• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
pepka, no super prave citam, ze MC zajednane aj super cena.....presne musime priebezne naplanovat ako to spravime s obcerstvenim :grinning: podla mna kazda nieco napecme slane, sladke....a na pitie sa mozme poskladat a jedna kupi co bude treba....
14. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak vy organizujete narodeninové stretko? Super, to bude teda riadna oslava :slight_smile:, tak si to tam užite... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Škoda, že je to tak ďaleko. Ale snáď sa raz stretneme... :wink:
Ja mám takú smolu ako tal, tiež mi nič nevyjde, čo si naplánujem :angry: . Aj zajtra máme stretko u nás v BN a my budeme sedieť doma :cry: . Chytila ma druhá vlna chrípky, tak aby to odo mňa nedostali ostatní, hlavne drobci :cry:
14. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montana, tak zelam skore uzdravenicko :wink: a my dve sa urco stretneme, kedze ked budeme na chate niekedy po zime , nemame to daleko :wink:
14. okt 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, to sa teším tal :dizzy_face: , dosť reálne mi hrozí, že tam pôjdeme aj bývať, tak potom môžeme aj častejšie :wink:
14. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, kde pojdete byvat???? do Hosti???? :wink:
14. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tal, no uz si davame pozor, dnes mi to MD aj pri kupani pripominal, ale slecna si ukazkovo otriasla nozicky sama :grinning:

montana, aj mna chytala druha vlna, ale vyzera to, ze je zazehnana, ako ta prva cez vikend. zas som nahodila vysoke davky C-cka a uz nesoplim tolko a nekycham vobec :slight_smile:
prajem skore uzdravenie
14. okt 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa ďakujem, aj ja dúfam, že ma to rýchlo prejde a nebude to také zlé ako prvá vlna... tá ma držala 2 týždne, ešte aj cez svadbu, teda takú chrípku som už dávno nemala :confounded: , aj malý ju mal, tak sme brali obaja antibiotiká :pensive: a musela som preto prestať aj kojiť :pensive: :pensive: :pensive: , tak už sme výlučne na UM :confounded:
14. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neni možné, my sme vyhrali futbal :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. okt 2009 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme si poznacili datum oslavy do kalendara, uz sa tesime.
14. okt 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som konecne pred pol hodkou uspala nasu zlobricu :slight_smile: a bez didyyyy :sunglasses:

zumbu mam na dvd, a len som ju raz tak zrychlika preklikala a od vtedy nic :grinning:

pepi supeer, dik, 5 éro je super suma a dohodneme sa kto co donesie, sak casu dost este..len aby tych marcipanovych toriet (ci jak sa to sklonuje) nebolo vela :grinning: :grinning: :grinning:
14. okt 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky, aj ja mam zumbu na dvd, ale este som ju ani nerozbalila, tak si lepsia :grinning:

montana, tak to ste mali teda riadnu chripku :frowning2:
14. okt 2009 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, tak ja som zumbu raz počula pod oknom, kde ju cvičili :sunglasses: a dvd nemám :grinning: Kde ste ho zobrali? Aj ja chcem....
14. okt 2009 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
montana, ja som stiahla z netu, ako vsetko ostatne :grinning:
14. okt 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, to teda bola chripka :angry: dokonca aj rozlučku som musela zrušiť :angry: , lebo som mala 38,5 horúčku a v hlavu ako melón...
14. okt 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ja pri mojich obmedzenych datach asi ťažko... :frowning2: ale už čoskoro plánujem prejsť na nejaký iný druh internetu, tak potom snáď :grinning:
14. okt 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mon, ja mam pre istotu neobmedzeny internet, lebo by sme sa nedoplatili :sweat_smile:
14. okt 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a bez si polezat, nech ta ta chripka opusti. C-cka do seba pcham zatial tak 3-nasobok ODD, ked mi pride to praskove, tak budem pchat do seba a do deti viac
14. okt 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ODD je odporúčaná denná dávka? :grinning: a aké práškové C ti má prísť? Zase som čosi prepásla... :fearful:
15. okt 2009 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
viete mi povedat, ked teraz pracujem u povodneho zamestnavatela na polovicny uvazok, mozu ma teraz uz prepustit?

blba kriza....
15. okt 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hojte
zuzi bohuzial mozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nie si "chranena" osoba
15. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je blbe, idu prepustat a vraj som prva na odstrel.
15. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kratsie uvazkovi zvycajne byvaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co vlastne robis? :sweat_smile:
15. okt 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez, IP al. FB
15. okt 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa Ahojte babenky,

tak aj my sa urco so Zuzkou pridame na oslavu, uz sa tesime. musime dohodnut ze co donesieme atd. to bude super.
,
Baby ja som chora, no hruza, asi si budem musiet dat antibiotika lebo toto ma asi zabije nie som schopna onicoho,aj minuly rok som to mala a pomohli hned tak si ich dam tie co mozeme ked sa koji
15. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi mne to nastastie celkom rychlo preslo, asi pomohla vcerajsia zumba, ze som sa vypotila :sweat_smile:
15. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ale nna by to asi zabilo sak som neni schopna nicoho
15. okt 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dnes budíček o 6.00 :angry: :angry: :angry: , to mám za to, že chodí skoro spať.

tal, ja zisťujem či je malému teplo tak, že mu dám ruku na chrbát , tak kúštik za krk. Ak je teplý tak je v pohode, ak je spotený tak som to prehnala s oblečením, studený ešte nebol :wink: . Zisťujem to tak aj vonku.
15. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase chrípkujete, ja som už temer úplne fit
15. okt 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou...tak marodom rychle uzdravenie...ja som si vcera pichla chripku...uvidime, co to spravi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ako citam, tak ste vsetky akesi sportovkyne :confused: to len ja som hnilo a doma sedim :sweat_smile:

mirka, ja tiez skusam podla krku, lebo vraj ani studene rucicky nemusia znamenat, ze by dietatku bola zima :wink:

zdenus, to si si pichla vakcinu? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok