Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

kivanka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
siska_br
2. nov 2009

ahojte babulky

sme sa vratili z dusickoveho vikendu v brezne, ahojte, vitame vas aj seba 😅

a tu co? ty vole, cryo, ten tvoj bracho nech dviha plachty a utekaaaa z nadejnej buducej rodiny 😝

talinka
2. nov 2009

ahojteeee.....

to co jeeee???
kivanka, laskavo zmiz odtaaaalto a nekaz nam to tu..nepoznam ta,ale to co si napisala su len ubohe reci...co si tym akoze chcela dokazat? myslis, ze ked nam tu verejne budes prepierat tvoje vymyslene spinavosti a ponizovat nasu cryo, ze zmenime na nu nazor ci co??? za to, ze ma "neporiadok"???? a co? aj ja mam a nevadi mi to, lebo venujem sa synovi a nelestim denne podlahy...asi ma cryo ine prirority ako ty a tie su podstatne a to je, ze sa venuje nonstop svojmu synovi...poriadok sa bude robit, ked odrastie...aj ked urco si to prehnala...ale to je jedno, proste neries uz tu, nas to fakt nezaujima, jedine nas znechutis tymi blabolackami 😅

zdenus, super, ze mala tak skvelo zvladla skolku...

bez, no konecne mate boty,ktore sa daju aj obut 😉

siska , vitaj doma 😵

talinka
2. nov 2009

som myslela, ze ked momentalne moc nefunguje FB, ze sa zidete aspon tu a pokecame a tu nikde nikto , ani v TV nic a ja tu tak sama s malym v spalni 😖

bezaz
autor
2. nov 2009

kivanka, tvoje prispevky su ubohe, lutujem natalku, bohuzial rodicov si clovek nevyberie 😝 a prosim ta uz sa sem nevracaj, v tejto teme nemas naozaj co robit

tal dik, ved sa mlada strasne tesila z topanok, asi to bude riadna paradnica 😵
no padam do postele, zlobrik uz bol hore, tak nech si aj ja oddychnem 😅

zuzz
2. nov 2009

ahojte,

dnes sme boli s natalkou na kontrole, nastastie atb nedostala, lebo test crp vraj nepotvrdil zapal. tak to bude mat vraj daku virozu (ten hrozny kasel a bublanie v hrudniku). uz sa jej stav zlepsuje.

teraz vraj uz od pol osmej spi bez pohnutia, ani raz nezaplakala. to som zvedava, co bude, ked sa v noci preberie - zurka do rana?

bola som zumbovat - vymenili nam na dnes cvicitela, bol tam origos kubanec. boli ma cele telo 😀

prsky
2. nov 2009

no teeda, to co? jak telenovela 😀

bez...gratulujem k topankam 🙂

ten nas novy docasny prirastok je perfektny pes...normalne mi bude za nim smutno...perfektnu povahu ma a este k tomu je aj krasny 😉

bezaz
autor
3. nov 2009

bre ranko
adi, mne sa ten havinko strasne pacil, hned som volala nasim, ci ho nechcu, otec by ho aj chel, ale mama uz nechce psa 😝
dnes som 1.x cely den bez ninky, svokor ju zobral do BA k svagrinej, som zvedava, ako to zvladnem ja aj ona 😅
zuzi fajn, ze nati netreba atb, len chudatko ten kasel ju drzi uz dobre dlho 😒

cryonae
3. nov 2009

dobre ranko zabky babky 🙂

tak uvodom, dakujem za vasu podporu, vela to pre mna znamena, ale uz prosim nereagujte na tie vymysly kivanky, je to ubohe 🙄

a hadajte co 🙂 dnes ma Tomasko 1 rocik 😵 😵 😵 😵 😵 😵 presne o dve hodiny 😵 😵 😵 😵 😵 10:15 😵 😵 😵

bez no super 🙂 sa mozes ucit a daj foto topanociek 🙂 to musi byt zlate take male topku 😀 😀

adi ten psik je fakt uzasny... aj tie fotky na Fb, no wow, skoda, ze si ho nemozete nechat 😕

bezaz
autor
3. nov 2009

cryo uz som pridala foto 😀
a tominkovi vseeetko naaaaaaaaj k prvemu rociku 😵
som si spomenula, ze aj presne takto pred rokom som bola chora, dokonca mi akurat 3.11. dala doki atb 😅

zdenus
3. nov 2009

bre rano,
tak dnes uz skolka taka super nie je, teraz mi volala kamoska, ze eliska tam place, pipka moja, ale ved si zvykne 😒
mozno to bude tym, ze zacina mat sopel, ved ako inak, boli sme u svagrovcov, tam oravidelne niektore z deciek usoplene......a kedze robil laure pestunku a furt ju olizvovali, tak ma riadny soplisko.....takto veci musim razne zatrhnut, lebo si nepamatam, ze by s e niekedy prisli do nich a decka neochoreli 😠 😠 😠 ....a pritom su v kontakte s inymi detmi stale a pohoda...

bez super, ze ste zohnali topky, tak uz moze hviezda vykracovat 🙂 😉

cryonae
3. nov 2009

bez to je zlateee, to ninka ukradla babike, nie? 😉

bezaz
autor
3. nov 2009

cryo a to su uz 18!! 😀

zdenus
3. nov 2009

cryo, blahozelame tominovi, vsetko naj, naj 😉 😉 😉 😉

bez a takto pred rokom sme ani len netusili, ze za 3 dni sa vidime, v porodke 😀 😀 😀 ...teda ja som mala stale habadej casuuuuu 😝 😝 😝

aj nasa lauri ma cizmicky 18...aj tak v nich vyzera ako kocur v cizmach 😀

cryonae
3. nov 2009

tak my nosime uz aj 22ky :D

tara2
3. nov 2009

Dobre ranko 🙂

heli - blahozelam Tominkovi k narodeninam 😵 😵 😵

zdenus - myslim si ze Eliska si na skolku zvykne rychlo, ona je taky zivel rychlo si najde kamaratov 🙂 . A co sa tyka liecby zlcnikoveho zachvatu nasi zvykli robit najskor ERCP alebo EPS, preliecili zlcnik ATB a infuziami a ked sa zlcnik ukludnil a kamene sa nepodarili vybrat endoskopicky tak az potom operovali...ale u vas maju doktori asi ine postupy, kazde oddelenie ma svoje zvyklosti 🙂

my sme uz tiez kupili zimne cizmy z Protetiky tak je maly uz prichystany na zimu 🙂 a kedze uz dnes snezi tak ich pojdeme aj otestovat

jo a pozdravujem cryonka a na ziadost cryo sa ku kivanke vyjadrovat nebudem, rodinu si clovek fakt nevybera...

a dakujem vsetkym za blahozelania na FB, boli sme na Kysuciach tak som sa k netu dostala az vcera vecer (nie ze by sme na Kysuciach nemali net ale akosi nebol cas). Zima tam bola ako v ruskom filme...ale maly mal zase kopec ludi okolo seba tak zaspaval stylom polozenia do postielky a do minuty uz chrapal 😀 tak sme si to uzili 🙂

tara2
3. nov 2009

my mame topanky 21

bezaz
autor
3. nov 2009

zdeni a zohnala si cizmicky 18? lebo ja len 19, aj tak mensie krpec neobuje, kedze ma sice malu nohu, ale vysoky nart 😅
janka sak rusku zimu uz mame aj na dolniakoch, vonku pocko, ze y si psa von nevyhnala 😝

cryonae
3. nov 2009

ozaj baby, aj u vas tak snezi? leby my to tu mame ako na vianoce 🙂 co teraz obliekate krpanikom von?

ada33
3. nov 2009

Ahojte babulky,
aj ja blahozelam Tominkovi, moj Jakubko mal vcera 1. rocik a nechapal z torty a sviecky, ale oslava bude az v nedelu. 😀
Dnes som mu ukazovala sniezik a viac ho zaujimali zaluzie 😉, ako ich pokazit 😀 😀 😀
Ja som si vcera poplakala, pripomenula som si hodinu a minutu narodenia nasho anjelika a potom ten neopakovatelny okamzik, ked mi ho prvy krat priniesli na izbu 😵 😵 😵
Mala som tazky porod, ale o to nadhernejsieho synceka.
Sorry baby, ze tu hned z rana pisem melancholicke vety, ale iste ma chapete 😉

ada33
3. nov 2009

A co oblieciem Kubinkovi?Pancusky, gaturky, bodycko, svetrik, bundicka, ciapka, salik, rukavicky a cizmicky a ide sa na prechadzku 😀

tara2
3. nov 2009

heli - aj v Biskupiciach snezi 🙂 a malemu davam overal alebo zateplene gate a zimnu bundu

bez - tam bolo -5 stupnov 😅

ada - blahozelame Tominkovi k narodeninam a zaluzie a kaziace techniky zaujimaju aj nas 😀 😉

prsky
3. nov 2009

baby, ved ten hafan uz ma novych majitelov, mali by si prenho prist niekedy tento tyzden...uz na druhy den mi volala kamoska, ze jej bratanec so zenou si ho vezmu, ze chceli ist do utulku niekedy teraz, tak uz nemusia (ona s muzom maju ale 7 psov, tak dufam, ze bude v dobrych rukach)

no v stupave je kandel hnusny od vcera a dnes si pridem ako na sibiri, len sa to topi

my cizmicky nemame ani oteplovacky zatial, este som sa k tomu nedostala 😅

tominovi a jakubkovi vsetko NAJ

a obliekam podobne ako ada

a baby, vy sa v tom nevyznate, to nie su kaziace techniky, to su mali vedatori snaziaci sa prist na to, ako veci funguju..no a zial, neda sa to zistit inak ako tak, ze to rozoberu 😀 😀

prsky
3. nov 2009

jaj...a vy aka nostalgia...ja som si akurat dnes pomyslela, ze este kooolko casu som mala 😀

siska_br
3. nov 2009

ahojte

u nas este nesnezi, ale tohto roku este urco bude 🙂

cryo - pozdravuj od nas prosim toho tvojho velkaca, co ma dnes 1 rocik!!!

bezi - ma dnes toto koplo do cela
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

adrioska
3. nov 2009

Ahojte mamicky, chcela by som vas poprosit o radu: pred polhodinkou mi maly spadol z gauca, spinkal, ja som odbehla a zrazu buchot a velky plac, neviem, ci mam ist k doktorke...on mi uz spadol niekolkokrat pocas chodenia, ale teraz som znepokojena, lebo neviem ako spadol, co si mohol buchnut, len som ho nasla cupiaceho...nepozorujem ziadne priznaky, je normalny, culy, ale aj tak neviem, ci mam ist alebo nie...dakujem za radu

siska_br
3. nov 2009

jaj boze a samozrejme ze aj Jakubkovi zelame vsetko vsetko najlepsie k prvym narodeninkam!!!

tara - my sme tiez kupili zimne topky v protetike nakoniec, prudko som sa vyhrazala, ze tolko penazi za take male topanky nedam a dala som 😝 fuj, ved to uz fakt nevedia, co za to pytat...ale nikde inde som take teplucke kozusinkove nemohla zohnat, len tam, a to som este bola velice rada, ze som kupila, v trencine su zimne topanky asi podpultovy tovar - jak mandarinky pred 20-timi rokmi...

horajda
3. nov 2009

cafte baby, aj ja prajem TOMINKOVI a JAKUBKOVI vsetko vsetucko najlepsie k narodeninkam, juj ale to leti co!!!

horajda
3. nov 2009

ja som este nehkupovala zimne a stale neviem ze kde mam kupit zda sa mi to strasne drahe vsetko. siska a maju v protetike aj cizmicky a nevies co stoja?

siska_br
3. nov 2009

zuzi - my mame tieto - model gregor modry...stali 34 😝 😝 😝
http://www.protetika.sk/katalogy/doj9.html

ale take som hladala, su kozusinkove zvnutra a na tri lepky, uzasne sa obuvaju, malicky ma tiez vysoky nart, a uplne nozka vhupne sama do topanocky

adrioska - skus ho dosledne pozorovat, ci nie je dezorientovany, ci nebude ospaly, predpokladam ze krvicka netiekla, ked si s nim este nesla...ja som posero, asi by som pre istotu sla....ked som bola v nemocke so samkom, bolo tam asi 5 mamiciek, kt. spadlo dieta, myslim, ze deti vzdy pre istotu hospitalizuju a posielaju na neurologicke vystrenie, po pripade sono...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre