Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

cryonae
1. nov 2009

baby uz som jej to zase zobral, v nestrazenej chvilke tu vypisuje z mojho nicku, bol som v sprche, zubky umyte ...
inak ked tu uz spominate tu zumbu, som vam este nehovoril ze na jar rozbieham nieco podobne ako zumba len pre chlapov, je to zamerane hlavne na hornu polovicu tela a vyvin zadnych partii.

cryonae
1. nov 2009

no hold ked ide BEN tak kasleme na cryonka

pepka
1. nov 2009

ha, to mozem aj ja chodit
predne partie uz asi nevyviniem, tak aspon ked sa na mna kuknu odzadu budu ziiiiizat 😀 😀 😀 jak na J.LO.

cryonae
1. nov 2009

mozes, budes varit chlapcom gulas

cryonae
1. nov 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pepka
1. nov 2009

... ci pomahat dodrziavat pitny rezim ...

talinka
1. nov 2009

to co to tu? za debaty??? sa sem niekto nabural ?! 😀

talinka
1. nov 2009

to sem musel nabehnut cryonko, aby to tu ozivil ??? 😀 😀 😀

bezaz
autor
1. nov 2009

a ja som bena zasa prekojila 😝
hehe ako povedal svokor, dnesni chalani maju strasne tucne rite, takze to bude mat uspech 😀

pepka
1. nov 2009

on sa este koji? 😀
ale o nic si neprisla dnes teda

bezaz
autor
1. nov 2009

aaaale dominika pekne zaspievala 😀
pepka jasne, sak mu tecie mleeeko po brade 😉

pepka
1. nov 2009

domca bola fakt dobra, tiez mi zimomriavky behali

cryonae
1. nov 2009

pepka, predsa pit sa musi
cau talinka z teba mam teraz najvacsiu radost, uz sme styria, ale stale potrebujem este sest babeniek, toto bude moj rekord, tolko dievceniec za vecer ...

pepka
1. nov 2009

inak bez, nas mato by si rozumel s ninkou, oblubena cinnost je hra na flaute, uz mu to aj znie 😀

pepka
1. nov 2009

ha, si trufas 😀

cryonae
1. nov 2009

tak ninka uz v takom skorom veku rada hra na flaute??? Videli ste american pie, pamatate na tu flautistku???

bezaz
autor
1. nov 2009

cryo no jo, bohuzial ze ten film natocili, mala som celu mladost z toho len a len pruser 😝 😀
este by ma zaujimalo, co robi hela pocar reklam, ze ho neskontroluje 😵

pepka
1. nov 2009

bez, aj ty si chodila na tabory ? 😀

cryonae
1. nov 2009

bezaz tak tuto prihodu som este nepocul, rozpravaj, ostane to iba medzi nami, ja to nikomu nepoiem ...

talinka
1. nov 2009

sak Ben nevie vobec spievat a neviem co robi vo finale....aj ked je chutny 😀

tucne rite chalani? to sa teda neda povedat o mojom Vladkovi, ti skor ja mam JLO rit 😀

cryonae
1. nov 2009

pepka sa tiez chytila??? Zeby si mi aj ty porozpravala svoje pusinkovacie zaciatky

talinka
1. nov 2009

pepka aka rozkokosena 😀 ako je na tom Matko?

cryonae
1. nov 2009

a uz som sa zlakol ze nam talinka odchadza, ale v poslednej chvili sme ju ozivili. Ben ma strasne chutny zadok, len nakopat ...

pepka
1. nov 2009

kua, som vravela, ze dnes padne druhy tah lotta, vzdy s tym seknu tesne po sebe
esteze som nemala ani jedno cislo, by som mala starosti co spravit s 1,17mil 😅
takto mozem ist po Particke kludne hajat

talinka
1. nov 2009

cryonko....a preco prave 10? nejak malo, ne? 😀 dost slaby ciel...lahko dosiahnutelny 😀

bez, flautistka 😀 😀 😀

talinka
1. nov 2009

cryonko, ja som stale tu minimalne do polnoci , to ma este nepoznas, akurat fungujem naraz na 4 strankach plus skype k tomu 😀

zuzz
1. nov 2009

ahojte, asi tento link nepojde kazdej, ale dost vas uz mam medzi priatelmi, tak snad budete moct pozriet http://www.facebook.com/album.php?aid=122868&id...
akosi neviem robit lepsie fotky. furt mi vsetci utekaju zo zaberu ☹

natalia narodeniny prekaslala, taka je chorucka, chudatko. v piatok je dr. este nechcela dat atb, lebo sme ich brali v septembri. zajtra ideme na kontrolu. uvidim, co na nu povie. nic sa jej neda odsat, len chrchle ako tuberak a kasle.

a co to tu mame za noveho prispievatela? cryo sa pripravuje na zajtrajsiu zumbu? uz sa jej zahojila pata?

talinka
1. nov 2009

kua a my to lotto tiez furt nic a uz asi 5 rokov vkuse podane... 😖 tak ale zas vsetky sme to vyhrali minuly rok v novembri decembri , no nie?? 😵

talinka
1. nov 2009

cryonko, dalsia dorazila zuzz 😀

inak ked toto bude heli citat, ts ts ts 😀

talinka
1. nov 2009

ten denis lacho aky cukricek, mat tak o 15 rokov menej 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre