Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
28. sep 2009

zdeni, super, tak dufaj, ze si to nezariekla, este daj cosi aj negativne, nech sa to anuluje 😀

cryonae
28. sep 2009

a s tou zmenou reci nastala aj zmena ukazovania... z nicoho nic cely den dava kazdemu papa, uzazuje aky velky narastie a este boh vie co to vsetko znakuje, co ani neviem 😀 doteraz neznakoval nic

tara2
28. sep 2009

cryo - mne maly sunku nechce ale maso mu chuti tak neviem kde je problem...a super ze uz rozpravate, vy ste rychly, maly je strasne sikovny...vsak za chvilu moze ist uz do skoly 🙂

pepka
28. sep 2009

baby z BA:
nepoznate dobreho detskeho logopeda ???

pepka
28. sep 2009

a tara so zdenus by ste mi nevedeli vysvetlit tieto skratky z krvneho obrazu?

toto som mala prinizke
KO-HGB
KO-MCH
KO-MCHC

a toto privysoke
S-CRP
S-ASLO

cryonae
28. sep 2009

pepka nepoznam, ale akurat sa mi prihlasila jedna studentka logopedie na strazenie tomaska 😉

tari no do skolky tazko, lebo tomcur chyta hystericke zachvaty len co vidi nocnik 🙄
no a s tou zmenou reci prisli aj podstatne horsie hystericke zachvaty... plieska sa o zem pre kazdu blbost a ked sa mu nieco nedari, tak reve jak tur
vacsinou ho necham, nech sa plieska a nereagujem na to... ale ked sa plesne niekde vonku na ceste, tak ho vezmem pod pazuchu a odnesiem prec.... sa maaaam

pepka
28. sep 2009

cryo, super, hned ti ho aj nauci rozpravat xixi 😀

pepka
28. sep 2009

inak my sme vcera vytopili susedov vecer, mato sa hral v kupelke a strhol prackovu hadicu z vane, som si to nevsimla a dala prat, esteze som sa sla uprostred prania sprchovat, vytiekla len polka pracky tym padom, tak sme mysleli, ze nic, ved to vsiakne beton....
lenze o desiatej sa dorutil sused o dve poschodia nizsie ze ci vieme, ze sme ho komplet vytopili, voda sa mu vali cez el.rozvodnu aj po stenach..... a ze bol vynadat susedovi nad nim a jemu stekalo tiez po stenach... kua.... som pozerala ze nasa pracka ma spotrebu vody na cyklus 44 litrov a druhe plachanie uz cele vytieklo do vane, prisla som vcas, takze nejakych 20 litrov neverim, ze spravi taku pohromu....
no dnes k nim idem sa omluvit a zistit skody, dufam, ze nebudem financovat rekonstrukciu dvoch cudzich kupelni, ked sami mame este paprndelkovu 😖

tara2
28. sep 2009

pepka

ASLO (antistreptolyzín) informuje nas o prítomnosti protilátok proti baktériam beta hemolytického streptokoka. Zvýšené hodnoty sú najmä pri streptokokovej angíne, zápaloch ďasien (zubov), prínosových dutín, reumatickej horúčke...

CRP (ce reaktivny protein) - je bielkovina zapalu, informuje nas o akutnom zapale a jeho priebehu ci choroba ustupuje alebo sa zhorsuje. velmi vysoka hodnota byva napr. u akutnych pankreatitid...

z krvneho obrazu
HGB - hemoglobin znizena hodnota ukazuje na anemiu

a tie dve hodnoty nepoznam

cryonae
28. sep 2009

fcuk, tak to potesi ☹ este ze mame pracovnu a tam maleho zasadne neberiem

tara2
28. sep 2009

pepka - fuha 😕 sa vam zadarilo ☹ snad to nebude az take hrozne...

cryo - mozno zacne Tomi chodit hned na zachod...kamoske maly tiez nechcel nocnik tak kupila tu redukciu na WCko a maly v pohode, sa mu asi pacilo splachovanie 😀

petusaaa
28. sep 2009

prajem dobre ranko
siska sa vam nikomu neozvala? ako dopadli v nemocnici?

petusaaa
28. sep 2009

pepka, my sme raz vytopili celych 5 poschodi pod nami 😅 ale to som bola mala takze si nepamatam, ako sa nam to podarilo 😕 ale viem, ze proti tomuto by mali byt domacnosti poistene a mali by to platit z toho fondu oprav ci ako sa to vola 😕

cryonae
28. sep 2009

tari no nevidim to nejak ruzovo ani s tou redukciou... vcera ho svokra davala u nich na wcku a strasne sa tam vrtel a hystercil a ked ho sundala, tak sa okamzite vycural na podlahu 😵 😵 😵

tara2
28. sep 2009

cryo - tak chvilu pockaj a potom skus zase. Inak maleho strasne fascinuje zachod ja akurat uvazujem nad tou redukciou

pepka
28. sep 2009

tari dakujem 😉

peti, no my prave nie sme poisteni, tolko o tom doma rozpravam, ze musime dat poistit byt, cele roky, ale nikdy sa mi nechce chodit po poistovniach a robit prieskum cien a porovnavat vyhody a nevyhody... lebo nikde na nete ani nikde inde nemaju take nieco, treba ist osobne do kazdej jednej...
no ale uz sa teraz snad dokopem, aj ked je neskoro 😖

cryonae
28. sep 2009

pepi vsak si zavolaj nejakeho fin poradcu.... ti to maju preluskane a nieco pre teba najdu, ja to riesim cez jedneho typka a ten je uplne super

petusaaa
28. sep 2009

cry, len aj fin. poradcovia sa vacsinou priklanaju k jednej spolocnosti, aj ked je to pre ich klientov nevyhodnejsie, lebo maju viacej peniazkov z toho 😖 ale ked si das do googla poistenie domacnosti, tak ti toho vyhodi vela. my mame v allianze poistenie 😉 ale to sme tiez riesili cez financneho poradcu, a sama som si to nepozerlala 😅

pepka
28. sep 2009

cryo a oni beru nejake percentualne provizie od teba alebo fixnu ciastku alebo ako to je?

petusaaa
28. sep 2009

nema niekto cislo na sisku?

petusaaa
28. sep 2009

pepka, ich platie tie poistovne.. aspon tak to byvalo. myslim, ze sa na tom nic nezmenilo...

pepka
28. sep 2009

peti, nemam na sisku ja kontakt, tiez dufam, ze je samino v poriadku

tara2
28. sep 2009

peti - mojka by mohla mat cislo alebo sisa.b

zuzz
28. sep 2009

tara - este chodievate v utorok plavat?

tara2
28. sep 2009

zuzz - uz nie

zuzz
28. sep 2009

ze by sme vas mohli s detmi podvecer prist pozriet, ked pojdeme z ondrejovho plavania. len tak na chvilku.

prsky
28. sep 2009

baby, vcera sme boli na prechadzke a stretli sme svokru..hned mi malu rvala zas z ruk a cuduj sa svete, Lala este furt nezmenila nazor : http://picasaweb.google.sk/prskavka/10Mesiacov#...

tara2
28. sep 2009

adi - 😀 😀 😀

zuzz - uz som na utorok dohodnuta s kamoskou, nabuduce

zuzz
28. sep 2009

prsky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre