Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
13. okt 2009

adi - nevadi 😉

ja tiez nemozem chodit cez den na net ked je maly hore...hned ako ma vidi ze si sadam k pocitacu tak dobehne a jaci 🙄

pepka
13. okt 2009

dobre babizne, tak ja zajtra cinknem kocke, ze kedy mame este volny termin.... predpokladam, ze vikend? sobota, nedela, asi jedno vsak? cas? cez obed deti spia, takze bud doobeda alebo potom o nejakej tretej? asi skor poobede, vsak?

pepka
13. okt 2009

inak nas dnes skoro ufuklo v meste, to co boloooo aky ladovy vietor. doobeda sme mali na okne na teplomeri +1 stupen !!! 😨 este pred tyzdnom bolo 25. Uz je tusim klasika, ze z triciek sa skace rovno do zimnych bund, prechodne veci nemam sancu nosit....

ozaj a reumu nemam chvalabohu.... zapaly a bolesti klbov mavam preto, lebo mam pomyblivejsie klby ako ostatni ludia, vykrutim ich viac, ako by sa malo a vraj preto sa odieraju a bolia.... vola sa to syndrom hypermobility a pomaha len cvicenie na spevnenie svalstva.... este som o takom niecom nepocula.... ale som rada, ze to neni reuma...

petusaaa
13. okt 2009

dakujeme vam, za vsetky zelania 😵 😵 😵

s nami na oslavu neratajte, my mame 19 operaciu (ako aj zuzka) a neviem, kolko bude trvat, kym sa z toho dostane, cesta do ba a jedno z druhym. ale dajte si panaka za mna 😀 😝

petusaaa
13. okt 2009

jaj a fusak som uz aj ja vytiahla, ved snezilo u nas. taky prsosneh bol 😕

deni_v22
13. okt 2009

pepka, moja Emka ma tiez hypermobilitu ☹ takze ju mozem pripravit na to, co ju caka...
je to asi nejaka novinka diagnostikovat to, poznam par ludi, mojich rovesnikov, co si v pohode prirazia palec k predlaktiu a nic take im doktori neurcili...

talinka
13. okt 2009

Ahojte dievcata, dnes aka kosa, strasneeee .. 😝 ...skoro ma odfuklo s kocikom a maxom a to sme boli este plavat,ale v saunicke bolo supeeer, sme sa zohriali aj ked tomino saunu vytrvalo odmieta a reve tam jak tur....

Ako citam, pekne nervy robia tie nase detuchy nam maminkam...al 😝 e bacha na to trasenie baby prave je o tom v MAMA A JA dost neprijemny clanok co trasenim dietata mozeme sposobit a moze sa to prejavit ovela neskor a ma to otrasne nasledky ak nie smrt....fuuuuuuuuu...ja som raz zatriasla aaaaa...ale to bolo davno a nie zas velmi,ale hned som to aj olutovala...

Riesili ste fusaky, overaly,nanozniky....tak ja mam fusak tiez som si ho uz predlzila,ale este nepouzivam,ale asi zacnem, overaly idem nejake nakupit,alebo bundy, oteplovaky, prave nam dal dnes tata na to ejurasiky....kde ste pokupili????? Jeden overal sice ma dostal od segrinej svokry ale je bledomodry a je na nom MINNIE:...tak to je asi dievcensky sakris....ale tak do kocika dobry bude aj ten, ak ked je na 18 mes.....a nanoznik ku kociku asi tiez dokupit....fakt zima je draha

Bez, ved vy ste otuzilci....si pamatam, ze aj ked sme boli v sade v zime Ninka bola tak nalahko a uz v sportaku a bez rukaviciek a my vsetky nababusene.....no Tomino ma furt studene rucicky..to mu je akoze zima? Lebo to on ma casto aj doma niekedy....snad nie, nemam ten pocit...

cryo, netrep...si SUPER MAMA !!!! so 😵 m sa rehnila, ako som si ta predstavila, ze si doma sedis s umytymi vlasmi a nalakovanymi nechtami, nalicena a okolo bordel..normalne na foto...
😀
a co sa tyka tych nalakovanych nechtov, to musite mat baby finty, aby lak vydrzal dllllho ....mna by nebavilo tiez si ich machlit kazdy den, na to nemam nervy, cas ani chut....

petus, vsetko naj riskovi, sak som pisala uz na fb

deni, krasne si to cryo napisala, ....a blahozelam k prvym krocikom !!!!

montana, asi naj spanok tu mas , ze zaaaavist ´

pepka, oslava.....jasne aj ja sa pridavam, a nebude nas malo....len sme to este neriesila sak bol cas,ale nejak rychlo utiekol a uz sa to blizi....bolo by super,keby sa ti to podarilo vybavit a neva, ze Tomi je az v decembri prisposobime sa a budeme oslavovat my len tak akoze, nie pred narodkami ...ale zucastnime sa veeeelmi radi...a ako pises asi najlepsie poobede sobotu prip. Nedelu...my mozme tak medzi pol 4-4 ako kedy ale tak zas nemusime tam dosjt vsetky naraz ,ale ako kazda bude moct....

prsky, prsky...!!!! nie len taru si zabudla spomenut,ale aj mna hahaaaaa...a to som sem ja dala ten navrh od liusky,ale odpustam ti

...a urco by prisla aj siska a kikuska ...si aspon myslim.....takze to vidim na dost pocetnu oslavicku.......mnaaaaam kazda mozme nieco napiect slane sladke a mozme sa s detmi obzierat ...ved priprava na vianocne obzerstvo.....

sisa.b
13. okt 2009

tal, tak teraz si ma fakt vystrasila 😕 ja viem, ze sa da dieta utriast az k smrti, preto som ju ani nikdy nemala potrebu zatriast, ale ked ju vyberame z vanicky, tak vzdy ju tak jemne zatrasieme akoby od vodicky a ona sa nam pri tom rehni 😕 dufam, ze sme s tym nic zle nespravili ☹

prsky
13. okt 2009

no tal...kedze ty si sa zatial moc nezucastnovala, predpokladala som, ze nam len nahlas zavidiet budes 😝 si ma teraz prekvapila 😉

pepi..nam tiez viac poobedie vyhovuje, a dik, ze to teda vybavujes 😉

petusa...gratulujem aj ja Riskovi 🙂

sisa..zas to neber az tak tragicky, popise sa kadeco...ked si zoberiem, ake akrobacie s Lalou robime /visi dole hlavou cez plece a pod vramci jasenia sa/...ja som mala tu knihu o manipulovani s dietatom, citala som to v porodnici (inak dost chaosne napisane, tak som mala problem sa v tom orientovat a naucit sa to) a mala som dlho strach Lalu polohovat akokolvek, aby som jej nahodou neublizila..tam dokonca pisala, ako mas prebalovat, lebo mozes dietatu ublizit, ked to urobis inak

bezaz
autor
14. okt 2009

bre ranko, zeby prva?
tal no jo, ja robim ninke studeny odchov a ona je po petovi dost horkokrvna, takze nemam problem.. si ju mala vidiet vcera v tej kose bez capice, kedze si ju za 3sekundy strhla 😝
s tym trasenim, no jo, niekedy sa clovek neovladne, samo ze netrasie s dietatom ako o dusu, ale ked si predstavim co s nou robim, ked sa jasime, ako pise prsky
ozaj, mlada ma uz taku dlhu ofinu, ze si ju vie odfuknut z oci, ked jej zavadzia😀

petusaaa
14. okt 2009

ja osm to o tom traseni tiez citala, hned som to dala aj MM precitat. ale teda tiez som si spomenula na to, ako sa jasime. alebo ako ked sa ponahlam, tak nadskakuje v kociku 😔 odvtedy aj hijo heta na konicku robime pomalsie 😔

baby, idete sa pozriet na ten rekord v lezeni batoliat co ma ma byt v sobotu v ba?

tara2
14. okt 2009

Caute 🙂

zuzi - to je fakt studeny odchov ved vcera bola strasna kosa 😝 my sme take zmrzliny nam je stale zima 😅

ozaj baby uz vam kuria? My mame dost velku zimu doma 😝 uz som naivne cakala ze dnes rano budu radiotory horuce...a svinuchy este nekuria 🙄 🙄 🙄

a o tom traseni som citala uz davno myslim ze v dietati bol clanok o tom tak pred rokom vraj sa mozu trasenim porusit nejake drahy v mozgu 😕

zdenus
14. okt 2009

helou 😉

mam tu veru poriadne A-cka, ale akosi busy som...ved ja to dobehnem 😉

peti, blahozelame k 1.rocku, nech je isko, zdravucky, usmiaty a spokojny 🙂

my stale dokola, baby posluchaju, neposluchaju, spia aj nespia.....a Laure uz vysiel 2.zub...

bezaz
autor
14. okt 2009

jani aj ja som nadavala, ze nam nekuria a nakoniec som zistila, ze som po vykurovacej sezone pozatvarala ventily na radiatoroch 😀 takze uz sa kuri 😉 len ma stve, ze mame strasne studenu zem, bojim sa, aby ninka hned nenachladla na mocak 😖

zdenus
14. okt 2009

u nas uz kuria..a tiez mame na zemi plavajucu, pod nami je prazdny byt, kde sa nekuri, tak mam podobne obavy ako zuzka 😕

tara2
14. okt 2009

tak ja mam obavy uplne rovnake pretoze nekuria a sme na prizemi a maly ako naschval chce byt stale na zemi a najlepsie mimo deky. Ja som ventily popustala uz pred par dnami ale teplo nikde 🙄 . Tak sa snazim ho aspon teplo obliect ale aj tak mam strach aby neochorel

tara2
14. okt 2009

a plavajucu mame aj my, akurat v spalni mame koberec

pepka
14. okt 2009

bre ranko, aj matko sa pridava, visi na teplakoch 😀 ale zamestnava ho ,ha2dz3an0ie tele,f2onu o zem21, tak a2sa to da....

pepka
14. okt 2009

no, tie ciselka su matove vsuvky do textu

siska_br
14. okt 2009

u nas sa kuuuuriiiiii 😵 😵 😵 chvalabohu, uz som mala stres, ze mi to dieta od zemi zase ochorie...ale sak ma plienku, ze?

my by sme na oslavu tiez dofutasili, a tiez si myslim, ze aj kikovci - sak sa opytam. ale 21.11 - t.j. sobota nemozme, na narodeninovu party sa uz nasi z brezna objednali, tak ak by sa dalo a bolo by to v inom termine tak strasne radi...no ale asi dost problem prisposobit to vsetkym ze?

no uz sa na mna vrhol chlapik, vyskrabal sa mi o nohu, prcham...

siska_br
14. okt 2009

no kym som to odoslala ste co-to popisali a vidim, ze zijeme presne v rovnakych mantineloch 😀 😀 😀 😀

pepka
14. okt 2009

capicu mi hadze aj mato o zem, ale vcera to asi pochopil v tej kose a neprotestoval, len raz vyhodil a to este vo vytahu, potom bol uz asi rad, ze ju ma na siske...

kurit uz u nas zacali pred par dnami, zatial len tak temperuju, ale je to lepsie...

deni, lekari si stale nieco vymyslaju za syndromy a valaju na to to, co nevedia pomenovat 😀 😀 😀 ale nie, radsej nejaky smiesny neskodny syndrom ako reumu, no nie ?
a este mam aj syndrom nepokojnych noh, tiez som bola vyburana, ked som to prvy krat pocula 😕

petusaaa
14. okt 2009

no, my uz tiez kurime. ale to bude tym, ze mame krb 😅 😀 😝 ale teda dolu mame inu kosu, tam ho uz ani nepustam na zem. ked sa chce zahrat na zemi, tak sme v podkrovi. je tu sice tiez plavajuca, ale mame tu aj ten autickovo-drahovy koberec a predsalen nas vykuruju nasi odspodu 🙂

prsky, zdenus dakujeme 🙂

petusaaa
14. okt 2009

pepka, ten matko sa nam tu stazuje. len este rozlusknut ten kod 😕 😀 😀 😀 😀

zuzz
14. okt 2009

pepka, nam samozrejme na to stretko tiez rataj. ak to bude cez vikend popoludni, tak to je uplne najsamlepsie.

bez, skvele, ze si nausnicu nasla.

siska_br
14. okt 2009

peti - oslava ako dopadla? a tortna sa zadarila?

syndrom nepokojnych noh ma aj moj erik - ale diagnostikovany len mnou 😀

pepka
14. okt 2009

bez, my sme museli uz 2x strihat mata, tiez by vyzeral uz ako dievcatko s prehadzovackou na cele 🙂

zdeni, vy ste nas pekne zradili so zubami....ste nakoniec nepockali 😢 my sme este stale bezzubaci 😅

tal, rucky moze mat studensie, ved nimi cely den bruzda po studenej zemi, skus mu nos, ked je teply, tak je to OK.

pepka
14. okt 2009

petus, no luskaj, vsak si nejaka matematicka, nie? 😀

pepka
14. okt 2009

siska 😀 😀 😀

tara2
14. okt 2009

aj ja mam ten syndrom, tiez som si ho zdiagnostikovala sama 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre