Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

tara2
20. okt 2009

amon - daj vyssie televizor 😀

prsky
20. okt 2009

amon...tak to sa blbo radi...my mame telku vyssie a tlacitka su v hornej casti telky, takze tam este par rockov nedosiahne 😉

amonis
20. okt 2009

😖 my to máme tak akorát na mačkání 😠 😠

sisa.b
20. okt 2009

amonis, aj u nas sa veselo vypina telka, teda len magio 😀 a takisto NIE a NO NO NO nezabera 😀 no ja ju vzdy odtial odtiahnem, az ju to prestane bavit 😝 ale teda ja telku nemam vobec cez den pustenu, pustaju si az deti, ked pridu zo skoly

deni_v22
20. okt 2009

amon, mna napadlo vytiahnut telku na cas uplne zo zasuvky a dufat, ze to malu rychlo prestane bavit, ked tlacitko strati efekt ..

cryo, dik za info ohladom DM...nechodievam tam casto, lebo nemam poruke ziadnu ich predajnu a ani som netusila o tejto vymene... 😕

amonis
20. okt 2009

no tak už jsem ji vzala pryč a pro změnu se začla svlikat a hrabat mi v koší ..no roste zní pěkné kvítko 😀 😀 ..ta zásuvka je dobrý nápad díky za rady 😉

bezaz
autor
20. okt 2009

u nas maju slova nie a nono uplne opacny ucinok, teda robi to, co jej zakazujeme s este vacsou pasiou.. opica.. a ked to nezvladnem a zacnem na nu kricat, pripadne jej akoze tapnem po ruke, tak sa rozplace 😖
a velka radost su kable, zastrcky, triedene pradlo a pod 😅

tara2
20. okt 2009

bez - u nas je to rovnako...plus este smetny kos, dnes ho prekotil a uz sa tam chcel hrabat 😝

zuzz
20. okt 2009

tak stres pominul, vypoved dostal niekto iny, ja nie. ale aj tak mam nervy v kybli.

cryonae
20. okt 2009

zuzi tak super 🙂)))

bezaz
autor
20. okt 2009

jeej zuzi, akurat som dnes na to myslela, ze sa ta opytam, ako si dopadla 😉 fajn, aspon nieco pozitivne
u nas inak ficia topanky, zacne obzierat snurky a potom olizuje aj podrazku 🤐

cryonae
20. okt 2009

zuzi vsak co jej nedas najest? 😀

tomino zase nevydrzi mat chvilu zaviazane snurky... prve co spravi je, ze si ich rozsnuruje 🙄

zuzz
20. okt 2009

bez, a uz sa ti podarilo ich aj obut?ci to nie ty si pisala, ze malej nevies nic obut?

bezaz
autor
20. okt 2009

heli no co mam robit.. to dieta by jedlo s kazdym.. zje jogurt a ked vidi, ze jeme my, tak zacne zobrat dalej
a topanky pre ninku nekonecne zufalstvo 😝 asi budem musiet kupit 19tky a mlada sa bude v nich potkynat 😢

cryonae
20. okt 2009

zuzi tomcur ma nohu 20cku a jedny topanku 22 a tie nosi velmi rad a ani raz v nich nezakopol

bezaz
autor
20. okt 2009

zuzi hej, uz som obula, len su jej o cca 2,5cm vacsie 😅

zuzz
20. okt 2009

bez, natalia nosi dvoje 21ky, lebo take sme dostali a mali aj po ondrovi. oboje su snurovacie, ked dobre zaviazem, vobec nevadi, ze ma pri prstoch volne miesto. a nohu ma 13cm (ake je to cislo?)

sisa.b
20. okt 2009

zuzz, 13ka by mali byt cislo 19 http://www.rak-obuv.sk/sizes.php

my mame 20ku

zuzz
20. okt 2009

tak potom je to o.k. ze ma vpredu miesto,1.5 cm nie je tak vela.

talinka
20. okt 2009

ahojte ,

vcera som nic sem nepisla,ale citala som vas 😉

musim aj sem vam napisat dobry tip, ktory mi dnes dala kamoska, je to super vec, hlavne,ked mate nervy, ze ked sa ohnete mate hole krize, su tu HIPPSY 🙂 www.profitrade.sk ...idem si hned par objednat, aj to super vyzera..k oblecku.....

Dnes sa vytesujem,lebo sme si s Vladkom dopriali a nakupili nejake oblecko u kamosa , dosiel mu novy tovar, ma asi vsetky znacky od vymyslu sveta a za fajn ceny ...tak konecne mam co na seba.... 🙂 aj ked ma to stalo asi dva rodicovske prispevky 😀 ale tak treba si obcas urobit radost...

Tento tyzden mam nabuchany strasne, zajtra ockovanie, stvrtok plavanie a ja zubar, piatok krajcir a kadernik, sobota Rakusko....ale tak aspon nie je nuda a konecne moja hlava bude vyzerat mozno k svetu ....tesiiiiim.... 🙂

talinka
20. okt 2009

a dobru noc prajem... 😵 a vcerajsim oslavencom vsetko NAAAAAJ !!! 😵

zuzz
20. okt 2009

dobra hlaska teraz bola na mafstory: ,to si ani neviem predstavit zenu, ktora by chcela decko s tymto genofondom' 😀

zuzz
20. okt 2009

ci to boli vlastne profesionali 😀 sa nevyznam v tych serialoch...

sisa.b
20. okt 2009

tal 😀 ty si cislo, ja minut dva rodicovske na seba, tak by mi islo o zivot 😀 😀 😝
a tie hippsy 😀 co uz ludia nevymyslia. to mi pripomina tie drziaky ponoziek - sock on 😀

zdenus
21. okt 2009

dobre rano, dobry den 😉

bezaz
autor
21. okt 2009

zdeni jaka dobra naladicka 😀

zdenus
21. okt 2009

jasne zuzka.....lauruska bola hore o 24:00,3:00, 5:00 a 6:00 budicek......to vsetko bolo spolu s kojenim po vecernej kasi a umelinke...nech sa paci 🙄

zdenus
21. okt 2009

co urobime s tymi nasim deckami? s eli taketo problemy neboli, od 7 mesiaca bola sama v izbe, v noci sa budila 1x na kojenie, od 13 mesiaca sa odstavila adrichmala celu noc...s touto malou pijavicou to asi nebude take easy 😠

bezaz
autor
21. okt 2009

zdeni netusim, u nas 5kojeni, peto vstaval 5.45, nastastie som mladu este ukecala do 7.10 😝 u vas sa aspon umelac je, u nas sa tvari strasne.. vcera som jej aj zabudla dat, v ramci zvykania 😝

zdenus
21. okt 2009

no veru, asponze to...cez den si na cicik ani nespomenie, ale v noci by mi najradsej spala pod pyzamom 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre