Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

siska_br
2. okt 2009

sisa - a je to uplne bezpecne, ciste C-cko pre male deti? po angl. az tak neviem, ze by som si ten popis prelozila...a kolko vyjde balenie prosim ta? kedy budes objednavat?

sisa.b
2. okt 2009

holky ho pouzivaju a tvrdia, ze hej. je to nejaka renomovana anglicka firma, tak budem verit 😅 ved ak temu citas, tak vycitas aj tie zazracne ucinky. ja som chcela objednat od toho damiana, lebo by to vyslo lacnejsie ako samostatne z UK objednavat. len neviem, ci ma nieco skladom, lebo objednava len raz za mesiac. najradsej by som ho mala doma hned 😀 no ockovat budeme az skoro za dva mesiace, tak mam este cas.

sisa.b
2. okt 2009

inak s doktorkou som to preberala, sice bola prekvapena, preco chcem do malej pchat tolko Ccka, ale nemala nic proti 🙂 a posunula nam ockovanie o mesiac a pol, tak aspon nejaky uspech

mojkamirka
2. okt 2009

tak špenát mal úspech, po týždni som do neho konečne dala aj nejakú zeleninku. Mne sa kupovanú zeleninku vo fľašťičke neoplatí dávať, nezje mi ju. Zje len to čo mu navarím ja. Kupované bude iba ovocie. 😅

zdenus
2. okt 2009

bez pre lauru mam cizmicky vel.19...znacka richter..keby cosi...tak akoze pod 20 nie su 😕 😕 😕

talinka
2. okt 2009

ahojte

tak baby presne aj ja chcela by som odstavit ,ked dovrsi rok...no uvidime, ci mu odolam,bojim sa, ze nie...ja zas kojim castejsie cez den ako vy a v noci uz len 2-3 krat...cez den hocikedy kojime,kedze nic ine mi nepije...

Dnes sme boli kuk v Inchebe na Interbeauty, fajn vystava...zaujal ma tam taky super beziaci pas , len skoda, ze stoji 9000 eur 😝 asi nahovorim tata, nech ho kupi a rozsirime solarko aj o take nieco a zacnem ho vyuzivat 😀
je fakt super, dolna polovica tela je akoby zavreta v takej kabine....rychlejsie sa odburava celula a tuky...no uz len tata prehovorit... 😀

rominka
2. okt 2009

ahojte prave jsem si uvarila x-ty caj a dala jsem si paralen uz leze neco i na me a docetla jsem si vas vidim ze jste probiraly odstaveni ja uz jsem si to planovala pred mesicema ze pomalu zacnu ale nevydrzela jsem a to se mi ted Sabca budi milionkrat za noc ale bude to aj zubama vcera opet katastrofalni noc ale neumim si predstavit co bude az se konecne odhodlam spis se bojim aby mi neschudla kdyz moc nevazi kdyz nechce pit um zkousela jsem ruzne znacky a nic kdyby pila um tak to neresim zkousim ji azde rano davat um a nechce hlava na bok a ani hlt neda tak nevim jak ju naucit????jinak jsem dneska stihla upect rez karamelovy a mam rozdelany rychlo dort muj ma dnes narozky tak budem slavit pred chvilkou psal bracha ze se vratil pracovne z Bosny tak v nedelu budem slavit ,tal-ten pas vypada dobre mam sice puvodni vahu po porodu ale zpevnit bych potrebovala nebo vymenit zrcadlo v koupelce 🙂 s botama zatim jsem se divala a ze by me nekde neco ohromilo a nase mala bude met taky tak 17 koupila jsem ji takove ty ponozkoboty 🙂 asi vite co myslim a tam je psane 19-20 a v tech plave ale podarilo se mi koupit peknou cepku tak aspon neco

amonis
3. okt 2009

tak já odstavování ani moc neřeším nějak mě to teďka baví kojit a kdyby jsem odstavila tak taky Um nebude pít takže se to bude řešit jogurtama atd.ale myslím že kája se odstaví sama protože teďka už přes den vůbec nechce jen když jí uspávám tak jí to spíše trochu zklidní jinak přes den hodně pije čaj a baští když jí chci dát k prsu tak řve a rychle leze pryč......v noci si cucá taky už trochu miň ale je to tím že jsem se rozhodla mít jí v postely a to spí jako zabitá.....
boty už taky máme 19náctky i jsem našla po Kiki ty kožené co mají tu vložku proti plochým nohám ale spíše běháme naboso......

rominka
3. okt 2009

ahojte vidim ze vsechny vikendujete nikde nikdo 🙂 ja jsem se dneska trochu lecila muj se mi chlamal ze nemuzu skoro mluvit to by se mu tak hodilo 🙂

bezaz
autor
4. okt 2009

caveste
tak vcera sa u nas oslavovalo, boli sme na husacine v grobe.. petovi sa pacil darcek, tak aspon nieco 😉
teraz sa chysta u nas slavnostny obed, peto varil, ja som sa ucila {KONECNE} a svokrovci boli s malou vonku..
siska vcera sme boli v daichmane, mali tam topanocky s rovnou vlozkou, skus pozriet 😉
ad odstavenie, ja som uz na prasky, najnovsie sa mlada zobudi aj 15minut pod posledneho kojenia a jaci a jaci az kym jej nedam zasa prso.. peto ju v noci nosil hodku na rukach a ona len mrncala a ukazovala na mna... nepomohla ani vodicka, ani nic 😝

sisa.b
4. okt 2009

ahojte
my sme dnes pobehali obchody v tn a tiez som videla aj v deichmane s rovnou vlozkou, ale objavila som krasne v laugariciu, kozene, za nejakych 22€ s rovnou vlozkou 😵 len uz neviem, v ktorom z tych obchodov to bolo 😅
a chcela som sa spytat, kde ste nasli tie odporucania na rovnu vlozku, aby som si o tom precitala viac, lebo na mna pozeraju vsetci dost pochybne, ked poviem, ze jedna holka povedala... 😀 😝

bezaz
autor
5. okt 2009

bre ranko, tak vcera sme ale popisali, ze
baby v zufalstve som opici urobila UM a ona sa z neho skoro povracala, skusil jej davat aj peto, akoze nech "neciti" mna a skoro mu poharik vyrazila z ruky 🙄 takze som uz na konci s napadmi, skusat teraz kazdu znacku mlieka sa mi nechce a hlavne vyhadzovat prachy 😒

tara2
5. okt 2009

Dobre rano 🙂
zuzi - ved napis jednotlivym firmam nech ti poslu vzorku, fakt je zbytocne kupovat celu krabicu z kazdeho mlieka na vyskusanie...u nas bol uplny prepadak France lait, to maly nemohol ani citit. Trosku viac mu chutilo Hami z toho bol ochotny trocha aj vypit, teraz uz zase len kojim tak zatial UM neriesim

aj mna caka nakup topanok pre maleho, musim zbehnut do Daichmana a kuknut co tam maju...

paskova
5. okt 2009

Ahojte baby 🙂
poradte mi prosim vas ako mam odstavit malu? Muz je totiz pracovne mimo, zacala ma hryzt jednu bradavku uz mam totalne zdevastovanu, kojim len z jedneho prsnika. Problem je to jej cuckanie. Cez den ani na cicku nepozrie, a v noci ked jej ju vytiahnem z ust, no des. Uz neviem co mam robit, vcera jej vysli dva horne zuby tak ma aj riadne pohryzla opica jedna 😝 😝 😝. Nemam jej v noci dat cicku a nechat ju revat, alebo ju mam nosit na rukach do bezvedomia? No fakt uz neviem ako dalej. ☹ ☹ ☹ ☹

bezaz
autor
5. okt 2009

jani no neviem, ci mi poslu, nastastie {alebo nie?} v okoli mam skoro vsetky baby nekojacie, takze sa asi popytam ich, nech mi daju trochu z ich UM a vyskusame.. sala som inak Hami, sak to mam tiez len reklamne
paskova napodobne, cez den sice kojim 3x, ale v noci do bezvedomia aked vytiahnem prso, tak rev neskutocny.. a nepomaha absolutne nic, zasa len prso 😠

paskova
5. okt 2009

bez, aj mam normalne strach uz z kazdej noci. To akoze kojenie mi uz ide na nervy. Mne Sophi pije Bebu, lenze v noci ona hladna nie je, to len chce cumlikovat. Sa priznam, ze som vcera od zufalstva aj cumel namocila do cukru. A myslis, ze to zabralo? Houbeles, jacala ako tatar, cumel vytlacila z ust a zas len prso. Tie decka su sakra vychcane. 😀

cryonae
5. okt 2009

cafte baby,

zuzi ani tomcurovi nechuti vsetko, najviac nam ide Babylove... sunar a hami moc nechcel
inak videla som aj topanovky 18-19tky, aj zimne

my sme boli teraz v sobotu v polsku na trhoch a super som malinkemu nakupila na zimu 🙂 a co ma pobavilo, ze vanicka, ktoru sme kupili v nowom targu v kamennom obchode za 4,5 EUR stala na trhu 8,5 EUR 😀

petusaaa
5. okt 2009

no, my sme pili uz tieto mliecka: Nutrilon, milumil, sunar a hami. ale najviac sa mi pacil hami. paradne sa zaraba, nepeni a krasne sa rozpusta. mne chutovo najviac chutil.

neurologicka nam hovorila, ze topanocky ma mat aj doma ked chodi, ze naboso chodit nema a najlespie vysoka pevna obuv... a pediatricka mi hovorila, ze najlespie naboso 😅 😀

tara2
5. okt 2009

zuzi - tak vyskusaj vzorky od kamosiek, nejake mlieko snad najdete co bude malej chutit.

cryo - vsak poliaci, nie? 😀 😀 😀

bezaz
autor
5. okt 2009

heli a kde si videla zimne 18tky?

cryonae
5. okt 2009

zuzi v polsku na trhoch... nebolo ich vela, ale dalo sa najst

siska_br
5. okt 2009

sisa - ved pozri temu prve topanocky...je tam kopec linkov, odkazov

tie noci su u nas presne take iste...fakt neviem co to tie deti maju. boli ma hlava jak fras, ledva vidim na pismenka..v noci si mozem podla samuela hodiny nastavovat...pol jednej, pol druhej, pol tretej atd...ked isiel spat erik (somarik, ze o stvrtej 😝 ) uz som bola uplne ze zufala...no ale nedat mu cicik, na to gule nemam, lebo nepomaha niiiiiiiiic

peti - to je dobre, s tymi lekarmi, ze? 😠

tara2
5. okt 2009

kukam ze je tu prudka debata 😅

my sme sa vratili z prveho cvicenia v babyfite a musim povedat ze malemu sa tam velmi pacilo a ja som bola tiez milo prekvapena. Uz sa tesim na dalsiu hodinu, skoda ze je to len raz tyzdenne...

mojkamirka
5. okt 2009

ahojte,

tak ja to mám v noci zaujímavé, najnovšie ma pánko budí tak, že sa do mňa zahryzne, moc príjemný budíček. No čo hlad je hlad. 😀 A začali sme konečne jesť, teraz to vyzerá ako by mal pásomnicu asi doháňa stratený čas. 😅

janejane
5. okt 2009

Ahojte,

Tara kam chodis cvicit do Ruzinova?
Neviete kde v BA su este cvicenia s detmi na fitloptach?

Baby, ja uz nekojim a maly sa tiez v noci budi...niekedy staci dudel a inokedy sa musi ponosit na rukach aby zaspal....nocne pochodovanie

rominka
5. okt 2009

ahojte -tak u nas se noci trosku zlepsily ale nebudu chvalit 🙂 ale tim zlepsenim myslim jen to ze se nebeci v kuse zub mame zatim jen 1 a to do pulky vyrostly a napuchle dasne jinak mala ma jeste rymu a me je dneska konecne lip v nedelu jsem byla ko a to jsme zrovna slavili mojeho narozky cryo-taky jsme byli v lete v Nowem targu a ted jsme chteli do Tesina nebo spis ja jsem chtela ale nakonec jsem rada ze jsme nejeli kdyz mi bylo blbe ale mam slibene ze pojedem 🙂 tara-cviceni muselo byt super u nas je taky nejake cviceni pro deti uz jsem si to planovala ale ted jak je mala nachlazena tak se aj bojim aby tam neco nechytla kde kdo je ted nemocny,paskova -tak to ti neporadim to chce pevne nervy a pripravit se na probdele noci 😀 😉

talinka
5. okt 2009

cafte baby....

mozno vam dam tip, nasi kupili malemu krasne topanocky jesenne kozene poltopanocky akoby mokasinkove snurovacie po clenky v GABORE...su krasne a maju aj rovnu vlozku vnutri teda skoro takmer rovnu... 😉 a mali aj mensie cisla, mne doniesli 20 a je zaujimave co su mu este dost velke ,lebo tenisky su mu celkom fajn a to su 19,5 😅

a v noci funguju moje prsa takisto ako dudel ,ale nastastie tak 3-4x a na chvilu, ze strcim,pobudnem a zachvilu vytiahnem a spi dalej akurat sa zacal na mna dost valat a chce lezat uplne pri mne , tak ma dost vytlaca a mam mini miesto na spanie 😀

zajtra mame plavanicko tak sa tesim, ide aj Vladkova sestra s nami , tak nas bude fotit a natacat...

talinka
5. okt 2009

jaj a ja som tiez citala, ze najlepsie doma chodit naboso a druhi zas povedia, ze v tópanockach, tak sa v tom potom vyznaj 😝 Tomi je raz len v ponozkach, potom capacka, teniskach, sandaloch takze neriesim vyhoviem vsetkym stranam 😀

Vcera som sa zas vysantila v Auparku a nakupila mu pekne vecicky, teda nielen ja nieco zacvakala aj svokruska 😀 😀 ja by som tam snad vykupila vsetko, velmi pekne veci maju na tie detuchy nase...

sisa.b
5. okt 2009

ahojte.
chcem sa spytat, niektore ste tu spominali, ze davate k povinnemu ockovaniu prevenar. ten je akoze pre nas nepovinny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre