu brokolicu?

sisa.b
25. máj 2009

talinka a to som bola vcera extra dlho hore, lebo som pozerala x-ty raz sex v meste 😅 a strikovala posledne vlniaky

martina2008
25. máj 2009

sisa, skusala som samotnu brokoli, chutila, ale prdkal ako..... 🙂 🙂 🙂 ved na zdravie, nie....

prsky
25. máj 2009

sisa...ked to beriem podla seba, najradsej by som brokolicu a karfiol vynechala rovnako ako cukinu a podobne patoky 😀 ...ja dam asi po zemiaku mrkvu (teda spolu) potom hrach, cuketu potom pridam maso a budem pridavat aj dalsie zeleniny... moja mama sa divila, ze preco rovno neuvarim polievocku z mrkvy zemiaku a maska...ze ona tak zacala 🙂

rominka
25. máj 2009

ahojte kocky ted jsem si vas docetla moooooc dekuji vsem za prani a prsky vsechno nej tvoji princezne k pul roku!na dnesni rano jsem si planovala jak si doma pouklizim a z toho vola muj ze se mam s malou nachystat ze ho poslali do Brna ani se mi moc nechtelo rikala jsem si v takovem horku ale nakonec jsme jeli on si vyridil co potreboval a pak jsme jeli do olympie hned jsem si na vas vzpomela jak si pekne kavickujete na stretkach se mate ,napred jsme sli na obed protoze nez kdesi cosi bylo po 11.00 slecna mi tam ohrala pro Sabcu sklenicku ale jak ta dneska jedla zvedavka jedna zvedava sedeli jsme tak ze videla do prizemi no mohla si hlavu vykroutit a cela od prikrmu ja jsem mela bile gate tak jsem cekala co bude a to jsem kolem ni dala aj plenku ale dobry priste abych si nabrala aj veci pro sebe na presleceni neco malo jsme pokoupili ale sustakov.soupravu zas ne nic moc tam nemeli 😕 pak zacala becet museli jsme ju na rukach nosit a muj rika pojdme ven uspime ju a budem pokracovat a fakt to zabralo do 5 minut spala je zavislacka na cerstvem vzduchu .pak jsme si vecer dali sampano ja jen tak decku tak ze takovy dobry den jo a mala je pekny zradce ja jsem s nou cely dny a jak vidi mojeho tak hledi jak na svaty obrazek 😠 😀

prsky
25. máj 2009

romi...dik...akurat som citala v novej mama a ja o tomto...mas lepsi pripad...mala si je ista tvojou laskou a preto sa venuje tatuldovi 😉

petusaaa
25. máj 2009

hrasok sme dali aj my, a velmi mu chutil. a prdel statocne...
baklazan uz neviem preco, ale nemoze sa
brokolicu som davala, ale trosku mliecka som mu do nej dala, lebo uplne sama mu nechutila

baby, a ked uz papame aj desiatu, obed aj veceru. ako sa dalej pokracuje? ci teraz dlho dlho nic? kedy sa nahradza aj ranajky a olovrant?

rominka
25. máj 2009

ja jsem brokolicu davala jen ze sklenicky a nic moc necutnala stejne jak spenat a vcera jsem zkousela presnidavku banan merunka a jedla napred hazela ksichty ale pak se rozjedla tak konecne jablecnou nechtela samotnou

talinka
25. máj 2009

prsky, aj ja sa pripajam...vsetko NAJ NAJ NAJ !!!!!!! 😵 😵

rominka
25. máj 2009

prsky -aha diky za vysvetleni 😀 😀 tak to muzu bejt klidna 😀 pets-tak daleko jeste nejsu tak nevim

rominka
25. máj 2009

tal -cetla jsem ze uz mas taky objednanou zidlicku a chtela jsem po mojem at jeste jedem do zlina ale pry priste ze uz mel toho Brna dost

rominka
25. máj 2009

zitra hlasijou parak tak mozna zkusim male napustit pidi bazen koupili jsme takovy malicky

petusaaa
25. máj 2009

my sme sa uz dnes kupali v bazeniku 🙂 maly bol nadseny 😵 😵 😵

martina2008
25. máj 2009

idem spat, dobru noc

rominka
25. máj 2009

petus - 🙂 jsem zvedava jak se bude tvarit tak ja jdu jeste kuknout na mmb a preji vam vsem at se dobre vyspite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre