• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
Caute :slight_smile:

jane - chodim do Babyfitu na Nevadzovu

sisa - myslim ze je to povinne az pre deti narodene v 2009

tal - ja tiez malemu striedam obuv na doma :wink:

...chlapov som vyhodila na prechadzku tak mam konecne cas na kavu a trocha oddychu :slight_smile:

rominka - uz by vam ta choroba mohla konecne skoncit. Inak aj tu je vela ludi chorych, asi je nieco vo vzduchu
6. okt 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

sisa, ako píše tara, pre nás je nepovinnný
6. okt 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dneska mi nechtel kun vubec pres den naskocit tak nevim co to byl za vypadek ,tara-uz je mi lip mala je na tom stejne vzdycky ji ukazuju ze smrkam tak me napodobuje bere to jako hroznou srandu :slight_smile: a tchyna dneska od rana topi osto sest svagrova ji dovezl vnucku na hlidani je nemocna sak jsem rikala ze nas nakazila tak tu mame horko mala se cely den potila a ted z toho nemohla usnout a muzem ji to rikat tisickrat .....ale sak to znate....papucky bych uz konecne taky mela koupit :confused:
6. okt 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre rano :slight_smile:

romi - ani mne nesiel vcera kon :rolling_eyes: . A super ze vam uz je lepsie, ja cakam kedy to chyti nas lebo vela ludi okolo je chorych...asi je nieco vo vzduchu
7. okt 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte, môj manžel je tiež chorý už od soboty, a dnes čosi chytá aj mňa, takže super :angry:
7. okt 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
nejak tisko je zase v tejto teme, asi sa vsetci liecia, tak nech ste rychlo vsetci fit :slight_smile:..
u nas pre istotu este nekuria, po veceroch je uz celkom slusna zima, tak len cakam, kto prvy schyta nejake sople :confounded:

cryo, som nevedela, ze chodievate do Targu na nakupy...sa budem musiet nabuduce obzerat, ci sa tam nestretneme :wink: , lebo to je "nas" revir, od nasich je to na skok..ale musim skonstatovat, ze na trhu zdrazeli.. niekedy sa viac oplatilo tam nakupovat..
7. okt 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko
hlasim sa z bojnic, bola som rano na sone, takze mam to potvrdene, zlcnikove kamienky, vraj najhorsia alternativa a musim ist na operaciu.. a mam to z tehu :unamused: takze k cukrovke aj dosraty zlcnik.. no neviem, ci budeme mat druhe dieta, ked sa mi to moze znova spravit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
u nas sice tiez nekuria, ale v samorine je teplo a nasi vcera vecer zakurili, tak bolo fajn
a od vcera oficialne stvornozkujeme, to nam ale trvalo ze :grinning: ale mlada si derie kolena len po koberci, inde je to moc tvrde, to ide po zadku
7. okt 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou,

deni no chodim ako chodim, ale asi zacnem pravidelnejsie :grinning: trosku som na nervy z tej tlacenice, lebo ja mam miernu fobiu z davu ludi, ale inak fajn.
kolko to mate z domu?
7. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni - u nas tiez este nekuria a rano a vecer tu je tiez dobra kosa, niekedy sa mi zda ze este vacsia ako vonku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

zuzi - aspon vies z coho boli tie bolesti...operaciu nezavidim, ale operacia zlcnika je este z tych "lepsich" a ked sa das operovat laparoskopicky a nebudu ziadne komplikacie za par dni si doma :wink: . A kamene ma kopec ludi aj zeny ktore vobec nerodili a vela muzov tak si nemyslim ze by to bola prekazka mat dalsie deti :wink:. Zlcnik ti vyberu a budes mat dietu s obmedzenim tukov. Ozaj a ako vedia ze to je z tehotenstva? Robili ti pred tehotenstvom sono brucha? Jo a druhy krat uz urcite nebudes mat to iste lebo zlcnik ti vyberu von :wink:
7. okt 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo, z KE je to daleko, ale od nasich (SL) je to cca 50 kilacov, takze to stale spajame s navstevou u nich ..nam tiez nevyhovuje tlacenica pomedzi stanky, tak chodievame skoro rano tj do 8-9 byt uz tam, to sa dobre nakupuje, ludi je pomenej aj velkosti maju vsetky :wink: okolo pol 11 sa tam uz neda hybat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuzi, tak tara ti nariadila pooperacnu dietu :slight_smile: a ja som ti akurat chcela napisat, ze sa tes, ze sa po operacii aspon mozes konecne normalne hocicoho najest a nemat nijake koliky a krce :wink: ...ale aj tak nezavidim operaciu a dufam, ze vsetko pojde bez problemov..
7. okt 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi :frowning2: :frowning2: :frowning2: to mi je velmi luto...ale fakt, aspon uz prisli na pricinu tych tvojich zachvatov a ta sa odstrani....
7. okt 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, drzim palce nech si skoro ok, tých pár dní v nemocnici ti ujde ako voda, uvidíš :wink:
7. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..no tak to "potesi"...drz sa

deni...ta dieta bude asi uz navzdy :unamused:
7. okt 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cryo-ty to mas ale daleko do targu od vas, bez- tak snad ti ta operace pomuze a pak budes met klid,u nas je dneska nadherne asi posledni den pak hlasi ochlazeni a pak ze nejsme vseci nemocni takove vykyvy.....
7. okt 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sak uvidime, ako to dopadne, vraj to vedia urobit laparkou za jeden den, tak si to asi dam spravit tak, lebo lezat v nemocke sa mi moc nechce..
jani a to vyberu cely zlcnik? lebo som sa akurat zabudla dokiny opytat, ze ak budem znova tehu, ci sa mi to nevrati
a z tehu asi preto, ze pred tym mi nikdy nic nebolo a pocas tehu moze babatko tlacit na zlcnik a obmedzovat vytekanie zlce
inak sa ucim, len ma hlava boli ako das :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. okt 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, drzim palce, nech si co najskor fit
7. okt 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi - hej vyberaju cely zlcnik a ze ti pred tehu nic nebolo este neznamena ze si uz vtedy nemala kamene :wink: . mohli to byt male kamienky, niekedy to trva aj par rokov kym sa zacnu klinicky prejavovat...kamene mozem mat kludne aj ja len o tom neviem kedze ma nic neboli...ak doki tvrdi ze je to len z tehu tak je dost odvazny, ja som za 8 rokov nepocula ziadneho nasho chirurga povedat ze je to z tehotenstva,... keby ti robil predtym sono brucha alebo CT ci MRI a nemala by si na zlcniku nalez tak o.k. ale takto jednoznacne stanovit pricinu vzniku :confused: ...podla mna sa tam jedna o viac faktorov naraz - strava + hormonalne vykyvy (tehotenstvo, menopauza), dedicna predispozicia... neber to tak ze je to jednoznacne z tehotenstva :wink:. A po laparoskopickej operacii sa zotavis rychlo, nebudes mat ani riadnu operacnu ranu len tri male zasite dierky v bruchu. Mne operovali laparo slepak a tie jazvy mi ani nie su vidiet :slight_smile:. A daj si to urobit co najskor nech mas pokoj :wink:
7. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsak ja am nechodim z BA, to by ma nikto nedostal! chodime kazdu chvilu do valaskej pri tatroch a stadial uz je to menej
ale bola som prekvapena, ake super kvalitne vecicky tam maju za super ceny
7. okt 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cryo-jsem si rikala :slight_smile: tara-jeste ze te tu mame vsecko pekne vysvetlis lip jak doktori :wink: prave jsem dozehlila pri telce kupu pradla a zitra me ceka jeste prani a preslikani povleceni kdyz nakonec rikali ze ma jeste zitra byt pekne dobrou noc vsem
7. okt 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani dik za vysvetlenie :wink:
tak idem dnes k chirurgovi na konzultaciu, mozno si uz aj dohodneme termin, dufam, ze sa to bude dat tou jednodnovou vybavit :sweat_smile:
8. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nestiham vas citat :grinning:
8. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute :slight_smile:

peti - to preto ze tak vela pises :grinning: :wink: . Ozaj ako ste na tom s ockami?

zuzi - cim skor to budes mat za sebou tym lepsie. U nas sme jednodnovu chirurgiu nemali ale pacienti lezali asi 3 dni po operacii co sa podla mna da vydrzat. A doki ti da urcite nejaky dobry termin aby si nemusela dlho cakat :slight_smile:

rominka - ja mam tiez kopu pradla co treba vyzehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: a postelne pradlo sa chystam vymenit dnes alebo zajtra...vidim ze mame podobne myslienky :grinning:
8. okt 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

nechodievate niektora kocikovat do vrakunskeho lesika?
8. okt 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas sa postele prezliekali cez vikend :slight_smile: a teda, zadarilo sa a uz su aj ozehlene a schovane...

jane - ja nie, mam to kustik od ruky :wink:
8. okt 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane - ja obcas chodim :wink:
8. okt 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vrakunsky lesik, to je ktory? :sweat_smile:
8. okt 2009 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi vies kde je vo Vrakuni kostol?
8. okt 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nene neviem :sweat_smile:
8. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tara :grinning: ale no, nahodou sem tam aj napisem nieco...sem bolo na strane 154 a tam na 189 :grinning: :grinning: :grinning:
ocka stale rovnako, cakame na 18.11, kedy ideme na kramare na operaciu :pensive:

zuzi ip :wink:

jane, ja tiez nie, len prechadzka tam by nam trvala dllho :grinning:
8. okt 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj este jedna otazocka, o kolko vacsie kupujete drobcom topanocky? my mame teraz 19, ale ked si zoberiem, ze pancusky, hrube ponozky plus nejaky priestor... tak neviem, ake cislo kupit. :confused:
8. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok