Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

zdenus
29. okt 2009

caute
u nas budicek 5,30, tiez sa opalti 😠

cryo, tak to asi nie je ani normalna taka slepica, co dokaze poslat takuto smsku......co nechape, ze maly nema 15??? 🙄 🙄 🙄 🙄 fakt kraaaaavo nebeskaaaa 😀 😀 😀 😀 , ze pozdravujem 😉

cryonae
29. okt 2009

zdeni nie je a najsmutnejsie je, ze chce mat buduci rok dieta... teraz mi je do placu uked si na to chudatko pomyslim... neznasa, ked tomi robi cokolvek. no comment, dufam, ze si to brasko rozmysli lebo inak amen tma si hento uviazat na krk

keby aspon dvihla rit a prisla mi to povedat osobne, jeziiiiiiis, kua fix aj s nou.. hlavne ze ona mi stale budi tomiho ked tu plieska dvermi a vyrevuje

siska_br
29. okt 2009

dobre ranko 🙂

cryo - aj od nas pozdravujeme nadejnu svagrovu, co viac si clovek moze priat, ze? 😝 neboj nic, aj ona raz bude mat deti...by som bola tiez pekne nasr...dena

tara - nam sa lava horna dvojka prerezavala snad tri tyzdne, potvora. vykukla, schovala sa, dokolecka...ale uz je von

fuj, zas prsi...predvcerom v pocasi slubovali krasne dni az do nedele 😠

siska_br
29. okt 2009

jezis, a to naco chce bud. rok to dieta? aby si mala na kom vybijat komplexy alebo ako???? naco maju vlastne take zeny deti, ked im na nich vsetko detske vadi????

cryonae
29. okt 2009

siska no ona ma komplexy, to si trafila presne... ja som sa vydavala min rok, segricka tento a ona tlaci braska do svadby... ja mam dieta, jej sestra ma dieta tak aj ona chce... to ze k detom nema vztah a vsetko jej na nich vadi je vedlajsie... minule prehlasila, ze ona neznasa detsky plac, takze ked jej bude dieta plakat, tak ho da do postielky a pojde do kupelky...

mojkamirka
29. okt 2009

ajojte, my budíček o 6.00, ako čítam sme na tom ešte dobre. 🙂

cry, tiež by som ju zahlušila za takú sms 😠 😠 😠

cryonae
29. okt 2009

jaaaaj, mojka nebudem si ja s nou kazit den, povedala som braskovi, nech si s nou urobi poriadky 😖 🙄

pepka
29. okt 2009

ahojte,
cryo, ty brdo, to potesi taka suseda a moznosvagrina v jednej osobe.... fuuuuj....

pepka
29. okt 2009

my sme mali uplne desnu noc, hanka uz je celkom v pohode, ale mato je teraz v tom najhorsom.... som sa v noci bala ze sa zacne dusit, este vecer som studovala, co v takom pripade robit a bola som na ihlach letiet na pohotovost keby daco.... ta laryngitida ho uplne zlozila, nerozprava, ledva dych, len tak sypi cez zuzene hrdielko, vcera sa uz aj on povracal od toho, ako nemohol kaslat a dychat poriadne... no do revu mi z neho je 😢

tara2
29. okt 2009

cryo - by som ju kopla do zadku tavu jednu 😠 😠 😠 ale mas pravdu neoplati sa kazit si s nou den...

siska - no mozno to uz bude aj treti tyzden a zub nie a nie vyjst von

pepka - drz sa moja, ja som sa tiez hrozne bala ked bol teraz maly chory a zachripnuty aby nedostal ten zachvat...pre istotu som kupila aj kalciovy roztok (ja som chcela povodne sirup ale MM kupil roztok) a davala mu pol lyzicky denne ked bol najviac zachripnuty a asi po dvoch dnoch prestal byt zachripnuty tak som to uz potom nedavala...a este C vit v kvapkach a sirup proti kaslu a nastastie to zabralo 🙂 . Drzim palce nech ste rychlo zdravi 😉

pepka
29. okt 2009

tara, dakujem, tiez mam nakupeny sirup a antihistamika, nesmiem ho nechat ani len zacat plakat, lebo vtedy sa to zhorsi a to sa fakt nevie ani nadychnut, ale dufam, ze uz sa to bude len zlepsovat...
mame ist zajtra k babkam, ani sa mi tam nechce, taka som nejaka depkova z neho.

kurnik, keby aspon neprsalo, by sme sa sli vyvetrat, ale takto trcime vsetci zavreti doma.... ale aj tak musim ist, nemame mlieko.... obleciem hanke gumaky a pogumovane gate a prsiplast, nech si poskace po kaluziach 😵

rominka
29. okt 2009

ahojte kocky u nas taky pocasi na prd napred prselo ted jen poprcha mala ale aj tak spi venku k uspavani vecer se uz asi nema cenu ani vyjadrovat milion pokusu a stejnak usnula v 23.30 ,amon-mooooc gratulujeme Karolince k 1 rocku to je hruza jak to leti ja se snad na ten facebok budu muset prihlasit nebo neuvidim fotky 🙂 ,pepka -jejda to teda zazivas s malym 😕 no venku mu to jen prospeje hned se mu bude lepsi dychat ,cryo-to mas teda skoro svagrovou ja mam taky takovou ted se sice odstehovala ale poradky dela furt naposledy s kockou....,ted cekam nase maji dojet na obed a pak frcime na hrob a na navstevu k sestrenici..jeste jdu kuknout na mmb libi se mi tam kombineza musime byt dobre vybyveni kdyz mam to venkovni dite 😀 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27793373&tab=2

siska_br
29. okt 2009

pepi - chudacik, musi vam byt hrozne, uplne ta chapem, ako sa o nho hrozne bojis ☹ boli ste aj u dokiho alebo ani nie? neviem, mi asi uslo

amon - aj my jasna vec zelame Karolinke vsetko NAJ k 1. rociku 😵

romi - krasna kombinezka a este aj celkom slusna cena... Sabinka bude ako princezna...

tara2
29. okt 2009

romi - aj mne sa ta kombineza paci a ako pise siska aj cena je dobra 🙂

zdenus
29. okt 2009

romi, toploino su dobre veci....ta cena sa mi zda az moc nizka 😀 😀 😀

talinka
29. okt 2009

cafte,

len vam v rychlosti napisem, co sa mi snivalo, bo nemam teraz cas ani vas precitat...

Pri zaspavani som myslela na tu nasu spolocnu oslavu a snivalo sa mi, ze nas doslo 16...a hned pri vstupe bolo pripravenych 16 krabic na zakusky a kazda co dosla pekne tam vlozilla kazdej po kusku sladkeho a slaneho co doniesla,lebo sme predpokladali, ze ked kazda napecie sladke aj slane, nemame sancu to tam zjest, tak to malo posluzit ako vysluzky ,ked pojdeme domov 😀 celkom fajn napad,nie? som sa smiala ake blbosti sa mi snivaju ....ale tak ani v reale by to nebolo zle, lebo nebudeme mat sancu ochutnat vsetko a takto si to mozme zobrat domov a kazda bude mat tu svoju krabicku mnamiek 😀 😀 😀

no idem ,lebo tu huci jak pilinaaaaak 😝

amonis
29. okt 2009

ještě jednou díky za gratulace...facebook nějak blbne nejdou mi tam dát fotky 😒

rominka no jasně přihlaš se 😀 .....

dneska jsem se rozhodla zanest králička do zverimexu protože doktorka říkala že ta rýma od Kiki může být i alergie i s klecí jsem jo darovala aby mě už nenapadlo něco kupovat ...teďka musíme vyčistit postupně celý byt a uvidíme jestli to pomůže....měly jsme ho rok ☹

vy budete dělat společnou oslavu? závidím ☹ ...ale včera bylo super Karolínka furt chodila od jednoho k druhému tancovala na písníčky no uplná hvězda byla 😀 pak už začala padat kolem šesti tak jak všichni odešli tak bez koupání usla jak šípková růženka......

tara2
29. okt 2009

amon - krasne fotky, ta posledna je uplne uzasna 😉

cryonae
29. okt 2009

amon ake suepr fotecky 🙂 ste si to uzili 😵 😵 😵 😵 krasna rodinka ste!

bezaz
autor
29. okt 2009

jeeej amon krasne fotky, aj od nas vseeetko naj k narodkaaaaam 😵
tal pekne sa ti snivalo 😀 ozaj, na ktory termin sme sa dohodli? 😅

prsky
29. okt 2009

cafte...baby, nepoznate nejaku dobru krajcirku v BA? potrebujem presit zips na bunde a skratit gate...

tara2
29. okt 2009

adi - Andrej si daval skracovat nohavice myslim ze niekde v Ruzinove a bol spokojny, spytam sa ho ked pride domov a dam ti vediet 😉

prsky
29. okt 2009

jani..super, mi zachranis zimu 😀

rominka
29. okt 2009

amon -krasne fotecky mala ma podobne haro jak ta nasa 😀

bezaz
autor
29. okt 2009

adi ja poznam iba v samorine 😉

talinka
29. okt 2009

amon, krasne fotky, ste nadherna rodinka 🙂

bez, no ved to,kedy je ten termin oslavy? nejak mi to vypadlo 😀

prsky, aj u nas je sikovna krajcirka, prave som si dala skracovat troje rifle a super a iba 12 euro za to chcela... 😉

talinka
29. okt 2009

ozaj, vcera sme boli u veterinara na kontrole s maxom, tak vsetky laboratorne vysledky ok, takze stale sa nevie, z coho je vyhadzany a skrabe sa, chlpy su vsade a v obrovskych mnozstvach 😝 sme si teda nadelili..moze to byt alergia na stravu, travu alebo aj dedicne co je ta najhorsia alternativa 😝

Horsie je , ze kazde dva tyzdne bude dostavat lieky za 40 euro alebo injekcie za 70 euro a ked to bude dedicne tak budeme takto cvakat do konca jeho zivota 😅 takze sa uplne tesim, zas mame kam sukat prachy 😒
Ale na nete som nasla tie lieky co mu dala a stoja polovicu, keby sa mi ich tak podarilo zohnat, nemusela by som to cvakat tam,,,,mala som kamosku v lekarni ta mi vzdy vsetko doniesla be receptu,ale uz tam bohuzial nerobi ...

talinka
29. okt 2009

jaaaj a segra kupuju v Rajke kraaaasny dom, tak sa vsetci velmi vytesujeme....tu by zanho dala majland a tam len 4,4 mil.Sk (sa mi to nechce preratavat na ejurase 😀 )

prsky
29. okt 2009

tal..a sak ked maxovi brali krv, nekukali, ci to ma vobec alergickeho povodu? Lebo nesse robil v prvom rade test, ci ide o vobec nejaku...a zistil, ze nie, tak to uzavrel ako atopiu 😕

a kde je to u nas (krajcirka)?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre