Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

talinka
22. okt 2009

bez, dik... 😵 a Ninka je veeeelmi krasna... 🙂

siska, no ja som sa konecne k tomu kadernikovi dokopala, este uvidim ci budem zajtra vobec spokojna, este som nikdy nebola,ale to je asi problem mojej hlavy 😀 vlasov...super tipy na hracky dikes

co sa tyka hraciek, tak ich tu mame tak vela, ze uz teraz ich prekracujeme, hojdacka na zemi, hojdacka vo vzduchu, choditko, odrazadlo ci co to je..co za tym chodi... a dalsie hracky sa planuju kupit na narodky...plus nejake oblecko,knizky, a este mu chcu kupit nejake autisko 3v1 hojdacka, odrazadlo a a auticko v jednom...nasla som to tu len v madarcine...ale predava to aj Quelle...

http://www.kirakat.hu/oldal/showImage.php?url=h...

sisa.b
22. okt 2009

a uz mame konecne doma nase jantarove goralky 😵 ale to ste si uz asi vsimli

talinka
22. okt 2009

sisam dik 🙂 to je pravda, uzasne je sledovat tie pokroky.,...

sisa.b
22. okt 2009

baby, natocene nemate, ako sa vam po zadku posuvaju deti? 😀 to moze byt celkom vtipne

talinka
22. okt 2009

dala som zly link, oprava:

http://www.kirakat.hu/jatek_jarmu/smoby_smoby_b...

sisa, goralky su uzasne 😉 tak ako aj Rebeka je neskutocna

talinka
22. okt 2009

prsky, daj mu vyrobit tricko s Lalou alebo take nieco ....alebo spolocna fotka vsetka vasa zverina a vy dve alebo hrncek.....

talinka
22. okt 2009

no my to mame so sviatkami a narodkami tak, ze si vzdy povieme co chceme, pripadne ideme kupovat si spolu,kedze Vladko sa netrafi ani nechce sa trafit do mojho vkusu a je lenivy rozmyslat cim ma prekvapi,lebo ked sa aj snazi,nikdy mu to nevyjde a dar sa mi moc nepaci aj ked to nedam najavo,ale vidi,ked nenosim 😀 takze toto my dvaja moc neriesime a jeho musim nutit aby som mu mohla nieco kupit, on je taky skromny 😀

horajda
22. okt 2009

cafte,
tak my zuzke kupime cizmicky a potom nejaku tu skladacku a na odrazadlo levika a potom mozno este nejaku drobnost

horajda
22. okt 2009

a miro ma tiez narodky v novembri tak asi kupim listky do divadla nech si trosku my dvaja uzijeme vecer a pozvem ho na veceru

pepka
22. okt 2009

ahojte,
idem sa pochvalit, mame novy kocar, Matovi som kupila k narodkam, len neviem, kto ma z neho vacsiu radost. No ale dnes na prechadzke vyse hodiny v nom pospal, skoro som na rit padla, lebo o v kociku zasadne NESPI. Tak som taaaakaaaa stastna, zajtra skusim tiez, ci toto nebola iba nahoda... 😉

bez, hanka mala do 11 mesiacov halux na jednej nozke, navyse malicek, to si ma mala vidiet, ako sme sa obuvali, vadili nam vsetky topanky a ja som sa zakazdym bala, ze jej ho zlomim.... a nechceli nam ho anu za svet amputovat skor, ze az v roku, tak nakoniec v 11 mesiacoch sa podarilo...

talinka
22. okt 2009

pepka, a aky kocik dostal Matko? 🙂

sisa.b
22. okt 2009

tal, dakujeme 😵 dufam, ze nam aj pomozu.

tak my hracky nebudeme riesit ziadne, ja som jej objednala tu termo supravu a upeciem tortu, hracky donesu urcite ostatni a mame ich tolko, ze ich preskakujeme 😝

talinka
22. okt 2009

sisa, a kde a aku termo si objednavala? Aj Tominovi zhanam 🙂

pepka
22. okt 2009

a my nekupujeme matovi uz nic ine na narodky, este tomu chudacik nerozumie, tak som zvolila takuto prakticku vec, hracky dostane od babiek. A ani nemam fantaziu, pretoze po hanke ma vsetky take tie zakladne hracky pre male deti ako milion vkladaciek, prevliekaciek, navliekaciek, kruzkov, drevene puzzle, zatlkacku, odrazadlo, hojdacieho konika, nakupny kosik, kuchynku( tak je momentalne in) ..... dokonca aj kocarik, keby mal zaujem, ruzovy 🙂
tak som uz fakt bez fantazie

pepka
22. okt 2009

tal, super, ze sa Tomino rozhybal 🙂
a potom hod foto noveho haaaara ...

prsky
22. okt 2009

tal..mne rudo zaryto tvrdi, ze ma nas, tak nic nepotrebuje 😠

hor..to by som aj ja spravila, ale nemam kam dat malu

sisa..jantarove goralky? tot co je a co to zere? 😀

prsky
22. okt 2009

tak to mate fajn...mna sa aj babky pytaju, co by mali kupit a ja nemam tucha, co take male deti zaujima 😅 Lalu zasadne nezaujima nic, co ma doma 🙄

siska_br
22. okt 2009

pepi - co je halux? to je super, ze sa Matkovi v kociku paci, Samuel si tiez zvykol spavat doma, v kociari ani prd, ale nakolko spava cez den dlho uz len raz, az tak ma to netrapi, da sa naplanovat

sme dnes konecne kupili topanky, ja neviem, ci to len v tn je to taky podpultovy tovar, dnes mi volala jedna kamoska, ze vcera v jednom obchode kupila malej topanky, nech tam idem kuk a zobrala som posledne 21...co sa uz len deti s velkymi nohami maju rodit, ci co?

sisa - ja to mam natocene, ked sa zadari, dohodim na FB

mimochodom, dnes som sisu stretla v meste a musim vam bonznut, ze zase vyzera o styri roky mladsie... 😵 😵 neviem, zeby to bolo tym mnozstvom deti alebo??

sisa.b
22. okt 2009

tal, objednala som to z quelle na mmb, co si davala link 😀

prsky, robili sme hromadnu objednavku odtialto http://www.alwaysinfashion.com/index.php?produc...
samotny nazov hovori, ze je v prvom rade proti bolesti pri prerezavani zubkov a potom na x dalsich neduhov 🙂

pepka
22. okt 2009

ad vianoce a chlap: tak moj sa o svoj darcek postaral sam, kupil si novy fotak, skoro ma trafil slak od jedu, no ale co robit, ked je to jeho zaluba, nech si ma 🙂
Ale viem, ze by ho kedykolvek potesila kniha a outdoorova vybava...

talinka
22. okt 2009

pepka, to sa ani nedivim, ze nic nekupujes, po Hanke toho musi byt kopec ... 😉 ja by som tiez nekupovala sak naco aj , presne ako prsky pise..ani Tomina nezajimaju hracky co ma doma, skor tie nehracky ako mop,vysavac, zehlicka.... 😀 je to taky nas maly upratovac 😀

no a aky kocik si to kupila? si nenapisala..

prsky, to poznam, nikdy nic nepotrebuju...

sisa.b
22. okt 2009

siska 😀 😀 😀 dakujem, ale myslim, ze mi deti nieco pridavaju, inak by som vyzerala ako tinedzerka 😀 😀 😀

siska_br
22. okt 2009

pepi - no vidis, u nas nic z toho zozname veledolezitych hraciek nenajdes...vidim, ze mame obrovske medzery, huraaaa hrackarne, trassste sa!

s tym divadlom - fu, to je taky fasa napad, to by aj mne k vianociam ale ze uplne stacilo - len zial u nas taky uplne nezrealizovatelny 😢 😢 😢 😢

talinka
22. okt 2009

pepka, ak bude haaaaro stat za to,foto bude...ale moc s tym nepocitam, idem dat len farbu a skratit...po plecia zarovnat..nieco ako lia som chcela...

talinka
22. okt 2009

sisab, jasne tu? no ta je krasna, tak daj potom vediet, ci je taka aj v reale 😉

pepka
22. okt 2009

tal, kupila som z druhej ruky Dema Lothus Sport, je super, max. spokojnost.

siska, halux je prst navyse, hanka mala na jednej nozke dva malicky.....

sisa, tie jantarove goralky sme dostali, ale by som sa bala to dat dietatu na krk, ze sa za ne bud obesi alebo roztrha a zadrhne sa kamienkami..... nebojis sa?

prsky
22. okt 2009

pepka..to napadlo aj mna...a hlavne to vyzera byt dost dlhe a Lala ked lozi po 4, by sa aj dorazit mohla

sisa.b
22. okt 2009

pepka, no ked sa neboja ine matky, tak aj ja dufam, ze to bude ok. zatial nevie, ze ich na krku ma, ma detsku velkost.

prsky vysli ma na 7€ aj s postou

sisa.b
22. okt 2009

dlzka sa da vybrat, my mame 13ku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre