Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

pepka
23. okt 2009

tomuto sa povie blby den, volala mi mama znova a zase zle spravy:
moj bratranec je prave na prijme v nemocnici s mozgovou porazkou, krvacanie do mozgu 😢 ☹
je pri vedomi, zatial viac neviem, asi ho idu hned aj oparovat.... dufam, ze to rozchodi, chudak, ved ma len 44 rokov, male deti....

zdenus
23. okt 2009

tara, pepka...ufff....drzim palce 😒

zuzz
23. okt 2009

pepka, mama sla na pn az po vypovedi, tiez nikoho nepozna, tak sedi doma, von chodi len cez predpisane vychadzky, no hroza. ale uz jej to coskoro skonci, lebo uz to bude coskoro rok. viac sa vraj neda.

sisa.b
23. okt 2009

pepka 😢 tiez drzim palce, taky mlady... 😔

rominka
23. okt 2009

uff ted jsem dosla z posty sla jsem tam dneska na 2 krat 😠 oteviraci doba do11.00 a pak od 13.00 ale aspon jsem pred tim stihla kafe u kamosky 🙂 venku je teplo a poprcha jsem se zbytecne navlekla Sabinka ted chrape na zahrade dopolene nespala vcera oslava probehla v pohode dala jsem si trochu vina po dlouhe dobe mala dostala prvni panenku no spokojena byla velice jdu si vas ted v klidu docist....

pepka
23. okt 2009

no takze sa potvrdila mozgova porazka, krvou zaliaty cely zadny mozog, zatial ho vraj nebudu operovat, ze nasledujucich 72 hodin ukaze co sa stane.... tak to nechapem... ako mu chcu tu krv odtial dostat, to sa moze takto nechat???

sisa.b
23. okt 2009

pepka, na krvacanie do mozgu mi zomrel dedko ☹ tiez s nim nic nerobili, len ho poslali domov zomriet 😠 mal 64 rokov a velmi som ho mala rada. a hoci som bola decko, neskutocne mi stale chyba 😔

prsky
23. okt 2009

pepka..davaju na to nejake lieky pokial viem a ked sa cloveku dostane rychlej pomoci hned v zaciatku, tak ma celkom dobre vyhliadky

rominka
23. okt 2009

jejda tady jsou same smutne zpravy 😔 pepka snad to bude v poradku (nam na to umrel letos stryc ale toho nemohli operovat mel cukrovku a vysoky tlak) sisab. jsi dobra s tema koralkama ty mas prehled o vsem!! 😉 vratil se mi manza tak si jdu dat s nim kafe

rominka
23. okt 2009

jo holky nemate nebo neslysely jste jestli je dobrte pro decka zahradni domecek jsem si rikala ze by si v tom mala vyhrala takovy plastovy myslim stoji kolem 2000kc na mmb

sisa.b
23. okt 2009

rominka, nemam prehlad o vsetkom, len sa chcem vyhnut co najviac chemikaliam, kedze ma mala narusenu imunitu ☹

rominka
23. okt 2009

sisa.b. -to je dobre ze hledas ted je vselijakeho bordelu ....

amonis
23. okt 2009

sisa ahojky jakto víš že má malá narušenou iminitu?Jak se to projevuje? Je nemocná?

pepka bude to vpohodě snad doktoři ví co dělají.....

romi domeček bude super Kiki ho strašně furt chtěla jen ho nemáme kam dát a stojí dost peněz tak máme doma jen takovy domeček stan krtek ale ty domečky jsou bomba

sisa.b
23. okt 2009

amonis, v podstate sme chceli odmietnut akekolvek dalsie ockovanie, tak som dostala velku prednasku...
tak sme si povedali, ze hexa bude nase posledne ockovanie, ale musi byt mala na 100% v poriadku a trvali sme na vysetreni imunity - odovodnila som to castou nadchou, kaslom atd... a vysledky ukazali, ze ma znizenu imunitu. no nasa doktorka povedala, ze to nie je problem, ale aj tak idem v utorok s nou na alergologiu. tak som zvedava na nazor odbornicky

cryonae
23. okt 2009

pepi to je strasne☹ drzim bratrancovi palce nech sa z toho dostane!

inak moja mamina by sa naopak tesila, keby dostala vypoved 😅 strasne ju to uz v praci nebavi a tak by mala slusne odstupne, pol roka by ju zivil urad prace, potom by sa nejak pomotala a sla do predcasneho dochodku 😎 a ja by som sa hrozne tesila, lebo by som nebola na maleho sama.. som ale sebec 🤐

baby ja mam dnes naopak dobry den.. maly poslucha, na obed sa napraskal tak, ze som az neverila..... vzdala som to s ultrazdravymi jedlami a uvarila som mu light paprikas z kuracich stehien + tarhonu a ani som mu nestihala nakladat do papulky.. inak mi cely den nic neje okrem paradajky a pribinacka/jadnotacka/activie

sisa.b
23. okt 2009

cryo, tak uz vies, co mas varit 😉 ja som take este neskusala, momentalne sprasila zemiakovu kasu. najviac u nas boduje kuracia polievka s kopou zeleniny

cryonae
23. okt 2009

no hej, ale castejsie ako 1 za 2 tyzdne nech to necaka 😉 inak kuraci vyvar so slizikmi obcas spapa aj tomi, ale to musi mat dobry den a tiez to nie je ze by sa z toho aj najedol...

deni_v22
23. okt 2009

cafte,
uff, tara, pepka, to su jobovky ☹ drzim palce obom marodom, nech vsetko dobre dopadne..

romi, Emka dostala na 1 rok domcek, nebol z plastu, ale doma vyrobeny z krabice od telky, ale slusna praca, velmi pekny bol, straaasne rada sa v nom hravala, vyhadzovali sme ho s placom, ked mala ist do skoly a uz ho fakt nebolo kam dat v izbe...a pri smetiaku sa ohrial asi 2 minuty, normalne sme videli, ako nejaka zenska inej kricala cez balkon, ze ktosi vyhodil taky domcek 😀

u nas momentalne letia jedla s jogurtom, minule cestoviny s brokolicou poliate jogurtom som fakt nestihala nakladat...a konecne uz nemusim mixovat...uz sa jej dari pozizlat kusky 🙂

sisa.b
23. okt 2009

deni, a nemas foto toho domceka? 🙂

ja ked experimentujem s jedlom, tak to vacsinou vyhadzujem 😝 mala zje z toho 4 lyzicky a koniec. potom si odkraca k radiatoru po suseny rohlik a napchava sa s nim 😅

deni_v22
23. okt 2009

sisa mam, ale papierove 🙂 ina doba bola 😉..musim oscanovat...

deni_v22
23. okt 2009

sisa, tak som sa pohrala, tolko sa zachovalo z fotodokumentacie domceka https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

cryonae
23. okt 2009

deni to je aky paradny domcurik! to sa ako vyraba z krabice od tv? 🙂

sisa.b
23. okt 2009

teda deni, aky je nadherny 😵 aj ja sa prihovaram za nejaky postup

talinka
23. okt 2009

ahojte, pekny vecer....

idem vas docitat,ale najprv novinky 🙂 Tomino ma koooonecne po 3 mesiacoch dalsi prerezany zubok, takze ma uz tri !!! horna prava jednotka a prisiel celkom bezbolestne, zas som ani nevedela az na to , ze mal napuchnute dasna a v noci buntosi,ale neplakal nejak...mohlo by to takto aj pokracovat...

no a ja mam konecne kratsie vlasyyyy....sa tesim, celkom sa mi to paci ....

talinka
23. okt 2009

pepka, tu je moje foto ako si chcela s new vlasmi...

http://www.facebook.com/photo.php?pid=506958&l=...

prsky
23. okt 2009

deni...krasny domcek, skoda, ze by sa u nas z neho skor macky tesili - Lala by sa hadam ani dnu nedostala 😀

talinka
23. okt 2009

rozoberali ste co na zubky,...ja mam doma babydent, calgel a viburcol keby nieco,ale este som nic nepouzivala, zda sa mi , ze este nas zatial obisli zachvaty z bolesti zubov a mozno aj nie,len som to pripisala niecomu inemu,ale tak keby som ho nevedela za nic utisit asi by som to tiez uz pouzila......o nurofene som ani nevedela, ze ja to dat,keby nieco, tak dik za tip....

sisab, ja az teraz citam, ze tie gorale vlastne aj maju nejaku funkciu 😀 ja som dobra mimooooza teda.... 😀 no ani Tominovi by som to asi nemohla dat, v momente by boli roztrhane 😝

tara, to som aj ja mavala ..zacalo to bolestou hlavy,ale strasnou a postupne mi strpala cela polovica tela, pokazde ta ista,,od nohy, cez ruku, az po jazyk a nevedela som ropzravat, sa mi to stavalo na zakladnej obcas a vacsinou vo stvrtok, strasne som sa bala tohto stavu vzdy,ked ma zacala boliet hlava, potom som to este mala raz pred par rokmi a teraz dlho nic, dufam, ze sa to nevrati,ale nedosli na to co to bolo,,,,migrena? neviem...ale aj som citala, ze to moze byt sposobne docasnim prerusenim prilevu krvi do mozgu 😝 br nechce sa mi na to ani mysliet, drzim sestre palce, neboj bude ok....aj moja sestra bola pred Vianocami v nemocke, tiez mala nieco podobne ako ja a dokonca nevedela odpovedat na zakladne otazky a nic si nepamatala, uplne bola mimo a tiez nic nezistili 😝

talinka
23. okt 2009

siskabr, ty mas aku pamat? ano bola aj moja sestra s takym to niecin v nemocke presne pred Vianocami...prave som to popisala vyssie v prispevku 😝

talinka
23. okt 2009

ufff, pepka, prave citam co sa stalo bratrancovi, tiez drzim palce, nech je ok !!!

tara2
24. okt 2009

Caute 🙂
tak u nas dalsia brutal noc, maly vecer zaspal o 20:00 a o polnoci sa zobudil ze je vyspaty 🙄 . Myslela som ze ma porazi, akurat som sa ukladala spat. Takze spat sme isli az o 01:30 a aj to este vymyslal 😝 . No a rano budicek o 7:00. Ja neviem kedy to dieta spi...vcera spal cez den 2 hodiny a ende...a rano nechcel ani moje mlieko, normalne sa odtahoval tak som mu zarobila umelaca a z toho vypil asi polovicu 😕 . Zeby sa sam chystal odstavit? 😕

tal - dakujem, si ma trocha ukludnila 😉 . Segra ma toho na hlave celkom dost tak dufam ze je prepracovana a unava urobila svoje. Stara sa sama o pubertalnu dceru, celu domacnost ma na krku, robi na full time, okrem toho robi este dvom podnikatelom uctovnictvo a chodi na vysku...po nociach sa uci a riadne nespi 😖

deni - ten domcek je nadherny, normalne by som taky urobila aj malemu len by sme ho nemali teraz kam dat ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre