Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
16. okt 2009

jj, aj ja by som potrebovala predat to mnozstvo veci co mam po Tominkovi, len nemam nejak na to cas ani chut to pofotit a dat na MMB ci MMA, tiez by som chcela urobit nejake balicky oblecenia a ponuknut....len kedy sa na to dam neviem,ale mam plnu skrinu uz novych nenosenych aj malo nosenych veci a to som uz dve velke kabele rozdala... 😝

a zajtra idem nakupovat Tominkovi zimne veci, kedze som mala nakupenych kopec jesennych veci gati, bund , sakra aj znackovych a nic z toho...kedze rovno kosa dosla 😝 a krasna bunda Hilfiger za 100 ejurasikov kupena s 50% zlavou visi v skrini neporusena...aaaaaaaaaaaaa .....ked ja neviem ci tie veci vlastne popredat alebo nechat ak by sa vyskytlo druhe mimi niekedy 😀 co ked potom nebudu prachy a toto vsetko sa mi zide? ale aj nemusi...ak budem mat napr letne dieta.. 😝

talinka
16. okt 2009

http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S...

no tak toto asi kupim Tomcovi 😀 kedze sa mi vsetkym drhne....co uz nevymyslia 😀

talinka
16. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6892012

tak sa prehrabavam na MMb a toto je uplne uzasne, taketo nieco by som chcela pre Toma,ale toto je asi dievcenske, ze? aj ked je ot pod chlapcenskymi vecami,ale ta ruzova no neviem,ale uzasneeee....

dnes tu mam monolog, neva 😀 asi mate romanticky vecer vsetky a keksujete inak ako ja pri skutocnom kekse 😀 ale nie dnes nie keks ,ale arasidy v cukru si nadelujem 😀 v ramci jesennej depresie 😝

sisa.b
16. okt 2009

teda tali, to je uplne perfektne 😵 kurnik, len ake cislo objednat? ☹

bezaz
autor
17. okt 2009

cafes
tal, ta supravicka je super, len sa mi to zda nejako dost neee? 😲 a este sa ma oteplit na nejakych 15 stupnov, tak sa budu dat ponosit prechodne veci 😉
som si vecer myslela, ze som vymakla na nasu mladu, pod perinkou krasne spinkala az do casu, ked som si k nej lahla a uz sme ficali na cicku kazdu pol hodku az hodku 😠

tara2
17. okt 2009

Caute 🙂

tak u nas bola desna noc, maly dostal odo mna sople tak sa chudatko stale budil ze nemoze dychat ☹ skusala som ho odsavat ale skoro nic som neodsala tak som mu vytierala nos Olynthom a to zase plakal ze studene...no des. Viac som bola hore ako spala. Ozaj davate malym este spacie vaky? Ja som vcera malemu vecer dala ale taky amok dostal ze sa nemoze odkopat ze reval ako tur tak som ho musela v noci z neho vyzliect 🙄

bezaz
autor
17. okt 2009

no jo, nikde nikto
mne peto zobral malu do BA a ja sa ucim.. takze o zabavu postarane, teraz som vesala pradlo a skoro mi odmrzli prsty, kosa jak v ruskom filme 😖
ozi baby, tak neviem, ci som neschopna alebo co, ale dosli nam topky z MMB a neviem ninke obut ani tie.. ona nejako pokrci nozku alebo co a nenarvem jej tam nohu 😝 sup sem nejake triky, lebo ma drbne 🙄

zdenus
17. okt 2009

helou,
tal, presne tu bundu s gatami som pozeral vcera v quelle, pre elisku, lenze ta uz ma toho habadej...a o laure ani nehovorim 😉

kokso a nechapem z tej sietky na ovocie....to uz fakt cisty biznis 😕

tara2
17. okt 2009

zdenus - to hej 😝

zuzi - aj maly to robi tiez, ma jedny pekne znackove topanky co nemal obute este ani raz 😝 . Zohne prsty a mozem sa aj pokrajat. Asi su tie topanky trocha uzsie vpredu lebo ine topanky co su vpredu sirsie mu obujem bez problemov. Uz som sa rozlucila s tym ze by ich este niekedy obul 🙄 ...

bezaz
autor
17. okt 2009

jani ja som ninke este neobula ziadne normalne topanky.. 😝 vcera som skusala dokonca cizmicky, ze sak ked sa rozopnu az po spodok.. a houbeles 😨

tara2
17. okt 2009

zuzi a v obchode ich obula?

bezaz
autor
17. okt 2009

nie.. jedny sme dostali, druhe som kupila cez MMB.. tie cizmicky som skusala v obchode

tara2
17. okt 2009

zuzi a ani tie cizmy neobuje? Zeby jej tak narastla noha? Kedy si ich kupovala?

bezaz
autor
17. okt 2009

jani sme sa nepochopili 😉 tie cizmy som jej len skusala v obchode v marnej nadeji, ze aspon cizmy hadam obuje, ked maju zips na boku, lebo snurovacie a na suchy zips kotnikove jej neviem obut 😖 nohu ma stale nejaku 16-17

tara2
17. okt 2009

zuzi - jaj ja som si myslela ze v obchode jej boli dobre a teraz ju do nich nevies obut. Skus najst cizmy a topanky co su vpredu sirsie. Ja sa chystam buduci tyzden kupit malemu zimne topanky ked dostanu v protetike zimny tovar, som zvedava ci maly nejake obuje. Zuzi a ake cislo ides malej kupovat na zimu? Maly ma teraz 19 a neviem ci kupit 20 alebo 21 😕

amonis
17. okt 2009

ahojky tali a hrnek nekapající jsi zkoušela?Já mám takový ze kterého umí pít děti co neumí z ničeho pít už tři to odskoušely a šlo to on je takový že teče když do toho trochu kousne a potáhne........pít už by asi něco měl ale pokud kojíš fakt dost tak to nevadí když normálně čůrá....

bez jestli malá nemá vysoký nárt tak nožku musíš chytit u kotníku a nasunout do boty pořádně špičku a pak jakoby prohnout a dosadit patu nejlíp kdyby se pak postavila a došlápla pak už rychle zavázat a je to.....

talinka
17. okt 2009

ahojte 😉

no vcera som nakoniec zistila, ze ta super termo suprava je z QUELLE....Dnes sme pobehali Aupark zatial a teda nic moc som tam nenasla, akurat v sport kids tam bola celkom fajn zaujimava,ale stala 70eur, co sa mi zda asi vela 😝 aj ked ma zvozil Vladko aj svokra, ze sak nech to kupim, ze to je super a dobre to vyzera a celkom kvalita,ale neviem neviem, este pokukam, zbehnem do Rakuska co maju tam....a prinajhorsom objednam nieco z MMB alebo inde z netu, uvidim a kedze sa ma oteplit, tak este vynosime mozno aj jesenne veci 😉

Chcela som kupit aj nieco na seba, ze nejaku novu garderobu,ale sak som nevedela co si mam kupit nic sa mi nelubilo,alebo sa mi na tu moju postavu skor nic nechcelo kupovat 😝 ked na chudych vyzera vsetko krasne a na mne hrozneeeee....takze zase depka a nekupila som nic....a potrebujem aj boty, bundu, nejake vrchy..handry....a vsetky baby take nahodene cice a ja jak taka chudera 😀

sisab, no to cislo je 74/80 ja by som to,lebo Tomi ma asi tak okolo 72cm,,...dnes sme skusali 74 v obchode a to mu sadlo akurat....ale Rebeka je tusim vyssia.... 😵

bez, myslis, ze stoji vela? no lacna nie je veru,ale vsetky stoja okolo 30 eur tieto termo veci..teda aspon supravy a overaly....a samozrejme viac ako sme dnes skusali my....a to nebola ani znacka aj ked to bolo v znackovom obchode, teda znacka bola ale pre mna neznama 😀 a co sa tyka botiek....sme neschopne dve 😀 ja tiez neviem tie co mi nasi kupili pre toma obut 😝 snurovacie...nejde mi tam nozicka....

tara, no u nas su spacie vaky vsetky styri odlozene nepouzite v skrini, u nas sa nedaju pouzivat, Tomi neźnasa ma nieco na sebe 😀

amonis, no my mame doma asi vsetko zazracne hrnceky Avent, kapajuce aj nekapajuce a rozne flasky ale on to len kuse, ziadne satie, sice tecie ale vela aj von vytecie....alebo to vypluva...on saje len mna 😀

rominka
17. okt 2009

ahojte tak me muj poslal na net vcera nam byli montovat satelit tak ted sel cumet na fotbal malou jsem uspavala na rukach protoze si opet se me delala hodinovy dudel 🙄 tal-me mala pije pekne z avent hrnecku za to mi prestala pit z flasky a um porad nic taky varim denne caj nebo vodu a mliko zadnou znacku nechce tak nevim jak ju naucit ale muj je odbornik jak hlidal malou tak mu vypila celou lahvicku vody a udelal ji um a ze mu v praci poradili 🙂 osladit ho ale stejne nechtela tak to zhodnotil ze uz byla prepita 🙂 -jak si ti chlapi umeji poradit..... 😀 ,dneska jsme byli cely den doma venku lilo cely den chteli jsme jet na nakupy do polska ze kuknem ale jak jsme slyseli jak lije a vecer jak ukazovali kalamitni stav tak ze pojedem pristi sobotu pekla jsem strudl na konec dopadl dobre ale jak si se mi lepilo testo mala zavesena na noze ma zitra toriz dojed tchan po pul roce ze poprat Sabci k svatku v 10 rano zrovna kdyz chodi spat jinak mu to nepasuje no co uz 😕 ,a dneska me pekne vytocila tchyne ma dole kocku svagrova se uz odstehovala poridila ji dceri a ja jsem nadavala co uz jsem byla tehotna a nepomohlo po dobrem a ni po zlem a dneska jak sel muj malou vytahnout z kocarku tak ze si ju dole tchyne vzala tak potom jsem vypenila a rikam kdyz je vam prednejsi kocka jak vnucka tak si ju brat nebudete pak dojela svagrova a doletela na me .....opravdu neni jak vam ktere bydlite sami toz takovy den u nas...

rominka
17. okt 2009

a k zimnim vecem v HaM meli pekne bundy na holky na kluky nic moc a cena kolem 1000 kc ale aj s koziskem tak ze zimni obleceni drazsi jak na nas ...

prsky
18. okt 2009

cafte..tu to zas zije 😀

akurat listujem mama a ja a dobre sa zabavam, v jednom clanku nejaka asi americka sestricka radi ("uuuzasne rady") a pise, ze netreba deti budit na nocne kojenie, ze to, ze MM dieta rychlo stravi su famy (heh, esteze to podlozili nejakymi studiami) a o par stran dalej odpoveda v poradni doktorka, ze MM dieta rychlo stravi 😀 😀

tara2
18. okt 2009

Caute 🙂

prsky - vsak amerikanske rady su najlepsie, nie? 😀 😝 a este anglicke 😅

tak my dnes cely den odsavame a kasleme a kychame 🙄 chudatko ani spat riadne nevie a k tomu este dnes aj zachripol ☹ , akurat som poslala muza do lekarne kupit Olynth do zastrcky som zvedava ci ho budu mat...

prsky
18. okt 2009

jani..daj potom vediet, ja som nezohnala, ale poradili mi v lekarni, ze staci kupit etericky olej mentolovy do vonnej lampy a ma to ten isty ucinok a je to aj lacnejsie 😉

amonis
18. okt 2009

ahojky je dobré když už kupujete ten olynth do zásuvky tak kupte třeba jen náplně a déjte to do taovách těch reidu proti komárům jestli to máte doma a ušetříte je to totiž úplně na stejný způsob.... já bych vám ty náplně klidně poslala něco tu mám a celá rodina z toho slzíme takže to mám naprd...

tara2
18. okt 2009

adi - jasne dam vediet, Andrej ho zohnal tak som zvedava. A dnes som dala do vonnej lampy eukalyptovu silicu, cez den sa to da, ale najhorsie sople ma maly v noci a to sa mi fakt nechce zapalovat vonnu lampu este by sme vyhoreli ako sa poznam 😅 . Chcem to hodit do zastrcky vecer na par hodin a potom v noci ked bude najhorsie.

amon - ja mam akurat raid s roztokom tak by som to musela kupit tak ci tak. A ked nam to bude vyhovovat tak si tie naplne od teba kupim 😉 . No som zvedava co to bude...

mojkamirka
18. okt 2009

AHOJTE
tara, ja dávam pár kvapiek eukalyptového oleja do lávora s vodou ( je tam tak 1 liter dva), myslím že to pomáha, len sa to pomalšie odparuje a nie je to tak cítiť

joj som sa posledné dve noci vôbec ale vôbec nevyspala. Keď sa ma muž ráno opýtal, či som zle spala tak som myslela, že ho zjem od zlosti. Veď od polnoci bol mrňus hore každú hodku, aj ked som ho nakojila tak bol nespokojný, v kuse lozil po posteli, plakal. Od piatej do šiestej sme boli v kuse hore. Zabralo až keď som mu dala gel na dasna. Potom čičíkanie v manduce, lebo v rukách pri jeho krútení sa nedá udržať. Po 10 min. zaspal, preložila som ho do postielky, zase sa zobudil, učičíkala na rukách, chcela som si s ním v náručí ľahnúť, zas sa zobudil. No proste paráda. 😠 😠 Snád mu čosi vylezie. Chcela som ho konečne už odstaviť, veď mám to za jedno, nakojím a i tak nespím. No večer som do neho nedostala ani kašu, takže paráda. Snáď to dnes bude lepšie 😖

amonis
18. okt 2009

Tara však já tu mám už tak jen dvě dala jsem to na zkoušku mamce ale myslím že ani ona to nepoužila já bych to neprodávala 😀 😀 mám to z jednoho časopisu ....však uvidíš kdyžtak pisni do vzkazů

jinak Karolí dneska na večeří rohlík s pom.máslem už mě to štvalo jak se rychle budila hlady tak uvidím jak dlouho vydrží....

mojkamirka
18. okt 2009

amonis, tak tebe aspon ten rohlík, zje mne ee

prsky
18. okt 2009

mne sa tiez zda, ze lale idu stolicky, lebo to ma v tych miestach hrozne navrete a ked jej natieram babydentom dasna, uplne blazene si cmuka a tiez si hryzie do prstickov...len sranda, este jej nevyliezli dvojky ani horne ani dolne

tara2
18. okt 2009

amon - dobre, potom sa ozvem 😉 . A daj vediet ci rohlik zabral maly zje vecer kasu, za hodinu kojim a ked nahodou nezaspi tak o chvilu je hladny zase...no mam doma hladosa 😀

adi - vazne stolicky? Aspon sa Lale bude lepsie papat 🙂 . Inak my sme uz babydent minuli teraz ma gel

amonis
18. okt 2009

tak rohlík moc nezabral a to snědla půlku 😖 už jsem kojila dvakrát ale jen tak nacucnutí asi né z hladu...ale asi jí budí Kristýnka protože dost chrápe takže jí vždycky vzbudí a ona se chce přitulit.....takže bacha jestli náhodou nechrápete a nebudíte je 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre